monDidL mouERS Vogel Verhuizingen 0118-612669 info@vogel-verhuizingen.nl Muziek op een uitvaart Meest gedraaide uitvaartmuziek Uitvaartmuziek ideeën Monuta Tr1 Adrienne Klein Monuta Uitvaartmuziek Top 10 2021 Door de wind zeeland T. 0900-7879777 zorglijn@svrz.nl www.svrz.nl Wist u dat Mondial Vogel Verhuizingen ook zorgvuldige woningontruimingen verzorgt voor ouderen, mindervaliden en hulp behoevenden na hun verhuizing en voor nabestaanden na een overlijden? Leegruimen van woning of verzorgingskamer Alle werkzaamheden conform opleveringseisen Verwijderen vloerbedekking Tijdelijke opslag inventarisgoederen en/of persoonlijke spullen Afvoeren inventarisgoederen op milieuverantwoorde wijze Eindschoonmaak Uitvaartmuziek is belangrijk bij een afscheid. Muziek roept herinneringen op en helpt om gevoelens uit te drukken. Muziek geeft een persoonlijke noot aan de uitvaart. Vaak worden de lievelingsliedjes van de overledene gedraaid of een nummer met een mooie herinnering. Muziek zorgt daarnaast voor troost en kan helpen om gevoelens uit te drukken. Monuta onderzoekt jaarlijks welke uitvaartmuziek het meeste gedraaid wordt. Dit zijn de nummers die het meest gedraaid zijn tijdens afscheidsdiensten. Uit dit onderzoek komt de jaarlijkse uitvaartmuziek top 10. Deze top 10 lijst verschilt vaak per regio. Zo zien wij vaak dat er regionaal ook lokale artiesten in de muziek top 10 voorbijkomen. Er is veel mogelijk rondom uitvaartmuziek. Zo kunt u bijvoorbeeld een vriend of familielid vragen om te zingen of een instrument te spelen. Monuta kan ook voor live muziek zorgen. Bijvoorbeeld een trompettist bij het graf. Een pianist in de aula, of een orkest bij de bar. De steun bij ieder afscheid. In Middelburg, Veere en Vlissingen - 0118 - 412 760, www.monutaadrienneklein.nl 1 Ave Maria Diverse uitvoeringen 2 Time to say goodbye Andrea Bocelli en Sarah Brightman 3 Een trein naar niemandsland Frans Bauer 4 Miss Montreal 5 Rollercoaster Danny Vera 6 Mag ik dan bij jou Claudia de Breij 7 We'll meet again Vera Lynn 8 En de vogels zongen Sweet people 9 Zwevend naar 't geluk Jannes 10 The Rose André Rieu Goede zorg begint met een verhaal Monuta W

Zeeuws Weerzien. Feest van herkenning | 2022 | | pagina 12