r deurloo! mode Kwiek-dames veroveren eerste kompetitiepunt op inzet: 2-2 Persoonlijke keuze zonder concessies. Zierikzeese schakers in de kompetitie mat gezet Herenteam Mevo '80 pakt eerste kompetitiepunten Volleybal Ronde van Frankrijk 1983 gemaakt voor superwinnaar it WILSON Eerste team TTV Kerkwerve deelt punten in Arnemuiden ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dondtrdus 14 oktober 1982 Nr. 23199 11 VLAARDINGEN - Het naar de eerste klas gepromo veerde damesteam van Kwiek uit Bruinisse heeft in de tweede wedstrijd van de nog jonge volleybal-kompetitie een verdienstelijk resultaat behaald. In Vlaardingen werd Broleco vooral op karakter en inzet op 2-2 gehou den. Kwiek won de eerste en vierde set, maar liet zich in de twee tussenliggende min of meer verrassen door het opportunistische spel van de Vlaardingse dames. Het tweede Kwiek-damesteam bracht het er aanmerkelijk minder goed af. De thuiswedstrijd tegen de dames van VC Goeree uit Stellendam werd kansloos met 0-3 verlo- ZIER1KZEE - De schaakploeg van Zierikzee heelt de kompetitie voor teams uiterst zwak ingezet. Weliswaar werd vooraf rekening gehouden met een ne derlaag tegen het zeer sterke Middelburg I, maar dat ook de punten ingele verd zouden moeten worden tegen het Oostburgse S VWZVI was min of meer teleurstellend, omdat de Zeeuwsvlaamse ploeg als mede-degradatiekandi daat de kompetitie in is gegaan. PARIJS - In tegenwoordigheid van Joop Zotte- melk en Bernard Hinault heeft Felix Lévitan maan dag aan de pers het parkoers bekend gemaakt van de 70ste Ronde van Frankrijk welke in 1983 van 1 tot 24 juli zal worden verreden. De Tour van 1983 zal in zijn geheel worden afgewerkt binnen de Franse landsgrenzen en zal met veel minder lange verplaat singen plaats vinden dan iri het verleden het geval is geweest. Het schema van de komende Tour heeft al le elementen meegekregen om er een super- spannend kijkstuk van te maken. De renners staan voor een bijzonder zware opdracht. Met twee klimtijdritten, twee lange tijdritten op het vlakke, drie zeer lastige bergritten, de tra ditionele rit in de Hel van het Noorden over de kasseien en slechts een rustdag gaat de Tour weer lijken op wat hij in het ver leden is geweest: het hoogtepunt van elk wielerjaar. Voor de min der begaafde koereurs wordt het starten in de Tour dan ook minder aanlokkelijk. Zware opdrachten Vanaf Fontenay-sous-Bois, waar de proloog zal plaats vin den, krijgt men een opeenvolging van zware opdrachten, onderbro ken vaak door opvallend kort ge houden verplaatsingen die de ren ners en de volgers weinig tijd tot uitblazen zullen geven. De proloog, een ploegentijdrit, een rit over de kasseien, een etap pe over maar liefst 308 km naar Le Havre, een individuele tijdrit over maar liefst 72 km naar Nan tes en een première overstapje naar het eiland Oléron vormen de niet te onderschatten aanloop. Hierna komt de enige Pyreeën- rit maar dan wel en welke niet in de kouwe kleren gaat zitten met de: Ausbisque, Aspin, Tourmalet en de Peyresourde op een dag. Vervolgens komen er vier over gangsritten op parkoersen, welke zijn te vergelijken met ritten in de Ardennen. Ter afronding krijgt men dan nog, verdeeld over acht dagen, een bijzondere zware hap te ver werken met een klimtijdrit naar de top van de Puy de Dóme, naar Alpe d'Huez over Cucheron, Gra- nier, Grand Cucheron, Clandon en Alpe d'Huez; naar Morzine via al weer de Clandon, Madeleine, Ara- vis, Colombière en Joux Plane; een klimtijdrit naar Avoriaz en op de voorlaatste dag nog een in dividuele tijdrit op het autocir cuit van Dijon. Het rittenschema VRIJDAG 1 JULI: Proloog (individuele tijdrit te Fontenay-sous-Bois, 5 km). ZATERDAG 2: 1ste rit Nogent-sur-Marne-Cretail (160 km) ZONDAG 3: 2de rit (ploegentijdrit Soissons-Fontaine au Pire (100 km) MAANDAG 4: 3de rit Valenciennes-Roubaix (150 km) DINSDAG 5: 4de rit Roubaix-Le Havre (308 km) WOENSDAG 6: 5de rit Le Havre-Le Mans (242 km) DONDERDAG 7: 6de rit (individuele tijdrit) Chateaubriant-Nantes (72 km) VRIJDAG 8: 7de rit Nantes-ile d'Oleron (217 km) ZATERDAG 9: 8ste rit La Rochelle-Bordeaux (218 km) ZONDAG 10: 9de rit Bordeaux-Pau (204 km) MAANDAG 11: 10de rit Pau-Bagnères de Luchon (196 km; DINSpAG 12: 11de rit -.-"- •rvi Pau-Ëagnères de Luchon-Fleurance (163 km) 0 WOENSDAGJ3: 12de rit Fleurance-Rocqüefort sur Soulzon (254 km) DONDERDAG 14: 13de rit Rocquefort sur Soulzon-Aurillac (190 km) VRIJDAG 15: 14de rit Aurillae-Issoire (140 km) ZATERDAG 16: 15de rit (individuele tijdrit) Chamalières-Le Puy de Dóme (18 km) ZONDAG 17: 16de rit Issoire-Saint-Ettienne (136 km) MAANDAG 18: 17de rit Bourgoin Jallieu-L'Alpe D'Huez (228 km) DINSDAG 19: rustdag WOENSDAG 20: 18de rit L'Alpe d'Huez-Morzine (237 km) DONDERDAG 21: 19de rit (individuele tijdrit) Morzine-Avoriaz (14 km) VRIJDAG 22: 20ste rit Morzine-Dijon (276 km) ZATERDAG 23: 21ste rit (individuele tijdrit) Dijon-Dijon (50 km) ZONDAG 24: 22ste rit Alfortville-Parijs (Champ Elysees (180 km) ren. In de eerste set van de wedstrijd te gen Broleco ging de Kwiek-dames- ploeg uitermate fanatiek uit de start blokken. Dit fanatisme liep evenwel niet parallel aan goed volleybal en Broleco kon daardoor dan ook uitlo pen naar een 5-2 voorsprong. Bij deze stand en na een time-out veranderde het wedstrijd verloop. Kwiek ging steeds beter draaien. Puur op karak ter knokten de Duivelandse dames zich ruimschoots voorbij de tegen standsters, maar in het zicht van de setzege sloop er toch weer een portie onrust in de ploeg, waardoor de set winst ternauwernood kon worden vastgehouden: 15-11. Zesdaagse Berlijn voor „keizer" Patrick Sercu WEST-BERLIJN - De Belgische zesdaagse-keizer Patrick Sercu is zijn laatste seizoen op de piste formi dabel begonnen. Met zijn jonge en in het zesdaagsen-werk nog onervaren Italiaanse koppelgenoot Maurizio Bi- dinost triomfeerde hij dinsdagavond in de zesdaagse van West-Berlijn. Het duo behield zijn voorsprong van tenminste één ronde op de rest van het veld. De Nederlanders René Pijnen en Martin Venix, die in de eerste fase van de laatste dag van de negende naar de zesde plaats oprukten, moesten in de tweede seance één plaats prijsgeven en eindigden als ze vende met acht ronden achterstand. Slechts elf van de dertien gestarte koppels beëindigden de wedstrijd. Op de laatste dag vielen de Deen Per Bausager en de Westduitser Josef Kirsten uit, nadat maandag de Deen örsted al was uitgevallen. In totaal kwamen 42.000 toeschouwers naar de baan. De eindstand is: 1. Patrick Sercu Maurizio Bidinost (Bel/Ita) 454 pun ten op 1 ronde; 2. Wilfried Peffgen Horst Schütz (Wdl.) 423; 3. Didi Thu- rau Albert Fritz (Wdl.) 358 op 5 ron den; 4. Henri Rinklin Don Allen (Wdl. Aus) 327 op 7 ronden; 5. Udo Hempel Gert Frank (Wdl./Den) 305; 6. Urs Freuler/Robert Dill-Bundi (Zwi) 418 op 8 ronden; 7. René Pijnen Martin Venix (Ned) 216 (Sid). Basketball-overzicht De herenploeg van Mevo '80 begon zaterdagavond uiterst gemotiveerd aan de wedstrijd tegen het Oostburg se Operatie. Na een aantal fors verlo ren wedstrijden moest de ploeg een flink brok zelfvertrouwen terug win nen om zodoende te bewijzen, dat de Zierikzeese ploeg wel degelijk thuis hoort in de derde klas. De eerste tien minuten van de wedstrijd gingen de ploegen goed tegen elkaar op, maar geleidelijk kreeg de Zierikzeese for matie een licht overwicht, dat in de laatste vijf minuten van de eerste helft resulteerde in een kleine voor sprong door treffers van Bob Noomen en Leo Kouijzer (26-18). Operatie probeerde in de tweede helft wel de bakens te verzetten, maar door voornamelijk goed verde digend werk van Leo Looy en Peter van Bemden moest de Oostburgse ploeg toezien, dat de thuisploeg de voorsprong alleen nog uitbouwde. Vrijwel iedere Zierikzeese tegenaan val leverde een treffer op. terwijl Operatie herhaaldelijk van skoren werd afgehouden. Al met al speelde Mevo '80 een voortreffelijke wedstrijd, die terecht werd beloond met een puike overwinning, waarop niets viel af te dingen (47-25). Hoofdrol Het damesteam van Mevo '80 speel de vrijdagavond een uitwedstrijd bij Den Polder in Vrouwenpolder. Hier was een hoofdrol weggelegd voor Marjan Mol. die in haar eentje 18 van de 34 punten voor de Zierikzeese ploeg bij elkaar skoorde. Mevo '80 speelde de wedstrijd in een hoog tempo en de eerste helft werd met een f2-I8 voorsprong af gesloten. In de tweede helft fungeer den Petra van Eugen en Hanneke Koopman als opbouwspeelsters voor de goed skorende José Velders en Marjan Mol. Uit break-outs droeg In de tweede set leek Kwiek door te gaan drukken. In minder dan geen tijd stevende de ploeg naar een 8-1 voorsprong, maar toen balde Broleco een vuist en smolt de Bruinisser voorsprong als sneeuw voor de zon. De riante voorsprong ging beetje bij beetje verloren en bij 13-13 werk te de Vlaardingse ploeg zich naast Kwiek, om direkt door te drukken naar de 15-13 setwinst, hetgeen na tuurlijk een enorme desillusie bete kende voor de ploeg uit Bruinisse, die zo vreselijk dicht bij een 2-0 voor sprong was geweest. In de derde set was er een hoofdrol weggelegd voor de wat twijfelachtig fluitende arbiter. Diverse malen ont stonden er diskussies over wel of niet uitgeslagen ballen, waardoor vooral bij de Kwiek-dames de konsentratie voor een belangrijk deel werd ver stoord. Broleco profiteerde uitste kend van de onzekerheid in de Brui nisser ploeg en inde de revenuen van de verstoorde konsentratie door de set met 15-9 binnen te halen. Hier door balanceerde Kwiek plotseling op de rand van de nederlaag, daar waar het eerder uitstekende moge lijkheden had gehad een regelrechte 3-0 zege op te kunnen strijken. Toch herpakten de dames zich weer voortreffelijk. In de vierde en laatste set draaide de ploeg weer als van ouds. Kwiek kwam met 11-1 voor en Broleco had niets meer in de pap te brokkelen. De Vlaardingse ploeg knabbelde nog wel een paar puntjes van de ach terstand af, maar verder dan 15-4 konden de Zuidhollandse dames toch niet meer komen. Kwiek behaalde hierdoor uiterst verdiend het eerste kompetitiepunt, waardoor de ploeg zich redelijk herstelde van de 3-0 af straffing een week eerder in de Mid- delharnisser sporthal, waar de ploeg noodgedwongen haar thuiswedstrij den moet afwerken. Zaterdagavond om 20.30 uur wacht daar ook Inter mezzo als derde tegenstander. Het tweede damesteam van Kwiek kwam er in gymzaal De Dreef in Bruinisse tegen VC Goeree niet aan te pas. De eerste set was voorbij, vooraleer de Duivelandse ploeg zich goed en wel realiseerde dat er een volleybalwedstrijd aan de gang was: 1-15. In de tweede set beet Kwiek iets feller van zich af. De stop werkte iets ook Hetty Mol wat treffers aan. De Mevo '80-damesploeg won in Vrou wenpolder verdiend met 21-34. De tweede herenploeg van Mevo'80 mislukte in de eerste helft bijzonder veel en er werd vooral erg zwak ver dedigd. Produktiviteit ontbrak aan beide kanten, zodat Dynamo '70 on danks een schrale doelpuntenoogst toch gemakkelijk met 24-15 kon win nen. In de wedstrijd van het tweede damesteam nam de Zierikzeese ploeg voortdurend een voorsprong, maar Volharding had evenzoveel keren het antwoord klaar. Halverwege wees het skoringsformulier een 10-10 stand aan. In de tweede helft moesten twee speelsters met vijf per soonlijke fouten het veld verlaten, van iedere ploeg een. Tot aan de laatste minuut bleef het een span nend duel. In de allerlaatste fase werd een verdedigingsfoutje Mevo '80 funest. Volharding won met 20-22. Gelijke tred De meisjes-juniorenploeg van Me vo '80 kon in de eerste helft van het duel met Smokkelhoek uit Kapclle geen gelijke tred houden met de te genstander. Smokkelhoek leidde daarom dan ook halverwege met 8-26, een achter stand, die voor de Mevo '80-melsjes niet meer was op te halen, ondanks het feit. dat het spel in de tweede pe riode beter was verzorgd. Ondanks heftiger verzet kon Smokkelhoek de marge nog verder vergroten naar 26 punten en ging de winst met 22-18 mee naar Kapelle. De meisjes- adspiranten \an Mevo '80 speelden een uitwedstrijd tegen Delta Colijn. Opnieuw moest de ploeg een forse ne derlaag inkasseren, maar er werd nu tenminste vier keer geskoord. De 8- 45 nederlaag geeft weer een beetje hoop voor de toekomst. beter en ook het aanvalsspel was wat beter verzorgd, maar een 9-15 neder laag kon toch niet worden voorko men. In de derde set een herhaling van de eerste. Bij Kwiek ging alles fout en de Bruinisser dames konden tegenover de vijftien punten van de VC Goeree slechts twee puntjes stel len: 2-15 en een 0-3 nederlaag voor een zwakke Kwiekploeg. Bridgen om Grevelingenbeker Dinsdagavond werd de eerste wedstrijd om het behalen van de Gre velingenbeker gespeeld. Acht paren van Bridgekring '68 uit Burgh- Haamstede namen de kaarten op te gen 8 paren van de Zierikzeese Brid ge Club. Deze laatsten, die een thuis wedstrijd speelden, haalden meteen vrij fors uit en wonnen de drive met 305 tegen 140 matchpunten. Aan deze viertallenwedstrijd wordt ook deel genomen door de bridgeclubs uit Ou de Tonge en Middelharnis. Door de overige bridgeliefhebbers van de Zie rikzeese Bridgeclub werd een onder linge drive gespeeld. De uitslag daar van was: NZ-lijn: 1. heren Besamusca-Meul- stee, 162 punten; 2. dames Verschoo- re-De Vlieger, 140 punten; 3. dames Van Groningen-Schaalje, 139 punten; 4. mw. Heuser-heer Boot, 133 punten; 5. echtpaar Schults, 120 punten; 6. da mes Van 't Leven-De Vos, 103 punten; 7. heren Evenwei-Schot, 85 punten. OW-lijn: 1. dames Kops-Tuinman, 153 punten; 2. dames Does- Hendriksen, 143 punten; 3. dames v. d. Berg-Van Kooten, 136 punten; 4. echtpaar Eekman, 134 punten; 5. he ren 't Hart, 116 punten; 6. dames Tennekes-Van Oeveren, 113 punten; 7. dames Besamusca-Lievense, 87 punten. De gemiddelde score voor beide lijnen is 126. Schaken Zierikzee kreeg van Middelburg I wel een kolossaal pak op de broek. Met uitzondering van M. Krijger, die aan het zesde bord remise overeen kwam met P. Ton, gingen alle andere partijen voor de Zierikzeese ploeg verloren. Aan het eerste bord moest J. J. van de Ende zijn meerdere er kennen in J. de Wolf en ook H. Uil aan bord twee kon het niet redden. E. Haak was te sterk. Middelburg I won al met al met bijna de maximale sko- re, hetgeen erg opmerkelijk is op dit niveau. De gedetailleerde uitslagen: J.J. van de Ende-J.de Wolf 0-1 H. Uil-E. Haak 0-1 R. van der Veken-P. Monté 0-1 A. J. Scheele-H. Groffen 0-1 J. M. C. Zwarts-C. de Wolf 0-1 M. M. Krijger-P. Ton yh-lh H. C. Jukkenekke-M. Westerweele0-1 A. M. van Westen-B. Hendrikse 0-1 J. A. J. v. d. Made-A. van de Weel 0-1 P. M. Bouwens-J. de Jager 0-1 Tegen SVWZV I uit Oostburg kreeg Zierikzee de gelegenheid om zich te herstellen van de enorme optater, die Middelburg I de ploeg had toege bracht. Ook dit plan liep evenwel fout. Met een kleine nederlaag moest de Schouwse ploeg de weg naar huis aanvaarden. Dit keer speelde R. Moerman voor Zierikzee aan het eerste bord. Hij kwam winnend uit de strijd tegen J. Jansen. Een overwinning Was er ver der alleen nog voor L. Oosse op bord zeven. J. Worst moest zijn meerdere erkennen in de Zierikzee-speler. Drie spelers inkasseerden verder nog een half punt door een remise. J. M. C. NIEUWEGEIN - Het waterstran sportbedrijf Rijn-Kennemerland in Nieuwegein (W.R.K.), dat de water leidingmaatschappijen van Amster dam en Zuid-Holland van water voorziet, heeft dinsdagmiddag om half een de inname van water uit de Rijn hervat. De waterwinning uit de Rijn moest elf dagen geleden worden gestopt omdat het Rijnwater ernstig verontreinigd bleek door een hoge koncentratie van de kankerverwek kende chemische stof chloornitro- benzeen. Zwemvierdaagse in jubilerend zwembad Onderdak ZIERIKZEE - Tijdens de herfstva- kantie, van maandag 18 tot donder dag 21 oktober a.s. zal in het zwem bad van het sportcentrum Onderdak voor de zevende keer de zwem vier daagse" worden georganiseerd. Al gedurende enige jaren wordt het aan tal deelnemers(sters) de duizend dicht benaderd. In het huidige jubileum-jaar van Onderdak hoopt men het magische getal van duizend te kunnen noteren. De eisen welke aan de deelnemers worden gesteld zijn voor hen die jon ger zijn dan 10-jaar: vier dagen ach tereen 250 meter zwemmen en voor hen die ouder dan 10 jaar zijn: dage lijks 500 meter zwemmen. Van maandag tot en met donder dag kan er iedere dag worden ge zwommen van 7.00 tot 16.00 uur (met uitzondering van 12.00 tot 13.00 uur) en van 18.00 tot 21.00 uur. De af te leggen afstanden kunnen in een door de deelnemer(ster) zelf te bepalen tempo worden afgelegd. Als extra heeft iedere deelnemer(ster) het recht gedurende vier minuten ge bruik te maken van de enorme springmatras (air-tramp) in de sport hal. Zij die de zwemvierdaagse met goed gevolg weten te voltooien ont vangen de K.N.Z.B.-medaille in brons, zilver of goud. In de voorver koop, aan de kassa van het zwembad, zijn de deelnemerskaarten tot en met 17 oktober 1,-goedkoper dan op de dag van de start 18 oktober. Zwarts, A. M. van de Westen en P. M. Bouwens reikten naar dit resultaat. Een partij, die tussen R. van der Ve- ken en J. C. Louws werd afgebroken met royale winstkansen voor de Zie- rikzee-vertegenwoordiger, zodat de waarschijnlijke einduitslag 5l/2-4V2 zal worden in Oostburgs voordeel. De gedetailleerde uitslagen van SVWZV-Zierikzee: J. Jansen-R. Moerman 0-1 B. de Melker-M. M. Krijger 1-0 J. C. Louws-R. van der Veken afg. J. Maes-H. Uil 1-0 J. de Winter-J. M. C. Zwarts V2-V2 M. de Bokx-A. M. van de Westen V2-V2 J. Worst-L. Oosse 0-1 M. Marteijn-J. J. Hoogstrate 1-0 A. Bodin-P. M. Bouwens Vi-lh T. van Heelsbergen-B. S. Spiegels 1-0 Tussen de kompetitiebeslommerin gen door werden op de klubavond (maandag) ook nog een twaalftal par tijen uit de huishoudelijke kompeti tie van Schaakvereniging Zierikzee afgewerkt. De uitslagen waren als volgt: H. Uil-J. J. v. d. Ende 0-1 A. J. Scheele-M. M. Krijger 1-0 J. Verkerk-J. van Loon 1-0 H. C. Jukkenekke- A. M. v. d. Westen 1-0 P.Wiebols-J.M.C. Zwarts 0-1 J. Krijger-L. Oosse 1-0 C. van Eldik-P. M. Bouwens 0-1 J. L. Bom-A. Louws 1-0 R. v. d. Veken-S. J. Stoel 1-0 P.C. v.d. Schee-J. Vos 1-0 J. A. de Jong-J. J. Hoogstrate 0-1 A. Waaijers-B. S. Spiegels 0-1 Het tweede seniorenteam speelde in Kerkwerve tegen het sterke Zand 6 uit Middelburg. Ondanks het grote klasseverschil wenste het Kerkwerf- se team niet zo maar zonder slag of stoot te kapituleren. Buddy Mathey wenste zich pas bij nederlagen neer te leggen na in alle drie zijn partijen drie lange games fiks van zich af te hebben gebeten. Ook Jan van Urk dwong twee keer een derde game af. Buddy Mathey redde uiteindelijk de eer voor de Kerkwerfse ploeg. Henk 't Hart bleek zijn goede vorm nog niet te pakken te hebben en verloor drie keer kansloos, evenals het dub bel. Eindstand derhalve 1-9. Ruime zege Het eerste jeugdtcam ging op be zoek bij Zand 5 in Middelburg. Stof fel van der Wekken bewees zijn klas se door alle drie zijn partijen in winst om te zetten. Samen met zijn zus Tan- ja van der Wekken won hij ook het dubbelspel, maar toen was de Kerk werfse koek op. Zowel Gerard Knol als Tanja van der Wekken moesten In dr enkelspe len de eer aan de hoofdstedelingen la ten, zodat Kerkwerve met 6-4 ver loor. Een ruime zege behaalde het derde Kerkwerfse tafeltennisteam op Renesse 4, Marlène van der Wek ken en Mirande Kristalrijn wonnen leder twee keer, terwijl Wtlleke Hui- gens zelfs de maximale buit mocht inkasseren. Samen met Marlène van der Wekken won de laatste speelster ook het dubbelspel, zodat Kerkwer ve met 2-8 won. Het tweede jeugdteam kwam zelfs twee keer in aktie. In Vlissingen werd Westerzicht 4 met 4-6 geklopt door twee overwinningen van Ma rianne van der Wekken, Marco Pad mos en Jan-Jaap Landman. Tegen het nog ongeslagen Wilno 6 boekte het tweede Kerkwerfse jeugdteam een zeer verdienstelijk gelijkspel. Marianne van der Wekken en Marco Padmos wonnen ieder twee en kelspelen en samen sleepten zij ook het dubbelspel binnen. Jacco Elen- baas mocht het zoet van de overwin ningen niet smaken, al was hij er in zijn laatste partij vreselijk dicht bij. In de derde en beslissende game moest hij evenwel met 21-23 kapitu leren, waardoor Wilno 6 alsnog een nederlaag bespaard bleef. DEN HAAG - De Haagse rechtbank heeft dinsdag de 67-jarige ex-notaris Evert H. uit Den Haag wegens vals heid in geschrifte en verduistering veroordeeld tot een onvoorwaarde lijke gevangenisstraf van een jaar met aftrek van voorarrest. DEN HAAG - Mr. Pieter van Vol lenhoven zal op 8 november in de kleine zaal van het Concertgebouw te Amsterdam aanwezig zijn bij de jaar lijkse uitreiking van Edisons door Mies Bouwman. ZIERIKZEE - Het eerste herenteam van basketballvereniging Mevo '80 pakte het afgelopen weekeinde zijn eerste kompetitiepunten in de derde klas van de nog jonge kompetitie. Operatie uit Oostburg moest met 47-25 het on derspit delven. Ook het eerste damesteam boekte een zege. In Vrouwenpolder werd met 34-21 gewonnen van Den Polder. Verlies was er voor het tweede he renteam tegen Dynamo '70 III (24-15) en voor het tweede damesteam tegen Volharding II (20-22). De meisjes-junioren gingen met 48-22 ten onder tegen Smokkelhoek en de jongste meisjes kregen opnieuw een gevoelige nederlaag te slikken. Tegen Delta Colijn werd het 44-8 voor de Colijnsplaatse formatie. Tafeltennis Advertentie Uw stijl is persoonlijk; bij de keuze van een kostuum zijn concessies u vreemd. Daarom kiest u Wilson Glenny. B Zuiver Schotse scheerwol in een B perfekte snit, die uw B persoonlijkheid onderstreept! ZUIVER SCHEERWOL KERKWERVE - Het eerste seniorenteam van tafeltennisvereniging Kerk werve heeft in Arnemuiden met 5-5 gelijk gespeeld tegen het derde team van de TTV Arnemuiden. Naast de winst van het Kerkwerfse dubbel Huigcns/Kroezoman won Leen van der Wekken twee enkelspelen, terwijl Jaap Huigens en Apple Kroezeman in een partij tot een overwinning kwa men. De ontmoeting met Arnemuiden leverde een uiterst spannend affaire op, omdat zes partijen pas na drie spannende games besloten werden.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 11