15 JAAR x- WONEN OP Z'N BEST Paauwe B.V. - Zonnemaire ;astil koopt u f175,- f 1.195,- f395,- 14 Vijftien jaar aandacht voor uw interieur. A Vijftien jaar aandacht voor kwaliteit. Dat is Novastil ten voeten uit. Een naam om op te bouwen. Een merk voor alle zekerheid. Novastil staat voor meubels met karakter. Van romantisch-klassiek tot strak-eigentijds. Wat u ook zoekt, Novastil biedt u alle kans van slagen. In de woonstijl van uw voorkeur. Alle reden om nu een bezoek aan onze m zaak te brengen. Om u snel op de hoogte te stellen van de speciale jubileumaanbiedingen. Die wij verbluffend feestelijk hebben geprijsd. Kom kiezen uit een keur van internationale kwaliteitsmeu belen. Grijp uw kans om tegen aantrekke lijk voordeel uw meubilair aan te vullen. Draai mee in deze feestelijke meubelronde. U bent van harte welkom. Fauteuil Minstrel Bekleed met puur rundleder. Met 5-tenig draaionderstel en mechanisme voor ver schillende relaxstanden. (Alleen verkrijg baar in de leerkleur bruin). Normale prijs f 1.395,- Uw jubileumvoordeel f 300,- Novastil jubileumprijs f 1.095,- Bankstel Fontaine Absolute klasse voor een zeer lage prijs. Robuuste eiken romp met fantasierijk frai- sewerk. Het sterke velours verkrijgbaar in diverse kleurstellingen. Bankstel 3-1-1, normale prijs f 4.000,- Uw jubileumvoordeel f 650,- Novastil jubileumprijs f 3.350,- Toogkast Fiesta Met massief eiken front. Handig bergmeu bel. Voorzien van glasvitrine, borden- of snuisterijenrek, 2 flinke laden en veel ruimte achter de deuren. Breed: 128 cm. Normale prijs f 1.895,- Uw jubileumvoordeel f 300,- Novastil jubileumprijs f 1.595,— Eethoek Harmonie Solide uitvoering in massief eiken. Stoelen zijn in stijl voorzien van een natuurbiezen zitting. Echt een geslaagde jubileumaanbieding. Normale prijs f 225,— Uw jubileumvoordeel per stoel f 50,- Novastil jubileumprijs Bijpassende tafel (145 x85 cm) f795,- Secretaire Voor al uw korTespondentie en administra tie. Gemaakt van eikehout. Achter het rol luik gaat een handige vakverdeling schuil. Uittrekbaar schrijfblad, grote laden en 2 deuren. Normale prijs f 1.395,- Uw jubileumvoordeel f 200,- Novastil jubileumprijs Theekastje Allercharmantst eiken meubel met afneem baar dienblad. Extra: een gratis serviesje! Normale prijs f 495,- Uw jubileumvoordeel f 100,- Novastil jubileumprijs tffc. ZUIDWEG 20a - TELEFOON 01112-1318 Het grootste interieurcentrum van de Zuidhollandse en Zeeuwse eilanden. Ruime parkeergelegenheid - Vrijdag koopavond Prijs- en detailwijzigingen voorbehouden. obileump rijzen gelden november 19B2. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 14