Vier Zeeuwse titels voor een grootse Jacolies van Gastel Medaillestroom voor Delta Sport STREEKNIEUWS Duikuitrusting gestolen INGEZONDEN STUKKEN 8 MIDDELBURG, 29-5. Jacolies van Gastel heeft tijdens de Zeeuwse atletiek- kampioenschappen in Middelburg aangetoond weer helemaal terug te zijn op haar oude niveau. De Delta Sport-atlete startte op vier onderdelen en pakte evenzoveel keren een gouden plak mee, waardoor zij de meest suksesvolle at lete werd tijdens deze provinciale titelstrijd. De B-juniore eiste de titel voor zich op op de onderdelen 100 meter, kogelstoten, verspringen en hoogsprin gen. Gouden medailles waren er voor de Zierikzeese vereniging ook voor Bart van Haeringen op het verspringen bij de B-jongens en voor Joke van de Kasteele bij het speerwerpen bij de dames. Om het medaillefestijn nog te kompleteren waren er nog acht zilveren en negen bronzen plakken voor Delta Sport-atleten en -atletes. Jacolies van Gastel won de 100 me ter in Middelburg in 13,1 sekonden. Zij bleef Thessa Slootmans van RKHAV ruimschoots voor (13,3 sek.). Mirjam Brokotter van Dynamo'70 pakte de bronzen plak in 13,4 sekon den. Bij het hoogspringen was de Zie rikzeese de enige atlete, die de 1,60 meter overbrugde. Met een sprong over 1,55 meter pakte Dynamo'70- atlete Brendo van Essen de tweede plaats en met een hoogte van 1,50 me ter was de bronzen medaille voor Margreet den Boer, eveneens van Delta Sport. Zeer verrassend was de zilveren medaille van Cora den Boer bij het hoogspringen bij de meisjes A en de dames. Zij overbrugde evenals Jaco lies van Gastel de 1,60 metergrens, maar bleef drie centimeter achter op Inge van Oosten van Ilion. Bij het verspringen bij de B-meisjes pakte Jacolies van Gastel haar derde gou den medaille, door als enige meer dan vijf meter te overbruggen. Met 5,13 meter bleef zij al haar konkur- rentes ruimschoots voor. Corine Touw van Spado werd hier tweede met een sprong over 4,72 meter, ter wijl Janneke van de Linde de zilve ren medaille pakte met een verste po ging over 4,65 meter. Iseline Hage Bij het kogelstoten bij de B-meisjes gingen zowel de gouden als de zilve ren medaille naar Delta Sport- Bekerwedstrijd Renesse-Domburg op woensdagavond ZIERIKZEE, 1-6. De onlangs ver schoven bekerwedstrijd uit de kwartfinales tussen Renesse en Dom burg is opnieuw vastgesteld. Renesse zal het inmiddels gedegra deerde Domburg op woensdagavond 2 juni ontmoeten op sportpark De Laone in Renesse. Er wordt om 19.00 uur begonnen. Een eventuele halve finalewedstrijd wordt door Renesse op neutraal terrein gespeeld. Toren Boys troeft Stella Boys af: 0-3 ZIERIKZEE, 29-5. Toren Boys heeft Stella Boys op een fikse neder laag getrakteerd in de kompetitie voor het zomeravondvoetbalkam pioenschap. Toren Boys klopte een van de grootste favorieten voor de titel met liefst 3-0. De wedstrijd tussen Zee- landia en Velocitas eindigde zoals hij begon (0-0). Ludo Peeters wint Zuiderzee-omloop DRONTEN, 29-5. Zaterdag beleef- de Nederland de primeur met de Om loop van de Zuiderzee een wedstrijd voor profs over 300 km waarvan de laatste 200 km achter de derny's. Sportief gezien kunnen de organisa toren terug zien op een geslaagd eve nement ook al liep het bij het bijtan- ken van de derny's overigens buiten hun schuld, even mis. Van de 15 gestarte renners haalden Hennie Kuiper en de Duitser Gregor Braun niet de finish. De wedstrijd werd gewonnen door de Belg Ludo Peeter uit de ploeg van Peter Post die na 208 km met sukses een solo ondernam en deze met een voorsrpong van 4.18 min. op zijn landgenoot René Martens afronde. De uitslag: 1Ludo Peeters (Bel.) de 302 km in 6.36.37 uur; 2. René Mar tens (Bel.) op 4.18 min.; 3. Freddie van den Haute (Bel.) op 4.27 min.; 4. Daniël Willems (Bel.) z.t.; 5. Theo de Rooy (Ned.) z.t.; 6. Cees Priem (Ned.) op 4.32 min.; 7. René Kos (Ned.) op 5.13 min.; 8. Joop Zoetemelk op 9.37 min.; 9. Hennie Stamsnijder (Ned.) op 11.08 min.; 10. Piet van Katwijk op 11.55 min. Gerrie van Gerwen verrast Knetemann in Leende LEENDE, 3Ö-5. De zondag verreden Ronde van Leende voor profs heeft een overwinning opgeleverd van Gerrie van Gerwen (zijn 2e in dit sei zoen). In deze wedstrijd over 100 km wist de DAF-renner in gezelschap van Theo de Rooy zich bij Gerrie Knetemann te voegen die 20 km voor de finish een solo had ondernomen. In de eindsprint toonde Van Ger wen zich duidelijk de sterkste over zijn medevluchters waarvan Knete mann zich op de tweede plaats wist te klasseren. De uitslag: 1. Gerrie van Gerwen de 100 km in 2.24.44 u.;2. Gerrie Kne temann z.t.; 3. Theo de Rooy z.t.; 4. op 8 sec. Jan van Houwelingen; 5. Ludo Peeters (Bel.) op 29 sec.; 6. Cees Priem z.t.; 7. Adri van Houwelingen op 32 sec.; 8. Martin Havik z.t.; 9. Jan Raas z.t.; 10. Theo Smit op 35 sec. Bart van Haeringen: Zeeuws kampi oen bij het verspringen. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) atletes. Jacolies van Gastel werd hier andermaal eerste met een verste stoot van 11,75 meter, terwijl Anne- miek Goedhart als tweede 11,2 meter overbrugde. Bij het kogelstoten voor dames was de zege voor de voormalige Del ta Sport-atlete Iseline Hage, die mo menteel lid is van Ilion. Zij kwam tot 12,76 meter. Achter Mieke de Steur van Zeeland Sport, die 10,93 meter overbrugde pakte Anita Kouijzer de derde plaats met 10,38 meter als grootste afstand. Ook het diskusweipen bij de da mes was voor Iseline Hage. Met een verste worp van 47,00 meter bleef zij Esther Goedhart ruimschoots voor. Toch betekende de 35,30 meter van de Delta Sport-veterane nog een zilve ren medaille tijdens deze open Zeeuwse kampioenschappen. Bij het verspringen voor dames en A-meisjes pakte Cora den Boer de derde plaats met een sprong over 4,85 meter. De zusjes Christian en Carolien Lauwers van RKHAV gingen h^ar vooraf met respektievelijk 5,10 meter en 4,90 meter. Een meer dan voortreffelijke prestatie leverde Joke van de Kasteele. De Delta Sport-sekre- taresse overbrugde 29,84 meter het geen goed was voor de gouden plak. Favoriete Marjo Vermaire van Dyna mo'70 kwam niet verder dan 29,12 meter. Winnares bij het diskuswer- pen bij de B-meisjes werd Petra Pae- linck van RKHAV met een worp over 25,86 meter. Zij bleef daarmee de bei de Delta Sport-atletes Marjolein Kort en Annemiek Goedhart nipt voor. Het Zierikzeese duo kwam tot respektievelijk 25,44 meter en 24,94 meter. Suksesvol Een tweede plaats was er ook nog voor Inge de Boer op de 400 meter voor dames. Zij liet tijd afdrukken van 62,8 sekonden, waarmee zij ne gentiende sekonde tekort kwam op Irene Pos van Marathon. Op dezelfde afstand bij de meisjes A was er brons voor Cora den Boer in 62,7 sekonden. Carolien Lauwers en Cees Priem pakt zege in Hansweert Celine van de Berg van Zeeland Sport gingen haar vooraf. Alles bij elkaar betekende dit een uitermate suksesvol kampioenschap voor de vrouwelijke tak van Delta Sport, maar ook de heren lieten zich aller minst onbetuigd, waarbij Bart van Haeringen er met zijn gouden me daille het beste uitkwam. Van Haeringen pakte goud op het onderdeel verspringen met een ver ste sprong van 6,10 meter. Emiel van de Maas van Schelde Sport kwam met 6,01 nog het dichtste in de buurt. Bij het diskuswerpen van de B- jongens veroverden Erik Jansen en Chris Hoek de tweede en derde plaats met worpen over 33,86 meter en 31,89 meter. De zege was vooi Bram van Peenen van Marathon met 34,70 meter. Brons was er voor Henk de Waal, nog maar kort lid van Delta Sport, bij het kogèlstoten voor A- jongens met een stoot over 11,40 me ter. Martin Boucherie van Marathon en diens 'klubgenoot Gerben Rodts gingen hem vooraf. Op de 1500 meter voor B-jongens ging de zege naar Ivar Schute van Dynamo'70 in 4.12,5. Achter Spado- atleet Corné Peeters pakte Jan Ko nijnenburg de derde plaats in 4.25,6. Een tweede plaats was er verder nog voor Chris Hoek bij het kogelstoten voor B-jongens. Met 11,47 meter als verste poging hoefde hij alleen in Bram van Penen zijn meerdere te er kennen. Eenzelfde klassering behaal de ook Robert Begemann van Delta Sport op de 400 meter van B-jongens. Clarenc Nabnange van FLS werd hier winnaar in 53,3 sekonden. Voor Begemann bleven de klokken stilstaan op 55,0 sekonden. S3 Jacolies van Gastel: vier starts en vier keer goud. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) HANSWEERT, 31-5. Maandag werd in Hansweert het 31ste pinkstercriterium verreden welke een overwinning opleverde voor Cees Priem die de laatste weken ach ter de derny's in aktie was in de monsterrit Bordeaux-Parijs en zater dag j.l. nog in de Omloop van de Zuiderzee. Ook in Hansweert kregen de toeschouwers een levendige koers te aanschouwen met talrijke uitloop pogingen. De eersten die de neus uit het venster staken waren Jan Raas en Jos Lammertink die het tot een voor sprong van 20 sekonden brachten om- daarna weer te worden ingelopen. Een poging welke serieus kon wor den genomen werd ondernomen door Ludo Peeters, Piet van Katwijk, Ger rie van Gerwen en Theo Smit. Hoewel er uitstekend door het viertal werd samengewerkt slaagden zij er niet in buiten schot te blijven. Met nog 30 van de 100 km te rijden ging Cees Priem aan de haal waarbij hij het gezelschap kreeg van zijn ploegmaat Ludo Peeters en Fons van Katwijk. Terwijl de Raleighs bij de achter volgers afstopwerk verrichtten slaagde het drietal erin een voor sprong van 45 seconden op te bou wen. In de spannende eindsprint slaagde Cees Priem erin Fons van Katwijk met banddikte op de streep te klop pen. Uitslag: 1. Cees Priem; 2. Fons van Katwijk; 3. Ludo Peeters; 4. Wies van Dongen; 5. Jan Raas; 6. Theo Smit; 7. Piet van Katwijk; 8. Wil van Hel- voirt; 9. Leo van Vliet; 10. Gerrie van Gerwen. Leo van Vliet krijgt zege van Jan Raas KLOOSTERZANDE, 29-5. In het Zeeuwsvlaamse Kloosterzande werd zaterdag het eerste profcriterium in dit seizoen verreden waarvoor een uitstekend deelnemersveld aan de start kwam al lieten wereldkampi oen Freddie Maertens, rond wie vele vraagtekens zijn geplaatst en Fons de Wolf verstek gaan. Het is een le vendige koers geworden waarbij de Noor Jostein Wilmann in gezelschap van Jan Raas en Heddie Nieuwdorp tot de eerste vluchters behoorden. De Raleigh's reden een bijzondere attente koers en bij elke uitlooppo ging was altijd wel een van hun ren ners betrokken. Zo probeerden Hed die Nieuwdorp het in gezelschap van de nationale kampioen Jacques Ha- negraaf, terwijl er later weer een kopgroep werd gevormd door Wies van Dongen, Leo van Vliet, Adrie van Houwelingen en Jacques Hane- graaf. Deze kopgroep werd nog uitge breid met Jan Raas, Jack van Meer en Ad Tak, terwijl ook Gerie van Gerwen en Heddie Nieuwdorp zich nog hierbij wisten te voegen. Met nog 5 km voor de boeg ont snapten Leo van Vliet, Adrie van Houwelingen en Jack van Meer uit de kopgroep waarbij zij erin slaag den uit de greep te blijven van de achtervolgers. In de beslissende eindsprint wist Leo van Vliet op de eindstreep Adrie van Houwelingen met banddikte te kloppen, terwijl Jack van Meer hier bij geen rol meer speelde. De uitslag: 1. Leo van Vliet de 105 km in 2 uur 29 min. en 10 sec.; 2. Adrie van Houwelingen; 3. Jack van Meer; 4. Jan Raas; 5. Heddie Nieuw dorp; 6. Wies van Dongen; 7. Gerrie van Gerwen; 8. Jan van Houwelin gen; 9. Jacques Hanegraaf; 10. Ad Tak. Instuif bridge-avonden ZIERIKZEE, 1-6. Na het sukses met de instuifavonden voor „bridge- enthousiastelingen" vorig jaar, orga niseert Bridgeklub Zierikzee weer op elke dinsdagavond in juni een onder linge bridgewedstrijd. Deze instuif-avonden zijn toegan kelijk voor alle bridgers, ook vakan tiegangers. beginners en jeugd. Men behoeft geen lid van een klub te zijn. Om mee te kunnen spelen dient men om half acht dinsdagsavonds aanwezig te zijn in het „Huis van Nassau". Ook spelers zonder partner zijn welkom. Zij worden echter ver zocht zich minstens 5 minuten eerder aan te melden. Bridgedrijves De klubleden van Zierikzee hebben vrije toegang, van de gasten worden een laag inschrijfgeld 3,—) per jaar gevraagd. Er worden geen prijzen be schikbaar gesteld. BROUWERSHAVEN Motor gestolen De Duitser W.L. uit Düseldorf, die hier logeerde op camping Grevelin- gen bij Den Osse, bezocht zondag middag tussen 13.00 en 16.00 uur het strand te Renesse bij de duinover gang De Laone met zijn nog maar 3 dagen oude motorfiets met 400 km op de kilometerteller. Toen hij terug kwam was zijn motor verdwenen. Het was een Honda CB 900. De sloot in Op de hoek Wethouder Den Boerstraat-Schendersweg reed de Duitser F. R. uit Düseldorf rechtdoor en belandde in de sloot. Takelbedrij^; J. de Jonge verrichtte het bergi'ngs-. werk. René Koppert pakt winst in proloog Dauphiné Libéré AVÏGNON, 30-5. De jonge Neder lander René Koppert, nog maar pas een maand neo-prof in de Raleigh- ploeg van Peter Post heeft in de pro loog van de Dauphiné Libéré, een Franse etappe wedstrijd welke geldt als een belangrijke wedstrijd als voorbereiding van de Tour de Fran ce, een belangrijk sukses geboekt door deze op zijn naam te brengen. Na reeds eerder de proloog van dè Ronde van Romandië te hebben ge wonnen toonde Koppert zich ook in Avignon, ten aanschouwe van dui zenden toeschouwers en onder een drukkende hitte, zich de snelste op het 2,5 km lange parcours dat hij af legde in 3.11.23 minuut wat neer komt op een gemiddelde van 47.064 km per uur. deau eindigde op de 2e plaats in 3.11.86 min. gevolgd door de Zwitser se tijdrijder Jean Marie Grezet die er 3.12.76 min. over deed. Henk Lubber- ding werd goede vierde in 3.12.79 min. De plaatsen van de overige Neder landers waren 14 Ad Wijnands 3.15.24 min.; 17. Johnny Broers 3.15.75 min.; 27. Stefan Rooks 3.17.74 min.; 33. Joop Zoetemelk 3.19.96 min.; 34. Gerard Veldschoten 3.19.96 min.; 46. Johan van de Velde 3.22.40 min.; 56. Jacques Hanegraaf 3.23.17 min.; 70. Jo Maas 3.25.81 en 96. Jos Schipper 3.31.96 min. Met de Pinksterdagen is uit de jachthaven Den Osse een aantal duikspullen gestolen. Van H. T. uit Amsterdam en M. H. uit Düsseldorf (W-Dld.) verdwenen zuurstofflessen, duikpakken en vesten. Afd. Plattelandsvrouwenbond Op 18 mei kwam de afd. Brouwers haven bijeen. Mevr. M. de Wilde-v. d. Spek opende deze bijeenkomst. Na enkele huishoudelijke mededelingen bracht mevr. J. v. d. Velde- Malepaard verslag uit van de provin ciale voorjaarsvergadering in Goes. Hierna kreeg mevr. M. Rothert het woord, bijgestaan door mevr. v. d. Marei. Zij hield een lezing over glasmó- zaik, het verven van bloempotten, verven op textiel en het schilderen - van giabi Verschillende voorbeelden hiervan had zij meegebracht. Na de pauze werd één'der dames in de gele genheid gesteld om een zonnebloem van glasmozaik zelf te maken. Om 22.30 uur sloot de presidente deze bij eenkomst en overhandigde de beide dames een kleine attentie. SIRJANSLAND Brommer op auto Op de hoek Oostersteinweg-Zuid- dijk reed de bromfietser J. O.-V. uit Oosterland tegen de auto van P. D. uit Rotterdam. De betrokken voer tuigen werden beschadigd. BRUINISSE Kleuren-tv gestolen Uit de sta-caravan van R. M., staande op ,,Onze Hoeve" is een de zer dagen een kleuren tv ontvreemd. Jeugdsociëteit „De Pul" Op zaterdag 5 juni vindt te Bruinis- se de officiële opening plaats van Jeugdsociëteit ,,De Pul". Jeugdbrandweer Na ruim twee jaar ,,in ruste" te zijn geweest is vorige week de Bruse jeugdbrandweer nieuw leven inge blazen. De mensen die dit op poten hebben gezet zijn: J. Verkamman, J. de Koning, C. de Ronde en W. Jume- let. Deze laatste, Wim Jumelet zit bij de beroepsbrandweer in Rozenbrug en gaat, samen met de drie anderen, les geven in de elementaire grondbe ginselen van het bestrijden van brand en aanverwante zaken waar een brandweerman voor kan komen te staan. Dat dit bij echte kalamiteiten als brandweerman niet geheel risiko- loos is, werd tijdens de oprichtings vergadering nog eens door komman- dant Jumelet onderstreept. „Ook bij een jeugdbrandweer moet al een ze kere discipline worden bijgebracht, om later veilig te kunnen werken". Ook burgemeester Hekman liet zijn belangstelling blijken door z'n aanwezigheid op de oprichtingsver gadering, waar dia's werden ver toond van diverse Bruse branden. Het is de bedoeling dat de 14 nieu we leden van de jeugdbrandweer el ke twee weken gaan oefenen zowel in theorie als in praktijk, met de reser ve brandweerauto van Bruinisse. De jeugdleden worden op deze manier vertrouwd gemaakt met het afleg- systeem, de vele soorten branden en de verschillende soorten blusmidde len. Bij het bereiken van de 18-jarige leeftijd (de leeftijdsgrens van jeugd brandweer) kunnen ze gelijk lid wor den van de vrijwillige brandweer. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND LIESHOUT. De 17-jarige P. A. M. Sauvé uit Den Bosch is in de nacht van zondag op maandag om het leven gekomen door een verkeersongeval in Lieshout. LEEUWARDEN. De oud-hoofdre- dakteur ban het Friesch Dagblad en eerste-Kamerlid voor de ARP Hen drik Algra is dinsdagmorgen op 86- jarige leeftijd in een ziekenhuis in Leeuwarden overleden. TIEL. Op de tweede Pinksterdag in Tiel gehouden PvdA-familiedag heeft partijvoorzitter Max van den Berg fel uitgehaald naar de Christen- Democraten. Hij verweet hen „ge rechtigheid te préken, maar haat en nijd tussen ministers te zaaien". SCHIPHOL. Een delegatie van D'66, bestaande uit secretaris buiten land. N. Wester en hoofdbestuurslid C. Moolhuysen-Fase heeft de afgelo pen week tijdens een bezoek aan Roe menië zonder al teveel sukses het on derwerp politieke gevangenen in dat land besproken. TIEL. Oud-minister Den Uyl, de politiek leider van de PvdA, heeft felle kritiek op D'66, de partij die sa men met het CDA thans een interim kabinet vormt. DEN HAAG. Het Greenpeache- schip „Sirius" is maandag uit Hel sinki vertrokken op weg naar Lenin grad, nadat Russische autoriteiten binnen 48 uur visa voor de 28 opva renden hadden verstrekt. Dit heeft Greenpeace Nederland maandag be kendgemaakt. KERKNIEUWS Nederlandse Hervormde Kerk Beroepen te Vlagtwedde: D. Pen- ninkhof, Well-Ammerzoden; door de Provinciale Kerkvergadering Noord- Brabant en Limburg tot predikant voor buitengewone werkzaamheden (pastoraat St. Peppelrode-Eind hoven, algemeen centrum voor be- j aardenhuisvesting, bej aardenver- zorging en ziekenverpleging) (part time): J. A. Wiersma-Verkerk, Den Bosch (part-time); te Lemele (toez.): A. Terlouw, Ballum-Hollum (Ame land). Bedankt voor Amsterdam en voor Veenendaal (toez.): J. J. W. Mou- thaan, Nunspeet; voor Oosterwolde (Gld.): A. van Brummelen, Huizen. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Rektifikatie: Beroepen te Zuidwol- de (Dr.): C. van Breeman, kand., Spa kenburg. Christelijke Gereformeerde Kerken Aangenomen de bernoeming tot geestelijk verzorger bij de Kon. Luchtmacht (standplaats Den Haag) per 1 juni'83: J. A. Compagner, Rot terdam-Zuid. Open brief aan de bevolking van Zierikzee Dat de verkiezingstrijd nu echt is ontbrand wordt duidelijk als je ziet hoe sommige partijen de publiciteit zoeken. De absolute koploper in deze „Kijk-mij-eens-show" is traditiege trouw het CDA. Bezwaren hebben wij daar niet tegen. Ge(mis)bruik kinderen in je propaganda, scheep de volwasse kiezers af met een zakje zonnebloempitten en een folder waarin niets gezegd wordt. Daag (na tuurlijk veel te laat) de anderen uit voor een partijtje volleybal. Rij maar door Zierikzee met geluidswa gen. Maar hou het netjes. Niet netjes is het om de stellige ver zekering dat het hier om „represen tatieve" cijfers gaat een prognose te ontlokken aan de middelbare school jeugd die een aantoonbaar vals beeld geeft van de werkelijke verhoudin gen. Terwijl het een ieder bekend is dat de partijen PPR, CPN en PSP onder de schoojeugd redelijk skoren, ziet het CDA kans om een uitslag te pro duceren waarin deze partijen (Die in Zierikzee gezamenlijk onder de naam Progressief Zierikzee meedoen aan de verkiezingen en ten onrechte als „Kleemans" in de Zierikzeesche Nieuwsbode ten tonele wordt ge voerd) (Wij voerden niets ten tonele; onze drift namen te noemen is niet te beteugelen, maar 't kan ook een „slip of the pen" zijn geweest. Red.) nage noeg geen rol spelen. Het ligt er iets te dik bovenop dat het de organisatoren er niet om te doen is om de jeugdige kiezers duide lijk te maken dat „de lijst Kleemans" eigenlijk staat voor het samenwerkingsverband van PPR, CPN en PSP in Progressief Zierik zee. Voorts heeft men de moed om de uitslag te presenteren als de mening van de Zierikzeese jeugd, terwijl wellicht slechts 20% van de middel bare scholieren uit Zierikzee komt. Je kan proberen je politiek tegen stander op deze bedenkelijke manier onderuit te halen, maar het zijn uit eindelijk de kiezers die op 2 juni beslissen. PIET KLEEMANS Plan voor Leger des Heils-bazar Het Leger des Heils heeft het plan om op 3 augustus een grote bazaT an nex rommelmarkt te houden, en wel in haar gebouw in de Poststraat 37. Dit is dus de eerste dinsdag van au gustus tijdens de z.g.n. toeristendag. Om het evangelisatie- en korpswerk optimaal voor te kunnen zettten, en de financiën niet zo rooskleurig zijn, heeft men dit plan opgevat, en hoopt op deze wijze hierin enigszins te voorine. Vandaar deze oproep tot de ge meenschap: „Heeft u „rommel" en/of artikelen voor de bazar, dan kunt u dit afgeven in ons gebouw in de Poststraat 37; maar wij willen het ook graag bij u op komen halen. Bel dan even de kontaktpersoon, d.i. dhr. Ad de Graaf, St. Domusstraat 12, telefoon 01110-4259. Bij voorbaat onze welgemeende dank". LEGER DES HEILS korps Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 8