Amro Bank, want banken verschillen. I 3 Tuincentrum Renesse 'f' Sportief Van Pulsar Quartz. Amro maakt zich sterk voor startende ondernemers. Laat u bewijzen dat u bij Amro beter af bent. DE FIJNSTE DOREEN IS ER NU OOK MET KATOEN.* 't Komt steeds vaker voor dat ondernemers hun bestaande machines laten automatiseren. Lantink (nu nog ergens verkoopleider) en Visser (nu nog ergens wetenschappelijk medewerker) zien wel brood in die ontwikkeling. Gezamenlijk willen ze de stap zetten naar het ondernemerschap Ze stellen zich voor de nodige componenten te importeren en ze zelf aan te passen voor de Nederlandse markt. Na enkele proefprojecten zetten ze hun ideeën tot in de details op papier. Alleen de financiering van de aanloopfase dreigt een ernstig knelpunt te vormen. Want Lantink en Visser hebben nauwelijks eigen vermogen en ze kunnen geen 'zekerheden' bieden. Op aanraden van een bevriende relatie gaan ze 'ns praten met de Amro Bank De Amro Bank voelt zich bepaald niet te groot voor een relatie met beginnende ondernemers die serieuze plannen hebben. Ook voor die ondernemers staat Amro klaar met een compleet aanbod van diensten. En met de wil een persoonlijk partnership aan te gaan. De specifieke situatie van de cliënt dient daarbij als basis. Vandaar ook dat de contacten tussen bank en on dernemer bij de Amro Bank steeds via één persoon lopen. Hij kan dus ook het aanbod haarfijn op diens plannen afstemmen. Ook Lantink en Visser horen dus van 'hun man bij Amro' geen algemeen verhaal over wat de bank kan doen voor begin nende ondernemers. Nee, ze krijgen een complete, zakelijke begeleiding die past bij hun plannen en hün financiële situatie. Hun zorgvuldig uitgewerkte plannen geven voldoende ver trouwen om te denken aan een door de overheid gegarandeerd krediet. Bij het aanvragen van dat krediet verleent Amro alle medewerking, o.a. door te helpen bij het opstellen van het daarvoor nood zakelijke bedrijfsplan. Lantink en Visser krijgen van Amro bovendien alvast een voorfinanciering, vooruitlopend op de verwachte toekenning van het garantiekrediet door de overheid. De Amro Bank wil zich positief onderscheiden van andere banken. Door de kwaliteit en de omvang van haar diensten, En door de mentaliteit waarmee die diensten worden verleend. Een en ander doet Amro u graag nader uit de doeken. Bij voorkeur in een persoonlijk gesprek Dan is ook 'hard te maken' dat u als ondernemer bij de Amro Bank aan het goede adres bent. Want 't is waar dat banken verschillen. Maar ook dat uw bedrijf het andere niet is. Wat een sortering: alles volop in bloei Overlapscherm, 180 X 180 - f 41,25 afgehaald. JUWELIERSHUIS 16 Met meer plannen dan contanten willen Lantinken Visser een bedrijf beginnen. wistU... 1 Dat er in Zeeland 44 erkende drukkerij bedrijven zijn? 2 Dat deze bedrijven samen ruim 500 vakbekwame mede werkers hebben, die beschikken over moderne grafische apparatuur? Dat er altijd wel zo'n erkende drukkerij bij u in de buurt is? 4 Dat deze bedrijven kwaliteit leveren, van eenvoudig visitekaartje tot en met het meest ingewikkeldedrukwerk dat u maar wenst? Wist u dat nog niet? Toch fijn dat u nu weet dat er Zeeuwse drukkers zijn! Geraniums, hanggeraniums, ijsbloe men, vlijtige Hesjes, siertabak, sneeuwkleed, leeuwbekken enz. Hangfuchsia in potten. Opgevulde bloemschalen met buiten- planten. Komkommers, tomaten, ook geënte, paprika, meloenen. Sla, andijzie, Ijbergsla, koolsoorten, kruiden enz. enz. We hebben ze weer: Vele soorten siertegels, klinkers, natuurstenen, verpakte grint, rotssteen, lavasteen e.d. Patioblokken, diverse modellen, I 3,00 stuk. Bloeiende rhododendron in pot I 12,95. Brem, geel en roodbloelend in pot, f 5,00. Klimplanten in pot, diverse soor ten. -£kè «f* TUINCENTRUM RENESSE BRABER GROENVOORZIENING B.V. LAONE 20 TEL.01116-1820 40 Miljoen vrouwen over de hele wereld kennen en kopen Doreen. Goed nieuws voor hen dus: de nieuwe Doreen. Met zacht en ademend katoen aan de binnenkant en vormgevend lycra* aan de buiten kant. Doreen Cotton is een korte functionele beha met geborduurde rand in de |—^r""xr\r-r-k i maten B en C 70-100, D 75- I ll jKrhrNJ 105. Prijs f 45,-. Tot 30 juni 1982 f40,, COITON Triumph 'Ged. handelsmerk van Du Pont I Hef domein voor de vrouw SMllJJ-GNNGE OAM 21 - ZlERIKZEE Pulsar Quartz gezien op TV? Stoer, degelijk, maar ook: fraai en stijlvol. Pulsar Quartz heeft een complete collectie geavanceerde quartz horloges voor betaalbare prijzen. We laten ze u graag zien. Met Pulsar is uw keus altijd raak! NG 005 198,— Zierikzee, Havenplein 6. Telefoon 01110-2738. Sinds 1825.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 16