ZSC moet stapje terug Forse nederlaag voor kampioens- kandidaal DFS bij Brouwershaven Bruse Boys stelt zich tevreden met winst:„2JL Bloemen voor WIK 111 TOTO X X 8 X V X X X X X BROUWERSHAVEN, 8-5. De uitwedstrijd op het sportpark Onder de Mo len tegen Brouwershaven heeft DFS zaterdagmiddag een koude douche be zorgd. Behaalde het team uit de Westhoek in eigen omgeving een vrij gemak kelijk 4-0 overwinning op de Brouwenaren, nu bleek het team van trainer Kees Berrevoets allerminst van plan te zijn om als een gewillig slachtoffer te willen fungeren. Of* de oranjehemden, afgaande op de thuiswedstrijd, de Brouwenaren nu hebben onderschat of dat met de promotie naar de le klasse in het vooruitzicht de zenuwen in hun benen waren geschoten, feit was het dat DFS in de le helft totaal niet aan de bak kwam. Brouwershaven voerde toen volledig de boventoon en domineerde volledig. Wel wist DFS zich in de 2e helft wel te herstellen, maar toen keek het inmiddels tegen een praktisch on overbrugbare opgelopen 4-0 achterstand aan. Spelmoment uit de streekderby tussen Brouwershaven en DFS. De Haamsteedse doelman Robby van Dijke wordt door een aantal Brouwenaren belaagd, zoals hij dat in. Brouwershaven veelvuldig meemaakte. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Dat Brouwershaven, als het met de nodige motivatie speelt, de beschik king hééft over een tedam, dat eigen lijk voor geen enkele 2e klasser be hoeft onder te doen, toonde het dui delijk gedurende de eerste 45 minu ten van de wedstrijd. Belust op revanche ging Brouwers haven direkt na de aftrap in het of fensief en gaf het DFS totaal geen ge legenheid om in haar spel te komen. Al na goed 10 minuten spelen was het Flip Bokelaar die 'met een strak schot de thuisklub een 1-0 voorspong kon geven. SKNWK in tweede helft voorbij uitgeblust Smerdiek NIEüWERKEKK, 8-5. Doordat SKNWK in de eerste 45 minuten het middenveld total in beheer van Smer diek stelde oogde het in deze periode alsof de Thoolse bezoekers een ruim overwicht had in de slotwedstrijd van het seizoen in de vierde klas. Deson danks kwamen er nauwelijks moge lijkheden voor Smerdiek al werd het spel voornamelijk op SKNWK-helft gespeeld. In de tweede helft herstelde de thuisploeg de in de eerste periode gemaakte fouten en prompt kwamen de Nieuwerkerkse trcdders er. Via Piet Slootmaker en Jan Tierie werd de 2-0 zege uiteindelijk een feit SKNWK had zich tegen Smerdiek ten doel gesteld via een forse zege nog een paar plaatsjes te z tijgen op de ranglijst, maar uiteindelijk bleek de dikverdiende 2-0 zege net niet vol doende om op te rukken naar de vierde positie. „We lieten ons in de eerste helft te veel in de verdediging druk ken. Hieraan was natuurlijk het felle openingsoffensief van Smerdiek voor een belangrijk deel debet maar hier door wel de volledige eerste helft ver streken vooraleer we wat in onze eigen doen kwamen", meende trainer Ed van Dalen, die ondanks alles dik te- breden was over de prestatie van het team, dat voor de laatste keer officieel onder zijn gezag speelde. In de tweede helft hebben we weer voortreffelijk gespeeld", vervolgde Van Dalen. „Ik heb het al eens meer gesteld, maar als we zo een hele kom petitie hadden kunnen spelen, dan was er gegarandeerd geen ploeg ge weest die ons van de titel had afge houden. SKNWK heeft in alle linies voortreffelijke spelers. Het is slechts een kwestie van klikt het vandaag wel, of klikt het vandaag niet We hebben gewoon absurd wisselvallig gespeeld. Dat Is doodzonde van zo'n ploeg, maar er zit vast en zeker mu ziek in". Na een doelpuntloze eerste helft duurde het ook in de tweede heflt nog 20 minuten vooraleer Piet Slootmaker eindelijk de score kon openbreken. Toen was echter de beer pas goed los en kwamen er nog talloze mogelijk heden voorde thuisploeg. Uiteindelijk hoefde Smerdiek-doelman Jan Guil- jam echter nog slechts een keer het werk te doen waarvoor hij niet is aan genomen. Een aktie van Jan Tierie zorgde tien minuten voor tijd voor 2-0. In de 20e minuut was het weer raak toen Joop Krips met een bijzonder fraai schot via de onderkant van de lat raak schoot (2-0).vEddy Kiezen- berg (ex-Zierikzee) zorgde in de 35e minuut uit een vrije trap, welke on houdbaar in de rechterbovenhoek van het doel verdweend, voor een 3-0 ruststand. Direkt na de thee, nadat de lat een doelpunt van DFS had voorkomen, wist Sjaak van der Weele in het cen trum door de DFS verdediging te breken om vervolgens te scoren (4-0). DFS wenste zich ondanks deze ach terstand nog niet bij de pakken te gaan neer zitten. Rinus Rhoon zag zijn harde werken beloond met een treffer (4-1). Brouwershaven liet ech ter niet lang op haar antwoord wach ten en toen Maarten Kristelijn de bal over de DFS-verdediging plaatste was Flip Bokelaar er als de kippen bij om doelman Van Dijke met een onhoudbaar schot te passeren (5-1). De thuisklub viel hierna wat terug waardoor DFS het initiatief kon overnemen. Nadat het al enkele kleine sko- ringskansjes had laten liggen wist Leo Bom in de 28e minuut met een kopbal te skoren (5-2). Nog in dezelf de minuut was het Wim Boogerd die Mevo in laatste wedstrijd na een kwartier totaal uitgeblust: 1-2 Z^ÏËRÏKZEË, 8-5. Slechts een dik kwartier heeft Mevo de indruk gege ven de laatste wedstrijd ook nog in winst te willen omzetten om zich zo- doepde tenminste nog naar een alles zins redelijke middenmootpositie te spelen. Toen René Verwijs na amper twee minuten de openingstreffer bin nenschoot, hoopte alles en iedereen die de Zierikzeese zaterdagploeg een goed hart toedraagt op een goede af loop, maar na twee keer 45 minuten stak Nieuwdorp beide punten via een 1-2 zege verdiend op zak. Zoals reeds gesteld opende René Verwijs na een vlotlopende aanval in de tweede minuut de score(l-O) en ook in de fase na de openingstreffer domi neerde Mevo volledig. Na ongeveer twintig minuten ebde het Zierikzeese offensief evenwel weg en konden de bezoekers het Nieuwdorp nog voor de pauze naastzij komen, toen Rein van Boven Sjaak van de Berge in een niet te missen positie bracht (1-1). In de tweede helft maakte Mevo er een soort zomeravondvoetbal van, waardoor Nieuwdorp rustig op jacht kon naar de winnende treffer. Toen doelman Jan van de Linde even in de fout ging zag Fred Vermeu een aktie met sukses bekroond en kon Nieuw dorp haar slotduel tenminste nog suk- sesvol afronden en de opponent in de eindrangschikking alsnog voorbij ste ken. Desondanks moet gesteld wor den, dat Mevo in haar debuut in KNVB- verband van tijd tot tijd heeft laten zien er bij te horea Mogelijk dat dit ge- winningsseizoen gevolgd wordt door een seizoen met een meer konstante prestatie-kurve. met een schot via de paal de stand op 5-3 bracht. Bijna werd het ook nog 5-4 door Ri nus Rhoon, die met een kopbal het doel op enkele centimeters miste. René Rhoon en Flip Bokelaar kre gen hierna'een uitstekende kans om de skore weer voor de Brouwenaren op te voeren waarbij de eerste in de handen van doelman Van Dijke schoot en de tweede het doel op een haar miste. Even zag het er hierna nog naar uit dat er bij een incident, op het mo ment dat er een speler geblesseerd op de grond lag, de wedstrijd uit de hand zou lopen. Na een afkoelingsperiode van een 8-tal minuten kon de wedstrijd ech ter weer worden hervat voor het af werken van de laatste 10 minuten. Flip Bokelaar wist hierin nog op de rechtervleugel door de verdediging te breken waarna Piet Bokelaar uit zijn pass de eindstand op 6-3 bepaal de.. In de laatste wedstrijd, thuis tegen Wissenkerke, zal DFS nu beide punt jes moeten pakken om de promotie naar de le klasse niet aan haar neus te zien voorbijgaan. Spelen met de inzet welke in de 2e helft aan de dag werd gelegd moet het toch kunnen lukken de twee kostbare puntjes te pakken. Duiveland besluit met 2-0 triomf DREIWEGEN, 8-5. Na de in de slot- fase van dit seizoen nog even in de problemen te zijn geweest heeft Dui veland met twee opeenvolgende overwinningen toch haar eerste sei zoen in de le klasse goed weten af te sluiten. De uitwedstrijd tegen SVD leverde de ploeg uit Oosterland een 2-0 over winning op. Daar er voor beide ploegen niets meer op het spel stond werd het een gemoedelijk partij voetbal waarbij niet het onderste uit de kan werd ge haald. Nadat de eerste helft met een blan ke stand was afgesloten wist Cees Zwager na de rust Duiveland voor sprong te geven (0-1). Marco van der Have stelde hierna de overwinning veilig (0-2) waarmee de strijd was gestreden.. Nog promotiekanseri voor reserves ZSC SCHARENDIJKE, 8-5. Met de 4-1 overwinning te Scharendijke op DFS III en de over winning, van WIK III op de reserves, van Wissenkerke Heeft ZSC II nog een uitstekende kans op promotie naar de reserve 2e klasse. Hoewel d^ overwinning van ZSc dik verdiend was was het geen beste wedstrijd. Door een doelpunt van Harry Lin- ders kon de thuisklub de eerste helft met een 1-0 voorsprong afsluiten. Nadat Kees Dogger na de rust uit een strafschop voor 2-0 had gezorgd wist DFS tegen te scoren (2-1). Ronald van Oeveren zorgde voor 3- 1 waarna Leo Dalebout de eindstand op 4-1 bepaalde. Renesse II in komische vertoning naar gelijkspel HEINKENSZAND, 9-5. Voor de re- serves van Renesse, reeds lang zeker van de kampioenstitel, behoefde het allemaal niet meer zo erg in de uit wedstrijd tegen Heinkenszand III. Daar ook de invaller scheidsrechter (de aangewezen scheidsrechter was niet komen opdagen), een lid van Heinkenszand, er een potje van maakte werd het min of meer een ko mische vertoning. Uit een vrije trap kopte Hans Touw Renesse naar een 1-0 voor sprong. Toen na de rust Hans Touw een bal uit de doelmond kopte kreeg tot ieders stomme verbazing Hein kenszand een strafschop toegewezen waaruit ze de stand in evenwicht konden brengen. De thuisklub kwam hierna zelfsop voorsprong toen zij van een verkeer de terugspeelbal wisten te profiteren (2-1). Nadat al herhaalde malen een spe ler van Renesse in het strafschop ge bied was neergelegd kreeg het einde lijk van de scheidsrechter hiervoor een strafschop toegewezen welke door Jan Stoel werd benut (2-2). Ruime zege voor Zierikzee II (4-1) ZIER1KZEE, 9-5. De reserves van Zierikzee behaalden zondagmiddag op het sportpark Bannink een vlotte 4-1 overwinning op het bezoekende Philippine II. Al na 5 minuten spelen wist Aart van der Linde met een doelpunt van uitstekende kwaliteit Zierikzee voorsprong te geven (1-0). De thuisklub bleef hierna overwe gend het beste van het spel behouden maar het duurde tot kort voor de rust voor André Flohil met een fraai schot de voorsprong kon opvoeren (2-0). Na een kwartier spelen in de 2e helft keerde de spanning even terug toen de bezoekers er in slaagden te gen te scoren (2-1). In de 25e minuut kreeg Zierikzee alweer wat meer lucht toen Theo Wit tenberg een hoekschop rectstreeks in het doel van Philippine liet verdwij nen (3-1). Met een schitterend schot bepaalde Gerard van der Klooster tenslotte de eindstand op 4-1 - Feyenoord-Willem II NEC-PEC Zwolle Haarlem-FC Twente Roda JC-Ajax Utrecht-Den Haag GA Eagles-Groningen PSV-Sparta NAC-MW Veendam-Den Bosch VW-Vitesse Cambuur-V olendam Heracles-Telstar Ajax 32 24 4 4 52 111-39 PSV 31 23 3 6 49 74-35 AZ'67 32 20 5 7 45 67-35 Haarlem 32 16 8 8 40 54-37 FC Utrecht 32 17 4 11 38 55-36 Feyenoord 32 13 11 8 37 57-54 Groningen 32 14 8 10 36 64-53 Sparta 32 12 9 11 33 59-47 GA Eagles 32 12 8 12 32 55-47 Roda JC 32 13 6 13 32 53-49 NAC 32 11 9 12 31 39-46 FC Twente 32 13 4 15 30 47-53 NEC 32 9 8 15 26 37-62 Willem II 32 9 6 17 24 46-62 PEC Zwolle 32 7 10 15 24 42-65 MW 32 6 10 16 22 33-62 Den Haag 32 4 5 23 13 26-74 Graafschap 32 3 6 23 12 28-91 in deze spannende ontmoeting werd er door beide teams met volle inzet om de kostbare puntjes gestreden waarbij de groenwitte aanvallers zich niet iets produktiever toonden dan de bezoe kers. Na 20 minuten spelen in de le helft kreeg de thuisklub eeb belangrijke ruggesteun toen aanvoerder Danny de Vos met een fraai schot zijn team voor sprong wist te geven (1-0). Na een goed half uur spelen kroop WIK door het oog van de naald toen arbitter Bolle de bal op de stip legde en Wissenkerke een strafschop kreeg te nemen. Tot grote opluchting van de WIK-aanhangers werd het schot door de paal gekeerd BRUINISSE, 8-5. Het was zaterdagmiddag overduidelijk, dat Bruse Boys zich tegen hekkesluiter Roda Boys tevreden stelde met het binnenhalen van de beide winstpunten. Tegenover het stugge volhouden van het technisch on bekwame Roda Boys stelde de ploeg van trainer Maarten van Pelt slechts van tijd tot tijd een vlotlopende aktie. Uiteindelijk bleek dit evenwel ruim schoots voldoende om met 2-1 de winst in Bruinisse te houden en er voor een belangrijk deel voor te zorgen, dat Roda Boys zich wel bijzonder veel zorgen dient te gaan maken voor de afloop van dit seizoen. De winnende kolom van de toto ziet er als volgt uit: 1-1-1-3-1-1-1-3-2 - 1 - 3 - 2 Inleg: 353.675,-. Aantal deelnemers: 86.455. Beschikbaar voor prijzen: 168.000. Toto-Gelijk De winnende wedstrijden zijn: 5 -12 - 16 - 19 -24. Toegevoegde wedstrijd: 28. Beschikbaar voor prijzen: 20.000,00. Lotto De winnende getallen zijn: 4 -16 - 24 - 37 - 39 -41; en het reservegetal is: 15. Inleg: 3.625.000,00. Aantal deelnemers: 670.000. Beschikbaar voor prijzen: 1.722.047,00. Eredivisie Feyenoord-Willem II2-0; NEC-PEC 3-1; Haarlem-FC Twente 3-0; AZ '67- De Graafschap 4-0; Roda JC-Ajax 1-1; FC Utrecht-FC Den Haag 4-0; Go Ahead Eagles-FC Groningen 3-1; PSV-Sparta 2-1; NAC-MW 0-0. Verrassend in de Bruinisser ploeg was wel het optreden van Adrie de Jonge, die aantoonde het geraffi neerd opkomen nog lang niet ver leerd te hebben, ondanks het feit, dat hij zijn voetbaldagen slijt in het vier de team. Het blijft altijd nog dood zonde, dat de technische leiding van de Bruinisser ploeg niet permanent kan beschikken over deze aalvlugge buitenspits. In kombinatie met de neefjes Van de Berge zou een gemoti veerde De Jonge waarschijnlijk de beste aanvalslinie van Zeeland kreë- ren. Na een gezapig begin met voorna melijk een aantal gave bewegingen van Adrie de Jonge als uitschieters zorgde Jacob van de Berge in de 22e minuut met zijn twaalfde seizoen- treffer voor de verdiende Bruinisser voorsprong. Fred Hooftman verleg de het spel knap naar de linkerspeel- helft, waar Wim Geluk terug kopte en Jacob van de Berge slechts hoefde in te schuiven. Een achttal minuten voor rust kwam Roda Boys naastzij toen Adrie van der Laar uit een moei lijke hoek kon skoren, nadat de hele Bruinisser verdediging was blijven staan in een moment van onoplet tendheid. In de tweede helft domineerde Bru se Boys voornamelijk het gebeuren OLST. Na afloop van de voetbalwed strijd NEC-PEC in Nijmegen hebben supporters zaterdagavond vernielin gen aangericht in de trein die hen terugbracht naar Zwolle. Lampen, rui ten en banken moesten het met name ontgelden. STEENBERGEN. De grond en het grondwater onder het woonwagen kamp in Steenbergen zijn zo ernstig vervuild, dat de grond afgegraven zal moeten worden. Het kamp staat op een voormalige vuilnisstortplaats. Gilles Villeneuve zoveelste slachtoffer snelheidssporten ZOLDER, 8-5. De Canadese auto coureur Gilles Villeneuve is het zo veelste slachtoffer geworden van de snelheidssporten. Op het autocircuit van Zolder werd Villeneuve uit zijn bolide geslingerd toen hij tijdens de trainingsritten de wagen van Jochem Mass toucheerde. Villeneuve werd uit zijn wagen geslingerd, waarbij hij zo ongelukkig terecht kwam, dat hij een gebroken nek opliep. De doktoren ondernamen in het zie kenhuis van Namen nog enkele ingre pen, maar zaterdagavond om negen uur overleed de 30-jarige Canadees aan zijn verwondingen. Villeneuve werd als slachtoffer in de autorensport de opvolger van Ronnie Petterson, die in Monza om het leven kwam. zonder echt door te drukken. Wel werd er geaasd op de zege en in de twaalfde minuut was het zover, toen Adrie de Jonge een goede wedstrijd bekroond zag met de winnende tref fer nadat eerst Wim Geluk tegen doelman John van Driel aan had ge kopt en Rinus Labeur tegen een Roda Boys-speler had geschoten. Wat ver derop in de wedstrijd ramde Jacob van de Berge nog tegen de paal en moest Steef van de Velde een paar keer fiks redden. Verder dan 2-1 kwamen de ploege niet meer in deze povere wedstrijd. Hennie Kuiper wint Grote Prijs Europa ZIERIKZEE, 9-5. Adrie van der Poel heeft zaterdag een criterium voor beroepsrenners in Venlo gewon nen. De coureur uit Hoogerheide ver sloeg in de eindsprint Fons van Kat wijk, Theo Smit, Eric McKenzie (N.- Zld.) en Jos Lammertink in deze vol gorde. Wies van Dongen werd zondag win naar van de profronde van Roosen daal. In de kopgroep van 10 renners klopte hij Adrie van der Poel in de eindspring; 2. André Gevers; 4. Ad van Peer; 5. Jan Jonkers. Hennie Kuiper heeft zondag in Oostenrijk de Grote Prijs van Euro pa gewonnen, een wedstrijd over 171 km in de buurt van Innsbruck. Op de tweede plaats eindigde de West-Duitser Klaus-Peter Thaler en als derde de Zwitsers Marcel Sum- mermatter. De Noor Jostein Wilmann werd winnaar van de Ronde van Roman- dië voor de Zweede Tommi Prim. De best geplaatste Nederlander was Joop Zoetemelk op de 1 le plaats. Johan van de Velde werd 13e, Gerard Veldschoten 17e, Henk Lubberding 24e en Petter Winnen 31e. De vierdaags van Duinkerken le verde een overwinning op voor de Belg Frank Hoste uit de ploeg van Peter Post. In het eindklassement bleef hij zijn landgenoot Freddy van den Haute 4 sekonden voor. Jan Raas eindigde met een achter stand van 22 sec. op de 4e plaats, 11e Aad van den Hoek, 15e Jacques Ha- negraaf en 20e Cees Priem. De Ronde van Spanje werd gewon nen door de Spanjaard Angel Arroyo die zijn landgenoot Marino Lejarreta 1.55 min. in het eindklassement voor bleef. De best geplaatste Nederlander was jo Maas op de 22e plaats, 29e Johnny Broers; 33e Roy Schuiten en 68e Heddy Nieuwdorp. In totaal re den 77 renners de ronde uit. In de wielerronde voor amateurs te Halsteren eindigde Toon van der Steen uit Bruinisse op de 5e plaats. Deze wedstrijd leverde een overwin ning op voor Harry Akkermans uit Zevenbergen die de 92 km aflegde in 2.20.52. Eerste divisie SW-Helmond Sport 3-0; Veendam- FC Den Bosch 0-2; FC WV-Vitesse 6- 2; Amsaterdam-Heerenveen 2-4; Cambuur-Volendam 1-1; Heracles- Telstar 0-2; Wageningen-Fortuna S 2- 0; Amersfoort-Excelsior 1-5; DS '79- Eindhoven 3-1. Helmond Sp 32 17 12 3 46 49-26 FortunaS 32 19 5 8 43 57-34 Heerenveen 32 17 7 8 41 60-39 Excelsior 32 16 8 8 40 68-42 Telstar 32 14 12 6 40 40-30 Den Bosch 32 16 6 10 38 59-39 FC VW 32 13 11 8 37 59-45 Vitesse 32 12 10 10 34 49-42 SW 32 12 8 12 32 42-37 Cambuur 32 8 13 11 29 22-32 Amsterdam 32 10 8 14 28 36-51 Veendam 32 9 9 14 27 42-51 Volendam 32 8 10 14 26 38-45 Heracles 32 9 8 15 26 45-61 Eindhoven 32 9 6 17 24 34-61 Wageningen 32 4 14 14 22 31-47 DS'79 32 5 12 15 22 45-64 Amersfoort 32 6 9 17 21 35-64 Helmond Sport (le); FC VW (2e); Fortuna S (3e) en Heerenveen (4e) pe riodekampioenen. Helmond Sport promoveert. KERKWERVE, 8-5. Ondanks de 2-1 overwinning welke ZSC zaterdagmid dag te Kerkwerve op WIK heeft weten te boeken heeft de klub uit Scharendij ke het toch net niet kunnen redden en zal het in het volgende seizoen haar ge luk weer in de 2e klasse moeten beproeven. De andere kandidaat voor de de gradatieplaats 's Heer Arendskerke wist bij Colijnsplaatse Boys met 5-3 te winnen waarmee het vonnis over de klub uit Scharendijke werd geveld. Evenals bij de voorgaande wedstrijd te Scharendijke waren Wik en ZSC ook nu weer goed aan el kaar gewaagd en was er van enig krachtsverschil nauwelijks sprake. Was WIK bij ZSC de gelukkige (0-1) nu waren de rollen juist omgekeerd. ZSC wist al vrij snel voorsprong te nemen door Maarten van der Weele die in de 3e minuut door het centrum van de WIK verdediging wist te bre ken om vervolgens doelman Peter Noordijke kansloos te laten (0-1). De strijd speelde zich hierna voor het grootste gedeelte op het midden veld af daar beide verdedigingen do mineerden. Wei moest bij ZSC doelman Maar ten van der Weele enige malen hande lend optreden om een.treffer te voor komen, wat hem goed afging. Een kwartier na de rust moest hij toch kapituleren voor een schot van Joost Rotte waarmee de stand in evenwicht kwam (1-1). Hierna ontwikkelde zich een span nende strijd voor de winnende tref fer. Tien minuten voor tijd viel de beslissing toen bij een wat ongeluk kige handsbal bij een van de WIK- verdedigers ZSC een strafschop kreeg te nemen, welke door Kees Snoek werd benut (1-2). In de slotfase gaf ZSC deze kleine, maar kostbare voorsprong niet meer uit handen en pakte het de volle winst v*?lkena later zou blijken toch niet genoeg was om het vege lijf nog te kunnen redden. KERKWERVE, 8-5. In de thuiswedstrijd tegen naaste konkurrent Wissen kerke II heeft WIK III niets aan het toeval overgelaten. Met een 2-0 zege kwamen de jongens uit Kerkwerve in het bezit van de kampioenstitel van de 3e klasse en promoveert het team naar de reserve 2e klasse van het afdelings- voetbal L/e verdediging van de thuisklub slaagde er hierna voortreffelijk in om de aanvallers van Wissenkerke van het lijf te houden. De spanning beelf erin tot na een half uur spelen in de 2e helft Uit een voorzet van Piet Manni slaagde Hans Kesteloo er toen In de doelman van Wissenkerke voor de tweede keer het nakijken te geven (0-2) waarmee in feite de strtyd was beslist WIK gaf de voorsprong niet meer uitr handen waarmee zij een uitste kend seizoen afsloten met het behalen van de titel waarvoor zij na afloop in de bloemetjes werden gezet Spektakulair moment uit de wedstrijd WIK-ZSC. Doelman Maarten van der Weele nan ZSC werpt zich voor de doorgebroken Olivier den Boer en verdedi ger Rinus Smits doet er nog een schepje bovenop. Jaap Matthijsse en Sjaak Dorreman kijken toe. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) 4

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 6