Dames vierde Mevo '80 storten in set volledig in: 2-2 TTY Scaldina verslaat naaste rivaal Wilno 3 Klubkampioenschappen bij t.t.v. Scaldina Herenteam van Mevo '80 wint overtuigend: 70-28 Skol Boys II degradeert ook uit de eerste klas Eerste schaakteam TOG behaalt kampioenschap Volleybal Tenniskleding '82 3 8 Programma Scaldina Dieneke Bolle smasht over het Bernisse-blok met uitblinkster Truus Verhoef (7) vo'80-dames houden de ontwikkelingen in de gaten. Z1ER1KZEE, 16-3. De slotfase van de beslissende vierde set tussen het eerste damesteam van volleybalvereniging Mevo'80 en Bernisse is voor de Zierik- zeese dames in een anticlimax uitgemond. Nadat de ploeg ogenschijnlijk op rozen zat bij een 11-2 voorsprong wilde het plotseling totaal niet meer lopen en kon Bernisse alsnog een 11-15 setwinst uit het vuur slepen en daardoor ge zien de vechtlust een verdiend 2-2 gelijkspel. Het eerste herenteam speelde bij Kangoeroes een uitstekende partij en won zoals het wilde met 0-3. Bijzonder spektakulair is de 3-1 zege van het derde herenteam van Mevo'80 op he* hoog geplaatste Data C/D en dames II boekte een zeer overtuigende 3-0 overwin ning op Ibis II. In de eerste set van de ontmoeting van het eerste damesteam leek niets erop, dat de ploeg het later in de wedstrijd nog zo moeilijk zou gaan krijgen. Voordat Bernisse ook maar even in haar spel had kunnen komen denderden de Zierikzeese dames naar een afgetekende 7-0 voorsprong, vooraleer de tegenstandsters met een zeer sterke Truus Verhoef als leading-lady het eerste punt konden skoren. Vervolgens was het woord evenwel weer aan Mevo'80 en een grote setwinst leek eraan te komen. Toch stokte het ritme bij 12-2 even en konden de bezoeksters terugkomen tot 12-8, waarna de thuisploeg de zaak afrondde met klappen van Coby de Looff en Mieke van de Post. Omgekeerd In de tweede set waren de rollen omgekeerd. Bernisse kwam via 0-2 met 3-8 voor met schitterende akties van andermaal Truus Verhoef, maar in mindere mate toch ook van Edith de Bloois en Rita Koole. Mevo'80 krabbelde evenwel sterk terug en door een puike smash van Ir ma Timmerman kwam de Zierikzee se ploeg bij 8-8 naastzij, waarna een tweetal goede opslagen van Coby de Looff en voorsprong naar Mevo'80- zijde verhuisde. In Winnie Meijer bleek echter ook Bernisse over een goede service te beschikken, terwijl Truus Verhoef aan het net haar man netje bleef staan. Via 10-10 werd het tenslotte toch verdiend een 12-15 set winst voor de bezoeksters. De derde set gaf weer een totaal an der beeld te zien. Mevo'80 dolde in deze set volledig met de opponenten, voornamleijk ook omdat Truus Ver hoef in deze fase van de wedstrijd duidelijk de tol moest betalen voor twee sets ongelimiteerd ploeteren. Wel probeerde Edith de Bloois de spelverdelende taak enigszins over te nemen, maar tot de hoogte van haar veel meer ervaren ploeggenote kon zij toch niet komen, waardoor er uiteindelijk helemaal niets viel af te dingen op de riante 15-4 overwinning en een 2-1 voorsprong in sets voor de Zierikzeese ploeg. Aanvankelijk leek de vierde set exakt hetzelfde verloop te gaan krij- Advertentie ZENTRfl SPORT INTERNATIONAL SCHUITHAVEN 2 TELEFOON 2298 Nu volop In voorraad, o.a. FILA - LA COSTE - ROBEY ADIDAS DONNAY Ook in de aanvangsprijzen, bijv. complete set v.a. 39.90 Tennisfolder gratis af te halen in de zaak SCHUtTHAVEN I Tr«fpunt voor sporters I gen. Bernisse mocht even de leiding nemen via twee aardige opslagen van Rita Koole, maar daarna steven Me vo'80 door 11 punten op rij te skoren toch ogenschijnlijk op een gemakke lijke zege af. ,,Wat er hierna gebeurd is weet ik eigenlijk niet, maar feit is dat we plotseling zo vast zaten als een huis", meende Ludy Boomer na afloop. „We konden werkelijk hele maal geen vat meer krijgen op het. spel van Bernisse in casu Truus Ver hoef". inderdaad putte Truus Verhoef nog een keer uit haar ruime arsenaal aan trucks en harde, venijnige smashes en het was dan ook zeker voor negen tig procent haar werk, dat de 11-2 achterstand alsnog een 11-15 zege werd voor de bezoeksters. Schutteren ,,Ik weet niet of het allemaal wel aan mij ligt", stelde Truus Verhoef een beetje verlegen lachend na af loop. ,,Er staan een paar goede speelsters in de ploeg, maar er zijn ook aantal nieuwe meisjes bij, die nog moeten groeien. We hebben bij Bernisse sinds dit jaar maar een damesploeg meer en dan moet er wel eens wat geswitched worden, maar ik ben ze ker niet ontevreden over ons spel van vandaag. Het was natuurlijk wel jammer, dat we in de derde set zo stonden te schutteren". Ondanks de bescheidenheid van Truus Verhoef lijkt het zeer aannemelijk, dat menig vereniging op hoger niveau haar di- rekt zou willen inlijven. Al met al was het resultaat voor de Mevo'80-dames toch enigszins tegen vallend, maar Ludy Boomer, Marjo van de Steen, Irma Timmerman, José Pinkers (zij speelde een van haar laatste wedstrijden voor Mevo'80, omdat ze binnenkort gaat verhuizen), Mieke van de Post, Die neke Bolle (vooral in de eerste twee sets speelde zij een hoofdrol) en Coby de Looff (zij speelde haar eerste thuiswedstrijd weer nadat zij tijdens het Kersttoernooi geblesseerd raak te) waren toch niet echt teleurgesteld over het resultaat, als was men het allerminst eens over de zo vreemd verlopen vierde set. Het eerste herenteam speelde een grandioze wedstrijd met in de hoofd rol spelverdeler Wim van der Zande. Tegen Kangoeroes bewees het team zichzelf en coach Marco Reedijk een plezierige avond door zeer geva rieerd aanvalsspel. De eerste set walste Mevo'80 over de Brielse te genstander heen via 0-15 en Jeze ten dens zette zich in de tweede set voort. Nu kon Kangoeroes evenwel drie punten tegenskoren. Tonnie Merle, in zijn heroptreden tegen Intermezzo nog niet in zijn oude doen, was nu wel degelijk weer aardig dicht bij zijn oude vorm al was het optreden nog wat behoudend. De derde set liet de ploeg daarna enigszins de teugels vieren, waardoor Kangoeroes de schade tot 7-15 beperkt kon houden. Verrassend Het derde herenteam speelde een vooral op karakter sterke wedstrijd, waarin tegenstander Data C/D na een spannende slotfase de eerste set met 15-17 kon winnen. Hierna was het evenwel drie keer op rij Mevo'80, dat de sets opstreek. Via 15-11, 15-10 en 15-11 werd de uit erst verrassende 3-1 zege een feit. Voor het tweede herenteam was er aanmerkelijk minder eer te behalen tegen Data C/D II. Hier waren de rol len omgekeerd, omdat Mevo'80 de eerste set winnend wist af te sluiten en Els Nooteboom (14). Een aantal Me- (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) (15-11), maar daarna was het enkel Data C/D dat het wedstrijdverloop dikteerde. Met 3-15, 3-15 en 5-15 kwa men de oranje mannen er niet meer aan te pas. Van de reserve damesteams boekte het tweede team een zeer ruimte 3-0 zege op Ibis II, getuige de setstanden 15-6, 15-10 en 15-10. Het derde team leed een verwachte 0-3 nederlaag in de uitwedstrijd tegen het lager ge klasseerde Volley/v. d. B. in Mijns- heerenland. De setstanten waren hier 6-15, 7-15 en 9-15. Het vierde team van dameszijde boekte de twee de zegen in suksessie. Kwiek II werd met 3-1 aan de zegekar gebonden. Al leen in de tweede set konden de Bru- se dames wat terug doen via een 10- 15. De overige drie sets waren even wel ruimschoots voor de thuisploeg: twee keer 15-4 en 15-5. Programma s.v. Kwiek Zaterdag 20 maart. Dames: V.C. Goeree-Kwiek. Heren: Spivo 4- Kwiek. ZIERIKZEE, 17-3. Het eerste team van Scaldina speelt donderdagavond (vandaag) thuis tegen Sint Laurens. Bij winst is de ploeg kampioen en dat ligt normaliter wel voor de hand om dat de uitwedstrijd ook met 8-2 werd gewonnen. Vrijdagavond 19 maart speelt het derde seniorenteam in Middelburg tegen MZ XVIII en maandagavond 22 maart komt het eerste team ander maal in aktie. Nu is Middelburg de plaats van handeling en MZ XI de te genstander. Zaterdag 20 maart speelt de TTV Scaldina haar klubkampioenschap- pen in de gymnastiekzaal aan de Raamstraat. Gerrie Knetemann herovert witte leiderstrui GROTTAMMARE, 17-3. In de woensdag verreden 18 km lange tijd rit heeft Gerrie Knetemann in de Ita liaanse etappewedstrijd Tirenno- Adriatico weer de leiderstrui in zijn bezit gekregen. Knetemann toonde zich in deze tijdrit weer heer en meester door deze te winnen met een voorsprong van 11 seconden op Mo- ser en 20 seconden op Saronni. De Amerikaan Greg Lemond, die de leiding had in het algemeen klas sement eindigde op de zedse plaats met een achterstand van 32 seconden op ,,de Kneet". Vandaag wordt de laatste etappe verreden van Grottammare naar San Benedetto over een afstand van 229 km waarin Knetemann zijn lei derspositie zal moeten verdedigen te gen Moser en Saronni die resp. een achterstand hebben van 17- en 13 se conden. Belangerijk zullen vandaag zeker de bonificaties zijn welke er onder weg vallen te verdienen en waarbij een sprinter als Saroni zeker voor deel kan hebben. Het algemeen klassement ziet er na de gister verreden tijdrit als volgt uit: 1. Knetemann, 16.18.26; 2. Saron ni (Ita) op 13 sec.; 3. Mozer (Ita) op 17 sec.; 4. Lemond (V.S.) op 20 sec.; 5. Hi- nault (Fra) op 1.04; 6. Willems (Bel) op 1.09; 7. Raas (Ned) op 1.10 min; 8. De Rooy (Ned) op 1.10 min; 9. Gisger i(Zwi) op 1.29 min.; 10. Braun (W.Dld) «op 1.35 min. In de Franse etappe-wedstrijd Parijs-Nice heeft de Fransman Duclos-Lassalle de leidersplaats van de Ier Kelly in de gisteren verreden zesde etappe van La Seine sur Mer naar Mandelieu overgenomen. De 185 km lange etappe werd ge wonnen door de Fransman Bazzo die een voorsprong aan de finish had van 4.03 min. op een achtervolgend groepje waarin naast Duclos-Lassal le ook Hennie Kuiper aanwezig was. Met vandaag nog een korte etappe en de klimtijdrit op de Col d'Eze voor de boeg heeft Duclos-Lassalle in het algemeen klassement een voor sprong van 4 sec. op Kelly en 44 sec. op Bert Oosterbosch die momenteel de derde plaats bezet. Jean-Luc van den Broucke volgt met een achter stand van 48 sec. op de 4e plaats, ter wijl Hennie Kuiper als vijfde een achterstand heeft van 54 seconden. Tafeltennis ZIERIKZEE, 16-3. In een bijzonder spannende wedstrijd heeft het eerste se niorenteam van TTV Scaldina met 6-4 gewonnen van naaste rivaal Wilno 3. Hierdoor werd voor een belangrijk deel de basis gelegd voor terugkeer naar de derde klas. Donderdagavond 18 maart betekent winst op Sint Laurens reeds de titel en promotie. Scaldina's nummer een Cor Smal- heer won in deze wedstrijd alle drie zijn partijen, waarbij zijn zege op Pe ter Lubber de eerste seizoenneder laag voor de Vlissinger betekende. Ook Michel Holm moest zijn 100% skore vaarwel zeggen en hij verloor zowel Peter Lubber als Peter de Looff. Samen bleven Holm en Smal- heer in het dubbel wel zonder neder laag en in het enkelspel is Cor Smal- heer in de vierde klas nog de enige ongeslagen speler. Ad de Graaff en Michel Holm boek ten ieder een overwinning en dat op geteld bij de dubbelspelzege en de drie overwinningen van Cor Smal- heer betekende, dat Scaldina zich van een bijzonder lastig opponent wist te ontdoen via deze 6-4 overwin ning. Het tweede team, met de gele genheidsopstelling Bram Vroegop, Leo de Ruiter en invaller Koos van Neck was niet op gewassen tegen het Oudelandse TTVO en verloor met 8- 2. ZIERIKZEE. 18-3. De tafeltennisvereniging Scaldina uit Zierikzee houdt za terdag 20 maart voor de achtste keer haar klubkampioenschappen en wel in de Raamstraat. De 45 deelnemers zijn zowel bij de senioren als bij de junioren in drie groepen verdeeld. Bij de senioren A-groep, bestaande uit negen spelers, zijn drie tafeltenis- sers favoriet: titelverdediger Cor ■Smalheer, Michel Holm en bij Irene in Tilburg trainende Hans Volkeri. Tegenstand mag worden verwacht van de finalist van vorige jaar, Jaap Huigens. Ook Tonny Moerkens, Ad de Graaf en Leo de Ruiter kunnen voor konkurrentie zorgen. In de seni oren B-groep maken Harry Koper, Han Ketting. Duoc-Nguyen Ngoc en Hieu Duc-Hugnh een kans op de eerste plaats. In de senioren C-groep speelt de strijd zich waarschijnlijk af tussen Thea Bin en Joke Verspeek. Basketball ZIERIKZEE, 16-3. De herenploeg van basketballvereniging Mevo '80 heeft een overtuigende 70-28 zege behaald op Delta Colijn. Halverwege de wedstrijd had het Colijnsplaatse Delta Colijn pas acht punten op haar konto, hetgeen de hechte verdediging van de Zierikzeese ploeg duidelijk on derstreept. In de tweede helft brandde de skoringsdrift van de bezoekers pas echt los en werd uiteindelijk de 70-28 zege vrij simpel binnengehaald. De beide junioren Steven Braat en Leo Kouijzer speelden in de heren- ploeg mee om zodoende wat wedstrij dervaring op te doen, Met deze twee junioren wordt duidelijk bewezen, dat Mevo '80 de toekomst met veel vertrouwen tegemoet kan zien en dat de wat meer ervaren Bob Noomen, Leo Looy, Ronald Scherpenzeel en Peter van Bemden vooral in de breedte verstreking gaan krijgen. In het duel tussen de beide Mevo '80 damesteams ging de zege net als in eerdere konfrontaties naar het tweede team, al moet worden gesteld dat het onderlinge verschil gezien de skore wel wat kleiner is geworden, Dames II won uiteindelijk met 26-19. Deze partijtjes zijn nodig, omdat bei de ploegen in dezelfde klas zijn inge deeld. Een dag voor het onderlinge treffen werd het eerste damesteam ook geklopt door Volharding met na genoeg dezelfde skore als later tegen de Mevo '80-reserveploeg (26-19). De jongens-junioren troffen in sporthal Onderdak koploper Mara thon uit Vlissingen tegenover zich. Hiertegen was voor de Zierikzeese ploeg weinig eer te behalen en er werd dan ook een regelmatige 69-27 nederlaag geleden tegen de Walcher- se ploeg, die daarmee de titel in deze klasse voor zich opeiste. In de eerste helft kon Mevo '80 mog enigzins vol gen, maar in de tweede helf was het hek van de dam en stevenden de Vlis- singers op een riante zege en een on geslagen kampioenschap af. Zaalvoetbal ZIERIKZEE, 17-3. Nadat enkele weken geleden het doek al was gevallen voor Bijmakelaardij in de eerste klas van het zaalvoetbalgebeuren heeft Skol Boys II in de laatste kompetitieronde definitief het loodje moeten leggen. Met maar liefst 9-3 verloren de reserves hun laatste wedstrijd tegen Sporthuis ZZ, dat hierdoor de tweede plaats in de eindklassering opeiste, omdat Mevo noch Skol Boys hen hierdoor nog in konden halen. Het derde team boekte een afgete kende 9-1 zege op het vierde team van TTVO. Han Ketting en Harry Koper wonnen ieder drie keer, terwijl Joke Verspeek twee keer winnend uit de strijd kwam. Han Ketting en Harry Koper wonnen samen ook het dub belspel, waardoor de ruime zege is verklaard. Van de jeugdteams wist de eerste Scaldina-ploeg met 8-2 te winnen van Zand VI. Eerder in de kompetitie werd ook met deze cijfers gewonnen in Middelburg. Martijn Bruël won drie keer, Cor en Roeland van der Wekken ieder twee keer en het dub belspel leverde ook een Zierikzeese overwinning op. Het tweede jeugd- team, waaruit Hans Saman is wegge vallen, leed een 7-3 nederlaag tegen MZ, de grootste konkurrent voor de titel. Rob van Pinxteren en Camiel Faber wonnen ieder een enkelspel en samen het dubbel. Invaller Michel van de Berg kwam niet tot winst. Voor de laatste speelavond waren er theoretisch nog drie degradatie kandidaten, maar zowel Toren Boys als SKNWK stonden er toch aanmer kelijk beter voor door hun overwin ningen een week eerder. Deze twee teams totaliseerden ieder tien pun- Pannekoekenloop in de domeinen ZIERIZKEE, 17-3. Aanstaande za terdag 20 maart organiseert de Zie rikzeese atletiekvereniging Delta Sport andermaal haar exklusieve Pannekoekenloop in de fraaie bossen van de boswachterij van Westen- schouwen. De deelnemers worden hierbij door bossen en over duinen, tegel- en bospaden geleid. De start voor beide prestatielopen over 7V2 of 15 kilometer naar keuze vindt plaats om half drie bij de hoofdingang van de boswachterij. Ie dereen die dé' prestatietocht vol brengt krijgt een herinnering. Er kan worden ingeschreven in café-restau rant Zeelust vanaf één uur. Het in schrijfgeld bedraagt zeven gulden per persoon, waarbij dan een heerlij ke pannekoek is inbegrepen. Deze kan en na afloop nuttigen in Zeelust. KNAU-leden hebben bij voorin schrijving via hun vereniging twee kwartjes reduktie. Goede was- en kleedgelegenheid is aanwezig, eve nals een ruime parkeergelgenheid. Voor inlichtingen en voor inschrij ving kan men terecht bij Riet Jansen, Margrietstraat 3 in Zonnemaire (tele foon 01112-1780), bij Wim Schot, Caustraat 42 in Zierikzee (telefoon 01110-3428) of bij Gerard van de Wiel, Capelstraat 18 in Renesse (telefoon 01116-1794). Programma bedrijfsvolleybal Vrijdag 19 maat, Sporthal Onder dak: 19.00 uur: Reisb. v. Oev. 1- Kwiek; Willibrordus-Cluzona; ME VO D2-Brouw; VCS-SAZ. Zeelandia 1-Luctor; Renese 1-WIK 3; DFS 1-WIK Dl; Renesse 2-WIK 4. 20.45 uur: Havenpark-MEVO 1; Chr. S. Gem.-Zw. rd. kr. 1; Zw. r.d kr. 4-PJZ 3; PJZ 2-Rabobank. 21.40 uur: BB Wansink-WIK 1; Fi scus 2-Zeelandia 2; Zw. rd. kr. 3- Cluzona; WIK 2-Frisol. ten, terwijl Skol Boys II slechts tot acht was weten te komen. Hierdoor was het dus niet alleen noodzaak, dat Skol Boys II winnend uit de strijd zou komen tegen Sporthuis ZZ, maar SKNWK en Toren Boys zouden ook hun wedstrijd moeten verliezen. SKNWK opende de serie van eerste klas wedstrijden tegen de FC Kerk- werve en boekte een verdienstelijk 2- 2 gelijkspel, waardoor voor hen dus hoe dan ook de zoveelste keer op rij met de hakken over de sloot wisten te redden. Het treffen tussen Skol Boys II en Sporthuis ZZ was vervol gens een eenzijdige vertoning, waarin Sporthuis ZZ nog eens fors uithaalde (9-3) en daarmee Skol Boys II definitief als degradant bestempel de. De derde wedstrijd tussen kampi oen Country Club en Mevo tverd een 3-0 zege voor de koploper, waardoor zij eens te meer hun suprematie in het Schouwen-Duivelands zaalvoet balgebeuren onderstreepten. Niet al leen behaalde Country Club dit jaar voor het eerst de doubl?, maar ook bleef de ploeg van coach Cees in 't Veld voor het eerst ongeslagen in de kompetitie. De laatste wedstrijd werd een farce, doordat Skoll Boys II inmiddels verloren had. Toch zette Toren Boys een keurige wedstrijd neer, die uiteindelijk uitmondde in een verdienstelijk 4-4 gelijkspel te gen Skol Boys I. Behalve de vier eerste klas wedstrijden werd er ook in de twee de en derde klas nog ieder een wedstrijd gespeeld. In de tweede klas behaalde Stella Boys een keuri ge 6-2 overwinning op de reserves van Country Club, waardoor men toch aardig op de weg terug lijkt naar de eerste klas. In de derde klas klopte ZZ'72 het laagst geklasseerde Renesse met 2-0. De eindstand in de eerste klas: Country Club 16 14 2 0 70-22 30 Sporthuis ZZ 16 11 3 2 1' 64-38 25 Mevo 16 9 4 48-37 22 FC Kerkwerve 16 4 4 26-37 12 Toren Boys 16 4 3 9 40-53 11 SKNWK 16 2 7 7 28-52 11 Skol Boys II 16 2 4 10 33-58 8 Bijmakelaardij 16 2 1 13 29-59 5 BRUINISSE, 18-3. Het eerste team van de schaakvereniging TOG uit Brui- nisse heeft het kampioenschap van de eerste klasse Noord, afdeling Zeeland behaald. Een 5Vi-2Vi overwinning op Goes 3, een zege op Oost-Souburg en «jji remise tegen dit team waren hier debet aan. De koploper Oostkapcllc, speelde remise (4-4) tegen Koudekerke 2, waardoor zowel TOG als Oostkapclle tien punten uit zes wedstrijden hadden. Junioren Bij de A-jeugd hebben vijf van de acht deelnemers een serieuze kans op de titel. Zesde kanshebber Hans Sa- man kan door ziekte niet meedoen. De belangrijkste spelers zijn: Cor v.d. Wekken, Andre Romijn (titel houder van 1980), Martijn Bruel, Rob van Pinxteren en Roeland v.d Wek ken. De organisatie is en handen van mevr. M. van der Borght-Horsten en Cor Smalheer. TOG haalde echter 32 bordpunten tegen Oostkapelle 29, zodat het team uit Bruinisse met de eer mocht gaan strijken. Goes In de zo belangrijke wedstrijd te gen Goes kwam TOG al snel op een 3- 0 voorsprong door winst van C. van de Berge, C. Houkamp en R. Bal. Goes kwam terug doordat vierde- bordspeler M. v. Driel verloor van Kooyman. Even zag het er naar uit dat het 3-2 zou worden, maar J. v. d. Bos ontsnapte door foutief spel van zijn tegenstander aan verlies, het werd 3Vj-1 Vi. De stand werd 5-2 door winst van eerstebordspeler J. de Jon ge en J. de Korte, die zich remise liet afdwingen in een betere positie. A. Douw bracht de eindstand op 5%-2Vi. Na in de opening een paard achter te zijn gekomen, kon hij toch nog remi se bereiken. Uitslagen: J. de Jonge-Grim 1-0; A. Douw-Burkunk Vt-Vt; J. de Korte- Huisson Vi-VS; M. v. Driel-Kooyman 0-1; J. v. d. Bos-Piëta >A-»/i; R. Bal- Westdorp 1-0; M. Houkamp-v. Hil 1-0; C. v. d. Berge-Bijvank 1-0. Verdiend J. de Korte, de teamleider voor de kompetitie vond het een verdiend kampioenschap: „Sinds we in het ou de gemeentehuis spelen is de vere- nigng enorm gegroeid. We zijn in de breedte sterker geworden, terwijl het individuële spelpeil nog steeds stijgt." Deze brede laag blijkt uit de vele punten die de onderste borden steeds binnen haalden. K. Klink kan zich beroemen op een ongeslagen po sitie tijdens de kompetitie. Eindstand le klasse Noord: Kampi oen TOG Bruinisse: 10 uit 6; 2e Oost kapelle: 10 uit 6; 3e Oost-Souburg: 8 uit 6; 4e Koudekerke II: 7 uit 6; 5e Goes II: 4 uit 6; 6e Zierikzee II: 3 uit 6; De Zwarte Dame uit Kruiningen be haalde geen punten en werd hek- kesluiter. Er moet door TOG een promotie wedstrijd gespeeld worden tegen de kampioen van de klasse Zuid, bene den de Schelde.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 6