Prutsend Zierikzee door Divo erg lakoniek afgestraft: 0-1 Leo Bolier wint eerste wedstrijd kampioenschap Puur degradatievoetbal Fons de Wolf wint openingsklassieker Gent-Gent TOTO X y X k X X X V x X Kostbare zege voor Renesse in thuiswedstrijd SDO: 2-1 ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 8 maart 1982 Nr. 23077 5 ZIERIKZEE, 7-3. Louter droefenis restte Zierikzee zondagmiddag na afloop van het duel tegen het Dinteloordse Divo, dat verdiend met 0-1 werd verloren, ondanks het feit dat de ploeg van trainer/speler Wim van Nijnatten bijzonder fortuinlijk aan zijn ene treffer kwam. Een ongelukkige kopbal van Han van de Sande karamboleerde negen minuten voor het rustsignaal van de foutloos fluitende arbiter Wim Broekhoven via de verste paal onhoudbaar voor doel man Ronald Lievense in het eigen doel. Deze aktie was misschien typerend voor negentig minuten Zierikzee-voetbal, want vrijwel alles wat de elf van trainer Bas de Zeeuw op de grasmat van sportpark Bannink toverde, werkte eerder in het eigen nadeel dan in dat van de bezoekers uit het Brabantse land. De Schouwen-Duivelandse ploeg had aanmerkelijk meer meoite met zichzelf dan met de tegenstander, omdat er fantasieloos en ongeïnteresseerd werd gespeeld. Het was dan ook terecht, dat Bas de Zeeuw na afloop teleurgesteld vaststelde: ,,We hebben echt verdiend verloren. Dit was een van de slechtste ,zo niet de slechtste wedstrijd die we dit seizoen hebben gespeeld". Hengelen Nagenoeg in dezelfde bewoordin gen als Sluiskil-trainer Han van der Hooft zeven dagen eerder moest Divo-oefenmeester Wim van Nijnat ten na afloop van het povere duel konkluderen, dat zijn ploeg helemaal niet mocht mopperen over de manier waarop werd gewonnen. ,,We waren gekomen voor één punt, zeker met in het achterhoofd de verloren thuis wedstrijd tegen Zierikzee en de 3-0 nederlaag van het vorig jaar hier op Bannink. Als je dan zo de zege in de schoot geworpen krijgt kun je na tuurlijk niet anders dan dik tevreden zijn al moet ik wel stellen, dat we de zege eerder verdienden dan Zierik zee, want die ploeg bakte er helemaal niets van. Als Tonny Vriens niet al vroeg uit de wedstrijd wordt ge- schipt winnen we hier dik". Slachtoffer Vriens werd de dupe van een van de serie grover charges in het eerste kwar van de wedstrijd. In dat op zicht deden de ploegen weinig voor elkaar onder. Drie spelers verdwenen om deze re denen in het boekje van de schrijf- grage Wim Broekhoven, al moet ge zegd dat er in dit geval weinig aan zijn beoordeling viel af te dingen. Aan Zierikzee-zijde waren achtereen volgens Martin Quist en Rob Wijnste kers de „slachtoffers" van Broekho ven, terwijl Vriens het slachtoffer werd van Martin Quist. Ongetwij feld herinnerde men zich bij Zierik zee de importantie van Vriens in de Divo-ploeg uit eerdere wedstrijden en bovendien deponeerde hij in de eerste minuten deskundig zijn visite kaartje in de gevarenzone voor het doel van Ronald Lievense. Ontegenzeggelijk kwamen de grof heden niet alleen van Zierikzee-zijde, want ook Kees Gelten, Chris Mange laars en Leo Schenk toonden zich in de beginfase schavers van de eerste orde, waarbij het verwonderlijk was, dat niet een Zierikzee speler Fiks geblesseerd de kant mocht op zoeken, het geen met Tonny Vriens wel degelijk wel het geval was. Vriens speelde de eerste helft nog wel uit door in een klein gebied wat rond te hinkelen, maar toen bleek dat de opknapbeurt in de rustperiode niet geholpen had werd hij na amper twee minuten in de tweede helft toch vervangen door Ad Verhagen. De eerste tien miniuten waren aan vallend volledig voor Divo, waarbij Ronald Lievense zijn handen vol had aan gave akties van Tonny Vriens en een knappe omhaal van toon Ma- chielse. Het eerste gevaar van Zierikzee-zijde kwam na een tiental minuten maar na een goede kapbe- weging zag Wim Overweel zijn inzet gestopt door laatste man Frans Nieuwland. Doordat Vriens doorlo pend volledig vrij door de Zierikzee- verdediging kon rennen, omdat Rob Wijnstekers zijn verdedigende taak verzuimde regelde Bas de Zeeuw na een kwartier zijn eerste tussentijdse wissel, een gegeven, dat gedurende de rest van de wedstrijd nog herhaal delijk terugkeerde. Wijnstekers moest naar de aanval, terwijl Martin Quist werd belast met het grote Divo-probleem Tonny Vriens, een opdracht, die Quist bin nen vijf minuten voltooide door zijn persoonlijke tegenstander ten koste van de reeds genoemde boeking uit te Verrassende triomf voor Ouwerkerk bij Lewedorpse Boys (1-4) LEWEDORP, 7-3. Ouwerkerk heeft zondagmiddag een fraaie prestatie geleverd door de reserves van Lewe dorpse Boys, nummer drie op de ranglijst, in eigen huis afgetekend met 4-1 te kloppen. Na de teleurstel lende resultaten in de voorgaande wedstrijd een flinke opsteker voor de Ouwerkerkers die hiermee hun positie op de ranglijst weer wat heb ben weten te verbeteren. Ouwerkerk legde reeds in de eerste speelhelft de basis voor de uiteinde lijke zege. De met veel inzet spelende Ouwer kerkers wisten het middenveld goed bezet te houden en gaven de aanval lers van de thuisklub weinig gelegen heid gevaarlijk te worden, terwijl het zelf een serie goede aanvallen wist op te zetten. William Rcmeeus, weer de gevaar lijke man in de aanvalslinie van Ou werkerk zorgde met twee doelpunten voor een nuttige 2-0 voorsprong. Nog voor het verstrijken van de eerste helft wist Sjaak Bezemer deze voor sprong op te voeren tot 3-0. Na de rust bepaalde Ouwerkerk zich in hoofdzaak tot het konsolide- ren van de voorsprong. Na een kwartier spelen slaagde de thuisklub erin de verdediging van de bezoekers te verrassen (1-3) maar ver der lieten de Ouwerkerkers het niet komen. Met nog een kwartier te gaan had William Remeeus nog eenmaal suk- ses (1-4) waarmee de strijd definitief was gestreden. Bas de Zeeuw een verdiende ne derlaag (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) schakelen. Na 25 minuten kreeg Toon Machielse misschien wel de mooiste Divo-kans van de hele wedstrijd, maar de Dinteloordse centrumspits klakte het leer na voorbereidend werk van Kees Huysmans en oog in oog met Ronald Lievense niet goed, waardoor de bal langs de voor Divo verkeerde kant van de paal vloog. Vijf minuten hierna kreeg ook Zie rikzee via Jan-Leen Boot een unieke mogelijkheid, maar in plaats van vernietigend uit te halen, liet Boot zich het leer van de schoen plukken door Divo-doelman Jan van de Wee gen. Incident Weer zes minuten hierna viel tenslotte het fatale incident, waar mee Divo, naar later zou blijken, bei de punten in de zak zou steken. Laatste man Frans Nieuwland mocht schuin voor het doel van Ro nald Lievense een vrije trap nemen, die schijnbaar onschuldig in een me- lée van spelers terechtkwam. Tot ie ders verbazing evenwel wilde Han van de Sande de bal terugkoppen naar zijn eigen doelman, die daar evenwel niet op bedacht was, waarna het kwaad was geschied, tot aan het rustsignaal gebeurde er noch aan de ene, noch aan de andere kant nog veel en over de tweede 45 minuten valt eigenlijk nauwelijks iets te mel den, of het zouden de diverse spelers- en positiewisselingen binnen het Zierikzee-team moeten zijn waarmee Bas de Zeeuw in ieder geval nog trachtte de bakens te verzetten. Na 9 minuten kwam Rini Verwest de plaats innemen van de falende Rob Wijnstekers als buitenspeler, in de 27e minuut werd het grootste voetbaltalent wat Zierikzee waar schijnlijk ooit heeft voortgebracht naar het middenveld gedirigeerd en na een half uur moest Martin Quist het veld ruimen voor Patrick de Broekert, een speler die in de A- juniorenploeg voortdurend een hoofdrol vertolkt. Maar wat De Zeeuw ook probeerde, niet kon zijn ploeg tot groter daden aansporen. Ook Marcel van Grunsven niet, die zijn laatste man-positie verruilde voor een aanvallende rol. Van Gruns ven, een speler die resultaat zeker niet onverschillig laat, toonde zich na afloop danig teleurgesteld over het voetbalsysteem in zijn totaliteit. ,,Als je spelvreugde zoekt in het moderne voetbal dan kom je wel be-. drogen uit", meende hij. ,,Eris totaal1 niets meer aan om zo te voetballen. O jawel, ik win ook graag, maar niet ten koste van alles. Het moet wel leuk blijven en niet van dat pure kountervoetbal. Dat is niet leuk voor de speler, maar ook niet voor het pu bliek. Ik denk dat ik van de week maar aan atletiek ga doen", stelde hij quasi-gemeend. Desondanks is Zierikzee voor de tweede keer op rij met de neus op de feiten gedrukt, dat men er niet komt met eindeloos brei-voetbal. maar dat er ook ballen tussen die palen moe ten belanden. Zo voetballend glijdt de formatie van Bas de Zeeuw bin nen een aantal weken drie weken geleden voerde men de ranglijst nog aan - af naar een van de twee degra datieplaatsen. De komende twee wedstrijden tegen achtereenvolgens Terneuzen - zondag op Bannink - en Steen - in Zeeuws-Vlaanderen - geven behoorlijk te denken. In de voorlaatste minuut kreeg Zie rikzee bijna nog de gelijkmaker ge serveerd door Kees Verkaart, die daarvóór nauwelijks in het stuk was voorgekomen. Na een bijzonder fraaie passeerbeweging belandde diens schot onhoudbaar voor doel man Van de Weegen, maar wel op de lat, het dichtst bij sukses. Over de he le wedstrijd genomen zou Divo dan evenwel te karig beloond zijn ge weest, want gedurende de tweede helft kwam er veel meer gevaar uit de eenmans-voorhoede Toon Ma chielse dan uit de komplete Zierikzee-ploeg aan de andere zijde. Er zal de komende week aardig wat gesleuteld moeten worden, wil men zondag geprepareerd en gemotiveerd aan de start staan voor de ontmoe ting met Terneuzen. Gerard v. d. Klooster skoort vijf keer voor ontketend Zierikzee III ZIERIKZEE, 7-3. Zierikzee III, dat bij Kwade ndamme met 3-1 de kous op de kop had gekregen, heeft zon dagmiddag op sprekende wijze re vanche weten te nemen. Met niet minder dan 10-0 werd het reserve team van Kwadendamme op het sportpark Bannink in de vernieling gespeeld. Zoals uit de cijfers al duidelijk blijkt kwamen de Zuid-Bevelanders er deze keer praktisch niet aan te pas. Door doelpunten van Gerard van der Klooster (2x) en Walther de Jong kon Zierikzee de eerste speelhelft met een 3-0 voorsprong afsluiten. Na de rust domineerde de thuisklub volledig. Door Gerard van der Klooster werd het 4-0, Iman Westdorp liet nummer vijf aantekenen waarna Gerard van de Klooster voor 7- en 8-0 zorgde. Doel man Carlos de Mendonza mocht hier na uit een strafschop scoren (9-0), waarna tenslotte René Hoogerheide voor de dubbele cijfers (10-0) zorgde. Wim van der Linde skoort vier keer voor Dreischor (4-0) DREISCHOR, 7-3. In een goed gespeelde wedstrijd is het Dreischor zondagmiddag in eigen omgeving ge lukt op het bezoekende Zeeland Sport III een ruime 4-0 overwinning te behalèn. Bij de thuisklub had vooral Wim van der Linde met vier treffers een bijzonder groot aandeel in de zege van de blauw-witten. Uit een voorzet van Rini Snijders kopte hij zijn team in de 20e minuut naar een 1-0 voor sprong. Op slag van rust ging Van der Linde goed door op een diepte pass van Jakko de Jonge waardoor hij door de Vlissingse verdediging kon breken en de ruststand op 2-0 be palen. Na de rust hield Dreischor het spel goed in handen en slechts sporadisch slaaden de bezoekers erin een aanval met enige inhoud op te zetten. In de 16e minuut na de hervatting knalde Van der Linde een voorzet in eens in (3-0) waarna hij na een half uur spelen, toen de doelman onder een voorzet was doorgelopen, emt een kopbal voor een 4-0 eindstand zorgde. Renesse IV wint afgetekend (2-6) GOES, 7-3. Zonder enige proble men is het Renesse IV gelukt om hek- kesluiter Goes V in eigen omgeving beide puntjes afhandig te maken (2-6). Door doelpunten van Jan Quist en Piet Verweel kon Renesse de eerste speelhelft met een 2-0 voorsprong af sluiten. Met een fraaie lob over de doelman zorgde Ben Liplijn na de thee voor 0-3 waarna Piet Verweel de doelman van Goes wer het nakijken wist te geven (0-4). Nadat het Goes was gelukt om tegen te scoren (1-4) werd het door Jan Quist 1-5. Nog een keer wisten de Goese aan vallers de verdediging van Renesse te verschalken (2-5) waarna Quist voor een 2-6 eindstand zorgde. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND BREDA. Met zijn banenplan be toont de heer Den Uyl zich de zachte dokter die stinkende wonden maakt. Dit heeft Hans Wiegel, fraktieleider van de V.V.D. in de Tweede Kamer, zaterdagmiddag gezegd tijdens een „landelijke opvvarmingsdag" van zijn partij in Breda. Met het geld voor het werkgelegenheidspaln wordt of het overheidstekort ver groot. of het wordt elders afgeroomd en kost dan struktureel meer banen dan het in eerste instantie oplevert, zo stelde liberale voorman. UTRECHT. De Nederlandse Spoor wegen willen meer aandacht gaan besteden aan het voorkomen van ziekteverzuim en de kontrole van zie ke spoorwegmensen. Wat het voorko men van ziekteverzuim betreft wil de NS meer gaan letten op arbeid somstandigheden die slecht voor de gezondheid kunnen zijn. Wat de kon trole op het ziekteverzuim betreft zal er meer huisbezoek aan zieke NS-ers moeten komen zal de registratie van het ziekteverzuim overzichtelijker worden gemaakt. BEDRIJFS- VOLLEYBALKOMPETITIE Poule A: Reisb. v. Oev.-MEVO 0-3; B.B. Wansink-Kwiek 2-1; Haven- park-PJZ 3-0. Poule B: Zeelandia-CPJ 3-0; Frisol- Luctor 2-1; MEVO IV-Zw.R.Kr. Z'huis 0-3. Poule C: WIK III-Willibrordus 3-0; Brogum-PJZ II 0-3; Renesse-ZWN 3-0. Poul Dl: DFS-Zw.R.Kr.Z'huis III 3- O', Renesse II1-WIK Dl 3-0. Poule DII: Br.'haven-WIK D2 2-1; MEVO D 2-PJZ III 1-2. Poule E: Zeelandia II-WIK IV 0-3; SAZ-PTT 3-0; VCS-Renesse II 1-2. Fons de Wolf: zege in Gent (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) GENT, 6-3. Fons de Wolf is zater dagmiddag knap winnaar geworden van de openingsklassieker voor be roepswielrenners Gent-Gent, ook wel Omloop van het Volk genamd. De Wolf ontsnapte zo'n 15 kilometer voor de meet uit het peloton, waarin niemand meer bij machte was om hem van repliek te dienen. De eerste wedstrijd om het kampi oenschap van Schouwen-Duiveland is wat het aantal deelnemers betreft een sukses geworden, nl. een rekord van 125 deelnemers. Er werd gevist tussen de Schelphoek en de Plompe- toren. Al was niet iedere hengelaar zo fortuinlijk dat hij vis ving, over het algemeen viel de vangst mee. Het waren vooral flinke botten die er voor zorgden dat er flink wat kilo's vis op de weegschaal kwamen. Het was Leo Bolier die met vijf vissen als eerste eindigde. De uitslag van deze westrijd luidt als volgt: 1. L. Bolier, Oosterschelde, 1535 pnt.; 2. M. Galjoen, 't Zijpe, 1390 pnt.; 3. J. van IJsseldijk, Ooster schelde, 1176 pnt.; 4. W. Meerdink, Oosterschelde, 1145 pnt.; 5. P. de Rij ke, de Krabbe, 1070 pnt.; 6. Boe- kenstijn, de Krabbe, 930 pnt.; 7. J. De Wolf zegevierde uiteindelijk met een voorsprong van 26 sekonden op de Engelsman Graham Jones, die de sprint van het peloton won voor de Ier Sean Kelly, de Belgen Benny van Bra bant en Eddy Planckaert en de ex- wereldkampioen Jan Raas. Van de overige Nedelanders koersten Jos Lammertink (13e), Leo van Vliet (16e) en Jan van Houwelingen (17e) ook nog goed van voren. Johan van de Velde eindigde als 19e. De zondag in België verrden Ronde van Limburg werd gewonnen door de Belg Werner de Vos. Van de Neder landers eindigde Gerrie van Gerwen in dezelfde tijd op de vijfde plaats. Een vijfde plaats was er ook voor Jan Raas in Kuurne-Brussel-Kuurne een wedstrijd welke werd gewonnen door de West-Duitser Gregor Braun. De eerste Nederlandse amateur- klassieker „De Ster van Zwolle" le verde een overwinning op voor Jannes Slenderbroek die de 150 kilomer af legde in 3.31.56 uur. Peter Hoondert uit Heinkenszand won zondag een amateurwedstrijd in het Belgische Staden over 135 km welke hij aflegde in 3.20.00 uur. Dekker, Oosterschelde, 925 pnt.; 8. Joh. Berrevoets, Oosterschelde, 880 pnt.; 9. M. Klompe, Oosterschelde, 695 pnt.; 10. A. Schiettekatte, Ooster schelde,, 641 pnt.; 11. J. Mol, 't Zijpe, 640 pnt.; 12. J. Hart, de Krabbe, 635 pnt.; 13. E. Smit, 620 pnt. De volgen de wedstrijd staat voor 24 april op het programma. aaa< j 11 Big brother" LONDEN, 4-3. De Britse bin- i nenlandse veiligheidsdienst heeft in de afgelopen i vier jaar een kapitaal compu- J tersysteem opgebouwd, waar- i mee zeker 20 miljoen Britten i kunnen worden geschaduwd. 1 Dit hebben de bladen ,,New i Statesman" en Cumputing donderdag gemeld. Het mi- i i nisterie van defensie heeft het i bericht bevestigd. Volgens de i bladen kan het systeem vrij- 1 J i wel alle informatie leveren i over de individuele Brit, varië- Ji i rend van zijn gezondheid tot 1 i zijn inkomen, maar het mi- i nisterie zegt, dat deze alleen i ter beschikking komt van de i J veiligheidsdienst". I m Engeland bestaat nog i geen wettelijke bescherming i van de privacy ..egen het ge- i i bruik van derqelijke gegevens 1 i uit computers. i AMSTERDAM. Onder de jongeren met huisvestingsproblemen leeft ver deeldheid over de vraag of het zelf regelen van woonruimte en het zelf aanbrengen van verbeteringen de voorkeur verdient boven het huidige systeem van afwachten tot de overheid een woning toewijst en de verhuurder bereid is het interieur op te knappen. MVV-Roda JC AZ'67-Fc Utrecht Haarlem-G.A. Eagles NEC-PSV Feyenoord-NAC Willem II-Sparta PEC Zw.-FC Groning. FC Twente-FC d. Haag Helm. Sport-Excelsior Den Haag-F. Sittard X V itesse-Telstar Heerenv.-Volendam De winnende kolom van de toto ziet er als volgt uit: 2-1-1-2-3-1-2-1-2 -2-2-1. Inleg: 376.467,-. Aantal deelnemers: bijna 93.233. Beschikbaar voor prijzen: 178.822. Toto-Gelijk De winnende wedstrijden zijn: 5 -14 - 15 - 19 - 24. Toegevoegde wedstrijd: 11. Inleg: 47.060,00. Aantal deelnemers: ruim 10.500. Beschikbaar voor prijzen: 178.822,00. Lotto De winnende getallen zijn: 15 - 30 - 32 - 33 - 37 - 41; en het reservegetal is: 4. Inleg: 3.847.842,00. Aantal deelnemers: 707.095. Beschikbaar voor prijzen: 1.900.835,00. Eredivisie MW-Roda JC 1-2; AZ'67-FC Utrecht 2-1; Haarlem-Go Ahead Eag les 3-1; NEC-PSV 0-4; Feyenoord- NAC 0-0; Willem II-Sparta 2-1; PEC Zwolle-Groningen 0-4; FC Twente- FC Den Haag 2-0; De Graafschap- Ajax 1-4. PSV Ajax AZ'67 FC Utrecht Feyenoord Haarlem Sparta GA Eagles Roda JC NAC Groningen FC Twente NEC MW Willem II PEC Zwolle Den Haag Graafschap Eerste divisie Eindhoven-Cambuur 3-0; FC Am sterdam-Heracles 0-3; FC VVV-Wage- ningen 4-3; Veendam-Amersfoort 5-1; SVV-DS'79 1-1; Helmond Sport-Ex- celsior 2-3; FC Den Bosch-Fortuna S 0-2; Vitesse-Telstar 0-1; Heerenveen- Volendam 2-1. Helmond Sport 22 11 9 2 31 34-18 Fortuna S 22 14 2 6 30 43-26 FC VW 22 10 9 3 29 46-31 Heerenveen 22 9 7 6 25 39-31 Excelsior 22 10 5 7 25 39-33 Telstar 22 8 9 5 25 27-24 Den Bosch 22 10 4 8 24 36-26 Cambuur 22 8 8 6 24 18-18 Vitesse 22 8 7 7 23 34-28 Heracles 22 7 6 9 20 36-38 SVV 22 7 6 9 20 29-31 Amsterdam 22 7 6 9 20 25-34 Veendam 22 6 7 9 19 29-38 Volendam 22 6 6 10 18 24-29 Wageningen 22 3 11 8 17 25-34 DS'79 22 4 8 10 16 34-43 Amersfoort 22 4 7 11 15 26-43 Eindhoven 22 5 5 12 15 22-41 Helmond Sport (le) en FC VW (2e) periodekampioenen. RENESSE, 7-3. Op het sportpark „De Laone" behaalde Renesse zondagmid dag een kleine maar kostbare 2-1 overwinning op het bezoekende SDO. Na de teleurstellende zware nederlaag tegen Domburg heeft het hard werkende team van Renesse zich keurig weten te herstellen en heeft het de kansen om zich in de le klasse te kunnen handhaven in eigen hand gehouden. Beide elf tallen ontliepen elkaar bizonder weinig. 1? no bn Technisch kwam de Zeeuwsvla mingen wel iets beter uit de verf, maar Renesse wist dit met een grote dosis inzet ruimschoots te kompense- ren. Al na vijf minuten spelen kreeg Renesse een belangrijke ruggesteun toen Sjaak Vasseur met een fraaie kopbal uit een voorzet van Cor Koo- man de score wist te openen (1-0). De bezoekers stelden hierna alles in het werk om de stand weer in evenwicht te brengen zonder er ech ter hierbij in te slagen de goed ingrij pende verdediging van de thuisklub voor ernstige problemen te kunnen stellen. Op het middenveld van Renesse viel vooral het voortreffelijke werk op van Jaap van Oeveren die Ad Wandel op uitstekeden wijze als vrije verdediger verving. Ook na de rust b leeft het een open strijd, welke zich voor het belan grijkste gedeelte op het middenveld afspeeld. Twintig minuten na de her vatting konden de Renessenaren wat rustiger ademhalen toen bij een aan val door het centrum Cor Kooman een pass gaf op Leen Rademaker die door de verdediging wist te breken en vervolgens raak schoot (2-0). Hoewel de bezoekers de strijd nog niet opgaven bleken hun aanvallers bij de kansjes die zij kregen toch niet al te schotvaardig te zijn. Bij indivi duele akties van Sjaak Vasseur en Rick de Haan kreeg de thuisklub nog de beste mogelijkheden. De bezoekers hadden zelfs niet te klagen dat de scheidsrechter klaar blijkelijk angst had om de bal op de stip te leggen toen eerst Vasseur en kart daarna De Haan in het straf schopgebied onderuit werd gehaalde. Drie minuten voor tijd, toen de ver dediging van Renesse even niet oplette, kon Johan de Rijke de eindstand nog op 2-1 bepalen. Sjaak Vasseur skoorde voor Renesse de openingstreffer. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) 22 17 2 3 36 57-21 22 15 3 4 33 76-33 22 13 4 5 30 46-27 22 12 4 6 28 38-27 22 9 9 4 27 43-38 22 9 7 6 25 35-31 22 8 8 6 24 39-32 22 9 5 8 23 39-33 22 9 5 8 23 36-35 22 8 6 8 22 33-28 22 7 8 7 22 40-42 22 9 2 11 20 38-40 22 6 5 11 17 24-41 22 5 6 11 16 28-44 22 6 4 12 16 31-47 22 4 6 12 14 29-53 .22 3 4 15 10 ""22-44 22 3 4 15 10 20-58

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 5