De kou wordt duur betaald... Isolatie betekent een besparing op uw stookkosten Overheidsbijdrage nu verhoogd Huurders en verhuurders: verenigt u! Haal meteen deze brochure op het postkantoor HUURDERS VAN NEDERLAND 8/ Heeft u al eens uitgerekend wat u de afgelopen winter aan stookkosten heeft betaald? Dan zult u geschrokken zijn. Want de energieprijzen zijn niet mis. Waardoor huurders steeds meer in de problemen komen. En be sparing op stookkosten méér dan ooit noodzakelijk wordt. Veel huizen zijn nog gebouwd in het "stook- maar-raak-tijdperk". Met het gevolg dat veel kostbare warmte zomaar verloren gaat En dat veel huurders (ook financieel!) in de kou komen te zitten. Isolatie kan aan die verspilling een einde maken, waardoor huurders op stookkosten kunnen besparen. De overheid wil dat er meer huurwoningen worden geïsoleerd. Daartoe is de desbetreffende subsidie verhoogd. Een extra stimulans voor huurders en verhuurders hun woningen nu snel te laten isoleren. Dat scheelt in de portemonnee. Isolatie gebeurt op vrijwillige basis. Huurder en verhuurder zullen het er dus samen over eens moeten worden of en hoe er geïsoleerd gaat worden en wat (financieel en technisch) haalbaar is. Is uw huiseigenaar nog niet in actie gekomen? Neemt u als huurder het initiatief! De nieuwe subsidie regeling is een prima basis om het samen eens te worden! Meer over isolatie van huurwoningen, wat u op energie gebruik kunt besparen en hoe u als huurder zelf het initiatief kunt nemen leest u uitgebreid in deze brochure. Gratis verkrijgbaar op het postkantoor of in uw gemeentehuis. Haal 'm meteen! Het kan betekenen dat uw energie-gebruik al de komende winter lager wordt Nationaal Isolatie Programma Neem Hollandse winters niet langer voor lief Een publikatie van Coördinaticteam/llitvoering Voorlichting NIP ln dit Coordinate -team t 'itvoering Voorlichting Nationaal Isolatie Programma zitten vertegenwoordiger» van de ministeries van Volkshuisv» »ting en Ruimtelijke Ordeningen van Economische Zaken.de Vereniging van Nederlandse Gemeenten,de N V N.-derlandse Gasunie, het Bouwcentrum. Stichting Voorlichting Energiebesparing N«derland. Vereniging v an Exploitanten van Gasbedrijven In Nederland. Nederlands Christelijk Instituut voorde Volkshuisvesting. Nationale Woningraad. Stafbureau Nationaal Isolatie Programma. Stafbureau Iso-Noord en Stafbureau Provinciaal Isolatieprogramma Limburg

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 8