BLUNDERS SCHEIDSRECHTER KOEYVOETS EN DOELMAN RONALD LIEVENSE ZETTEN SLUISKIL ONVERDIEND OP WINST: 0-1 Mevo lijdt onfortuinlijke nederlaag bij Wemeldinge Treffer Kees Westdorp zet Dreischor weer eens op winst 5 Eerste verlies voor voor zwakspelend Zierikzee II (2-3) Zes doelpunten van Jaap van Oeveren voor Renesse II Renesse III weet van geen ophouden tegen Goes V (11-0) Martin Vogelzang scoort twee keer voor Zierikzee IV Duel Ouwerkerk na beenbreuk gestaakt Krap verlies voor Zonnemaire tegen Vlissingen V Vergadering van zaalvoetballers Chris Knop scoort vijf keer voor koploper (6-0) ZSC II op schot tegen Apollo'69 IV DFS II boekt verdienstelijk gelijkspel TOTO X X X X X X i K ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 1 maart 1982 Nr. 23073 ZIERIKZEE, 28-2. Eén blunder bleek een goed spelend Zierikzee zondag middag tegen rivaal Sluiskil nog wel te kunnen overwinnen, een tweede was uiteindelijk fataal. In het eerste geval was de Vlissingse scheidsrechter Koey- voets de boosdoener. Koey voets, die zich in het verleden toch al niet zo'n beste reputatie in Zierikzee wist te verwerven, keurde na 29 minuten in de eerste helft een glaszuiver doelpunt van middenvelder Wim van der Maas af. ,,0 ja wel, ik heb best gezien, dat er nog een Sluiskil-speler op de lijn stond", vertel de Koey voets na 45 minuten, ,,maar het is nog altijd zo dat een speler bui tenspel staat of ligt of zit, wanneer er niet twee tegenstanders tussen hem en het doel staan. Meestal is de doelman een van de twee, maar juist omdat de doelman van Sluiskil zich verder van het doel bevond dan de betreffende Zierikzee-speler, was er hier ook sprake van buitenspel. Dat werd niet opge heven doordat er een Sluiskil-speler op de doellijn stond". Zonder noemens waardige protesten aksepteerde Zierikzee deze tegenvaller en zette men weer alles op alles om de formatie van trainer Han van der Hooft op de knieën te krijgen. Toen Ronald Lievense in de 22e minuut van de tweede helft een voor zijn doen onbegrijpelijke blunder maakte, waaruit Paul van der Hooft kon scoren, knapte er iets in de dadendrang van de roodzwarten en kon Sluiskil ei gen kinderlijk eenvoudig de 0-1 zege vasthouden. Jan-Leen Boot maakt in het eerste team van Zierikzee vooral de laatste wedstrijden een opvallende progressie door. Het tekort aan pure technische kunde wordt door hem met een onbegrensde dosis werklust goed gekompen- seerc^• (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) WEMELDINGE, 27-2. Naast het feit, dat KNVB-debutant Mevo dit jaar ze ker niet draait, zoals trainer Toon van Tiggelhoven zich dat zo graag had voor gesteld, heeft de ploeg ook nog te maken met een fikse portie onfortuin. Ook in de wedstrijd bij Wemeldinge was Vrouwe Fortuna de oranje mannen aller minst gunstig gezind. Door een ongelukkig moment in verdedigend oogpunt kwam Mevo al r.a tien minuten op achterstand, een achterstand, die verder niet meer kon worden rechtgetrokken, ondanks zeer akseptabel voetbal van Mevo-zijde. ,,We hebben hier vreselijk ge zwijnd", meende Sluiskil-trainer Han van der Hooft na afloop. „Voor al in de eerste helft werden we ge woon overklast, maar als een ploeg niet scoort, moeten ze altijd uitkij ken voor een gelukstreffer tegen. De ze keer hadden wij het geluk op onze kant en daar kun je als trainer na tuurlijk aleen maar verschrikkelijk blij mee zijn. Het is ons dit seizoen ook wel eens vergaan als Zierikzee vandaag. Vooral de wedstrijd tegen Steenbergen zal me in dat opzicht lang heugen". Over de treffer van Wim van der ZIERIKZEE, 28-2. Het tweede team van zierikzee heeft zondagmid dag een 2-3 nederlaag geleden tegen Noormannen II, een nederlaag die voor de volle honderd procent op het eigen konto moet worden geschre ven, omdat de ploeg volkomen fanta sieloos en ongeïnteresseerd akteerde. Het betekenden wel de eerste ver- liespunten voor de Zierikzeese ploeg. Na 10 minuten in de eerste helft kwam Zierikzee aan de leiding door Robbert van de Zande, maar daarna wist de ploeg geen enkele fatsoenlij ke aanval meer op te zetten, waar door het onbetekenende Noorman nen II heel eenvoudig kon standhou den. In de 11e minuut van de tweede helft resulteerde een van de weinige tegenstoten van de Noormannen in de gelijkmaker van Wiebe de Hoop, maar acht minuten hierna leek de zaak toch weer binnen voor de thuisploeg, toen Johan Overweel een goede aktie van ruud van de Broek afrondde (2-1). Vijf minuten later echter stond Noormannen weer naastzij, toen Bert Telleman totaal ongehinderd tot voor doelman Eric Schot mocht oprukken. Tegen de schuiver van de Noormannen-middenvelder moest ook Schot het antwoord schuldig blijven. Het leed was evenwel nog niet helemaal geleden, want amper een minuut na de gelijkmaker kwa men de bezoekers zelfs op winst. Andermaal een uitval van Bert Tel leman deed de bal gelukkig op het hoofd van Hans Minderhout belan den, die tot zijn eigen verbazing de bal in de touwen zag verdwijnen (2-3). André van de Klooster werd hierna nog vervangen door André Flohil, maar verder dan een paar kansjes kwam de thuisploeg niet. Verdiend mochten de bezoekers de belde punten mee naar Westkapelle nemen. Voor Zierikzee II doemen de problemen evewl groots op om het doel - promotie naar de KNVB - te be werkstelligen. Maas na een kein half uur in het eerste bedrijf moest ook Van der Hooft zeggen, dat er niets verkeerds aan was. „Je begrijpt natuurlijk wel, dat ik dan in mijn vuistje zit te la chen. Ik zal wel gek zijn om te zeggen "scheidsrechter tel hem maar hoor", want daarvoor ben ik veel te presta tiegericht bezig. Zo'n meevaller heb je niet iedere dag. Ik moet echter zeg gen, zelfs al was het zo zoals Koey- voets zegt, zelfs dan nog mag hij het doelpunt niet afkeuren, want we hebben ook nog eens een regel van hinderlijk buitenspel staan. Dat stond die speler zeker niet". Konstatering Het doelpunt van Wim van der Maas ontstond na 29 minuten, toen de lange middenvelder een schijn baar afgeslagen aanval van Zierikzee op ongeveer veertig meter in een keer op zijn patoffel nam en de bal als een raket achter doelman Patrick Wouters in de touwen belandde. Op dat moment echter was Marco Bijdevaate nog niet op de been na een eerdere aktie, terwijl ook doelman Wouters nog overeind krabbelde. Terwijl alles wat Zierikzee was Wim van der Maas onder de felicitaties be dolf wees scheidsrechter Koeyvoets naar de plaats waar even eerder Mar co Bijdevaate buitenspel zou hebben gelegen, hiermee een op dat moment zeker verdiende Zierikzeese voor sprong om zeep helpend. „Echt ik kon niet anders belissen", was zijn simpele konstatering. Voor dit incident was het enkel Zierikzee geweest, dat Sluiskil zijn- wil oplegde, maar zoals al eerder dit seizoen stokte iedere aanval op de af werking. In de achtste minuut ser veerde Jan-Leen Boot een schitteren de mogelijkheid voor Wim Overweel, maar deze aarzelde waardoor de vri je schietbaan verloren ging en na 11 minuten keerde doelman Wouters een voortreffelijke inzet van Kees Verkaart, die ook zondag weer be wust aanwezig was op de Zierikzeese groene mat. In de 20e minuut had Sluiskil niet te klagen, toen een vrije trap van Verkaart via een speler net naast de voor Zierikzee verkeerde kant van de paal schampte en ook schoten van Marcel van Grunsven en Bart Helbers misten maar ternau wernood hun doel. Tegenover al dit roodzwarte ge weld kon Sluiskil slechts een paar onbetekende countertjes stellen, d:e de Zierikzee-verdediging met Marcel van Grunsven. Rob Wijnstekers, Marco Bijdevaate en Bart Helbers in een Superieure rol nauwelijks voor problemen stelden. Pas na het inci dentje Koeyvoets, dat overigens bij de afrekening wel degelijk zeer grote gevolgen zou hebben, kon de forma tie van Han van der Hooft een piep klein vuistje maken, waaruit ook een paar kleine kansjes kwamen, die doelman Ronald Lievense evenwel attent om zeep hielp. Daar tegenover stelde Zierikzee nog twee keien van mogelijkheden, maar Jan-Leen Boot, die andermaal een voortreffelijke in druk maakye, zag zijn poging smoren in een melée van Sluiskil verdedigers en in blessuretijd be landde een perfekte omhaal van Kees Verkaart op de lat boven Pa trick Wouters. Dik tevreden „Als we op dat moment met twee of drie-nul achterstaan hebben we niets te zeggen", stelde Han van der Hooft simpel. „Het was echter niet zo zeer een verdienste van ons, dat dat niet zo was, maar meer een te kortkoming van Zierikzee. Als je zoveel sterker bent, moet je dat via het scorebord tot uitdrukking brengen. Dus wat moest ik in de ge geven omstandighed anders dan dik tevereden zijn. Ik heb in de rust dan ook gezegd, dat we moesten proberen zo door te gaan en verdorrie het is nog gelukt ook, nee sterker nog, Zie rikzee heeft zich verslikt in Sluikil. Dat is jammer voor hen, maar een grote opsteker voor ons. Als je mij vraagt, hebben we verdiend gewon nen, dan zeg ik: nee, zeker niet, maar dat zou me een zorg zijn. Zierikzee moet in eerste instantie bij zichzelf te raden gaan. Ik ben echter wel van mening, dat de partijen in de tweede helft veel meer tegen elkaar opwo gen. In die fase heeft Zierikzee ook nog nauwelijks meer kansen gehad". Een van de weinige kansen, die er kwamen was een veel te zachte inzet van Jan-Leen Boot, die nog door Fons de Brouwer van de doellijn ge haald kon worden en een poeier van Marcel van Grunsven, die doelman Wouters attent pareerde. Daar tus sendoor kwam Sluiskil onfortuinlijk op voorsprong. Het begon allemaal bij John Schelfhout, die Ronald Breepoel volkomen vrij zag staan. Door het vele loopwerk moesten sommige Zierikzee-spelers in de tweede helft wel eens verzaken in verdedigend opzicht. Breepoel prikte vervolgens de bal bij de tweede paal in de doelmond, waar Ronald Lie vense het leer simpel over de achter lijn had kunnen tikken of weg had kunnen stompen. „Ik dacht dat ik de bal gemakke lijk kon pakken", vertelde Lievense na afloop. „Het leer ontglipte me echter, waarna die Sluiskil-speler zo kon intikken. Jammer, maar dat is nou eenmaal het lot van een doel man; als die een fout maakt is het fa taal". Die Suiskil-speler was Paul van der Hooft, die daarmee voor de tweede keer opvioel in de ontmoe ting tussen de beide toppers Zierik zee en Sluikil. Vlak voor rust had Van der Hooft een officiële waar schuwing mogen inkasseren, nadat hij~Rob Wijnstekers flink had aange pakt. Voor de rest waren de Van der Hooft-mannen vrijwel kontinu on zichtbaar, maar daardoor natuurlijk wel degelijk aanwezig. Het pleit voor de instelling van Bas de Zeeuw, dat hij na deze tegenslag alles riskeerde om het duel alsnog een goede wending te laten nemen. Rini Verwest mocht zijn officiële de buut in kompetitieverband maken in plaats van de geblesseerde Wim van der Maas en even later offerde De Zeeuw nog een verdediger op ten koste van een aanvaller. Marco Bij devaate mocht naar de kant voor Theo Wittenberg. Door het nieuwe aanvallende bloed kwamen er nog wel wat nieuwe ideeën, maar de ech te overtuiging ontbrak verder. „Het zat er in het laatste kwartier eigenlijk niet meer in", meende Kees Verkaart. We hebben lang gebeukt, maar naar gelang het dan niet wil lukken, sijpelt de overtuiging weg en het geloof in eigen kunnen. 4k vind, dat we het publiek een goede wedstrijd hebben voorgeschoteld en dat we niet hebben kunnen winnen, dat moet je inbouwen in een sport wedstrijd. Er kan er tenslotte maar een winnen. We hebben er onze best voor gedaan en het is niet gelukt. De volgende week dan maar weer beter. Het publiek heeft evenwel kunnen genieten". Opnieuw verrassende overwinning voor gemotiveerd SKNWK WOLFAARTSDIJK, 27-2. Na de overwinning van vorige week in de uitwedstrijd tegen Wemeldinge le verde SKNWK zaterdagmiddag weer keurig werk door Wolfaartsdijk in eigen omgeving met 1-0 te kloppen. Door deze twee achtereenvolgende overwinningen hebben de Nieuwer- kerkers hun positie op de ranglijst aanzienlijk weten te verbeteren en staan zij nu 5 punten los van de laatste plaats. Over het geheel genomen had Wol faartsdijk wel een licht veldover- wicht maar door ingrijpen van de SKNWK-verdediging kregen de aan vallers weinig gelegenheid om ge vaar voor de Nieuwerkerkse veste te scheppen. In aanvallend opzicht ope reerde SKNWK zelfs gevaarlijker en de uiteindelijke kleine zege mag ze ker verdiend worden genoemd. In de 25e minuut konden de bezoekers de enige en beslissende treffer scoren. Na een wat onoverzichtelijke situa tie voor in het strafschopgebied van Wolfaartsdijk kwam de bal in het be zit van Jan Tierie die met een on houdbaar schot doelman Wim Reijn- houdt het nakijken gaf (0-1). Na de rust was Wolfaartsdijk de meest aanvallende ploeg maar met snelle counters kreeg SKNWK nog de beste mogelijkheden om t< kunnen scoren. Verandering in de stand kwam er echter niet meer waarmee SKNWK weer twee kostbare puntjes rijker was. ROTTERDAM. De Rotterdamse politie heeft vrijdag een café op de Nieuwe Binnenweg gesloten, omdat daar drugs werden verhandeld. De sluiting gebeurde op last van b. en w., die daar krachtens de algemene politieverordening de bevoegdheid toe hebben. Het café leverde boven dien overlast voor de omgeving op, zo vindt de gemeente. RENESSE, 28-2. Zonder enig pro bleem hebben de reserves van Renes se in de thuiswedstrijd tegen Ouwer- kerk II hun tiende overwinning in suksessie kunnen boeken (8-0). Jaap van Oeveren wist de score te openen (1-0) waarna Daan Bezuijen mei een fraai schot voor 2-0 zorgde. Piet Berrevoets zorgde er vervolgens voor dat de thuisklub met een 3-0 voorsprong de thee kon gaan nutti gen. Na de rust domineerde Renesse volledig. Jaap van Oeveren, in een bijzondere produktieve bui, wist nog vijf keer de doelman van Ouwerkerk het nakijken te geven waarmee hij voor een 8-0 eindstand zorgde. RENESSE, 28-2. In de thuis wedstrijd tegen liekkesluiter Goes V domineerde Renesse III volledig wat zij met dubbele cijfers (11-0) tot uit drukking wisten te brengen. Voor de rust werd het door Marco de Feiter (1-0, 2-0 en 3-0), René Baart - sen (4-0) en Rinus Verseput 5-0. Na de rust ging de thuisklub rustig door met het produceren van doel punten. Door Marco de Feiter werd het 6-0 en 7-0, Kees Verhoek zorgde voor 8-0, Ad Verseput voor 9-0 en 10-0 waarna tenslotte Marco de Feiter de eindstand op 11-0 bracht. overwinning. HEINKENSZAND, 28-2. Met een 2-0 overwinning in de uitwedstrijd tegen Heinkenszand III blijft Zierik zee IV koploper Renesse II nog altijd goed volgen. Door de verdediging goed gesloten te houden gaf Zierikzee de aanvallers van de thuisklub weinig gelegenheid om gevaarlijk te worden. Zierikzee kreeg dan ook de beste kansen waar van het er twee wist te benutten. Martin Vogelzang bezorgde de rood-zwarten een 1-0 voorsprong bij het afsluiten van de le helft waarna hij na de hervatting ook voor de 2-0 eindstand zorgde. OUWERKERK, 28-2. De ontmoe ting tussen Ouwerkerk en Kwaden- damme kreeg een vroegtijdgi einde door een beenbreuk van een van de spelers van Kwadendamme. Dertien minuten na de rust kwam deze speler zo ongelukkig in aanraking met een van de spelers van Ouwerkerk dat hij met een gebroken been naar het Rode Kruis Ziekenhuis in Zierikzee moest worden vervoerd. Ouwerkerk had op de moment een 2-1 voor sprong. Al na 5 minuten spelen hadden de bezoekers voorsprong weten te ne men toen een van de verdedigers van Ouwerkerk in het strafschopgebied hands maakte en de hiervo&r toege kende strafschop werd benut (0-1). Na goed doorzetten wist William Remeeus in de 25e minuuut de stand weer in evenwicht te brengen (1-1). Tien minuten later ging Eugene Totté goed door op een verre uittrap van Hans van der Maas waarbij hij door de verdediging wist te breken en vervolgens de doelman van Kwa dendamme kansloos liet (2-1). VUSSINGEN, 28-2. Zonnemaire heeft de nummer twee van de rang lijst in de 3e klasse, Vlissingen V, in de Scheldestad uitstekend partij ge geven waarbij het toch niet kon voor komen dat het met lege handen huis waarts moest keren. De eerste helft gaf een gelijkopgaande strijd te zien waarin beide verdedigingen hun ter rein schoon wisten te houden. Bij Zonnemaire viel vooral het voortreffelijk werk op van de 16- jarige B-junior Peter van den Berge die doelman Van den Broeke op meer dan verdienstelijke wijze verving. Direkt na de rust kon Vlissingen na een wat ongelukkige handsbal uit de hiervoor toegekende strafschop de leiding nemen (1-0). Voor Zonnemaire goed en wel van de schrik was bekomen stonden zij binnen 5 minuten met 2-0 achter waarmee in feite de wedstrijd was beslist daar ondanks enige ver- Bij een inzet van een van de Wemel- dinge-spelers schampte de bal via het hoofd van Rini de Looze in de rich ting van doelman Jan van de Linde, die de bal vrij gemakkelijk had kun nen pakken. Het leer sprong evenwel uit zijn handen, waarna hij tergend langzaam over de eigen doellijn hob belde (1-0). Zo stond Mevo al in de tiende minuut op achterstand, een achterstand waar in de resterende tachtig minuten voortdurend tegen gestreden is. De rest van de eerste helft ging ge lijk op, waarbij de betere kansen voor Mevo waren, maar schoten van René Verwijs en Peter van de Linde raakten enkel het houtwerk rond de Wemeldingse doelman. Het tweede bedrijf was kompleet voor de Zierik zeese zaterdagploeg, maar omdat het maar niet wilde lukken gooide Toon van Tiggelhoven in de slotfase alles op de aanval, waarbij laatste man Dirk van der Sleen naar de frontlinie moest, een taktiek die bij eerdere ge legenheden suksesvol uitpakte. ZIERIKZEE. 1-3. Heden (maandag) avond zal in het „Huis van Nassau" te Zierikzee door de kommissie zaal voetbal van de afdeling Zeeland van de regio Schouwen-Duiveland een vergadering worden belegd waarin de verenigingen uitspraak zullen doen over de struktuur waarop het zaalvoetbal gebeuren verder zal moe ten plaatsvinden. Het enige en beslissende doelpunt viel reeds in de 22e minuut van de voet van Kees Westdorp (0-1) waarna hiervoor al een aantal goede moge lijkheden onbenut waren, gel? ley en.. Daar Hjm^ggertse Boys in aanval len opzicht maar moeilijk een vuist kon maken bleef Dreischor overwe génd het beste van het spel behouden zonder nog tot scoren te kunnen ko men. In de allerlaatste minuten kwamen de bezoekers zelfs nog goed weg toen een van de aanvallers van de Boys op 3 meter afstand voor open doel nog kans zag om het leder over de lat te krijgen. dienstelijke pogingen de aanvallers van Zonnemaire er niet in slaagden om de verdediging van Vlissingen te laten wankelen. BRUINISSE, 27-2. Bruse Boys III is door een afgetekende 6-0 zege op Brouwershaven III ruimschoots aan de leiding gebleven in de vierde klas se I. Voor een belangrijk deel was Chris Knop verantwoordelijk voor de hal ve dozijn-produktie. Knop nam maar liefst vijf van de zes doelpunten voor zijn rekening tegen een zich goed ver werend Brouwershaven III, Halver wege wees een skorebord 2-0 aan en tot en met 5-0 was het louter Chris Knop die skoorde. Voor de laatste treffer zorgde Kees Klink met een knal over veertig meter. SCHARENDIJKE, 27-2. De reser- ves van ZSC toonden zich zaterdag middag te Scharendijke op overtui gende wijze de sterkste in het treffen met Apollo IV. Zes keer wist de thuisklub het doel van de bezoekers te doorboren. Tegenover deze zes treffers wist het team uit 's Graven polder geen enkel doelpunt te stel len. Nadat Kees Dogger uit een straf schop de score had weten te openen (1-0) bepaalde Piet van der Horst de ruststand op 2-0. Na de hervatting werd het door Gert Jan Kunst 3-0 waarna Piet van der Horst, in een produktieve buit, eerst raak schoot en vervoglens met een kopbal voor een 5-0 stand zorgde. Ten slotte was het Gerard Boogerd die de 6-0 eindstand op het scorebord bracht. HOOGEVEEN. Het Albert Heijn- filiaal in Hoogeveen heeft vrijdag en kele tientallen pakken appelsap van het merk Oriva uit de handel geno men. omdat daar een lichte koncen- tratie waterstofperoxyde in zat. Vol gens de Keuringsdienst van waren in Assen, die een van de pakken heeft onderzocht, zat er een bijsmaak aan de appelsap, maar zou deze geen ge vaar voor de gezondheid hebben op geleverd. Dit keer echter bleef sukses uit en mocht Mevo niet mopperen, dat We meldinge niet verder uitliep toen Joost Folmer een paar keer gevaar lijk mocht doorstomen. Het was en bleef evenwel 1-0 voor de thuisploeg en Mevo zakte naar een erg laag ni veau met enkel nog Apollo'69 onder zich, een ploeg overigens die drie van de zeven winstpunten inkasseerde te gen Mevo. Bij Mevo maakte de 20- jarige Dick van Lunenburg zijn de buut, omdat zowel Tonny Schults als Rucy Verkruysse geblesseerd in Zie rikzee moesten achterblijven. KOUDEKERKE, 27-2. De reserves van DFS boekten zaterdagmiddag te Koudekerke tegen VCK II een ver dienstelijke puntenverdeling (1-1). Gezien de krachtsverhouding in het veld was de puntenverdeling hiervan een goede afspiegeling. Met een schot vanaf de rand van het strafschopgebied wist Kees Oost- dijk de oranjehemden voorsprong te geven (0-1). De vreugde hierover in het kamp van DFS was echter maar van korte duur daar 5 minuten later VCK de stand weer wist recht te trekken (1-1). Beide voorhoeden kregen hierna nog wel enige goede mogelijkheden om in de stand verandering te bren gen maar gescoord werd er niet meer. Utrecht-Roda GA Eagles-AZ'67 PSV-Haarlem NAC-NEC Sparta-Feyenoord Groningen-Willem II Den Haag-PEC Ajax-FC Twente Graafsehap-MVV Excëlsiór-S W Fortuna S-Helmond Sp Telstar-Den Bosch De winnende kolom van de toto ziet er als volgt uit: 3-1-1-1-3-1-1-1-3 - 1 - 3 - 3. Inleg: 367.757,-. Aantal deelnemers: bijna 90.000. Beschikbaar voor prijzen: 174.685. Toto-Gelijk De winnende wedstrijden zijn: 4 -12 - 16 - 24 - 28. Toegevoegde wedstrijd: 15. Inleg: 46.000,00. Aantal deelnemers: ruim 10.000. Beschikbaar voor prijzen: 24.000,00 (inclusief jackpot). Lotto De winnende getallen zijn: 8 -12 -14 - 23 - 28 - 34; en het reservegetal is: 13. Inleg: 3,800.000,00. Aantal deelnemers: 706.000. Beschikbaar voor prijzen: 1.950.162,00 (inclusief jackpot). Eredivisie FC Utrecht-Roda JC 0-0; Go Ahead Eagles-AZ'67 4-1; PSV-Haarlem 3-0; NAC-NEC 1-0; Sparta-Feyenoord 1-1; FC Groningen-Willem II 2-1; FC Den Haag-PEC Zwolle 2-1; Ajax-FC Twente 5-1; De Graafschap-MW 2-2. PSV 21 16 2 3 34 53-21 Ajax 21 14 3 4 31 72-31 AZ'67 21 12 4 5 28 44-26 FC Utrecht 20 11 4 5 26 36-25 Feyenoord 21 9 8 4 26 43-38 Sparta 21 8 8 5 24 38-30 GA Eagles 21 9 5 7 23 38-30 Haarlem 21 8 7 6 23 32-30 NA C 21 8 5 8 21 33-28 RodaJC 21 8 5 8 21 34-34 Groningen 21 6 8 7 20 36-42 FC Twente 21 8 2 11 18 36-40 NEC 21 6 5 10 17 24-37 MW 20 5 6 9 16 27-41 Willem II 21 5 4 12 14 29-46 PEC Zwolle 20 3 6 11 12 28-49 Den Haag 20 3 4 13 10 22-41 Graafschap 21 3 4 14 10 19-54 Eerste divisie Heracles-Cambuur 0-1; Wagenin- gen-Fc Amsterdam 2-1; Amersfoort- FC VW 1-1; DS'79-Veendam 3-3; Ex- celsior-SW 2-1; Fortuna S-Helmond Sport 1-1; Telstar-FC Den Bosch 1-1; Volendam-Vitesse 0-3; Heerenveen- Eindhoven 3-0. Helmond Sport 21 11 9 1 31 32-15 Fortuna S 21 13 2 6 28 41-26 FC WV 21 9 9 3 27 42-28 Den Bosch 21 10 4 7 24 36-24 Cambuur 21 8 8 5 24 18-15 Heerenveen 21 8 7 6 23 37-30 Vitesse 21 8 7 6 23 34-27 Excelsior 21 9 5 7 23 36-31 Telstar 21 7 9 5 23 26-24 Amsterdam 21 7 6 8 20 25-31 SW 21 7 5 9 19 28-30 Volendam 21 6 6 9 18 23-27 Heracles 21 6 6 9 18 33-38 Wageningen 21 3 11 7 17 22-30 Veendam 21 5 7 9 17 24-37 DS'79 21 4 7 10 15 33-42 Amersfoort 21 4 7 10 15 25-38 Eindhoven 21 4 5 12 13 19-41 Helmond Sport (le) en FC WV (2e) periodekampioenen. HANSWEERT, 28-2. Ook in de uitwedstrijd tegen hekkesluiter Hansweert- se Boys II bewees Dreischor andermaal maar moeilijk tot het s^bren van doel punten te kunnen komen. Door dit gebrek aan produktiviteit in de aanvalsli- nie bleven een groot aantal doelrijpe kansen onbenut en moest men zich uit eindelijk tevreden stellen met een kleine maar overigens dik verdiende 1-0

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1982 | | pagina 5