O DE GROENE TAS LOSSE ZITELEMENTEN f 298,- intermeubel Na Vietnam: Filippijnen voelen zich op de tocht staan 7 BLIK DOOR HET WERELD VENSTER ZIERIKZEESGIE NIEUWSBODE Vr(jdflg 27 juni 1975 Nr. 217M t Nieuw aangekomen: voor een zacht prijsje per stuk, in 7 kleuren leverbaar. KOM EENS VRIJBLIJVEND PASSEN Zie etalage meelstraat 31 zierikzee HILVERSUM. Minister Van der Stoel van buitenlandse zaken heeft voor de televisie verklaard aanwij zingen te hebben dat het vraagstuk van de tactische kernwapens In Eu ropa zal worden opgenomen in het onderhandelingspakket van de be sprekingen over wederzijdse en evenwichtige troepenvermindering in Centraal-Europa. GRONINGEN. De Groninger poli tie heeft 106 inbraken opgelost. Daarbij waren 15 jongemannen tus sen de 16 en 23 jaar uit Groningen betrokken. Acht van hen zijn nog in hechtenis, zeven zijn inmiddels weer in vrijheid gesteld, v ARNHEM. Woensdagmorgen is een met 7,5 ton huisvuil geladen vuilnisauto van de gemeente Arn hem in een tien meter diepe vuii- bunker van de verbrandingsinstalla tie in Duiven gestort. De bestuurder van de wagen wist op tijd uit de ka- bine te springen. ter gesteld voelen by de Christelijke meerderheid. Dit oorspronkelijk religieuze ka rakter van de strijd is echter in de loop der jaren steeds verder veran derd tot een gewapend streven naar onafhankelijkheid voor het Moro- gebied waarvoor niet uitsluitend het Mohammedaanse bevolkingsdeel warm looptDit verklaart ook waar om die strijd al zo lang kan duren, inderdaad heeft bijvoorbeeld Lib ye uit sympathie voor de geloofsgeno ten uitgebreide wapenhulp gegeven via Noord-Borneo, maar president Marcos is zich pijnlijk bewust dat de ideeën van deze opstandelingen aar dig aansluiten bij die van Noord- Vietnam. En dit heeft na de zege in Zuid-Vietnam de gelegenheid gekre gen iets meer te gaan doen aan de export van zijn revolutiemiddel. De Filippijnen liggen daarvoor aard rijkskundig ook zeer gunstig. Iedereen te vriend houden De verdragen die de VS met de Aziatische landen sloten hebben - anders dan bijvoorbeeld het NATO- verdrag - allemaal de voorwaarde ingebouwd dat het kongres in Wash ington akkoord moet gaan met mi litair optreden. Nu. dat kongres heeft duidelijk zijn bekomst van mi litaire aktiviteiten in Azië. Logisch dat president Marcos erop uit is el ders aanvullende garanties te gaan halen. Peking is daarvoor niet zo'n slecht adres: het heeft altijd angst vallig vermeden ook maar in iets te lijken op een grote macht die naar expansie streeft. Zo is wel hulp verleend aan Noorcl-Vxetnam, maar er is steeds angstvallig voor gewaakt dat het prinsïpe van Mao in acht genomen werd dat elk land zijn eigen revolu tie maar moest maken met de eigen middelen en op de eigen manier. Ook al hield dit in dat de konkurrerende kommunistische reus, de Sowjet- Unie, kon proberen zich imdoed te verwerven in Hanoi. Waarom de Chinezen Marcos eventueel wel wil len helpen maakte hun plaatsver vangende premier Teng duidelijk tijdens Marcos' bezoek: als aan de voordeur de tijger wordt verjaagd moet de wolf geen kans krijgen door cle achterdeur naar binnen te komen. Anders gezegd: Peking wil niet dat Marcos het zo druk krijgt op het zuidelijk front om iets min of meer chinees-kommunistisch te be strijden dat bijvoorbeeld op het hoofdeiland de opstandige beweging - een voortzetting ran de Hukbala- huks die jarenlang strijd leverden met de regeringstroepen - hun even eens kommiihistische oriëntatie in Moskou gaan zoeken. Als puntje bij paaltje komt zien de Chinezen Viever een Amerikaans georiënteerde eilandenstaat voor hun kust liggen dan eentje die meer op Moskou is gericht. Voor alle ze kerheid wil Marcos ook nog met de Russen praten wie het iets waard moet zijn dat het maoïstische rijk zich niet uitbreidt tot de Filippijnen. Dan zou hij zo'n beetje werken on der de drievoudgie Amerikaans-Chi- nese-Russische bescherming. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. De kinderen van prins Albert en prinses Paola van België, prins Philippe, prinses Astrid en prins Laurent, zullen vandaag (vrijdag) bij de Koninklijke Eijs- bouts in Asten aanwezig zijn bij het gieten van drie naar hen te noemen klokke ndie zijn bestemd voor de St. Goedcle kathedraal in Brussel. AMSTERDAM. In Amsterdam zijn in de nacht van woensdag op don derdag twee scholen geheel afge brand van een derde school brandde twee lokalen af. De politie vermoedt dat de branden zijn aangestoken en stelt een onderzoek in. TIEL. Op de Waal ter hoogte van Dreumel zijn in de nacht van woens dag op donderdag een Duits motor sschip en een Duits kustvaartuig met elkaar in aanvaring gekomen, waarbij een schade van circa f 300.000 is ontstaan. DEN HAAG. Het kabinet wil dat zowel Eerste als Tweede Kamer 'om de vier jaar worden gekozen. Thans moet om de drie jaar nog de helft van de Eerste Kamerleden aftreden. Het kabinet zal hierover met een wetsonwerpt komen. AMSTERDAM. In het journalisten café in de stad „Mokum 700" 'in het Amsterdamse RAl-gebouw, is het boekje „een jongen die Rembrandt heette" ten doop gehouden. Het boek is geschreven door Jan Roelfs, re- dakteur van het dagblad Trouw. LEEUWARDEN. Aan de zuidkant van het Sneekermeer in Friesland zijn opnieuw vijftien dode eenden aangetroffen, die door botulismus waren aangetast. Ook in het Tjeuke- meer en in een stroomkanaal tussen de Koevorde en de Grote Brekken in het zuiden van de provincie werd een aantal dode en verlamde vogels gevonden. Wat biedt de BEELDBUIS? ZATERDAG 28 JUNI NED. 1: Er wordt vandaag ge vlagd in ons lancl. De aanleiding daartoe is de voltrekking van het huwelijk tussen prinses Christina en Jorge Guillermo. De televisie is erbij aanwezig. Om kwart voor tivaalf vanmorgen begint de rechtstreekse uitzending. Het middagprogramma, verzorgd door de NCRV is zeer ge varieerd. De kijkdoos, waarin o.a. nieuwe avonturen van Nippie uit Zilpenland. De rubriek Werkwijzer brengt vervolgens informatie over het maken van posters. Na de te kenfilm Het wonderpollood en een .verhaal over een grote sterke eland, volgt een filmpje over een kal) dat niet dromen kan. In de aflevering van Black Beauty gaat clokter Gor don een clayje op bezoek in Londen. De laatste 50 minuten worden, volgc- maakt door een aflevert ng van Swieberjte. De buis is 's avonds voor de KRO. Fred Flintstone probeert vanavond een zanggroep te forme ren en hij ziet in zijn vriend Barney een geweldig talent. Gewapende mannen in witte overals spelen een belangrijke rol in de aflevering van De Wrekers die na achten te zien is. Volgens het opschrift op een bestel wagen zijn de mannen in dienst van een glazenwassersbedrijf, maar John Steed en Tara King hebben daar hun twijfels over. De volgende 35 minu ten kan de kijker doorbrengen bij het pretentieloze spelletje De kleine kwis. Vanavond komt er een einde aan de serie De wereld in oorlog, die een half jaar lang de aandacht van de kijkers heeft opgeëist. In de laat ste aflevering wordt de. balans op gemaakt van de verliezen in de Tweede Wereldoorlog. Het laatste nieuws wordt tenslotte nog gevolgd door een samenvatting van de TT- motorraces die vandaag in Assen gehouden zijn. NED. II: De spits wordt om zeven uur afgebeten door Arpad de zigeu ner. Hij speelt een belangrijke rol bij de beslissing die vorst Bekeczy moet nemen nadat de keizer van Oosten rijk hem'de vrede en kroon van Hongarije heeft aangeboden. Tot acht uur zijn de volgende minuten voor een filmverslag van de reis van prins Bernhard vorig jaar naar Afrika. Na het journaal staat de buis 70 minuten bol van de muzikale hits van eigen bodem. TROS' Op losse groeven trekt weer alle registers open. Om half tien moet men zich voor het scherm scharen wil men niets missen van de alleszins be zienswaardige film Waar heb je an ders vrienden voor. Het thema van deze film is een gestrand huwelijk. De mannelijke helft van het paar zoekt onderdak bij een bevriend stel. Hij ondervindt daar veel genegen heid van de vrouw. Zoiets kan niet doorgaan zonder dat de moeilijkhe den uitblijven. Het laatste program ma is de rubriek Sterren kijken, waarin het spotlicht ditmaal gericht wordt op cle autocoureur Rob Slote- maker. ZATERDAG 28 JUNI NED. I: 11.45 Trouwplechtigheid prinses Christina en Jorge Guiller mo; 15.00 Nieuws; 15.02 Kijkdoos; 15.20 Werkwijzer; 15.35 Het wonder pollood; 15.45 Eén, twee, hup; 15.55 Het kalf dat zijn gangetje ging; 16.05 Werkwijzer; 16.15 Black Beauty; 18.25 Tour de France; 18.45 Voor cle kleuters; 18.55 Nieuws; 10.05 The Flintstones; 19.25 Kereltjes kolderie ke capriolen; 20.00 Nieuws; 20.20 De Wrekers; 21.10 De kleine kwis: 22.00 De werelcl in oorlog; 22.50 TT-mo- forraces. NED. II: 1S.45 Voor de kleuters; 18.55 Nieuws; 19.05 Arpad cle zigeu ner; 19.25 Prins Bemharcl in Afrika; 20.00 Nieuws; 20.21 Op losse groe ven; 21.30 What are best friends?; 22.45 Sterren kijken. ZONDAG 29 JUNI NED. I: De liefhebbers van de paardesport komen vanmiddag ruimschoots aan hun trekken. Van bij half vijf lot zes uur biedt deze zender een reportage van het inter nationale concours' hippique in Aken. De beelden van het Chio in Aken worden om zes uur gevolgd door een verslag van de derde etap pe van de Tour de France. In het .vijfde deel van cle Kinderen van nummer 47A krijgt Jess cle kans'bm fotomodel te worclen. Maar ze moet vrij nemen van kantoor en daar maakt haar baas bezwaar tegen. Sportnieuws uit binnen- en buiten land wordt vervolgens gepresenteerd in Stuclio Sport. Daarna bezorgt de NOS de kijkers een nieuwtje met cle Franse tv-serie De Tijgerbrigacle. In het verhaal wordt de Franse politie getoond zoals zij werkzaam was in het begin van deze eeuw. Inspekteur Valentin is de leider van cle eerste mobiele politie-eenheid Tijgerbriga de in Parijs. Na de rubriek Panora- miek schotelt de NOS de kijkers de film Corbeddu, een aktuele rovers symfonie boor. Deze flim gaat over de Sardijnse bandiet Giovanni Cor beddu die tussen 1844 en 1898 leefde. Negentien jaar lang moet Corbeddu zich schuilhouden in een grot bij Or- gosolo. De balletminnenden moeten om tien over half elf op deze zender afstemmen: Het Nationale Ballet is dan te zien in de kompositie Collec tive Symphony, waarvan cle choreo grafie verzorgd werd door Hans van Manen, Rudi van Dantzig en Toer van Schayk. Het ballet is gebaseerd op de Symfonie in C van Strawins- ky. NED. II: Om zeven uur worden cle belevenissen getoond van een'vijfde klas van een basisschool die op schoolreisje is geweest. Tot. om streeks kwart over acht kan de kij ker zich vervolgens amuseren met een aflevering van Alle Hens. De hoofdpersoon is ditmaal een pas af gestudeerde marine-officier die er niets voor voelt om zijn kennis pijf jaar lang ter beschikking van de marine te stellen. Op allerlei manie ren probeert hij er onderuil te ko men. maar zonder succes. Oncler cle titel De gelukkige olifant komt de AVRO met een programma over het Wereldualuurfonds. De kijker kan cle kwaliteiten van prins Bernhard als filmer lesten, want voor een groot deel bestaat het programma uit door cle prins gemaakte filmop namen. In de aflevering van de ge broeders Hammond, die vervolgens op de buis gezet wordt, vraagt men het faillissement van- Parker aan. Voor Brian Hammond en zijn vrouw Ann ligt een verzoening in het ver schiet. De AVRO gaal eruit met het programma Sonja 's avonds. De gas ten die zij ontvangt zijn: cle schrijver Cees Nooteboom, cle akteur Coen Flink en de e.v-zivemkampioene Acla Kok. ZONDAG 29 JUNI NED. I: 16.00 Nieuws; 16.02 Ti-ta- tovenaar16.27 Concours hippique Aken; 17.00 Vesper17.30 Concours hippique Aken'; 18.00 Tour cle Fran ce; 18.30 Woord voor woord; 18.35 Voor de kleuters; 18.40 De kinderen van nummer 47 A; 19.05 Studio sport; 20.00 De tijgerbrigade; 20.55 Panoramiek; 21.20 Nieuws; 21.25 Ge- vareierd programma2,3.10 Surina me deze week. NED. II: 18.55 Voor cle kleuters; 19.00 Nieuws; 19.05 Schoolreisje; 19.30 Alle Hens; 20.20 De gelukkige olifant; 20.50 De gebroeders Ham mond; 21.40 Son ja 's avonds; 22.30 De zomer in het hoofd. MAANDAG 30 JUNI NED. I: Tussen zeven en elf uur regeert cle TROS over deze zender. In Arpad de zigeuner uit Rilana het verzoek nu eindelijk eens met haar op huwelijksreis te gaan. Nieuwe grammofoonplaten van eigen bodem worden vervolgens door Rob de Nijs gepresenteerd in NL-Tippers. Van de serie FBI is geruime tijd niets ver nomen, maar na achten zendt de TROS weer een aflevering uit van deze Amerikaanse misdaadserie. De mannen van FBI houden zich bezig met de kidnapping van de dochter van een schatrijk echptaar. Er wordt een losgeld van 200.000 dollar ge- Zaterdag 28 juni, 11.45 uur. Neder land 1. Trouwplechtigheid run prin ses Christina en Jorge Guillermo. vraagd. Omdat het meisje ha ar moe der geweldig haat, eist ze dat zij het losgeld op de afgesproken plaats komt bezorgen. Nog meer Ameri kaans seriewerk volgt met een afle vering van Mande. Het overschrij den van cle maximumsnelheid komt Mande op een bekeuring te staan. Met de agent c/ie cle bekeuring thuis komt bezorgen, heeft cle niet oj> haar t mondje gevallen vrouw een geweldi ge woordenwisseling. De agent raakt zeer i'erbanscl over zo'n spraakwaterval, maar houclt voet bij stuk. De rubriek Zomer'75 biedt dit maal een programma rond de Ita liaanse dirigent Caravelli. Deze maestro behoort tot cle crème van de Franse lichte muziek. De laatste veertig minuten van cle TROS wor den gevuld met cle aktualiteitenru- briek Aktua TV. NED. II: Met de flitsende schijn bewegingen van de Braziliaanse voetballer Pele komt cle AVRO om zeven uur uit de startblokken. Tot acht uur vervolgens een aflevering van The new Dick van Dyke show. Er is ditmaal sprake van een be schonken akteur, clie niet komt op dagen als de opnamen van een tii- film moeten worclen gemaakt. Na het journaal staat een boeiende doku- mentaire over het Friese Skütjesie- len te wachten. Het Skütjeseilen is een niet geheel van gevaar ontblote wedstrijd, maar kent niettemin duizenden enthousiaste beoefenaren. Vervolgens weer een aflevering van Alle Hens. Een vertraging van en kele uren is niet de enige pech waarmee cle Hero te kampen heeft. Het lijkt erop. alsof het oorlogsschip door het noodlot wordt achtervolgd. Op het persoonlijke vlak doen zich verschillende moeilijkheden voor, hetgeen zelfs leidt tot een konfron- talie met cle politie. Het laatste deel vna haar zendtijd heeft de AVRO bewaard voor de weecte aflevering van cle informatieve serie Op zoek naar de wereld van morgen. De vraag die in deze aflevering centraal staat is, of onze natuurlijke hulp bronnen uitgeput raken. MAANDAG 30 JUNI NED. I: .18.25 Tour cle France: 1S.45 Voor de kleuters; 18.55 Jour naal; 19.05 Arpad de zigeuner: 19.25 NL-tippers20.00 Nieuws: 20 21 De FBI: 21,10 Maude: 21.4(1 Zomer'75: 22.10 Aktua TV. NED. II: 18.45 Voor cle kleuters: 18.55 Nieuws; 19.05 Peter, de mees ter en zijn methoden; 19.30 The new Dick van Dyke show: 20.00 Nieuws; 20.21 Alle Hens; 21.10 Watersport 22.00 Op zoek naar de wejrcld van morgen; 22.45 Symbiose. 42 Ellechien rilde even. „Kletsika. Spoken manifesteren zich 's nachts, althans in het donker." De moderne spoken deinzen an ders nergens meer voor terug, hoor!'' verklaarde Geer. „Er staat in de pa- raplubak in de hal nog een stevige wandelstok. Ik weet het, want voor alle zekerheid nam ik hem mee. toen ik naar boven wilde gaan". „En waarom ging je dan niet ver der?'' vroeg Nick, haar spotlachend aankijkend. „Omdat de deurbel ging en die griet ervoor stond." legde Geer snib big uit. „Anders was ik heus wel go- gaan." „Wat jammer dan, dat die jonge dame je plannen in de war stuur de. he? Anders had vandaag in de kranten gestaan: dappere vrouw slaat spook op de vlucht met een wandelstok. Toen lachte iedereen. Geer even eens, al leek het zo net de spreek woordelijke boer met de al even klassieke kiespijn. .Ellechien was maandagsmorgens al vóór negen uur in Drouwenerhoek Eigenlijk geen kwartiertje te \Voog. want enkele minuten na haar aan komst. meldde zich al de schilder met de ruit. Ellechien wees hem de weg. maar de schilder bleek bekend te zijn in huis. Hij wees met een grote boog in het rond „Twee jaar geleden heb ik alles nog van binnen en van buiten geschilderd, weet u dat niet meer?" Ellechien herinnerde het zich op eens. En tevens, dat Niek op een avond thuis ogemerkt had: Waar doet ze het van. snap jij dat. El? Van binnen cn van buitenmoet je door J. D. POSTHUMUS eens nagaan, dat kan wel twee en een half duizend gulden kosten, als het niet meer is.... Zelf had ze er op geantwoord: moeder heeft im mers elke maand geld van mevrouw Jaarsma? Daarna was er niet meer over gesproken. Tenslotte was het hun zaak niet. Maar nu schoot dit alles haar weer te binnen. En dacht zo ook de nieuwe' kleren, die haar schoonmoeder nog maar enkele maanden geleden had gekocht. Ter wijl ze toch vrijwel nooit de deur uitging. Of toch wol? Wat wist ze eigenlijk al die jaren van het leven harer schoonmoeder? Als ze er al heengingen. Niek cn zij. was het op hoogtijdagen of eens een zondag middag. In de weck kwam zc er im mers nooit! Wacht, nu herinnerde ze zich ineens die hete middag, ver leden jaar zomer. was dat niet in juni? Ja, mot de verkiezingen. Niek was al van 's morgens vroeg af in touw, omclat vele gemeenteamb tenaren er zo druk mee waren. En kwam niet thuis eten, omdat hij zit ting had in een der stemburcaux. Ze kregen daar het eten gebracht. Na haar stem uitgebracht te hebben, kreeg ze zin om naar Drouwener hoek te rijden cn koffie te drinken bij haar schoonmoeder. Tot haai verbazing bleek er niemand thuis te zijn. De buurvrouw vertelde, dat zij en mevrouw Jaarsma al vroeg weg gereden waren in een auto. En dat zoiets wel vaker gebeurde. Allemaal van die kleinigheden, waaraan je onder normale omstandigheden nau welijks aandacht schonk, maar die achteraf nu allemaal passen in de gebeurtenissen vn de laatste dagen. En cr wellicht verband mee houden. Terwijl de schilder nog bezig was. kwam de timmerman. Ellechien wees hem de weg naar de vliering en het losgebroken dakram. De man zag het. „Dat maak ik weer prima in orde. mevrouw. Al bekend, wat er met dit huisje gaat gebeuren?" Ellechien haalde haar schouders op. „Het zul wel verkocht worden, neem ik aan."' „Juist. Wel. als het zo ver is. laat u het mij dan weten? Mijn oudste dochter wil gaan trouwen. In de stad hoeven ze voorlopig niet op een huis te rekenen, dus moeten ze de eerste jaren maar hier wonen. Mijn aanstaande schoonzoon heeft een wagen, dus die kan heen cn weer rijden". „Ik zal het in gedachten houden," beloofde de vrouw. Nadat schilder en timmerman ge reed waren met hun werk. stak El lechien een sigaret op. terwijl ze in de voorkamer ging zitten. Ze had geen zin om koffie voor zichzelf klaar te maken. Wat moet ik hier nog langer? Wacht, laat ik nu eens op die vliering kijken. Ik ben er n oil eerder geweest.' wist nauwe lijks van het bestaan af. We kwa men immers nooit boven, toen moe der nog leefde. Achteraf bekeken was ze soms wel wat geheimzinnig. Gek. dat dit alles opeens in een heel ander daglicht komt te staan. Wat deed moeder, waardoor zc zoveel geld hij elkaar kon vergaren? Moeizaam de beide trappen be klimmend. liep ze wat rond op de vliering. Ze bekeek hel gerepareerde dakraam, dat sloot weer geheel af. Nu ja. er zou wel geen inbreker moer komen. Wat was er nu nog te halen. Ze keek wat rond. Er lagen stapels oude gedragen kleding. Typisch, dat oudere mensen zo slecht afstand kunnen doen van bepaalde dingen, zoals ook kleding. No is het hele maal uit de mode; indertijd zou ze ongetwijfeld het Leger des Heils er een plezier mee gedaan hebben. Nu is het enkel nog goed genoeg als vodden. (wordt vervolgd) Dat ze niet al te vast moeten ver trouwen op Amerikaanse hulp bij moeilijkheden is een les die uit Viet nam getrokken is door een aantal Aziatische landen. Thailand is daar bij een beetje zielig geval: interh zwak, grenzend aan kersvers kom- munistisch geworden landen en zich terdege bewust dat de VS strategisch er niet zo grote belangen hebben. Zuïd-Korea is een ander land dat sinds lang op cle VS lenut, maar hoe ondemokratisch het regime ook is het staat sterk, heeft een geducht le ger en hoeft zich niet ernstig in ge vaar te achten. Bovendien kan Zuid- Korea er ook tamelijk op vertrou wen dat de VS een zeer sterk eigen belang hebben om bij te springen als het nodig mocht zijn, want Zuid- Korea dient uitstekend als vooruit geschoven luisterpost om de militai re aktiviteiten zowel van China als de Sowjet-Unie te volgen. De Filip pijnen zijn het derde Aziatische land dat steeds sterk op cle VS heeft ver trouwd en na Vietnam een beetje de bodem onder de voeten heeft voelen wegzinken. Die relatie met de VS is logisch. Driehonderd jaar was het eilandenrijk een Spaanse kolonie, daarna volgden zeventig jaar Ame rikaans bestuur. Van een eigen identiteit is niet al te veel overgebleven onder deze om standigheden, wel een soepel aan passingsvermogen, De eens gekoes terde illusie eens de zoveelenvijftig- ste staat der VS te worden is wel opgegeven, maar dat het tót clie idee kon komen tekent wel cle grote mate van afhankelijkheid die bleef be staan ook toen de koloniale status werd ingeruild voor volkomen zelf standigheid. Een verschil met Zuid- Korea is echter dat de regering in Manila niet beschikt over eigen kracht die zelfvertrouwen kan ge ven. President Marcos kan met zijn overigens niet zeer hoog aan te slaan legertje wel een absoluut gezag la ten gelden op de hoofdeilanden maar dat is clan meer dankzij de histori sche meegaandheid van de bevol king. Moeilijker heeft hij het bij voorbeeld met de opstand in het zuiden. Het gaat om Islamietische bevolkingsgroepen die zich ten ach- ZIERIKZEE. Voor de Zierikzeese zaalvoetbal-kampioensploeg Skol Boys nam aanvoerder Henk Ver meulen deze week uit handen van burgemeester Th. H. de Meester de zogenaamde „parlikuliere" vereni gingsbeker in ontvangst, als eerbe wijs voor de dit seizoen, evenals vo rig jaar, weer geleverde sportpresta ties. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1975 | | pagina 7