ERIC DE NOORMAN DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Lasser GOUDEN RINGEN ZILVER RINGEN „Schonere Rijn" Gevolgen van het gebruik van hasjiesj ,De gebroken pijl De uitgifte van landbouwbedrijven Wat biedt de BEELDBUIS? Advertentie Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 uur ds. P. van Die, Wolfaartsdijk (jeugd dienst); 7 uur ds. Van den Heuvel; 11 uur ds. H. H. Bierman, Breda (Doopdienst). Kerkwerve: 9.30 uur ds. Van der Schee. Serooskerke: 10 OVERDENKING Er is iets aan de hand met de toe komst. Men kan het thema van de toekomst overal aantreffen. In de wetenschappelijke litteratuur en in de damesbladen. Het jaar 2000 heeft voor onze tijd iets magisch. „De we reld in het jaar 2000". Het is niet al leen een onderwerp voor „roman"- litteratuur, de science-fiction, maar het heeft ook geleid tot een totaal nieuwe wetenschap, de futurologie (de leer aangaande de toekomst). Het is een geliefkoosd onderwerp; op me nige verjaardagsvisite komt het ter sprake. Nu is dit op zichzelf geen nieuw verschijnsel. 1000 jaar geleden ont stond er ook een geweldige beroe ring. Het jaar 1000 kwam in zicht en dat getal had zo'n geweldig magische betekenis dat men meende dat dat niet anders dan het einde van de we reldgeschiedenis kon betekenen. Grote groepen boetelingen, predikers en profeten trokken West-Europa door om de mensen op te roepen tot bekering. Het was immers duidelijk: de wederkomst van Christus was aanstaande. Alleen wie'zich bekeer de zou van zijn rijk deel uitmaken. Er is intussen veel veranderd. Maai de onderstroom van onze geseculari seerde wereld is nog steeds christe lijk. Ogenschijnlijk is onze toekomst verwachting heel anders gericht dan 1000 jaar geleden. Maar toch over heersen nog dezelfde twee trekken. Populair gezegd: een minderheid denkt bij het jaar 2000 aan een kata- strofe. Zoals de wereld nu reilt en zeilt moet het wel op een ondergang uitlopen. Denk maar aan het voed- sel-vraagstuk de verhouding rijke- arme landen en het oorlogsvraag- stuk. De meerderheid van de moderne toekomstprofeten denkt bij het jaar 2000 echter aan een soort heilstóe- stand. We zullen ontzettend oud kun nen worden. De techniek zal ons al les verschaffen wat we wensen. De techniek zal ook wel kans zien de huidige problemen op te lossen! Maar als wij al deze mooie toe komstbeelden eens nauwekeurig on derzoeken blijkt 't eigenlijk niet meer te zijn dan extrapolatie van het he den. Ons bestaan geprojecteerd op de toekomst alleen wat groter en duurder. Nee, veel te zeggen heeft dat ons toch niet. Richting gevend voor het leven is het nauwelijks. Zo blijven wij met de toekomst in onze maag zitten. Misschien kan de bijbel ons op dit punt verder helpen. Die spreekt ook erg veel over de toekomst. De toe komst staat altijd tegenover het ver leden. Het verleden van de mens, dat betekent zijn daden, zijn goede en zijn slechte, zijn succes en zijn te leurstellingen, zijn mislukkingen. Al tijd spelen die weer door ons ver leden heen: mislukkingen. De bijbel gebruikt daar het woord zonde voor. Het verleden wordt steeds ge kenmerkt door de zonde. En de toe komst dan? De toekomst is van God. Het grote toekomstbeeld van de bij bel is de nieuwe aarde die God voor de mens schept, want door alle mis lukkingen, alle zonde, lukte dat ons zelf niet. God is bezig een nieuwe aarde te scheppen. Dat betekent niet dat wij gewoon verder kunnen leven, dat de wereldgeschiedenis gewoon verder kan gaan, totdat opeens.... bom, God met die nieuwe aarde komt aanzetten. Wij hoeven ons niet vast te prik ken op ons verleden: wij behoeven ons niet te laten bepalen door onze mislukkingen, maar wij mogen ons laten bepalen door Gods toekomst. Vergeving - Hoop - Appèl. Een appèl om niet met je handen in je zakken langs de kant te blijven staan, maar aan te pakken. Bepaald door Gods toekomst wil je daar gestalte aan gaan geven, kan je dat niet laten. De bijbel tekent ons die nieuwe aarde heel concreet: vrede, gerechtigheid, geen verdriet en ziekte meer, zelfs geen dood. Wat een actie-program ma. Het wenkt ons uit de verte. De hoop wil werkelijkheid worden. Gaat leven. Wordt verwerkelijkt. Die toe komst komt dichterbij. God is bezig zijn nieuwe aarde te verwerkelijken en wij mogen daarbij helpen, daar aan mee bouwen. P. de B. uur ds. Jansen Schoonhoven; 11.30 uur zondagsschool. Burgh: 10 uur da. Van Leeuwen. Haamstede: 10 uur ds. Nauta, Vlaardingen; 7 uur ds. Was senaar, (voorber. H.A.). Renesse: 9.30 uur ds. De Wit, (H. Doop); 7 uur Praatdienst. Noordwclle: 11 uur ds. De Wit. Seharendijke: 10 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 11 uur ds. Van Woerden, Middelburg; 12.15 uur zondagsschool. Zonnemaire: 9.30 uur ds. Van Woerden; 11 uur zondags school. Noordgeuvve: 11 uur ds. Geers Dreisehor: 9.30 uur ds. Geers. Ou- vverkerk: 10 uur ds. Faber. Nieu wer kerk: 10 uur ds. Van den Heu vel. Oosterland: 10 uur kand. G. v. d. Weijde, Boyl; 6 uur ds. v. d. Berg. Sirjansland: 10 uur ds. Wassenaar; 6.30 uur ds. P. Kolijn, Kootwijker broek. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Post (H.A. en Nabetrachting). Lutherse Kerk Zierikzee: geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. Favier. Haamstede: 10 en 5 uur ds. P. Hom burg Middelburg. Scharendyke: 10 en 14.30 uur ds. Put. Brouwershaven: 10.30 en 3 uur de heer M. A. Lodder, Rotterdam. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur ds. De Bres. Nieuwerkerk/Oos- tcrland: 10 uur ds. P. C. Meijer, O.- W.-Souburg; 5 uur ds. Rienstra. Bruinisse: *0 uur ds. Rienstra; 5 uur ds. Meijer, O.-enW.-Souburg. Geref. Kerken (vrijgemaakt) Brouwershaven: 9 en 7 uur leesdienst Chr. Geref Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10 en 6 uur ds. Westerink, Nunspeet, (H.A. en Dank zegging). Haamstede: 10 uur lees dienst; 3 uur ds. Westerink. Nieu- werkerk: 10 uur leesdienst; 3 uur ds. Op den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur leesdienst.' Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur lees dienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.00 uur lees dienst. Bruinisae: 10 en 5 uur ds. v. d. Berg. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur ds. Van der Meer. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Leger des Heils Zierikzee: Poststraat 37 - 10 uur heiligihgsdienst; 12 uur jeugdsamen- komst; 19.00 uur verlossingssamen komst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19.00 uur; zon dagmorgen 10.00 uur. Haamstede: Zondagmorgen, 10.00 uur. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Bloèmendaal (toez.): H. A. Winkel, Oosterbeek-Wolfheze. Bedankt voor Papendrecht: Iz. Kok te Baarn; voor Wekerom: J. C. Schuurman, Putten; voor Nieuwen- dijk: kand. W. B. v. d. Woord, Beesd. Kandidaat S. W. Bijl, Rodenburg straat 4 te Leiden is bereid zondags de kerk te dienen in de provincies Z. Holland, Zeeland, Utrecht en Fries land. Ger. Kerken Benoemd tot hulpprediker te Beet- sterzwaag: J. J. Oranje, em.pred. te Heemstede, vroeger te Brazilië, die deze benoeming heeft aangenomen. Ger. Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Beverwijk: B. van Riet, Bolnes-Slikkerveer. Ger. Kerken Vrijgemaakt Buiten Verband Beroepen te Baarn: J. Kranenburg, Groningen. EDE. Faillissement dreigt voor de pianofabriek Rippen N.V. in Ede (140 werknemers) nu de fusiebesprekin gen met het Amerikaanse pianobe- drijf Donalds zijn vastgelopen. A.s. woensdag zal de Arnhemse recht- bang beslissen of het bedrijf defini tief uitstel van betaling krijgt of niet. dooi* stroom gedood TERNEUZEN, 18-11. Op de elhy- leen-oxyde afdeling van de Dow Chemical te Terneuzen is de 27-jari- ge pijpfiter-lasser H. Seijssens uit Drongen (België) door stroom om het leven gekomen. Hij was op de pijpbrug bezig met het tussenzetten van een stuk duimspijp toen hij zijn collega om hulp riep. Direct werd eerste hulp verleend door de be drijfsarts van Dow Chemical. Het slachtoffer werd naar het Juliana- ziekenhuis te Terneuzen gebracht, waar de dood werd geconstateerd. Tiende deel van plantensoorten uitsterven bedreigd GENEVE, 18-11. Ongeveer een tiende deel van alle plantensoorten wordt met uitsterven bedreigd, zo heeft het Wereldnatuurfonds don derdag in Morges by Genève bekend gemaakt. Het gaat om circa 20.000 soorten. Als oorzaken noemt het fonds de snelle bevolkingsaanwas, de ontslui ting en het gebruik van steeds meer gebieden en de ontwikkeling van de moderne technologie. met Brillantvanaf 72,50 Edelstenen vanaf 39,50 Vriendschaps vanaf 22,50 vanaf 8,— Eenjarig kind bij aanrijding omgekomen BEST, 18-11. Bij een verkeerson geluk in de Noord-Brabantse plaats Best is donderdagmiddag de 1-jarige Karin Nouwels om het leven geko men. Het meisje zat in een personen auto die op een kruising geen vooi*- rang verleende aan een andere auto. Moeder en zoon verongelukt CULEMBORG, 18-11. De 46-jarige mevrouw M. van Antwerpen-de Pa ter en haar 13-jarige zoon Machiel zijn donderdagavond bij een ver keersongeval in hun woonplaats Cu- lemborg om het leven gekomen. Zij staken de weg over en werden door een personenauto overreden. Beiden overdeden ter plaatse. Werktijdverkorting in bedrijf te Bergen op Zoom TILBURG, 18-11. De gereedschap- penindustrie B. en S. N.V. in Tilburg heeft werktijdverkorting aange vraagd voor haar bedrijven in Ber gen op Zoom en in Tilburg. In een donderdag uitgegeven verklaring zegt de directie tot deze maatregel genoodzaakt te zijn „vanwege tijde lijke stagnatie in de opdrachten voorziening". Het bedrijf, dat in 1948 in Tilburg werd opgericht, legt zich toe op de vervaardiging van stempels, matrij zen, machinale gereedschappen en fijnmechanische apparatuur. Voor het bedrijf in Bergen op Zoom is de. werktijdverkorting, die van 42 Vz tot 21 Va uur per week wordt terugge bracht, aangevraagd met ingang van 22 november a.s. Hier werken dertig mensen. Voor het bedrijf in Tilburg, waar 100 man werken, zal de werktijdver korting met ingang van 29 novem ber worden ingevoerd, tenzij de si tuatie op korte termijn verandert, zo deelt de directie mede. WIESBADEN, 18-11. Bij de begin november begonnen actie voor een „schonere Rijn" zijn 1.125 kilometer oevergebied van deze rivier in de Westduitse deelstaten Baden-Würt- temberg, Rijnland-Palts, Hessen en N oordrijn-W estf alen ontdaan van 4.300 kubieke meter vuilnis. Volgens de Hessische minister van landbouw en milieuzaken, dr. Wer ner Best, komt deze hoeveelheid overeen met de maandelijkse hoe veelheid afval, die een doorsnee gro te stad „oplevert". naast 's Gravensteen Havenplein 1 Zierikzee Tel. (01110) 2443 „Aantasting van het geheugen" GENEVE, 18-11. Langdurig regel matig gebruik van hasjiesj kan lei den tot aantasting van het geheugen en het denkvermogen, zo valt te lezen in een donderdag in Genève gepubliceerd verslag dat door acht deskundigen is uitgebracht aan de Wereldgezondheidsorganisatie. De groep die op wetenschappelijke basis de gevolgen heeft bestudeerd van het gebruik van Indische hen nep (Cannabis) in zijn verschillende vormen zoals hasjiesj, ganja en ma rihuana, verwerpt de veronderstel- KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. Burgemeester Tho massen van Rotterdam is van mening dat er niet te klagen valt over het drinkwater van zijn stad. Hij vindt de publikaties over de slechte kwa liteit van het leidingwater schrome lijk overdreven. Het is in zijn ogen bepaald niet nodig dat drinkwater uit het buitenland wordt geïmpor teerd. HOOGEVEEN. De zeventienjarige kantoorbediende mejuffrouw A. A. Gatsonides uit Noordscheschut is na een verkeersongeluk overleden. Zij kwam op een kruispunt in Hooge- veen met haar bromfiets in botsing met een personenauto. GORSSEL. Twee tienjarige leer lingen van de St. Bernardusschool te Joppe (gem. Gorssel) hebben achter de school een zg. pantservuist gevon den, een wapen dat de Duitsers als antitankwapen in de tweede wereld oorlog gebruikten. DEN HAAG. Het vijfdaagse privé- bezoek van prins Bernhard aan Roe menië is beëindigd. Tijdens zijn ver blijf heeft de prins tweemaal een on derhoud gehad met de Roemeense president en partijleider Nicolae Ceausescoe, die de prins had uitge nodigd voor dit privé bezoek. DEN HAAG. Dc controle op ont duiking van de motorrijtuigenbelas ting zal het komende jaar worden opgevoerd door vergroting van het aantal te maken foto's. Eind 1972 zullen 4 miljoen foto's geschoten zijn. LEUSDEN. De woordvoerder van de Volkswagenimporteur voor Ne derland in Leusden heeft donderdag morgen laten weten, dat Tilburg nog steeds in aanmerking komt voor de eventuele vestiging van een grote autofabriek van Volkswagen. -V.H vi'IV I 6. Eric stijgt af. bindt dc paarden aan een boom en loopt dan'op de hut af. terwijl zijn blikken speurend in het rond gaan. Er is ech ter geen levende ziel te ontdekken. Naar de sporen tc oordelen moet dit dc plaats zijn waar de vermoorde vandaan gekomen is. Nu heeft de Noorman de deur van de hut bereikt. Hij luistert even .doch geen geluid drong van binnen tot hem door. Voorzichtig probeert hij do klink en met een droefgeestig gepiep wijkt de deur. Dc hut is blijkbaar ver laten. want niemand vertoont zich. Erie trekt zijn zwaard cn treedt behoedzaam naar bin nen. Daar z.iet het er al even armelijk uit als buiten. Een tafel, een krukje, een aarden kruik cn in een hoek een bank. waarop een paar dierenvellcn liggen. ..Zou die arme kerel hier gewoond hebben?" vraagt de Noorman zich af. Hij is enigszins teleurgesteld, want hij heeft reeds begrepen dat er niet veel kans is dat hij hier iets zal vinden wat hem dichter bij de oplossing van het raadsel kan brengen. Doch dan ziet hij ineens dat Wolf dc oren spitst en op hetzelfde ogenblik hoort Eric het geluid van naderende voetstappen. Bliksem snel verschuilt hij zich achter de openstaande deur en trekt Wolf mee. Zolang hij niet weet wie daar nadert, oordeelt Eric het verstan diger zich niet te laten zien. De voetstappen naderendan valt de schaduw van een man in het kleine vertrek en een stem roept: ...Telf! Jelf. waar zit je?" Eric houdt zijn adem in. doch Wolf kan zich niet langer goed hou den en laat plotseling een woedend geblaf horen. Meteen is de schaduw verdwenen en F.ric hoort de man wegrennen. ling dat het gebruik van cannabis zonder meer leidt tot verslaving aan andere verdovende middelen. Het merendeel van de mensen die can nabis gebruiken, aldus de groep, gaat nooit over tot het gebruik van .,hard drugs", verdovende middelen op basis van morfine zoals heroine. Maar bijna alle aan heroine ver slaafden zijn begonnen met canna bis. Alcohol De groep meent dat banden met een kring van verslaafden aan „hard drugs" de marihuana-roker kan brengen tot het gebruik'van heroine en dergelijke middelen. Zij heeft geen rechtstreekse relatie kunnen vinden tussen misdrijven die met geweld gepaard gingen en het ge bruik van cannabis en meent dat er veel nauwere banden bestaan tussen het gebruik van alcohol en agressie dan tussen het gebruik van canna bis en het voorkomen van geweld. Marokkaan dood na schot van politic WEERT, 18-11. Dc 23-jarige Ma- rokkaanse gastarbeider Mohamcd Ben Maarouf uit Maarheezc die vrij dagavond 12 november in Weert een schot door de longen kreeg tijdens een worsteling met de politie, is in hel St. Janziekenhuis tc Weert over leden. De agent heeft het schot gelost toen hij bij onenigheden in een café worstelend met de Marokkaan op de grond lag. Vier getuigen hebben verklaard dat het de bedoeling van de agent was in de lucht te schieten. De korpschef van de politie in Weert mr. Th. Vanósta verklaarde donderdag dat zelfs een gericht schot in de benen onder deze omstandig heden gerechtvaardigd was. TWEEDE KAMER DEN HAAG. 18-11. Staatssecreta ris Van der Veen (financiën heeft de Tweede Kamer meegedeeld, dat hij in overleg met de ministers van landbouw en visserij en van verkeer en waterstaat het uitgifteplan van landbouwbedrijven in Oostelijk Fle voland voor 1972 heeft opgesteld. Het plan is nu ter beoordeling aan het Landbouwschap toegezonden. Mislukte overval op postagentschap HEERLEN, 18-11. Door kordaat ci.lieden heeft de 61-jarige J. Men- sink - beheerder van een postagent schap annex sigarenwinkel aan de Herenweg in Heerlen - een overval weten te verijdelen. In de avond drongen twee mannen van circa 25 jaar, met zonnebril en legerpet op, het kantoortje binnen en eisten van de beheerder onder be dreiging van een pistool een hoe veelheid geld. De heer Mensink zag echter in een flits, dat het wapen slechts een alarmpistool moest zijn. Hij greep de arm van de overvaller en beet de mannen toe „eruit jullie, en vlug ook". Toen de tweede overvaller over de balie wilde springen om een greep in de geldlade te doen, pakte de heer Mensink snel het deksel van een kachel en smeet het in de rich ting van de overvaller. Het projec tiel miste zijn doel en vloog met veel lawaai door de voordeurruit van het postagentschap. Dit was voor het tweetal het sein om snel de benen te nemen. ZONDAG 21 NOVEMBER. NED. I. De eucharistieviering in de kerk van de H. Jacobus de Meerdere in Enschedé wordt vanochtend uit gezonden. Het thema is Op zoek naar het Koninkrijk. In het middagpro gramma na het journaal, het week overzicht en de verkeersinformatie een aflevering van Yankee Doodle en Openbaar Kunstbezit. Alvorens de toto-uitslagen bekend zijn nog een klein half uurtje met hoogtepunten uit het programma dat Circus Bol- tini hel afgelopen seizoen op vele plaatsen in het. land bracht. Woord voor woord tenslotte kreeg als thema mee Zegen en Geluk. Na de Fabel tjeskrant gaan de gezamenlijke ker ken verder mei een documentaire over de Sinaï van de Griekse cineast Basil Maros. De AVRO vervolgt het programma om half 8 met een afle vering van de Duitse serie Geheimen der zee. Na het journaal tien minuut jes rendez-vous met Jan Brusse in Parijs en dan is hel tijd voor de 3e aflevering van Sex in wording, dat ditmaal handelt over de verliefdheid van jongens en meisjes tussen de 12 en IS jaar. Het laatste uur van de zondag is voor Corry Brokken. Kaarslicht, muziek en surprises is de titel van deze show, waarin behalve vedette Corry zelf meewerken the Shepherds, Henk Molenbrg, Casey and the Pressure Group, Fred Kaps en een orkest o.l.v. Bert Paige. NED. II. Het bekende recept van de zondagse uitzending op het 2de net. Na het journaal en de dagelijk se fabel dn avonturen van Cativcazle. Twee delen van Studio Sport, zoals te doen gebruikelijk. Daar tussenin Panoramiek met achtergrondinfor matie en een aflevering van Dub beldekkers. Na dc laatste sportbeel- den gaan we kijken naar Kort Ge ding. De kerken kunnen hun opdracht alleen vervullen door partij te kiezen voor de armen en verdrukten in hun revolutionaire strijd. Dat is de stel ling, die de bekende theoloog en do- cenl aan dc academie de Horst in Driebergen, dr. G. ter Schcgget, zal verdedigen. Voorzitter van deze dis- cuissie, die wel eens op een hoog peil zou kunnen staan, is mr. P. H. Bak ker Schut. Na het laatste nieuws wordt het zondagnvondprogramma besloten met de cursus Studeren van Teleac, onderwerp Milieuhygiëne. ZONDAG 21 NOVEMBER. NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 14.00 Teleac: 15.00 Nieuws; 15.02 Weekjournaal; 15.22 Verkeersinfor matie: 15.25 Yankee Doodle; IC.15 Openbaar Kunstbezit; 16.30 Circus Toni Boltini; 16.55 Toto-uitslagen; 17.00 Woord voor ivoord; 18.20 Teleac 18.55 Nieuws; 19.00 Sinaï. berg van wel en belofte; 19.30 Geheimen der :ee; 20.20 Nieuws; 20.25 Hier Parijs, Iver Jan Brusse; 20.35 Sex in wor ding; 21.10 Corry Brokken show; 22.10 Nieuws. NED. II: 18.55 Fabeltjeskrant; 19.00 Nieuws; 19.05 Catweazle; 19.30 Studio Sport; 20.20 Panoramiek; 20.45 Dub beldekkers; 21.10 Studio Sport; 21.35 Kort geding; 22.40 Journaal; 22.45 Teleac. MAANDAG 22 NOVEMBER. NED. I. AVRO's Toppop aanslui tend aan journaal en Fabeltjeskrant. Boekje open, waarvoor ditmaal de Belgische schrijver Louis Paul Boon is gevraagd. Aansluitend aan het 2e journaal Peyton Place. Als intermez zo, vóórdat Wibo v. d .Linde zijn Te- levizier Magazine presenteert een optreden van Herman van Veen. De algemeen als een van de grootste ta lenten van Nederland beschouwde Herman trad in Eindhoven op toen de AVRO paraat was met de came ra's. Van twee avonden 9naakte Theo Ordeman een samenvatting. Aarlsluitend aan het laatste nieuws komt Eva Gloria Lopez terug met de Spaanse cursus Vamos a ver, die vo rig jaar zo'n groot succes was NED. II. Na de Fabeltjeskrant cn het journaal op het 2e net een pro gramma van de KRO, dat wordt ge opend met een nieuwe serie, getiteld Pebbles en Bam Bam. De naam Peb bles zal vele kijkers bekend voorko men. Nu is het inderdaad de baby van de Flintstones. Nog een 2e serie ook in het programma voor de klok van achten. Het is een bewerking van het bekende toneelstuk Barefoot in the park, dat ook in Nederland werd opgevoerd en dal later als film te zien was. Het is een komische serie over een pas getrouwd echt paar. Na het journaal een program ma over het toenemende agressieve karakter van de moderne samenle ving, waarin de mens bezig is znij menselijkheid prijs te geven. De titel van het programma is De mens is stervende... een ontmoeting met Erich Fromm. Die meneer Fromm is een bekende professor, die in Mexico woont en werkt. Hij heeft enkele op merkelijke boeken geschreven over hei onderwerp waarover hef gesprek vanavond gaai. In de reeks Herinne ringen aan Fernandel tenslotte een in 1953 door Henri Verncuil gemaak te film Staatsvijand no. 1. Fernandel krijgt hierin o.m. Zsa Zsa Gabor te genover zich. Als we de ontknoping hebben gezien en daarna als een kou de douche het journaal hebben aan gehoord. volgt nog de He EHBO-lcs van Teleac. MAANDAG 22 NOVEMBER. NED. 1: 10.45 Schooltelevisie; 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Nieuws; 19.05 Toppop; 19.30 Boekje open: 20.00 Journaal: 20.20 Peyton Place: 21.10 Herman van Veen: 22.00 Televizier; 22.50 Journaal; 22.55 Teleac. NED. 11: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Nieuws; 19.05 Pebbles; 19.30 Op blo te voeten in het park; 20.00 Journaal; 20.20 De mens is stervende 21.10 Fernandel; 23.00 Journaal: 23.05 Te leac.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1971 | | pagina 4