Zierikzeesche Nieuwsbode €R00T MODEL HAZELNOOT REEPEN PU ROL abonnement; Woensdag 27 Mei 1931. zierikzeesche courant. advertenties Inzending Advertentiën Ter iizage legging van lijsten van candidates Opneming van de Wegen en Voetpaden. eene algemeens opneming binnenland. H EVEA EHE33M1 feuilleton. Het Huis van den Graaf. Stukgefoopen Ft|i pel 8 uudti f 1,80, hueo per poei f 1,80. Voor het beitealud per jaar f 10, lAoaderlgke aamaera 5 eeai. Taaeehgat Mad., Waad. ea Yrjjd. Tel. No. 38. - Poatgiro 18TMT. No. 12160. Ultf.-XriMfNr H. 1. KOSTEN. raa 18 regel. 00 el»., ral 4 regel, ea daarbovea 80 eta. per regel. Beelaaea 80 eta. p. regel. Bfj eoatraot belaagrgke kertlag. Iaxeadiag op dea dag raa alt- gare vóór 10 ar*. ■ItorlIJk 10 oor op dei dag aitgaaf Da Voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van den Raad der gemeente Zierikzee maakt bekend, dat de igsten van candidaten voor een ieder op de secretarie der gemeente ter inzage zjjn nedergelegd, met vermelding van de num mers der lijsten. Zibrikzeb, 22 Mei 1931. De Voorzitter voornoemd, J. C. A. BANNINK. BURGEMEESTER en WETHOUDERS der gemeente Zierikzee brengen ter kennis van belanghebbenden, dat op 1& Juni a.s. en volgende dagen, van wege de gemeente zal worden gehouden van de Wegen en Voet paden met de Kunstwerken. Zierikzee, den 26 Mei 1931. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. C. A. BANNINK, Burgemeester. P. F. WITTERMANS, Secretaris. UITVOERING DER TARWEWET. Van betrouwbare zijde wordt verno men, dat de maatregelen tot uitvoering van de Tarwewet-1931 met ingang van 1 Juli in werking zullen trden en dat voorloopig het percentage meel of bloem van inlandsche tarwe afkomstig, dat zich in het meel bloem moet bevinden, be paald is op 20 o/o. Naar wij verder ver nemen, ligt het in de bedoeling, op het tijdstip, waarop de maatregelen tot uit voering van de Tarwewet-1931 in wer king zullen treden, over te gaan tot een scherpe controle van de bij de bakkers aanwezige voorraden bloem en kropmeel. Mocht blijken, dat zich bij bakkers te groote voorraden in verhouding tot hun omzet bevinden, dan kan daarvan fret gevolg zijn, dat voor die voorraden geen vergunning tot het voorhanden hebben wordt gegeven, waardoor de betrokken bakkers in groote moeilijkheden- kunnen komen". DE AMBTENAARSSALARISSEN. Het Tweede Kamerlid Braat heeft aan den minister van financiën gevraagd: Is de minister bereid mede te deelen, of door hem1 reeds maatregelen geno men worden lom de salarissen van de ambtenaren hier te lande in overeenstem ming te brengen met de algemeene con junctuursdaling en Ide daaruit voortvloei ende daling van de prijzen van de levens middelen? DE ZUIDERZEEWERKEN. Het Tweede Kamerlid Lingbeek heeft den Minister van Waterstaat gevraagd: Acht de minister het niet gewenscht, na de verschijning in de jongste dagen van eenige belangrijke artikelen in de bladen betreffende de Zuiderzeewerken, dat, zoowel met het oog op de verant woordelijkheid der regeering en volks vertegenwoordiging, als tot geruststelling van de natie, worde overgegaan tot in stelling van een onpartijdige, deskun dige commissie van onderzoek, die hebbe na te gaan, of het wel gewenscht is met de afsluiting van de Zuiderzee, door mid del van den reeds voor een deel tot st8nd gebrachten dijk, nu reeds ten ein de toe door te gaan? \licktloopend. ijzer sterk Uit Stad en Provincie. ZIERIKZEE. Donderdagavond vergader de in de sociëteit „De Vereeniging" het 25 Naar het Engelsch. Modbury, die zich hoe langer hoe on geruster ging maken over Mary, had Hugh alles verteld van het voorval in Wirballen en Hugh was nu ook één en al verontwaardiging. Toen ze in de loranjerie langs Mrs. Heriot gingen, hoorden ze die uitgelaten vertellen, hoe Jacqueminet de schoonheid geheel voor zich alleen had, in de ruime bibliotheek! Zonder zich te bedenken, ijlden de jongelui daarheen en kwamen er aan, op het moment, dat Marie op het bel letje had gedrukt. Jacqueminet wilde de andere deur uit gaan, maar ze hielden hem terug en grepen hem ieder bij een schouder, zoo dat de vurige Franschman door het dolle heen was van drift en teleurstelling. Op de een of andere manier zag hij kans, de hand in den zak te steken en de volgende beweging, die Marie waar nam, was, dat zij de revolver op haar vriend zag gericht. Zij sprong in hun midden en vatte departement Zierikzee van de Mpij. „Tot Nut van 't Algemeen", onder presidium van den heer A. G. Schram de Jong, die, na opening, mededeelde, dat men over de gang van zaken in het afgeloopen jaar tevreden kon zijn. De verschillende instellingen hebben aan de verwachtin gen beantwoord, terwijl de leesavonden voldeden. Dank zij de propaganda-avond is het aantal leden met 20 gestegen. Na mens het bestuur dankte de voorzitter voor de attentie, bereid door de lei ders der schooltuintjes, die voor een aardige tulpenversiering hadden gezorgd. Naar de Alg. Verg. van het Hoofdbe stuur wordt bok dit jaar geen afgevaar digde gezonden, terwijl in de vacatures in het hoofdbestuur gekozen worden zij, die onder jool. 1 (worden aanbevolen. In het Departementsbestuur werd her kozen de heer C. Koopman; in de vaca- ture-Sikkens, de heer A. v. d. Weijde, en in de vacature-Begeman, de heer J. J. de Rruijne, die het ambt van secretaris zal waarnemen. De voorzitter herdacht de vertrokken bestuursleden Sikkens ien Regeman, die met hart en ziel voor het Nut hebben gewerkt. In de commissie Nutsojntwikk'eling werd gekozen ds. H. F. Barnouw, terwijl de comm. voor de Tuingrondverhuring werd aangevuld met ide heeren C. Koopman en O. O'. J. Hendrikse, zulks in de plaats van de heeren H. E. B. v. Emmichhoven en J. J. Romeijn. De heeren A. Tichelaar en J. J. de Bruijne brachten verslag uit over de Bi bliotheek en de Nutsontwikkelingscursus- sen. Voor de Huisvlijtcursus bestaat veel animo en dank zij de medewerking van het gemeentebestuur wordt in School A een uitstekende gelegenheid gemaakt voor het geven van die cursussen. Een com missie van vijf leden werd gekozen voor het organiseeren van dezen cursus. Daar in nemen zitting, mevr. Barnouw, mevr. Tichelaar, G. H. Breetvelt, J. Dik en ds. Pijnacker Hordijk. Tot commissaris der Nutsspaarbank werd herkozen de heer A. v. d. Weijde. De voorzitter dankte den heer n- a. OllicT. Toïr?o« geen door hem en anderen in 't belang van deze Nutsafd. wordt gedaan. Ten slotte werden de leesavoiiden be sproken en sprekers genoemd voor het komende winterseizoen. Gevraagd zullen worden Idr. van der Sleen, Jac. van Els- acker, Menagé Challa, mevr. de Broecke- de Man, terwijl bovendien een filmavond gegeven zal worden, plus lezing over Zuid-Afrika. Met dank voor de opkomst volgde sluiting. Wij verwijzen onze lezers naar een advertentie van de R.T.M., voorkomende in dit blad. In het veer Zijpe—A.J.-Polder—Stave- nisse is met 1 Juni a.s. de dienst ge wijzigd. Diegenen die van af Stavenisse naar A.J. en Zijpe willen reizen, worden er op attent gemaakt dat de boot die, volgens dienstregeling, om 10.50 v.m. van Stavenisse vertrok, vanaf 1 Juni om 10.25 v.m. zal vertrekken. Zaterdag 23 Mei werd in de so ciëteit „Concordia" de algemeene verga dering van de Coöperatieve Veilingsver- eeniging „Zierikzee" gehouden, welke ver gadering werd gepresideerd door dhr. W. den Boer. In zijn openingswoord wees de voorz. op de bizondere positie, die de veilingen in Nederland innemen. Nog altijd kost het groote moeite de menschen bij el kaar te houden em1 als één man de vei ling in stand te houden. Niet altijd geeft de veiling direct voordeel en lang nog niet iedereen ziet in, dat dan toch indi- met beide handen Jacqueminet bij den pols, terwijl zij riep: „O, Hugh! Hugh! Pak hem toch de revolver af! Of hij zal nog op je schie ten!" Modbury pakte den Franschman het wapen af, terwijl Hugh hem bij de armen vasthield. „Ja: twee tegen één!" hijgde Jacque minet. „Zoo vechten de Engelschen al tijd!" „Als Wij met een schadelijk element te doen hebben, dan nemen wij het zoo nauw niet", zei Modbury kalm. Daarop keerde hij zich tot Marie en sprak: „Dit is geen geschikt tooneel voor je. Deze heer en ik hebben nog een appeltje te schillen. Llewellyn zal je terugleiden naar de zaal". Maar hoe zeer verschrikt en ontsteld Mary ook was, wilde ze Modbury toch niet alleen laten met den graaf: „Kom, laat hem verder met rust. Hij Is niet waard, dat je je druk maakt over hem!" Nu was de beurt aan van Hugh en die begon: „Ik heb mijnheer den graaf al vroeger ontmoet. Niet dat ik persoonlijk met hem heb kennis gemaakt, maar een vriend van ïnij heeft bijgewoond, dat hij verwij derd werd uit een club in St.-Petersburg wegens geknoei bij het kaartspel. „Graaf VRAAGT VOORAL HOLLANDSCH- ZWITSERSCHE reet voordeel wordt behaald. Met een opwekking tot de aanwezigen, om steeds de veiling tè dienen en verder te helpen, opende de voorzitter de bijeenkomst. De directeur-veilingmeester gaf een overzicht van de financiën en een ver slag over den toestand in 't afgeloopen boekjaar 1930/31, waaraan we 't volgen de ontleenen: Groote veiling. Kruisbessen. Aanvoer in 1929, 26969 K.G., in 1930, 28665 K.G., gem. prijs per 100 K.G. in 1929, f 10,99, in 1930, f3,88; zwarte bessen, in 1929 23627 K.G., in 1930 15843 K..; gem. prijs per 100 K.G. in 1929 f20,42, in 1930 f 16,33. Bruto bedrag kruisbessen f 1113,77, idem zwarte bessen f2588,27. Vroege Eigenheimers: 396000 K.G.; bruto bedrag f 12705,01. Uien 9110 balen, bruto bedrag f9857,45. Totaal groote vei ling f 25764,50 (v.j. f7836,59). Eieren 1930- '31, 265.139 stuks; 1929/30 356048 stuks. Boter 1930/31 8519 pond, 1929/30 12455 pond. Totaal bedrag eieren en boter f 19033,41 (v.j. f31883,90). Kleine vei ling: Totaal bedrag f 15222,28, (v.j. f 17845,25). Totale omzet f60020,19, (v.j. f 57565,74). De verlies- en winstrekening sluit met een nadeelig saldo, van f379,73. De voorz. bracht den heer Gonstandse dank voor jaarverslag en balans, terwijl hij' er verder op wees, dat de aanvoer van boter en eieren op de veiling niet heel 'groot is;- ook komt de beste boter niet op de veiling. Dit is jammer. Over het algemeen rekent men hier de prijzen, die de veiling aangeeft. Komt boter van betere kwaliteit aan de veiling, dan komt dit indirect ook anderen ten goede. Mee gedeeld werd voorts, dat het oude vei lingsgebouw is verkocht voor f 8500. Uitvoerig werd gediscussiëerd ,over de uien. Een andere regeling, daarvoor is in voorbereiding, idle naar men hoopt beter in de practijk zal voldoen dan de laatst toegepaste. De aftredende bestuursleden, de heeren Q. Koopman Cz. en A. Leeuwe, werden herkozen. Uit (gevoerde besprekingen bleek, dat men dit jaar niet veel zwarte bessen verwacht, maar (des te meer aardbeien. we^uuliri\?ct samen- De wensch werd ter vergadering uit gesproken met de aardbjeienteelers een vergadering te houden, om te nemen maatregelen, w!at dit product betreft, te beramen. Op verzoek van een der aanwezigen zal in 'de Graanbeurs een kaart worden opgehangen met cijfers der geveilde pro ducten en uren waarop geveild wordt. Ten slotte werd gesproken overdoor het C. B. van veilingen in Nederland te nemen maatregelen betreffende mini mum-prijzen voor verschillende produc ten, die beneden die prijzen niet in den handel mogen komen. Met dank voor de aangename bespre kingen en voor de opkomst, sloot daar op de voorzitter de vergadering. Zaterdagmiddag vergaderde in 'iet „Huis van Nassau" de Onderl. Veeverze- kering-Mpij. „Draagt Elkanders Lasten". De voorzitter, de heer J. C. v. d. Maas, opende de bijeenkomst, constateerde dat de 35ste alg. vergadering schaars was bezocht, maar geloofde wel-dat de aan wezigen door hun belangstelling mede leven met de maatschappij. Namens de fin. commissie, bracht de heer H. v. Toledo verslag uit over de rekening. Hij sprak woorden van waar- deering over het werk van den penning meesters en adviseerde namens de com missie tot goedkeuring der rekening, waartoe conform besloten werd. Aan schadevergoeding werd uitbetaald: voor paarden f 14919.50 (57 stuks), voor rundvee f 5229.75 (27 stuks). De balans de Jacqueminet", richtte hij zich nu tot den Franschman, „ik geloof, dat u beter deedt, Engeland te verlaten, eer ik dit voorval algemeen bekend maak". Jacqueminet scheen als ineen te krim pen onder den vernietigenden blik, die deze woorden vergezelde". „Zooals u Wilt, monsieur; ik was toch van plan, het land morgen te verlaten". „U zult over tien minuten een rijtuig aan de zijdeur vinden klaar-staan", zei Modbury, terwijl hij belde. Het zal u ongetwijfeld aangenaam 'zijn, pm maar zoo gauw mogelijk terug te keerennaar het huis van Mrs. Heriot i— of waar u 'logeert om u voor uw vertrek klaar te maken". „Mocht u na morgen nog in Engeland zijn, dan begrijpt u, dat ik mijn vrien den en iedereen vertel, wat er in St.- Petersburg is voorgevallen", zei Hugh. „Dat begrijp ik, monsieur, maar het zal niet noodig blijken". „En eer u dit huis verlaat", begon Modbury weer, „verwacht ik, dat u deze jongedame uw verontschuldigingen biedt voor uw ergerlijk gedrag tegen over haar en dat u verklaart op uw woord van eer, als er voor u ten minste nog zoo iets bestaat, dat u haar niet verder zult molesteeren; mocht ze poit nog eens zoo ongelukkig zijn, om u aan te treffen". vermeldt in debet en credit f 24714,465. Het saldoverlies bedraagt f 1655,446. De secretaris, de heer P. Hanse, bracht het jaarverslag uit, waaraan het volgende is ontleend: De jaarpremie bedroeg voor paarden f 2.20, voor rundvee f 2 per f 100 verzekerd kapitaal. Van veel in vloed op de financiën is de opbrengst van afgekeurde dieren. Bedroeg zulks het vorig jaar voor paarden gemiddeld f100 per stuk, dit jaar kon de mpij. slechts f 70 bedingen. Voor rundvee verhouden deze cijfers zich als f 70 tot het vorig jaar f 60. Het tijdig inroepen van den veearts mag van veel belang voor de mpij. worden geacht. Betaling der premiën op de daarvoor i gestelde zitdagen wordt ten zeerste aan bevolen, daar zulks moeite en kosten voorkomt. De aftredende commissarissen, de hee ren J. C. v. d. Maas, M. C. v. d. Linde en A. J. van Schelven worden herkozen. Op een uit den boezem der vergade ring gedane vraag, of het niet gewenscht zou zijn een aparte categorie voor koeien in te stellen, wilde het bestuur zich eerst beraden, -om later met voorstellen in een buitengewone algemeene ledenvergade ring te komen. De 8lg. vergadering gaf zijn sanctie aan de afwijking -op de rekening om de rente van de leening aan 'de „Vier Ban nen" niet in 't reservefonds te storten, maar in de kas te laten vloeien, ter faveure van den omslag tot dekking van verliezen als gevolg van de malaise. Hierop volgde sluiting. WEST-SCHOUWEN. Zondagmiddag 12 uur strandde een Belgisch pleizierjacht op de punt vaj n;ihet nieuwe zand (Ban- jaard). Te 12.30 strandde wederom een pleizierjacht (nationaliteit onbekend) west van den lichttoren, in het Krabbengat. Daar de wind steeds opstak vertrok de reddingsboot ter assistentie. Het onbekende jacht kwam te 2.30 zon der assistentie vlot. Het tweede eveneens (te 4 uur. De reddingsboot verleende geen assistentie, daar, toen deze ter plaatse kwam, het Belgisch jacht wat moeilijk zat, juist vlot kwam. Hierbij zij vermeld dat de kustwacht steeds oplettend moet zijn als er pleizierjachten in de buurt op de'boeien Wnl^éïïs pleiziervaarders. ELLEMEET. Gedep. Staten hebben Vrij dag 22 Mei j.l. geldig verklaard de lijst van L. C. Hanse e.a., die door het hoofd stembureau alhier ongeldig was ver klaard. DREISCHOR. Dinsdagmiddag had de manufaeturier de G. uit Noordgouwe, het ongeluk, door Wat onhandig manoevree- ren met zijn negotiekar, achteruit in een sloot te 'geraken, even buiten de kom van de gemeente. Rappe handen waren spoedig aanwezig |om de kar uit de sloot te halen. Voor de G. was de schade, door het water veroorzaakt aan zijn goe deren, nog al belangrijk. OOSTERLAND. Den 2en Pinksterdag had onder begunstiging van schitterend zomerweer, alhier het concours van den.' Bond van Muziek en Zanggezelschappen op Schouwen—Duiveland plaats. Reeds vroeg in den voormiddag wapperde van verschillende woningen de driekleur. Toen om ongeveer 11 uur de verschillende ge zelschappen -met een vroolijke marsch het dorp binnen kwamen, kwam de stem ming er in. Even 12 uur vereenigden zich in het Raadhuis het eere-comité, 't uit voerend comité, Bondsbestuur, de heer Sam' Vlessing, bestuurders der gezel schappen en genoodigden, waar de bur gemeester, tevens voorzitter van 't eere comité, hen allen het hartelijk welkom toeriep. Het was hem een groot genoe gen, dat onze gemeente ditmaal voor het te houden concours was aangewezen. voelen, verzacfilen geneest men mé Doo» 30-60. Tubt 80 ct. Bi) Apoth. en DfoflUtf „Met genoegen wil ik haar mijn veront schuldigingen bieden. Het was dus een verkeerde opvatting van mij, dat een Engelsche Miss den geheelen nacht kon uitgaan met een Engelscbman..." Modbury stak de hand op. „Dit is voldoende. Uw verontschuldigin gen op 'Zichzelf zijn beleedigend. Ma ry, je deedt beter, nu te gaan. Neem jij haar onder je hoede, Hugh, en geef haar een (glas wijn. Geen wonder, dat ze van streek is!" Mary -nam' den arm, dien Llewellyn haar bood en hij voelde, dat zij trilde over al haar leden. „Het is te veel voor je igeweest", zei hij teeder. „Ba, wat een verachtelijk wezen is dat!... Waren wij er toch maar vijt minuten eerder bij geweest!" Ik ben dankbaar, dat dit niet zoo was", zei Mary. „Hij zou je gedood hebben!" „Ik geloot niet eens dat de revolver geladen was. Het was enkel maar op het effect berekend. Zijn bedoeling was waarschijnlijk, ons schrik aan te jagen en er zoo zelve ongedeerd af te komen. Maar laten wij niet verder van hem spreken. Het is tenminste een goed ding, dat niemand verder iets afweet van dlf conflict". De strubbeling was dan ook onbe kend gebleven en -met de grootste op gewektheid ging het bal voort, tot vroeg Den druk der malaise liet het finantiëel welslagen donker aanzien, doch 'dat is goed van stapel geloopen. Het. garantie fonds is ruim volteekend. Het uitvoerend comité brengt hij dank voor zijn werk zaamheden, om het concours zoo goed mogelijk te doen slagen. Hem is ter. oore gekomen, dat door alle gezelschap pen ernstig is gestudeerd, om .den gouden medaille te winnen, die voor dit con cours is geschonken. Hij twijfelt niet, of de heer Vlessing zal, als deskundige, het aan den juisten winnaar doentoe komen. Hij wenscht allen succes toe en hoopt, dat een prettige herinnering aan dezen dag moge worden bewaard en noodigt allen uit hieraan een dronk te; wijden, welke eerewijn door een 6-tal jonge dames werd rondgediend. Ook de ïeer D. Kosten, voorz. van het uitvoerend comité, het woord verkrijgende, dankt de verschillende besturen voor hunne be reidwilligheid 'en tegemoetkoming, in 't bijzonder de heeren Beije en Otte, secre taris en penningmeester, voor hun om vangrijke bemoeimgen Ook den Be schermheer, Baron Schimmelpenninck v. d. Oije, wordt door hem gehuldigd voor. het beschikbaar stellen van het uitstekend terrein en het schenken der gouden me daille. Spr. acht de moreele en cultu- reele waarde van muziek en zang zeer hoog, en spoort allen aan, die leiding geven, steeds te trachten Ideze mooie zaak uit te breiden en op te bouwen. Ook het Rondseoncours wordt hiervoor, gehouden, opdat elk gezelschap in Vre» digen kamp, Zijn krachten kan meten. De heer Swenne, voorzitter van het Bondsbestuur, dankt den eere-voorzitter voor de goede ontvangsteen het comité voor de genomen beschikkingen. Spr. ia er van overtuigd, dat de 'heer Vlessing de door hem opgenomen taak naar be- hooren zal vervullen. Zijn naam geeft fJaarvQor de .beste waarborg._In tal van Hij 'hoopt dat hij van de Zeeuwsche zang en muziek een goeden indruk (zal mee nemen. Wij zullen strijden en kampen zooveel wij kunnen, maar ook rustig de critiek afwachten, om dan weer opge wekt verder te gaan. Na beëindiging hiervan werd de op tocht geformeerd, waaraan door alle ge zelschappen met hunne vaandels voorop werd deelgenomen, met aan het hoofd 't ontvangende gezelschap „Oosterland's fanfare", daarachter een zestal auto's, waarin het eere- en uitvoerend comité ge zeten waren. De verschillende straten werden gepasseerd, waarna naar het ter rein werd gemarcheerd. Honderden be langstellenden waren inmiddels op het dorp aangekomen. Om 2 uur -werd met het concours begonnen, waarvan de uil slag als volgt is: Zanggezelschap „V.Z.O.S. te Renesse, - p., 2e pr. met zilveren medaille; „Oosterland's Fanfare", 6OI/2 P-> 2e pr. met verguld zilveren medaille, verz. for. med. en zilv. medaille; „Oefening en Uitspanning", Nieuwer-» kerk, 76 p., Ie pr. met zilveren medaille; „Apollo", Brouwershaven, 86 p., Ie, pr., met zilveren medaille; Zanggezelschap „Euphonia", Brouwers haven, 72p., 2e pr., met zilveren me daille; Zanggez. „Streven naar Beter", Drei- schor, 65 p., 2e pr., met verz. bronzen medaille. „Haamsteeds Zangkoor" te Haamstede, 89 p., Ie pr., met zilveren medaille; in den ochtend. Niemand had gemerkt, dat Mary Williams niet meer danste, behalve ééns met den gastheer en ééns met Hugh Llewellfqi. Mrs. Fairlie Heriot, die laat op den avond vroeg naar den graaf, hoorde, dat hij ziek naar huis was gegaan, in een van Modbury's dogcarts, al eenige uren geleden; en zij merkte schamper op, dat hem de champagne zeker niet goed bekomen was. Lady. Bobby had wel bespeurd, dat er iets aan haperde bij haar broer; maar zij was verstandig genoeg, om hem geen blijk te geven van haar sympathie, tot zich een geschikter opgenblik daartoe zou voordoen. Hugh genoot heel wat meer na de storing, dan daarvóór. Waarom, dat be greep hijzelve niet. Maar, toen hij het gebeurde van dien avond nog eens over dacht, eer hij in slaap viel, werd de reden hem ineens duidelijk. Toen Mary de revolver op iemand had zien gericht, had zij in haar ontzetting niet Cecil geroepen; maar hij had zijln eigen naam gehoord. En, als zij nu ver loofd Was met Modbury, zou haar eerste gedachte dan aan iemand anders zijn geweest? (Wordt vervolgd),

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1931 | | pagina 1