Zierikzeesche Nieuwsbode Kuisvüiüentoonstelling Zisrikzee bericht! ABONNEMENT; Woensdag 6 Mei 1931. zierikzeesche courant. ADVERTENTIES Inzending Advertentiën ■ItarlIJk 10 nor op deo dag aitgaa! op 12, 13 en 14 Mei a.s. lizeidiigen wordei aan de Ambachtsschool verwacht ZATERDAG 9 MEI a.S.. tasschen 3 en 5 aar. Uit Stad en Provinoie. FEUILLETON. Het Huis van den Graaf. Huiduitslag. frj» per 8 «««adr» f 1,50, fauieo per po«' 1*°°r baltenltad per jeer f 10,—. Afoederljjke eammera 5 oent. Vorwhjjnl Mnd., Weed. en Vrjjd. Tel. Ko. 82 - Po^iro 18I4TT. TM 1—8 regel» 10 et»., tu 4 tegel» en daarboTem 20 eta. per regel. Beelamee 80 ete. p. regel. Bjj contract belangrijke korting. Unending op den dag tob «11- garc vóór 10 ar*. Het Bureau van dit blad, hoek Schuit haven, is iederen werkdag geopend van des voorm. 9 - tot des avonds 5 ure ('s Zaterdags van 9—3 ure) tot het plaat sen van advertentiën en het aannemen van abonnementen en het doen van be talingen daarvoor. Het adverteerend publiek wordt op merkzaam gemaakt op het groote voor deel gelegen in het plaatsen van adver tentiën bij contract van 500-, 1000-, 3000-, 5000- en 10.000 regels. Het tarief hiervoor is verkrijgbaar aan het Bureau en wordt ook op verzoek aan buiten de stad wonenden gezonden. De Directeur, A. J. DE LOOZE. ZIERIKZEE. Voor een goed gevulde zaal vond Zondagavond in het „Huis van Nassau" de opvoering plaats van de kinderoperette „De Dryaden", uitgaan de van het Instituut voor Arbeidersont wikkeling en de S.D.A.P.-afdeeling alhier. De bijeenkomst werd geopend door den heer J. H. Pik, welke na een hartelijk woord van welkom en een pittige in leiding het woord gaf aan den Iheer A. v. d. Doe, die een korte beschouwing hield over het socialistisch beginsel, waarna eenige jongelui op keurige wijze de aanwezigen op viool- en mondorgel- spel vergastten, dat gehoord het dank baar applaus zeer in den smaak viel. De heer Pik las daarna een gedicht van Margot Vos voor, waarop een korte pauze werd gehouden. Toen kwam de hoofdschotel van den avond, de operette, aan de beurt. We kunnen niet anders schrijven dan dat de uitbeelding van dit aardige sprookje op uitstekende wijze is geschied. Een woord van lof aan de jeug dige vertolkers is hier zeer zeker ,op zijn plaats. Ook de aankleeding van 'het tooneel en de costumeering vielen bijzon der te roemen, terwijl zooals steeds de pianobegeleiding bij den heer Swenne in goede handen was. De heer Pik was aan het eind van den avond ongetwij feld de tolk van alle aanwezigen toen hij allen, die hadden medegewerkt tot het welslagen van dezen avond, hartelijk dank zegde, in het bizonder mej. J. Swenne, welke door ziekte verhinderd was tegenwoordig te zijn. Met een op wekkend woord sloot hij hierop deze goed geslaagde, als 1-Mei viering be doelde bijeenkomst. 20 Naar het Engelsch. „Ik zal natuurlijk doen, zooals u wilt: Mrs. Tweedie. Ik zou niet genieten van hetgeen ik zag, als ik wist, dat het tegen uw zin was! Maar het lijkt mij onge rijmd, om aan chaperonneeren te denken tegenover Cecil: hij is nog zoo'n jongen en we zijn altijd zulke goede kameraden geweest". „Hoe oud is hij precies, Mary?" „Op Kerstdag wordt hij een-en-twintig". „En hoe oud ben jij?" „Ik word een-en-twintig met Maart, Maar een vrouw is ouder dan een man van denzelfden leeftijd, niet waar? En ik heb al zooveel ervaring". Mrs. Tweedie glimlachte eens: Neen, lieve, het komt mij toch beter voor, dat jullie niet samen uitgaat. Want wij mogen dan ai heel weinig op hebben met de conventies, het meisje, dat die be grippen tnet voeten treedt, moet daarvoor in den regel toch boeten. Maar we zullen het op een accoordje gooien: laat hij je ontmoeten in het Museum voor schoone kunsten, maar gebruik geen maaltijden met hem. Je kunt met een taxi naar het Museum gaan, zoodat je niet alleen heeft te loopen". Overeenkomstig die afspraak schreef Mary dus aan lord Modbury, dat ze voor het oogenblik nog niet bij Mrs. Tweedie kon weggaan, maar dat ze dien middag naar het Museum ging en zi) IIPIff" A //gvSt/oopencC //zpaï/IPA/- {/zGFSfer/c VLIEGVELD „WEST-SCHOUWEN". Wanneer we een nabetrachting gaan houden over de opening van het vlieg veld „Westschouwen", moeten we eerst iets recht zetten en wel, dat de koffie maaltijd te Haamstede werd gehouden in een zaal van hotel „Bom". En thans over het vliegfestijn. Jammer, zeer jam mer was het, dat zoo'n koude regen achtige Meidag dezen dag voor drie kwart bederven moest. Reeds in den vroegen morgen zag het er dreigend uit en hoe meer de dag verstreek, hoe over vloediger dë regen begon te vallen. Maar de ongunst van wind en weer vermocht niet de energie te breken van velen, die zich nu eenmaal hadden voorgesteld 4 Mei op 't vliegveld te zijn. Honderden nieuwsgierigen stonden langs het terrein, dat in den namiddag drukker bezocht werd toen de regen ophield en het weer iets milder werd. De belangstelling op Haamstede zelf was vrij groot, ondanks den stroo menden regen, toen de autoriteiten en genoodigden zich naar het raadshuis be gaven. Zoóals reeds gemeld, was voor het gemeeentehuis een fraaie versiering aan gebracht, maar we wenschen hier nog maals te constateeren, dat de afd. Wes ten-Schouwen", van de algemeene ver- eeniging voor bloembollencultuur te Haar lem, hier een bewijs heeft gegeven de kunst van met bloemen te schilderen, uit stekend verstaat. De kweekers T. L- Jonker en M. J. L. Muste hadden fraaie bloemperken aan gebracht, het eene was een hulde aan de N.V. Nieuw-Haamstede, het andere aan de K.'L.M., o.a. door een tweetal daarin afgebeelde vliegmachines. In dit perk waren look vruchtdragende aardbeienplan- ten opgenomen. Aan de koffietafel sprak burgemeester van Citters eenige welgemeende woor den tot den Commissaris der Koningin, in verband met het reeds in dit blad herdachte feit, dat de gouverneur van Zeeland Vrijdag zijn 10-jarige ambtsver vulling herdacht. De Commissaris dankte den burgemees ter voor zijn goede wenschen en de aan wezigen voor hun blijken van instemming. De raadzaal te Haamstede was door de goede zorgen van de vereen, van oud-leerlingen der tuinbouw-ver. keurig in de bloemen gezet. Hier was het dat de C. d. K. in zijn dankwoord aan Jhr. v. Citters speciaal den burgemeester van Rotterdam verwelkomde en de hoop uit sprak, dat vele van diens stadgenooten het goede voorbeeld van hun eersten burger zullen volgen door met een vlieg tuig hier te komen. De C. der K. her innerde aan een onlangs gesproken woord bij een excursie o p Zuid-Beveland, n.l.: „Wie Zeeland niet kent, die Kent ons vaderland niet". Spr. zou willen zeg gen: „Wie Haamstede niet kent, Kent Zeeland niet". Spr. hoopte dat onder de actieve lei ding van zijn burgemeester, de gemeente Haamstede zich krachtig zal mogen ont wikkelen en wijdde aan deze gemeente een heildronk. Voor wij de lijst van sprekers even nader bekijken, moeten we melding ma ken van een aardige attentie op 't vlieg veld. Een 4-tal jongedames met echarpes waarop „Leve de K.L.M.", boden dhr, v. d. Pauw als blijk van herinnering aan dezen dag een kistje kievitseieren aan, Na de heer de Veer, vertegenwoordi- stelde voor, dat zij elkaar zouden ont moeten in de eerste zaal van de beelden galerij. Zoo brachten de jongelui een paar aangename uren samen door, al genie tend van de rijke kunstschatten. Modbury scheen het echter als de na tuurlijkste zaak van de wereld te be schouwen, dat zij samen naar het hötel terugreden. In -den hall gaf hij haar parasol en gids ien Mary wilde de trap opgaan, want als 'zij alleen was, nam zij dezen weg liever, idan dat zij van de lift ge bruik maakte, Maar ze ijlde terug, of ze erg geschrikt was ien greep Modbury's arm. „Ga met mij mee, wil je?" fluisterde zij. „En laten wij dan de trap aan den kant nemen", „Met genoegen! Maar wat scheelt er aan? Ik voel, dat je trilt over al je leden". „Zag je hem niet? 't Was die vreese- lijke man uit Eydtkuhnen, weet je wel?., Die Franschman L. Hij kwam juist de trap af...!" HOOFDSTUK XVI. Medbury Towers, een groot kasteel uit den tijd van Koningin Anna, stond aan iden oever van de rivier den Aven, dicht bij Salisbury. Geen wonder dus, dat de jonge graaf zich in de maand Decem ber nogal eens in de stad vertoonde, Hij ging dikwijls op de jacht, maar had geen logé's op The Towers, Zijn eenige zuster, Lady Robert Rathbone, die een paar jaar ouder was dan hij, schreef naar aanleiding daarvan: VLIEGDIENST. Weg boot, weg tram, Naar Rotterdam Gaan wij door hooger sferen. Gij hebt gedaan, Gij moogt voortaan Ons vrachtgoed transporteeren. De dwingeland Laagwaterstand Doet ons nu niet meer vreezen. Geen brug of veer Belet ons meer Op tijd aan 't idoel te wezen. Om tien uur tien In 't vliegmachien, Om half elf neer gekomen. Wie onzer heeft Zóó iets beleefd? Wie had dat durven droomen! Voor 't comité Een luid hoezee, Aan hem de eer en glorie! Wij gaan vooraan, Staan bovenaan, Van Schouwan da Victoria 1 Wasoh de aangedane plaatsen met warm water en Purolzeep, droog daarna voorzichtig af doe er dan wat Parol op en strooi daar overheen nog wat Parolpoeder Herhaal dit eiken dag, zoolang het noodig ia. ger van het Dep. van Waterstaat, ver kreeg de burgemeester van Haamstede het woord: Den 14en October 1930 viel spr. de eer te beurt de eerste spade in den grond te steken van dit vliegveld thans genaamd Westsdhouwen, Dien datum was reeds de eerste stap tot de groote en gewichtige gebeurtenis voor dit eiland, n.l. de opening van dit mooie en ruime vliegterrein, dat aan alle verlangde eisohen voldoet. Het is voor de eerste maal dat een aantal vliegtuigen op. dit eiland neerstrijkt en alhoewel wij eilandbewoners dagelijks vliegtuigen van de buitenlandsche vlieg- diensten van de KjL.M. boven onze [hoof den zien zijn wij toch niet in de ge legenheid meerdere vliegtuigen van zoo nabij te kunnen bewonderen. Nu wij thans in het bezit zijn van een prachtig vlieg veld kunnen bevoorrechte bezitters van eigen sportvliegtuigen even een landing hier komen maken en kan deze streek op een veel gemakkelijker wijze, worden bezocht dan dit tot nu toe het geval was. Wanneer de gevestigde cultures zich meer en meer uitbreiden dan zal de be hoefte aan vrachtvervoer per vliegtuig toenemen. Spr. uit den wensCh dat de onderhandelingen der KjL.M. met de re geering over een regelmatige vliegdienst .Vlissingen Haamstede Rotterdam v.v. tot een gunstig resultaat zullen mogen leiden, opdat 1 Mei 1932 die dienst kan worden geopend, waardoor ons eiland meer contact krijgt met de buitenwereld. Tenslotte brengt spr. dank aan den dis trictscommandant der rijksveldwacht, die zoo welwillend was een staf van rijks politie toe te zeggen. De burgemeester van Zierikzee, die hierna het woord verkreeg, verklaarde er trots op te zijn, dat de intellectueele ge boorte van het vliegveld te Zierikzee plaats vond. De totstandkoming van dit vliegveld verlost Schouwen uit zijn isole ment. In vliegtermen uitgedrukt: „SChou wen-Duiveland vrij! Contact!" Ook Zierikzee heeft het zijne gedaan dit vliegterrein tot stand te helpen bren gen. Zierikzee heeft nu ook een snelle verbinding met die plaatsen, waarmede men zoo gaarne contact heeft. Voor het verst verwijderde kind van Zeeland, voor S. en D. en speciaal voor Zierikzee vroeg spr. de aandacht, vooral voor hen, die het dezen dag ontdekt hebben. En wanneer de bezoekers aan stad en eiland hier een bezoek komen brengen, hoopte, en daarmee eindigde spreker, dat „Of je moet tal van logé's vragen, of je moet tot Kerstmis bij ons komen. Je zoudt je anders doodkniezen, daar heel alleen in dat groote huisl" Lady Bobby was maar ééns op The Towers geweest, toen ze juist voor het eerst „uitging". Een geval van mazelen bij de familie, waar ze gelogeerd zou hebben, had haar haar toevlucht doen nemen bij haar oud-oom. Ze was er een week gebleven en al dien tijd had het gere- gend. Ze had zich geamuseerd, zoo goed en zoo kwaad als dat ging, maar ze had aan Mary verteld, toen nog een kind, dat zij den Hemel had gedankt, toen het oogenblik daar was, dat ze weer ging. Ze had dus niet de beste her innering gehouden aan The Towers. Maar Modbury sloeg er niet veel acht op. „Ik heb hier genoeg te doen, meisje lief", schreef hij terug. „Er moet heel wat aan het oude huis gerestaureerd worden, eer het geschikt zal zijn, om zulke groote hanzen als Bobby en jouj te logeeren; dus heb ik heusch geen tijd, om mij te vervelen. Op Nieuwjaarsdag wil ik een bal geven en dan zal jij wel zoo goed zijn, om op z'n minst een week hier te blijven. Je kunt uitnoodi- gen, wie je maar wilt, als je het maar niet op Kerstmis te druk maakt. De Kerstdagen wil ik liever stilletjes met jou en Bob alleen doorbrengen. Mary Williams is in Salisbury met Mrs. Twee die, die Oom Fairlie wel gekend heeft haar man heeft in hetzelfde regiment gediend, als Oom, en samen zijn ze in Indië geweest. En oude Mrs. Llewellyn heeft twee alleraardigste nichtjes bij zich inwonen en zi) en Miss Llewellyn zijn hun komst niet begunstigd zal worden door echt Hollandsch weer als vandaag. De onder-voorzitters van de K. v. K. te-Rotterdam en Middelburg besloten de sprekersrij. De heer J. J. Cock dankte namens het ludhtvaarteomité voor de goede wenschen waarna, op voorstel van den heer Brou wer, secretaris van den Raad van Com missarissen der N.V. Haamstede, aan H.M. de Koningin een telegram werd gezonden, waarin het feit der opening werd medegedeeld. Het zware motorgeronk der diverse vliegtuigen vervulde voortdurend de lucht Veel belangstelling bestond telkens voor de ziCK inschepende autoriteiten en ge noodigden, die „per avion" naar hun haardsteden werden teruggebracht, en voor de vrachtvliegtuigen. Zoo werden ook voor de Gebr. de Oude te Zierikzee bananen aangevoerd door de Importeurs S. Kalkoen te Dordrecht en Zwijndreeht, De leger- en sportvliegtuigen trokken niet minder de aandacht, vooral de dames Versluijs en Kapteijn, leden van de „Rot- terdamsc'he Aeroclub" en den Indië-vlie- ger J. C. v. Tijen, met de „Adelaar". We gens het vergevorderde uur konden niet bijzonder veel rondvluchten worden ge houden.Toch hebben nog vrij veel per sonen een korte rondvlucht gemaakt en ons eiland uit een anderen, dan den ge wonen gezichtshoek bekeken. - Van den boek- en fotohandel firma Piet Ochtman alhier, ontvingen wij een tiental fraaie, zeer duidelijke opnamen van de openingsplechtigheid op 't vlieg veld „Westschouwen" op Maandag j.l. Niettegenstaande het zeer ongunstige weer zijn de foto's scherp en duidelijk. KERKWERVE. Voor de stemming voor leden van den gemeenteraad alhier op 17 Juni a.s. zijn van vrijzinnige zijde can- didaat gesteld dé volgende heeren: G. J. v. d. Cingel; M. C. v. d. Linde; M. M. Hanse; P. J. v. d. Bos; P. Beije Hz. en J. van Strien. HAAMSTEDE. Aangelokt door het zachte weer bezochten Dinsdag een massa belangstellenden hét pas geopende vliegveld West-Schouwen. Er was veel animo voor de rondvluchten. Vanaf de opening tot Dinsdagavond 7 uur hadden pl.m. 180 passagiers een luchtreisje ge maakt. Woensdagavond half zes wer den door de Firma J. Verton Zn. van de bekende bloemkweekerij „Flora", de eerste collectie bloeiende cacteeën per KjL.M. verzonden. -- De heer E. M, Jonker, geboortig al hier, is benoemd tot administrateur der onderneming Tebenan (Sumatra). NOORDWELLE. In een op j.l. Vrijdag gehouden kiezersvergadering is de vol gende lijst van candidaten voor den ge meenteraad opgemaakt: 1. C. A. Boo- gerd; 2, K. Viergever; 3. M. Dalebout 4. L'. P. Hanse; 5. D. A. Hart; 6. C. Steur; 7. B. M. Hoogenboom; 8. P. de Vos; 9. iL. Bos en 10. C. W. Schippers. ELKERZEE. De Emmabloem-collecte bracht in Eikerzee, Ellemeet en Dui- vendijke samen op f 82.40. ZONNEMAIRE. Alhier is opgericht een Chr. Hist. Kiesvereeniging met aanvanke lijk 17 leden. Het bestuur is als volgt samengesteld: P. de Reus, voorzitter; L. I. Fondse, secretaris en C. J. van Dijke, penningmeester. In diezelfde vergadering is de volgende candidatenlijst voor den gemeenteraad vastgesteld: 1. H. J. Sloot- maker; 2. M. Verseput, 3. C. J. v. Dijke; 4. P, de Reus, OUWERKERK. Dinsdag werd opgericht de volkskiesvereeniging Gemeentebelang, welke de volgende candidaten voor den gemeenteraad heeft gesteld: 1. W. A. v. d. Bos; 2. C. P. Kuijper; 3. C. Heule; 4, C. Boudeling; 5. Joh. Hage en 6. C. Bakker. OOSTERLAND. In een Vrijdagavond jl. gehouden ledenvergadering van de Coöp. vereeniging „Oosterlands Kolenfonds" is met bijna algemeene stemmen als be stuurslid ontslagen den gewezen voorzit ter J. H. Viergever. STAVENISSE. De heer J. Wesdorp Lz. alhier is benoemd als opzichter bij de werken aan het „Hellegat", (standplaats Willemstad). THOLEN. Ingekomen: J. E. van Gor- sel van Oud-Vossemeer; B. A. Bijl van St.-Maartensdijk; J. v. d. Stel en gezin van Rotterdam; A. van Nieuwenhuijzen van Ooltgensplaat. Vertrokken: J. A. Schot en gezin naar St.-Filipsland; Joh. Bout en gezin naar Rotterdam; H. C. Groentjes naar Bergen (N.-H.); M. W. Feijtel naar Poortvliet; D. van Driel naar Ridderkerk; P. J. Stof fels naar Antwerpen. DE TARWEOOGST 1930. Naar 'wij vernemen, is het resultaat van de inventarisatie van de tarwe van oogst 1930 voor Zeeland als volgt: Oostelijk ZeeuwsCh-Vlaanderen 4.268.000 k.g., W. Zeeuwsch-Vlaanderen 3.196.000 k.g., Zuid-Beveland 3.850.000 k.g., Noord- Beveland 930.000 k.g., Walcheren 930,000 k.g., Thojen en St.-Philipsland 816.000 k.g., Schouwen en Duiveland 1.370.000 k.g. Totaal 15.369.000 k.g. vroeger heel veel op The Towers geweest' Lady Bobby had veel van haar vader gehouden, maar nu, na vijftien maan den, was haar verdriet alweer aanmer kelijk geluwd; maar zij hield ook altijd veel van haar broer, dus zou ze hem niet graag in zijn gevoelens gekwetst hebben, door hem op de Kerstdagen in een groot gezelschap te brengen. Na lezing schoof ze haar echtgenoot den brief toe. Hij was een jaar ouder, dan zij, en het leek een onmogelijk jong paar. „Kijk, Wat zeg je daarvan? Hij zal haèr vragen: dan kan je zeker van zijn!" „Wie zal hij vragen! Hij spreekt van zooveel dames!" „Je begrijpt mij best, Bob! Hij dweepte al met haar, toen hij in Eton was". „Dat is iets heel gewoons: Iedere Eton leerling dweept met een meisje". Nu, ik ben er innig van overtuigd en ik kan niet zeggen, dat ik er zoo bij zonder mee ingenomen ben. Ik zou zoo graag tot schoonzuster hebben gehad iemand, waarmee ik eer had kunnen en- leggen tegenover de familie en nu gaat Cil zich vergooien aan de secretaress van zijn oom! 't Is nu wel een heel knap meisje en ook heel knap van hoofd maar tóch „Me dunkt, dan is zij ook èl, wat je begeeren kunt voor een schoonzusje! Maar ben je niet wat te voorbarig, kindje? Hij kan nu wel veel met haar ophebben, maar of hij haar daarom nog trouwen wil, is een andere vraag!" „Och, misschien heb je ook gelijk! Den hemel zij dank, is hij rijk genoeg om het voor 't geld niet te hoeven doen of laten I" RECHTZAKEN. Ter openbare terechtzitting der Arr.» rechtbank te Middelburg, Kenter voor Strafzaken, van 5 Mei 1931, werd o.m. behandeld de zaak tegen J. J., landbour wer, 48 jaar, wonende te Haamstede, aan wien ten laste werd gelegd, dat hi|, nadat hij op 19 Januari 1931 was failliet verklaard bij gelegenheid van de boedel beschrijving op 21 Januari 1931 te Haam stede en eenige dagen later bij gelegen heid van het teekenen der lijsten van de inventarisatie des boedels, ter bedriege- lijke verkorting van de rechten zijner schuldeischers verschillende hem toebe- hoorende goederen aan zijn boedel heeft onttrokken en niet verantwoord, door ze verborgen te houden en na de boedel beschrijving te verklaren, dat hij niets meer had op te geven, te verantwoor den of te zeggen. De officier van justitie eischte tegen dezen verdachte een gevangenisstraf van vier maanden. De rechtbank bepaalde de uitspraak op Maandag 18 Mei 131. POGING TOT MOORD OP ZIJN VROUW. Voor de rechtbank te Middelburg heeft Vrijdagmiddag terecht gestaan de 34- jarige H. J. F. B., koster der R.-K. Kerk te Ovezande, thens gedetineerd, wien ten laste is gelegd, dat hij op 5 Februari Met de luchthartigheid, haar eigen, zette ze dit bezwaar dan ook totaal aan kant en verdiepte zich verder in de kleur van een toilet voor het bal, dat haar broer zou geven. „Je komt morgen toch op den och tenddienst in de kathedraal, Bob?" vroeg Modbury zijn zuster op Kerstavond. Ze zaten allen in den kleinen salon, dien Modbury altijd het liefst in gebruik nam, als ze maar zoo onder elkaar wa ren. „Bij den ochtenddienst? Maar dan moet ik midden in den nacht opstaan!" „Nu, dat is nog zoo erg niet voor één keer! Ik zou graag naar „Olmenzicht" gaan. De Llewellyns hebben beloofd, hier te dineeren en als de oude dame en Mrs. Tweedie wèl genoeg zijn, dan moet ik het gesloten rijtuig sturen. Zijn het nu enkel de meisjes, dan wordt 't het vlc- toria'tje." „Voordat ik nu nog eens nadenk over je vraag, moet je mij eerst eens vertel len, Cil, uie is het nu eigenlijk?" „Wat bedoel je; ik begrijp er niets van". „Eenig ben je, Cecil..»! Nu, ik weet er ook alles van en ik kom in den vroegdienst, hoor! [Moet Bobby ook mee?"' „Hij hoéft niet, als hij niet will" „Hij zèl komen; dat verzeker ik jet Met z'n 'beiden kunnen wij dan die twee andere aardige meisjes wat van je af houden". Modbury lachte eens hartelijk, want hij begreep nu zeer goed, wat het zusje bedoeld had met haar vraag. Wordt vervolgd),

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1931 | | pagina 1