H.H. CORRESPONDENTEN^ ADVERT ENT IN. tgk 7 PAARDEN, 10 beste Melkkoeien. 150 voer mest, Ryksnaj aarskeuringen van tot dekkiDg bestemde heDgaten in 1921 zullen worden gehouden op27 Sept. te Hulst28 Sept. te Axel; 29 en 30 Sept. ta Oostburg; 4 Oct. te Zièrikzee; 5 Oct. te Middelburg; 6 Oot. te Kattendyke; 7 Oct. te Tholon. Tentoonstelling Het Nederlandsche Trekpaard. Dinsdagmiddag om 5' uur is het Be stuur van de Verèeniging „Stamboek voor het Nederlandsche Trekpaard" officiéél in het departement aan den Be- zuidenhoutscheweg te 's-Gravenhage, door den minister van Landbouw, ont vangen, ter gelegenheid van de Eerste Nationale Tentoonstelling van het Neder- landsohe Trekpaard, welke te 's-Graven hage wordt gehouden op Woensdag 6 en Donderdag 7 Juli. De minister van Landbouw, de heer H. A. van IJsselsteyn hield daarbij een uitvoerige rede waarin hy op het belang der tentoonstelling wees. De voorzitter Jhr. J. van Vredeuburch beantwoordde de rede van den Minister. Spr. wees er op dat het niet onwaar schijnlijk is dat de fokkerij van het zware paard rendabel zal blijven en de boer in deze tijden van achteruitgang tot grooten steun zal blijken te zyn. By de ontvangst, waren o.a. tegen woordig het hoofdbestuur van de ver- eeniging „Stamboek van het Nederland- scffê "Trekpaard", een aantal leden van het eere-comité, de jury van de tentoon stelling, de directeur-generaal van den Landbouw, de vertegenwoordigers van België, Duitschland, Zweden, Italië en Tsjecho-Slowakye, enz. In do vroege morgenuren was reeds een groot gedeelte voor de tentoonstelling ingeschreven trekpaarden gearriveerd, terwijl gedurende den dag steeds meer werden aangevoerd. De ruim 500 deel -nemende paarden zijn gestald in een zestal tenten, waarin afzonderlijk zijn ondergebracht de hengsten, de merries en de merries met veulen. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Breskens (toezH. M. E. Bremer te Brielle. Bedankt: Voor Bergambacht, K. J. van den Berg te Ermelo. Voor Sta- venisse, B. G. C. Steenbeek te Wad- dinxveen. -- Ds. A. G. Oosterhuis hoopt Zondag 24 Juli van. zyn gemeente te St.-Anna- land afscheid te nemen en Zondag 31 Juli te Oudemirdum intrede te doen, na bevestiging door ds. C. B. Holland, van Kampen. Gtref. Kerken. Beroepen: Te Zegwaard, R. Middel- veld te Hoogkerk. Te Sleeuwyk, J. H. Beumée te Landsmeer. Te Hoofd dorp, J. D. Wielenga te Anna Jacoba- polder. Te Oosterend (op Texel), O. Boersma te Koudum. Te Paesens, S. van Leeuwen te Houwerzijl. Te Broek onder Akkerwoude, H. K. van Dijk te Nes en Wierum. Te Anjum, E. C. van der Laan te Lollum. Te 's Gra- vemoer, Nieuwerkerk a/d. IJsel en te HallumA. Ringnalda, cand. te Den Haag. Bedankt: Voor Apeldoorn, P. Hekman te Gorredyk. Voor Puttershoek, J. Versteegt, leer. oud. te Ouddorp (Z.-H.) Voor Berkel en Rodenrijs en voor Ridder- 1 kerk, J. R. Goris te Schoondyke. Chr. Geref. Kerk. Bedankt: Voor Helder, W. Vos te Drachten. VAN HEINDE EN VER. D,e Berlijnsche bladen melden hfet overlijden van prins Philip van Koburg, broeder van ex-kionitugl Fer_ din and van Bulgarije. By' een grooten brand Ic Glas gow zijn 2 brandweerlieden omjge- komen. De schade wordt op 250 duizend pond sterling geraamd. Een groote brand heeft de Rus sische stad Bakoe gedeeltelijk ver woest. I .ill J Uit verschillende deelen van 'Zuid- en Midden-Frankrijk worden hevige regenbuien en stormen ge meld-Een groot gedeelte der stad Toulóuse staal onder wal er, waar door hel verkeer grooten deels is stil gelegd. Het O.M. te Leipzig eischte te gen majoor Grusius 2y2 jaar .gevan genisstraf wegens het tijdens den oorlog gegeven bevel om geen ge- vargenen te maken. t De bespreking van de Valera en Griffith met de vertegenwoordigers der Zuidelijke Unionisten te Dublin zal Vrijdag voortgezet worden'. Op somhiige punten is over eens temming bereikt. In een plaatsje bij Heidelberg (D.) vond een boerenvrouw, die .veevoer uit een kist wilde halen, tot haar ontzetting, haar drie kin deren dood in de kist liggjen, waar in de kinderen zich bij het spelen hadden verborgen. De kist was waarschijnlijk toegeslagen en daar- idoor zijn de kinderen gestikt. De Duinkerksclie schoener „Is- landaise" is met man en muis in de IJslandscIu' i vergaan. i_ W Lecknon (Britsch Indiè) wordt gemeld dat in de afdeeling Cumann 250 duizend II.A. bosch door brand zijn vernield. Men verwacht in de naaste toe- komist een conferentie lusschen ver tegenwoordigers van hel Brilsche Rijk, Amerika, Japan en Frankrijk, waar de kwestie der ontwapening zal worden besproken. Generaal Smuts is naar Dublin vertrokken voor een ontmoeting met de Valera en andere Iersche leiders. Voor het Internationaal Espe ranto Congres, dat in Augustus a.s. te Praag gehouden zal worden, lie ten zich tot dusver uit 33 staten, 1925 congressisten inschrijven, be- hoorende tot 39 verschillende natio naliteiten. Het Berliner Tageblhtt vertelt, dat er te Berlijn en voorsteden niet minder dan 40.000 onwettige kin deren zijn die geen familieleven ken nen en bescherming noodig hebben. Uit Rouaan wordt gemeld, dat bij een brand 150 barakken zSjüi ver nield. De Daily News" maakt mel ding van een echtpaar te Woodside bij Aberdeen, dat zijn 72-jarige echt. vereeniging vierde. De heer en mevr Thomas iMinty, die dit zeld zame feest vieren, zijn 96 en 94 jaar oud. 1 Het Deensche koningspaar is op weg naar Groenland. Tengevolge van een ontploffing welke in een der fabrieken van de Standard Oil te Whiting (V.S heeff plaats igehad, zijn acht personen ge dood en 36 gewond. De oorzaak is onbekend. 5 Te Parijs wordt dezer dagen een vergadering der geallieerde ministers van financiën gehouden, waar, besloten zal worden, hoe men de eerste betalingen van Duitschland zal verdeelen. Sedert eenige weken staakt 't tram personeel te Potsdam. Het stadsbestuur heeft thans besloten het trambedrijf tot 1 April 1922 stop te zetten, indien 'het werk niet op 8 Juli; onder de gestelde voorwaarden wordt hervat. Het Spaansche Kabinet is afgetreden. De koning schijnt het huidige kabinet zoo veel mogelijk te willen behouden. De Koning en Koningin van Enge land zullen eerstdaags een bezoek aan Brussel brengen. De Sovjetregeering heeft aan Frank rijk voorgesteld, onderhandelingen te openen over een handelsverdrag, doch Frankrijk heeft geweigerd op het voor stel in te gaaji. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Een stakende gemeenteraad. Tusschen B. en W. en den gemeenteraad van Groesbeek iB een conflict ontstaan. In de vorige vergadering kon de raad zich niet vereenigen met het voorstel van B. en W. betreffende het aangaan van een leening van f 62.000 voor den bouw van een R. K. school, omdat geen Inzage van bestek en teekeningen was verstrekt en de raad het bedrag veel te hoog achtte. Een commissie van onderzoek werd benoemd en het door deze commissie, bestaande uit de heeren Leenders en Oomen, uitgebrachte rapport gaf in de jongste raadsvergadering aanleiding tot een hefcige discussie. Toen ten slotte de voorzitter beweerde, dat de raad in dezen strikt genomen geen medezeggenschap zou hebben, ver lieten de heeren Leenders en Oomen onder protest de raadszaal, gevolgd door alle andere leden van den Raad. De burgemeester en de wethouders bleven alleen achter. De voorzitter schorste daarop de vergadering. Het nut van den politiehond. Hoe noodzakelijk en nuttig een goede politie hond voor gevangenbewaarders is, heelt het volgende Jvoorval, dat zich in Geeste miinde voordeed, bewezen. In de zich daar bevindende gevangenis werd den nacht van den lsten October de dienstdoende beambte door gebaren van zijn hond op een verdacht geluid op merkzaam gemaakt, dat hem zeer ge makkelijk had kunnen ontgaan. De hond voerde hem naar de tweede verdieping en nadat door den bewaar der de ijzeren traliedeur, die den grond van de trap scheidt, was geopend, sprong de hond op een gevangene af en had in 't volgende oogenblik een uit zijn cel gebroken boef vast. De bewaarder riep den hond terug en kon nu den inbreker d. m. v. zyn vuurwapen van het lyf houden. Tegelijkertijd had de hond nog twee andere uit dezelfde cel uitgebroken ge vangenen ontdekt, die zich met een afgebroken poot van een stoel en een uit een ledikant losgemaakte ijzeren tralie gewapend en zich verscholen hadden. Verder hadden zij nog een wollen deken en bedlakens uit de cel mede genomen, die, volgens hun eigen ver klaring, over het hoofd van den bewaarder zouden zyn geworpen, om hem allen tegenstand te verhinderen. Met behulp van den hond gelukte het den bewaarder de naar vrijheid verlangende uitbrekers te ontwapenen en weer iu hun verblijfplaats terug te brengen. De hond verijdelde hier dus niet alleen de ontvluchting van drie misdadigers, doch redde hoogstwaar schijnlijk ook het leven van den ge vangenbewaarder. Een mooi staaltje van het nut van den politiehond als verrichter van bewakingsdiensten. Drinkwatergebrék. In Noord-Holland heerscht allerwege drinkwatergebrek. Het wordt thans uit Amsterdam naar Broek in Waterland, Monnikendam enz., per schuit of tram aangevoerd. Brand in een gevangenis. In den tuin der strafgevangenis aan de Wilhelmina- straat te Arnhem, waren zakken met houtspaanders in het vuur uitgeschud en opspattende vonken in de zakken gekomen. Zonder daarop te letten, heelt men de zakken geborgen in een onge bruikte reserve-cel, waar 't vuur is blijven voortsmeulen en in aanraking is gekomen met stroozakken. Maandagmiddag werd de brand ont dekt, door dat het gebouw zich allengs met rook vulde. De brandweer kon den brand, die zich tot een cel bepaalde, spoedig blusschen. Vreeselyke ontdekking. Te Venray is op de spoorbaan gevonden een persoon met afgereden hoofd. By onderzoek bleek het een ontvluchte patiënt uit het krankzinnigengesticht te zijn. In zee gevallen. Het watervliegtuig der Nederlandsche marine D 53, afkomstig van het vliegkamp De Mok op Tessel, manoeuvreeren de boven de zee ter hoogte van Zandvoort, is Dinsdag, naar aan het Hdbl. wordt gemeld, terwyl het probeerde neer te strijken, over den kop geslagen en in zee gevallen. De bestuurder werd gered. Het toestel is op het droge ge haald en zal worden gedemonteerd. De failliete koekhakker. Een schippers knecht wandelde langs de middenstands tentoonstelling te Delft. Hy liep er binnen en kwam in den tuin te land, waar het koekslaan zijn bijzondere aandacht trok. De man liet zich het koekyzer geven en begon te slaan. Eenmaal, tweemaal, driemaal, vier vijf.zes „Mijnheer", zei de koekverkooper, „zoudt u niet eerst betalen". „Komt in orde", was het antwoord en de schippersknecht ging door, sloeg koek, koek en nog eens koek. Totdat hy eindelijk half razend het koekijzer uit handen gaf. Hy had voor f 23 koekgeslagen, maar helaas had hy geen geld. De politie heeft den man mee genomen. Er staan nog twee kisten vol stukgeslagen koeken klaar voor den tyd dat de man zyn schuld zal hebben afgelost, meldt de D. Crt. De „zwarte lijst". Te Purmerend is in de algemeepe politie-verordening een bepaling opgenomen, krachtens welke uit de vergunningslokalen geweerd kun nen worden personen, die zich meer malen aan openbare dronkenschap schul dig maakten. Deze personen komen dan op de z.g. „zwarte lijst", welke reeds een aantal namen bevat. Eenigen hunner hebben nu als protest tegen dezen maatregel opzettelijk een bekeuring uitgelokt, teneinde uitgemaakt te zien of de desbetreffende bepaling rechtsgeldigheid bezit. BURGERLIJKE STANDEN. Over de maand Juni. KERKWERVE. Geb.: 18. Olivier, z. van C. van Burg en P. bij de Vaate. Overl.3. Anna van der Sluis, 20 j., d. van G. van der Sluis en N. Quant; 11. Adriaantje van Westenbrugge, 52j., echtgen. van N. A. Tuyte. BURGH. Geb.: 24, Krijn, z. v. Anthonie Schoonaard én Adriana Dina Jobina Beije. Overl.: 15, Leendert van Graafeiland 57 j, echtgenoote van Jannetje Slaager. HAAMSTEDE. Geb.: 9, Adriana, d. v. Adriaan Kouwen en Hendrika v. d. Maas. 17, Maria, d. v. Gilles Johannes Straayer en Willemina Slaager. RENESSE. Geb.: 9, Janna Neeltje, d. v. Bartel Geleynse en Jacoba Dorreman. ELLEMEET. Geh. 1, Marinus Valken burg 24 j. j.m. en Adriaantje den Bleiker 20 j. j.d. NOORDWELLE. Geb.: 29, Adriana Wilhelmina d. v. Jan Pieter Barendse en Willemijntje Stamme. NOORDGOUWE. Gehuwd15, S. Trie- zenberg 51 j. en T. J. M. Bisschop van Tainen 46 j.29, M. Dalebout 28 j. en K. van Hoeve 24 j. Overleden: 21, Neeltje van der Linde 92 j., wed. van Jacobus van Leeuwen. DREISCHOR. Geb.: 5, Teunis, z. v. P. C. Barendregt en J. Kleijne. Geh.: Marcelus van der Est j.m., oud 21 j. en Dina Jozefina v. d. Linde j.d. oud 20 j. NIEUWERKERK. Geboren 15. Eliza beth Maria, d. v. L. D. van Klinken en N. Bom. 20. Johannis Marinus, z. v. M. J. Hage en J. Dorst. 29. Marinus, z. v. J. v. Westen en J. de Bruine. 29. Adriaan Jan, z. v. M. van 't Hof en G. van den Berg. Gehuwd1. J. Heyboer, jm. 23 j. en A. Bil, jd. 25 j. 2. G. Flikweert, jm. 28 j. en M. Flikweert, jd. 27 j. 3. W. Sloot- maaker, jm. 25 j. en J. de Graaf, jd. 20 j. 15. W. Hoek, jm. 32 j. van Bruinisse en L. A. de Later, jd. 32 j. Overleden3 Een levenlooze dochter van C. van der Weijde en W. Nikerk. 15. Willemina, 3 weken, d. v. J. Bom en G. van der Zande. OOSTERLAND. Geboren: 3. Wilhel mina Jannetje, d. v. J. van der Have en J. P. van der Have. 5. Abraham, z. v. Marinus Bolle en T. de Bruine. 6. Jacob, z. v. D. van der Have en N. van Dijke. 8. Willem Pieter, z. v. M. G. bij de Vaate en K. M. van Driel. 18. Neeltje, d. v. J. van der Zande en J. Bil. 9. Levenloos een kind van J. de Ronde en A. de Rijke. Gehuwd: 8. J. P. Janse, oud 30 j. te Rotterdam en M. A. de Ryke, oud 28 j. 17. J. P. van der Werf, 30 j. an Lena de Jonge, 20 j. Overleden26.vNeeltje Stoel, 6 mnd., d. v. J. Stoel en A. L. Giljamse. BRUINISSE. GeborenJoh. Mattheus, z. v. C. v. d. Velde en A. C. Jumelet. Gehuwd: L. Okkerse, 26 j., j.m. en M. C. de Waal, 24 j., j.d. G. de Waal, 28 j., weduwn. van A. de Jong en J. de Jong, 32 j., j.d., van Dordrecht. W. C. Reinhoud, 28 j., j.m. te Rotterdam en C. W. van As, 29 j., j.d. Overleden: Kornelis Verspoor, $0 j., echtg. van N. Bal, eerder weduwn. van M. Stoutjesdyk. STAVENISSE. GeborenCornelis Mari nus, z. v. M. Boomsluiter en M. C. van Dalen. Pieternella, d. v. D. J. Hout en G. Moerland. Koenraad, z. v. J. C. Boogaard en P. Moerland. Johannis Pieter, z. v. J. C. Potappel en N. J. Hage. Adriaan, z. v. M. Dorst en J. v. Bloppoel, Gehuwd: I. L. Wesdorp, 27 j., j.m. en C. W. v. d. Berge, 23 j., j.d. Overleden(Te Delft) I. J. v. Iwaar- den, 62 j., ongehuwd. ST.-MAARTENSDIJK. Geh.A. P. van Damn\e, jm., 24 j. en C. A. Hoek, jd., 21 j. Geb.Pieter, z. van A. J. den Engels man en J. M. GelukChristina, d. van N. Nelisse en L. van der Werff; Wille mina Hendrina, d. van M. C. Kwaakten N. Quist. Overl.: J. Komejan, 33 j., gesch. echt genoot van E. van derf EndeA. D. de Wilde, 49 j., echtgenoot van J. de Wilde; A. van Houdt, '91 j weduwn. van M. Scherpenisse. Levenloos geboren: 1. THOLEN. GeborenAbraham Cornelis, z. van P. Bout en L. de LaaterPieter nella, d. van J. J. Kwist en A. J. van den BergePieter, z. van H. Deurloo en L. de Laater. Gehuwd: J. A. Geluk, j.m. en W. G. Bierens, j.d.L. Deurloo, j.m. en W. van den Berge, j.d. Overleden M. Zandijk, 66 j., echtge noote van R. Fokker; Ant. de Bruine, 42 j., ongeb. z. van M. de Bruine overl. en J. van Strien Jacob Authonie Geluk, 82 j., echtg. van W. van Daalen. Over de maanden Mei en Juni. ST.-ANNALAND. Geboren: Neeltje, d. v. M. J. Boogaard en J. L. Heyboer. Jeremias Cornelis, z. v. C. Westdorp en C. W. Polderman. Pieternella, d. v. C. Moerland en P. de Kok. Dingenus Jan, z. v. W. Rijnberg en L. Duyzer. Pieter, z. v. J. P. van der Welle en J. Hage. Frans Jacob, z. v. Cornelis Burgers en L. Slager. Johanna, d. v. M. C. Moerland en J. M. Mosselman. Willem, z. v. C. Heijboer en A. den Haan. Adriana Pieternella, d. v. F. Rijnberg en C. van der Jagt. Cornelis, z. v. L. Overbeeke en D. van Beveren. Gehuwd: Abraham Bruijnzeel, 29 j., j.m. en Jannetje Josina van Dyke, 27 j., j.d. Stoffel Kurvink, 38 j., wedn. van Martha van Oudenaarde en Pieternella de Kok, 28 j gesch. echtg. van Cornelis Moerland. David Hage, 23 j., j.m. en Machelina Moerland, 22 j., j.d. Overleden: Witte van den Boogaart, 71 j., man van Maatje Bos. Geertje Jacoba Vroegop, 17 j., ongeh. Mattheus Cornelis, 2 mnd., z. v. M. Heyboer en J. Leijnse. Jacoba van Bendegom, 87 j., wed. van Frans Fase. Arie Gaakeer, 22 j., ongehuwd. varkens genoteerd op f 1.50 a f 1,54, dit moet evenwel f 1,f 1,04" zijn. Ds Redactie. die hunne nota over het 2e kwartaal nog niet hebben gezonden, gelieven dit omgaand te doen. DE DIRECTEUR. GEBOREN: JACOB, Zoon van J. BIJ DE VAATE en W. BIJ DE VAATE— Viergever. Zierikzeb, 5 Juli 1921. MARKTBERICHTEN. Coöperatieve Velling Zlerikzee. VeiliDg van 2 Juli. Aardappelen (paarsput) 11—15, dito eigenheimers 912, dito groene 3®-5, peulen 20—25, doperwten 1316, suiker- boonen 40, postelein 8, kruisbessen 6 15, roode 34—42, witte 36—39, zwarte 63, aardbeien 59—63, alles per kilo. Wortelen 15 ct. per bos. Groene Kom kommers 8 ct., Bloemkool, 2e soort 4— 8 ct. per stuk. Appelen: Yello Trans parant val 30—34 ct., dito, 2e soort, 22—25 ct. per kilo. Veiling van 5 Juli. Diverse Aardappelen 612 et., poters 3—5 ct., zwarte bes 67 ct., witte bes 24—39 ct., roode bes 33—44 ct., kruisbes 6—15 ct., aardbeien 42—46 ct., doperwten 20 ct.,postelien|9—10 ct., frambozen 34 ct., alles per kilo. Bloemkool 617 ct. per stuk. Appelen: Yellow Transparant (val) 25 ct. per kilo. Peren: Suikerpeertje, Westfries, 30—32 ct. per kilo. ZEETIJDINGEN. ZIERIKZEE, 1 Juli. Ingeklaard: Zeilschip „Poolster", gezagvoerder A. ;Bonninga van Favershi.m nnar Dor drecht. In ballast TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnemingen verricht In den morgen van 6 Juli. Verwacht tot den avond van 7 Juli: zwakke tot matige wind uit westelijke richtingen, licht tot half bewolkt, waar schijnlijk droog weer, warmer. VERBETEKI NG. Ir» het Maandag ons geseinde marktbeiicht uit Rotterdam wordt de le kwaliteit der Perkamentpapier voor /jet inmaken en sci/iame/- vrijk aden van Vracht en, Jann en Groenten. Verkrijgbaar bij Boekk' S. OCH TM AS ZO OS. Publieke Verkeoping. De Notaris F. J. H. JESPERS te Renesse zal, op Vrijdag 8 Juli 1921, des voorin. 11 uur, zomertijd, ten ver zoeke van de Erven van Mej. de Wed. K. VAN DAMME-Timmerman, te Noord- welle, aan de hofstede aan den Platten- weg aldaar PUBLIEK VERKOOPEN: als; Een 1V.-jarige 'merrie, een 12-jarige bruine merrie, een 10-jarlge merrie, een 6-jarige merrie m. veulen, een 6-jarige vosmerrle, een 8-jarige dito en een ruin, 2 kalfvaarzen, 10 tweejaars, 12 jaarlingen. Voorts: Een 1"3-Jarige bonte stier. 5 varkens, w. o. een met 8 spenoude biggen, 80 kippen,1 30 eenden. Vóórts: Gel- dersch rytuig, dogkar, 3 boerenwagens, w. o. met breede velgen zaaimachine, maaimaclrine „Albion", hooihark, nieuwe Anker-motor 8 P. K met marktschoone dorschmachine (merk „Record"), rosrno- leo met tusschenbeweging, snijmachine, „Hekel"moesmaker, maugelmolen, pee molen, maalmachine, veebascule wied- machine2 wanmolens rolblok, perwet- kar, 3 slopers, 7 diverse eggen, w.o. 1 zigzag-egge, 2 tweehuizige ploegen 2 wielploegen moorploeg cultivator paardentuigenzeisen, 2 slypsteenen, waterbak, ijzeren waterketel, 3 ladders, 2 baksleden, rolkar met hekwerk, kel- derwint, zwingeD, watebkuipen, 2 krui wagens, vorken en rieken, uieuwe rnelk- ontroomer, Melotte tuimelkarp, 2 room- bussen, emmers, tonnen, hélfmud, bas cule met gewichten, korenzakken, koren maat, meelbuil, klaverruitersboon houten, voorts hooi, stroo, een klamp zware musterds, een kloetschuit, vischfuiken, ook de helft in een zaaimachine met den heer «7. Smallegange te Haamstede, enz. enz. Betaaldag 1 Januari 1922. AAAAAAAAAAA.AAAAAAAAAAAAAAAAA Ad verten tiën en Abonnementen voor de Zierikzoesclie Nieuwsbode en voor alle binnen- en buiten- landsche dag- en w eekbl ad en worden aangenomen door de Boekhandslaars S. OCHTMAN 20ÜN, Zlerikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1921 | | pagina 2