LIGTERMOET TYPISTE SECRETARESSE (m/v) PARTTIME TYPISTE-SECRETARESSE Verre reizen komen dichterbij LANDBOUWSCHAP Agrarische Studiereizen 1989 LIGTERMOET (vakature A) (vakature B) Op 8 april 1989 wordt de voor bespreking gehouden van de 22-daagse reis naar China, van 24 juni t/m 15 juli 1989. De bijeen komst wordt gehouden van 10.15 - 12.30 uur in het Postiljon Motel Nulde aan het Veluwemeer, aan de autosnelweg A28, afslag 'Strand Nulde', telefoon: 03418-56464. Tijdens de ochtend zal de reisroute worden besproken, wordt er een dia presentatie gehouden en is er gele genheid vragen te stellen. Iedereen is welkom om eens te zien dat verre bestemmingen tegenwoordig steeds makkelijker te bereiken zijn. Wel gaarne een telefoontje vooraf of we op uw komst kunnen rekenen: 085 - 512087. Andere verre bestemmingen van Agrarische Studiereizen in 1989 zijn: New York en Washington, Oost- Canada, Californië en Florida. De 14-daagse vliegreis/rondreis naar New York en Washington wordt ge houden van 1 t/m 14 juli. In New York wordt o.a. Manhattan met het Empire State Building bezocht, Greenwich Village, het Vrijheids beeld en het World Trade Centre. In de hoofdstad van de Verenigde Sta ten, Washington o.a. bezichtiging van het Witte Huis, de ambtswoning van president Bush. Onderweg van de ene naar de andere grote stad be zoeken aan agrarische bedrijven in de omgeving van Albany, 2-daags verblijf bij de Niagara watervallen, overdekte tuinen, bezoek aan de streek Pennsylvania Dutch met amish boerderijen. Oost-Canada wordt bezocht tijdens de zomer, van 9 t/m 24 augustus, verblijf in Montreal, Quebec City, Edmunston, Fredericton, Moncton, Prince Edward Island, Nova Scotia en Halifax. Afwisselende bezoeken! Californië, 20-daagse vlie greis/rond reis per bus van 17 oktober t/m 5 november. In San Fancisco worden de Golden Gate Bridge en het park met de Japanse tuinen bezichtigd, de Fisherman's Warf en een tocht door de Muirwoods. Langs de kust naar Montery, San Luis Obispo en Los Angeles met de beroemde Universal Film Studio's. De tochten langs de Grand Canyon, de Bryce Canyon en de Death Valley zijn hoogtepunten van de reis, evenals het natuurpark Yosemite. Alles wat Californië te bieden heeft komt tijdens de reis aan bod, ook Disneyland. Florida, Texas. Nieuw. 15-daagse vliegreis/rondreis per bus van 3 t/m 17 november. Bijzondere bezoeken zijn de rondleiding door het John F. Kennedy Space Centre, een pinda plantage, een renpaardenfokkerij, Disneyworld en een dorp van de Miccosukee-Indianen. Overnacht wordt in Miami, Orlan do, Jacksonville, Panama City, New Orleans, Shreveport, Dallas en Houston. Voor uw aanmelding, verdere infor matie over deze en volgende reizen of het aanvragen van de brochure, kunt u opbellen naar het Sekretari- aat van Agrarische Studiereizen, mw. L. Deumer, Kleine Oord 179, 6811 HZ Arnhem, 085 - 512087 tus sen 08.00 en 17.30 uur. kan in ieder aardappelras; is geschikt voor poot-, konsumptie- en fabrieks aardappelen; bestrijdt een breed spektrum éénjarige grassen en zaad onkruiden; kan op iedere grondsoort; wordt voor opkomst toegepast; geeft geen problemen met de volgteelt; is gebruiksvriendelijk: vloeibare formulering of wateroplosbare verpakking; heeft reële ha-prijs. Ga zorgvuldig om met gewas beschermingsmiddelen. Lees voor het gebruik altijd het etiket. Ligtermoet Chemie B.V., Postbus 1048 4700 BA Roosendaal, Tel. 01650-97200 ®Geregistreerd handelsmerk van CIBA-GEIGY AG. Het LANDBOUWSCHAP is het bedrijfsorgaan in de land- en tuinbouw, waarin de organisaties van ondernemers en werknemers samenwerken. Bij het secretariaat van de Gewestelijke Raad voor Zeeland van het Landbouwschap is plaats voor een Wij zoeken iemand die flexibel is, snel, accu raat en na een inwerkperiode in belangrijke mate zelfstandig kan werken. De belangrijkste taken zijn: - het verzorgen van correspondentie, typen van nota's - post- en telefoonbehandeling - archivering Funktie-eisen: - HAVO-niveau, aangevuld met een beroeps opleiding of ervaring; - beschikken over een goede typevaar digheid; - goede contactuele eigenschappen; - bij voorkeur kennis van, resp. ervaring met een (Olivetti) Personal Computer (Word Perfect). Tevens hebben wij plaats voor: Onze gedachten gaan uit naar iemand die in voorkomende gevallen de hiervoor bedoelde secretaresse kan vervangen en daarnaast werkzaamheden op het administratieve vlak uitvoert. Het betreft een betrekking voor mini maal 30 uur per maand. De werktijden kunnen flexibel worden ingevuld. Als u geïnteresseerd bent in één van deze funkties, dan kunt u uw sollicitatie (met vermel ding van de vakatureletter) binnen 14 dagen rich ten aan de secretaris van de Gewestelijke Raad voor Zeeland van het Landbouwschap, Postbus 2133, 4460 MC te Goes. Vrijdag 31 maart 1989 19

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1989 | | pagina 19