UROMATIN RIDOMÏL DELTA DE KROON OP PHYT0PHTH0RA BESTRIJD LIGTERMOET Fa. A.L. de BIE Geslaagden kursus 'Spuiten in de landbouw' Diplomering MAS- Dordrecht OK-EUROSUPER Phytophthora houdt u uit uw aard appelen door op tijd en in een strak schema Liro-Matin te spuiten. In kritieke perioden (slechte weers omstandigheden en hoge infektie- druk) beschermt u konsumptie- en fabrieksaardappelen met twee bespuitingen Ridomil Delta. Liro-Matin is verkrijgbaar als spuit- poeder, flowable en in Water Oplosbaar Folie. Voor het eksamen verbonden aan de kursus 'Spuiten in de Landbouw', slaagden uit Zeeland de volgende kandidaten: Kursus RMLS-Schoondijke: J.J. Basting, Cadzand; W.C.G. Buysse, Oostburg; J.A. Dekker, Retranche- ment; B. Dhondt, Biervliet; P. Die- leman, Biervliet; P. Dieleman, Hoek; P. Dieleman, Hoek; C. de Dobbelaere, IJzendijke; W.J. Doens, IJzendijke; A.J. Francke, Cadzand; A.G. van Hal, St. Kruis; V. Hendrikse, St. Kruis; J. de Hul- lu, IJzendijke; A. van Hijfte, IJzen dijke; P. Mabesoone, Aardenburg; A. Moggré, St. Kruis; J. Moggré, Schoondijke; H.J.P. Quaak, Hulst; N. Risseeuw, IJzendijke; T. Serra- rens, St. Kruis; P.J.M. Standaert, Terneuzen; P.C.A. Verduit, Bier vliet; P.W. Verhage, Breskens; A. van Waes, Schoondijke. Kursus RMLTS - Goes: L.W. Boonman, Oosterland; M.C.L. Cleiren, Baarland; D. Cop- poolse, Gapinge; E.J. Dekker, Kwa- dendamme; P.D. Dieleman, Co- lijnsplaat; J.S.H. Driedijk, Wol- phaartsdijk; I.C. Flikweert, Nieuwer- kerk; A. Francke, Vlissingen; H.J. de Jonge, Kats; A. Lampert, Bigge- kerke; P. Nieuwenhuijse, Kruinin- gen; M.M. Rijk, Wolphaartsdijk; C. Schrijver, Lewedorp; J.C.C. de Theye, Wolphaartsdijk; A.L. v.d. Velde, Schuddebeurs; S. de Vlieger, Goes; I.J. Vogelaar, Rilland; J. Wielemaker, Koudekerke; J. Wille- boer, Kruiningen; L. Willeboer, Kruiningen; P.L.M. de Winter, Nisse. Kursus Land- en Tuinbouwschool Oudenbosch C.W. van Dalen, Tholen en J.J. de Wilde, Scherpenisse. Kursus Hogere Landbouwschool - Dordrecht J. van Ast, Zonnemaire; E.R.C. de Milliano, IJzendijke; B. Tramper, Krabbendijke; P.G.M. Volleman, Kuitaart. Geslaagden L.H.N.O. school "Oranjezon" te Oostkapelle Geslaagd voor niveauverbetering: En gels D niveau Marjolein van Arenthals, Middel burg; Sylvia Spruyt, Vrouwenpolder; Lizette Sturm, VrouwenpQlder; Em ma Kloosterman, Westkapelle. Voor cijferverbetering: wiskunde C niveau: Anet Huibregtse, Westkapel le; Engels C niveau: Miranda Wille- boordse, Serooskerke. Aan de Middelbare Land- en Tuin bouwschool van het KNLC te Dor drecht zijn de volgende leerlingen geslaagd: A-3-akkerbouw: Beek G.G.Chr.J. van, Zevenberg- schenhoek; BoeveT.H., Rotterdam; Dalen J.M. van, Numansdorp; Daim J.J.G., Werkendam; Dekkers J.F.M., Zevenbergschenhoek; Deur- sen E.H. van, Rotterdam; Groenen boom G., Heerjansdam; Groeneveld P., Dordrecht; Hendrickx A.J.A., Ossendrecht; Hengstmengel C., Rid derkerk; Heuvel J.A. van den, Nu mansdorp; Hoek P.W. van den, Puttershoek; Hoogelander E.G.C., Aan de Christelijke Streekhuishoud school te Sprang-Capelle zijn op 30 juni 1986 de volgende leerlingen geslaagd: Annemarie van der Aa; Jolanda Brok; Lianne Chabot; Petra Hey- blom; Anneriet Hoefnagel; Belinda Melsen; Henriëtte Moerman; Carin van Oversteeg; Lisette de Rooy; Ma- riëtte Rijken; Lizette v.d. Schans; Lisette Versteeg; Aline Wagema- kers. Verzorgende Beroepen: Lies- beth Friemann; Linda Groeneveld; 's Gravenhage; Hoogendonk P., Maasdijk; Hooimeijer J.C., 's Gra vendeel; Hoornweg M.A., Heine- noord; Jongeneel W.H., Dordrecht; Lodders A.M., Klundert; Maaskant P., Hoogvliet Rt.; Molendijk A., Strijen; Nederpelt W.L. van, Klaas waal; Neelen H.J.A., Zevenberg schenhoek; Oorschot J.C.J. van, Kruisland; Peperstraten A.J. van, Achthuizen; Perdaems H.P., Dinte- loord; Schrauwen A.G.G., Numans dorp; Snelderwaard B.J., Alblasser- dam; Willemse C.F.W.M., Ou denbosch. A-3-tuinbouw: Baaien A.L. van, Gorinchem; Baan J.T., Dordrecht; Boven T.G. van, Papendrecht; Broek P. van den, Dordrecht; Haakman K., Oostvoor- ne; Houwelingen B. van, Baren- Jeanette Heurter; Ria Mouthaan; Lidi de Rooy; Willy Rijksen; Erika van Tiggelen; Mariejet Verduijn. Vrije afstudeerrichting: Jolanda Buitenwerf; Anja Groeneveld; Ari- anne van Pas; Inge Snijders; Corina Treffers. Behaalde resultaten geslaagde kandidaten: 8 met 6 C- vakken; 3 met 5 C en 1 B vak; 9 met 4 C en 2 B vakken; 1 met 3 C en 3 B vakken; 1 met 4 C; 1 B en 1 A vak; 1 met 1 C; 3 B en 2 A-vakken; 1 met 1 C; 2 B en 3 A vakken. drecht; Jongenotter W.J., Baren drecht; Loenhout P.C.M. van, Wouwse Plantage; Mekelenkamp F., Giessen; Schorer F.H., Dor drecht; Smaal P., Dordrecht; Ste- houwer L., Mijnsheerenland; Teijn A., Hellevoetsluis; Versteeg H.H.A., Rotterdam; Vliegenthart B.J., Asperen; Wendrich N., Berg- schenhoek; Wilschut M.J., Rij- soord; Witte H.A., Alblasserdam. A-3-veehouderij: Ammerlaan A.A., Schipluiden; Am- merlaan L.A.M., Schipluiden; Ba- kelaar J.L., Vlaardingen; Biesheuvel M.M., Simonshaven; Brouwer E.R., Rotterdam; Damsteegt G.M., Ridderkerk; Doelman A.J., Maassluis; Klei W.M. van der, Dor drecht; Muijlwijk A. van, Alblasser dam; Ploeg J.C., Klundert; Punt M.D., Schiedam; Schenkeveld G.J.M., Den Hoorn; Schouten J.W., Werkendam; Vijverberg C.A.M., Maasland; Vijverberg P.T., Steenbergen; Vink J.A., Per nis; Vliet H.M. van, Cap. a/d IJssel; Wit D. de, Brandwijk. B-3-akkerbouw: Andeweg L.H., Strijen; Bergeijk S., Barendrecht; Biemans H.P.M., Hoeven; Boer G.W.M. de, Roosen daal; Bruijn R.J.P.M. de, Steenber gen; Hage F.J., Zd. Beijerland; Jongh W.G. de, Mookhoek; Monster W., Nw. Beijerland; Nieu- wenhuyzen P.S.J. van, Steenbergen; Pals H.P.M., Zevenbergschenhoek; Pelt C.F. van, Zwijndrecht; Pluijm J.C.A.M. van der, Dussen; Scheele R.K., Standdaardbuiten; Snoeij L., 's Gravendeel; Testers R.T.M., Din- teloord; Vugt P.L.M. van, Gouds waard; Weidenaar I., Barendrecht; Wiel J.C.M. van de, Klundert. B-3-tuinbouw: Bresser H.A., Rhoon; Dekker N. den, Sleeuwijk; Dubbeldam W.A.G., Dordrecht; Es W.J. van, Oud Beijerland; Geilvoet A.C., Zwartewaal; Ridder J.C. de, Lek- kerkerk; Scarpa I., Gorinchem; Ven S.J. van der, H.I. Ambacht; Venin- ga W.B., Dordrecht; Vennink L.J., Papendrecht; Vermeulen P.J., H. Giessendam; Vuuren R.E. van, Goudriaan. B-3-veehouderij: Harg A.H. van der, Delfgauw; Jan- se A.M.A., Maasdam; Leeuw W.N.J.M. de, Wagenberg; Linscho- ten P. van, Kr. a/d IJssel; Wekken C.J. v.d., Maasdam. OK-Eurosuper is de naam van de loodvrije superbenzine die de afde ling Vaste en Vloeibare Brandstof fen van Cebeco-Handelsraad vanaf 2 juli 1986 op haar verkooppunten introduceert. Na als een van de eer ste leveranciers normale loodvrije benzine te hebben ingevoerd, neemt OK nu ook met de loodvrije super- benzine het voortouw. OK, de merknaam van de aardolie- produkten waarmee Cebeco- Handelsraad en de aangesloten koö- peraties al-sinds jaar en dag de Ne derlandse markt voorzien, begint de verkoop van OK-EUROSUPER als eerste bij haar stations in Roden (Raadhuisstraat 16) en Vorden (Sta tionsstraat 12). OK-EUROSUPER kan op de stations in Roden en Vor den ook worden getankt met de OK- kredietkaart. van CJ8A-GEIGY A.G. Ugtermoet Chemie B.V., Postbus 1048, 4700 BA Roosendaal, Tel. 01650-32912. 1 John Deere 3130 trekker 1 International 644 trekker 1 Renault 851 trekker 1 Renault 651-4 trekker 1 New-Holland 286 opraappers 1 Allaeys Z.T.R. zelfrijdende sproeimachine 1 B.A.V. 12 ton kipwagen 1 Miedema Hs 60 kipwagen 1 Busatis BM 1102 dubbele messenbalk Landbouwmechanisatiebedrijf Oostweg 6 - ZONNEMAIRE Telefoon 01112-1248 Vrijdag 4 juli 1986 Geslaagden Christelijke Streekhuishoudschool Sprang-Capelle

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1986 | | pagina 15