Boeke-Heesters PROBLEEMONKRUIDEN IN GRANEN? Een beter zaaibed met Kverneland. Beter poten met Gruse. Beter granulaat strooien met Horstine Farmery. LIGTERMOET CEBECD landbouwspuit '83: opvallend vernieuwd! De opvallendste voordelen zijn: Ex-landbouwer met ruinie ervaring zag zich gaarne geplaatst als bedrijfsleider of medewerker op landbouwbedrijf of in de landbouwmechanisatie. Brieven onder no. 3675-1 a.h. bur. v.d. blad. Ruilverkaveling Zonzeel SECRETARIS (M/V) Graminon Plus hèt onkruidbestrijdingsmiddel in zomer- en wintertarwe en in wintergerst Weinig koude-gevoelig Graminon Plus bestrijdt: —éénjarige grassen (duist windhalm en straatgras) —zaadonkruiden (kamille, muur, kleefkruid, ereprijs en veelknopigen). Graminon Plus dient te worden toegepast: —in wintertarwe en wintergerst direkt na de winter tot einde uitstoeling in zomertarwe vanaf het3-bladstadium tot midden uitstoeling NEUW Nu ook toegelaten in zomergerst! Voor het maken van een volkomen vlak zaaibed in één werkgang. De machine bestaat uit twee zware egalisatiebalken, gevolgd door in diepte verstelbare triltanden en een verkruimel- rol. Werkbreedte van 1.80 m tot 5.40 m. Pöotmachines met 2 of 4 rijen. Met vaste bunker of hydraulische kipbunker. Inhouden van de bunker van 375 tot 1500 kg. Gedragen of getrokken. Speciale uitvoe ring voor grote aardappelen. Door de stapwiel- aandrijving is de ingestelde strooihoeveelheid onafhan kelijk van de rijsnelheid. Volledig waterdicht en stof- dicht. Uitvoeringen voor rijenbehandeling en breed- werpig strooien van elk granulaat. Eenvoudige montage op zaaimachine e.d. of voorop de traktor. Gruse aardappelloofklappers, aardappelpootmachines, aardappeltransportmachines, rijenschoffelapparaten Badalini balenladers GTS bietensnijders, Cambridge walsen, landrollen, vorenpakkers Maletti frezen Horstine Farmery granulaatstrooiers» Kvemeland ploegen, kultivatoren, zaaibedkombinaties, schijveneggen, silo- en bietenvorken SMB veegmachines» Nokka wegschaven, bomensleeptang Hankmo messeneggen Hezo weidesiepen AJK mengmestverspreiders Isaria zaaimachines Stanhay zaaimachines Industrieweg 9 - 3812 RX Amersfoort Tel. 033 - 630434 - Telex 79120 Vrije, ruime instap op de trekker of in de cabine door de unieke vouwconstructie van de spuitbomen; naast de achterwielen, dus gunstige gewichtsverdeling Nieuwe unieke balanceerinrichting: nog beter sproeibeeld; geen beschadigingen bij rijden door knikgaten e.d. Vederlichte bediening van de spuitbomen bij het in- en uitklappen Werkbreedte 18, 21 en 24 m (21 en 24 m ook leverbaar in volhydraulische uitvoering) Standaarduitvoering met zelfafsluitende "membraan"-doppen Leverbaar met revolverdoppen i.p.v. dubbeh leidingsysteem: snelleomstelling met 3 i.p.v. 2 mogelijkheden voor zelfs een lagere prijs Alle modellen kunnen uitgerust worden met afstandsbediening Leverbaar met snel om te stellen revolverdoppen Nieuwe unieke balanceerinrichting Ook de prijs is opvallend voordelig gehouden. Informeer er maar eens naar bij uw dealer of bij CEBECO-HANDELSRAAD 4462 EW GOES Dr. A. F. Philipsstraat 9 Tel. 01100-21200 Uw betrouwbare partner in landbouwmechanisatie Bij de Plaatselijke Commissie voor bovenge- noemde ruilverkaveling is de functie vacant van Het werk zal o.a. bestaan uit: - het voeren van correspondentie namens de Plaatselijke Commissie - het onderhouden van contacten op diverse ni veaus - het opstellen van agenda's - het maken van verslagen van vergaderingen en besprekingen. Deze werkzaamheden vergen ongeveer 16 uur per week en zullen voor een deel op onregelmatige tijden plaatsvinden. Voor de uitoefening van deze functie is adminis tratieve ervaring een vereiste, terwijl bekendheid met de agrarische sector en bestuurlijke ervaring in overheidsorganen tot aanbeveling strekken. Nadere informatie inzake vergoeding, regeling werktijden e.d. zullen tijdens het te voeren sollici tatiegesprek worden verstrekt. De benoeming tot secretaris van de Plaatselijke Commissie geschiedt door de Centrale Cultuur technische Commissie. Sollicitaties te richten aan: de Plaatselijke Com missie voor de ruilverkaveling Zonzeel, Anna van Berghemlaan 36. Postbus 397, 4870 AJ ETTEN- LELR; Tel. 01608-32840. GRAMINON" PUIS 18 ligtermoet Chemie B.V. Postbus 1048 4700 BA Roosendaal Tel 01650-32912 Graminon is een geregistreerd handelsmerk van Ciba Geigy AG., bevat bentazon, het werkzame bestanddeel van Basagran1 u Basagran is een geregistreerd handelsmerk van BASF. j

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1983 | | pagina 18