Franse boeren kennen de Fendt. Italiaanse en Belgische eveneens. In Duitsland hebben meer dan 200.000 boeren een Fendt gekocht. En niet voor niets is de Fendt een van de meest verkochte trekkers in Duitsland. Ze zijn daar wel wat gewend. Als het om technische perfectie gaat. En dat is nu typisch de Fendt. Perfectie tot in de details. Betrouwbaarheid en bedrijfs zekerheid zijn bij deze serie trekkers geen loze kreten. Europa kent 'm. Neem bijvoorbeeld de Farmer 105S met z'n 65 pk motor. En de viermaal gelagerde krukas. De motor ontleent z'n kracht aan de directe inspuiting. Waardoor een laag brandstof verbruik zeker werd gesteld. De turbomatic is absoluut vrij van slijtage en vraagt nagenoeg geen onderhoud. De versnellingsbak kent 13 volledig gesynchroniseerde versnellingen vooruit. En vier achteruit.Transporttijden worden tot een minimum beperkt dankzij de snelgang van ruim 30 km. De hefinrichting van de Fendt kan het ook rustig tegen alle internationale maatstaven opnemen. De hefkracht bedraagt ruim twee ton. De Fendt is daarom ook bekend in Europa. Nederland is daar geen uitzondering op. Cehave is trots op z'n Fendt. En heeft dan ook 150 specialisten klaar staan om u met 'n snelgang dié service te bieden die u nodig heeft. In twaalf verschillende service-werkplaatsen in haar werkgebied. Dus altijd iemand in de buurt. Een proefrit om 'm eens uit te testen kunt u daar maken. Dan weet u waarover we praten. Vul onderstaande waarde bon in en u ontvangt waardevolle informatie over het leverings programma van de Fendt trekkers. Laat u overtuigen van de voordelen die deze trekker biedt en bel dan 04130-82255 (toestel 465) voor het maken van een afspraak. P.S. Indien u vóór 1 januari 1974 een nieuwe Fendt koopt levert Cehave nv u gratis brandstof voor uw nieuwe trekker ter waarde van f 500,-.

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1973 | | pagina 20