Zoek je je toekomst in de gemechaniseerde landbouw? En moet je nog in dienst? Dan is hier de TS-mogelijkheid die voor jou geknipt is! Haar het voornaamste is dat je gedurende je diensttijd - naast je militaire werk - wordt opgeleid voor het Vakdiploma Akkerbouw, Technisch Specialist bij de Landmacht FInformatiecoupon 16 Haalt de dienstplicht een streep door je plannen? Hoeft niet! In plaats van de oproep voor de militaire dienst af te wachten, kun je - ai op je 17e jaar - een verbintenis van vijfjaar sluiten als „Technisch Specialist" bij de Koninklijke landmacht. Wat houdt dat in? In het militaire vlakeen gedegen opleiding tot chauffeur pantserrups voertuigen (met inbegrip van de opleiding voor het rijbewijs BE en een clipcursus), vanaf de eerste dag een goed salaris en bovendien aan het eind van die vijf jaar een premie van enkele duizenden guldens. Dié opleiding bestaat uit de Brug- cursus Landbouwmechanisatie en 2 x 3% maand een cursus in internaatsverband aan de Landbouwpraktijkschool te Schoondijke (Zeeland). Als je vindt dat je daar meer van moet weten, vul dan de coupon in en stuur die nog deze week in gesloten envelop zonder postzegel aan Afdeling Personeelspubliciteit van het Ministerie van Defensie, Technisch Specialisten, Antwoordnummer 35, Den Haag. Verzoeke mij vrijblijvend nader in te lich ten over de TS-mogelijkheid met oplei ding voor het Vakdiploma Akkerbouw. naam-r adres woonplaats geb. datum: schoolopl./dipl.: Als brief (zonder postzegel) zenden aan Technisch Specialisten. Antwoordnummer ,35, Den Haag. rif

Zeeuwsch landbouwblad ... ZLM land- en tuinbouwblad | 1969 | | pagina 16