DE ZEEUWSCHE KOERIER Voor Kerstdag. A. van den Bruele, Vrijdag 17 December 1937 SÊsie Jaargang Tweede Blad Prachtaanbieding van zijden-kousen Prachtaanbieding van wollen kousen Prachtaanbieding van wol met zijden-kousen E. B KALLE-CLARIJS, Sluiskil Graveren gratis. W. VAN HILTEN, Stationstr. 1, Axel Beluistert de mooie programma's met de a.s. Feestdagen met een eigen Radio Het zal U niet moeilijk vallen uit ons „Keurkorps" van Radio-Apparaten een keuze te doen... wij hebben steeds de volledige serie's van onder staande fabrikaten voorradig Philips Ouverture N. S. F. H. 43 A. 95 cent per week «Voor elck wat wils»», zoowel beurs betreft Zonder verplichting kunt U Apparaten thuis beluisteren Inruilen van oude apparaten Betaling desgewenscht in overleg wat smaak als de verschillende Philips Arabesque Philips-verhuur-toestel 65 cent per week. vanaf 45 cent, oploopend tot f 1.65. van 85 cent tot f 2.00. van f 1.35 tot f 1.85. Zoo speciaal geschikt voor de a.s. feestdagen. Wol- en Kousenhuis Noordstraat 45, Ter Neuzen. 50 kwaliteit het hoogst, in prijs het laagst. Bij ons steeds het nieuwste op NAAIMACHINE-gebied. Beleefd aanbevelend, Bij aankoop van een paar ringen een leuke schaal cadeau. met 8 dagen vrij zicht. 200 Witte Legh. 7 mnd. oud, f 1.35, 70 Rh. Is. Reds 7 mnd. oud, f 1.50, 100 Khaki Camb. Eenden, 6 mnd. oud, 91; ct., 200 W. Legh. Br. '36 90 ct. Alles per stuk. Desgew. ingeënt 2 ct. duurder. Deze dieren zijn aan en tegen de leg. Flink ontw. en kerngez. en alle eigen fok. Vanaf 12 st. vracht en verp. vrij, zend. onder remb. 18 Bel. aanbev. W. v. d. BERG, Stationsweg 541, Woudenberg (Utr.) Inkoop oud Goud en Zilver, 11,— per week, zonder t vooruitbetaling. f249.- De verbluffende 6-krings Super Groote en overzichtelijke afstemschaal mët vliegwielafstemming en fijnregeling Prachtige electro-dynamische luidspreker 'n zeldzaam mooie weergave en een zéér fraaie kast Vraagt gratis demonstratie met dit prachtapparaat

Zeeuwsche Koerier | 1937 | | pagina 5