Nog grooter succes dan liet vorige jaar! Van onze adverteerders TVfet Nieuwe „Symphonische 1VI Serie" brengt Philips een reeks apparaten, die zelfs voor den meest veeleischenden luisteraar een open baring zijn. Deze apparatenserie is het resultaat van het onvermoeid stre ven naar de volmaakte weergave, de hoogst denkbare geluidskwaliteit. Varia L voldoening aan het bepaalde in 20 van het Bietenreglement wordt de Leden kennis gegeven, dat de i jnen voor levering der in 1937 te chaff en beetwortelen als volgt zijn Èz•£z£r~ Niettegenstaande de gestegen kostprijzen door de verhooging der materiaalkosten, is het door de sterk opgevoerde productie mogelijk geweest, de prijzen aanzienlijk te reduceeren. Wie een Philips' apparaat uit de Nieuwe Symphonische Serie" bezit, heeft het beste wat de radiotechniek te bieden heeft. vereeniging omvat de afdeelingen zang, tooneel, voetbal, tennis, turnen, dam- en schaakclub, zwemmen, wandelen, knip- en naaicursus, enz. Door de groote toename van het aantal leden in de laatste jaren, hetwelk thans meer dan 500 bedraagt, heeft de Directie van de Lever's Zeep Maatschappij gemeend, aan 'deze Personeelsvereniging een rui mere en meer moderne behuizing te moeten geven dan zij tot nu toe in ge bruik had Het fraaie gebouw is uitgevoerd in moderne landhuisstijl naar ontwerpen en onder leiding van den architect Ir. M. C. A. Meischke, hoofdleeraar in de Bouwkunde aan de Academie voor Beel dende Kunsten en Technische Weten schappen te Rotterdam Het gebouw is voorzien van alle mo derne hulpmiddelen: centrale verwar ming, stroomend heet en koud water, bioscoop geluidsinstallatie en radio in stallatie met microfoon en luidsprekers, welke vanuit een centraal punt kan worden bediend De stichting van dit fraaie gebouw getuigt zeker van gezonden durf en initiatief van de Directie van de Lever's Zeep Maatschappij op het gebied van sociale zorg voor de employé's Tal van adverteerders hadden met reclame in ons blad succes. Waarom probeert U het ook niet eens? Meubelbedrijf te Koewacht 't Is nog slechts kort geleden, dat de heer E. J. Baert-van Immerseel te Koe wacht, Zand, een zaak opende in meu belen en aanverwante artikelen. Gaar ne voldoen wij danook aan zijn verzoek, om alsnog daarop te dezer plaatse de aandacht te vestigen. Uit hetgeen de heer Baert ons mededeelde, kregen we den indruk, dat deze zaak flink is aan gepakt en naast een ruime keuze óók wat de prijzen betreft iets aantrekke lijks heeft te presenteeren. Wij laten het gaarne verder aan den heei Baert over, gegadigden hiervan de practische bewijzen te leveren en per advertentie in ons blad nadere mededeelingen te doen Opening van het ontvangst- en club gebouw „Sunlight" Zaterdag werd het Ontvangst- en Clubgebouw der Sunlight Fabrieken te Vlaardingen officieel geopend door den Edelachtbaren Heer A. van Walsum, Burgemeester van Vlaardingen, in aan wezigheid van de plaatselijke autori teiten der gemeente Vlaardingen en van de Directie der Lever's Zeep Maat schappij Dit juist voltooide gebouw voorziet in een behoefte van tweeërlei aard. Het aantal bezoekers aan de Sunlight fa brieken is in de laatste jaren geweldig toegenomen, omdat de moderne tech nische ontwikkeling van dit grootste zeepbedrij-f van Nederland natuurlijk van jaar tot jaar meer belangstellenden trekt, waardoor de bestaande ontvangst localiteiten niet meer toereikend waren In de tweede plaats was er behoefte aan meer geschikte clublokalen voor de Personeelsvereeniging „Sunlight". Deze dat is bepaald jKttÊtÊ^È in „Crackfree" gestevèn. j/ „Crackfree" vlekt niet, haalt de kleuren weer op. Strijkt gemakkelijk en is zuinig in gebruik. FABRIKAAT) N.V. „ONDER ONS", l 10 October minstens een tiende asschen 10 en 17 October minstens ,en vijfde deel; róór 24 October niet meer dan de róór 31 October niet meer dan drie rjerden eraijl de geheele hoeveelheid moet jjn aangevoerd uiterlijk op 20 iovember. Het de levering kan worden be ltinnen op 7 October. svan Gent, 24 September 1937. HET BESTUUR. Hardhandige paedagogie Baby trekt haar broertje eenige haren haren uit. Vanzelfsprekend huilt de jongen Maar baby weet toch niet, dat het pijn doet! zegt moeder, vergoelijkend Een oogenblik later brult de baby Wat heb je nu gedaan? vraagt moeder aan broertje Niets, moeder, maar baby weet nu, dat het wel pijn doet. Maakt alle stoffen als nieuw Te ingewikkeld Gast: Koffie, alstublieft Ober: Mocca? Dubbel-mocca? Koffie verkeerd? Gefilteerde koffie? Turksche koffie of koffie extra? Gast: Geef me maar liever thee DE KENMERKENDE EIGENSCHAPPEN VAN PHILIPS' NIEUWE „SYMPHONISCHE SERIE": „Denkende" monoknop, een unicum in de radiotechniek; Automatische afstemming, waarmede feilloos op een sta tion wordt afgestemd Contrast-expansie, waardoor de klankverhoudingen van de oorspronkelijke muziekuitvoering worden bewaard; Drie-dioden-schakeling, die de hoogst bereikbare geluids kwaliteit verwezenlijkt; Automatische toonbalans, die het juiste evenwicht tusschen hooge en lage tonen bewerkstelligt; Klankverstrooier, waardoor het storende richteffect der luidsprekers wordt opgeheven Geperfectionneerde opklapschaal met kathodestraal-indi catie en verlichtingspijlen voor de verschillende golfbereiken; Economische lampen van groote capaciteit; Uiterlijke en acoustische harmonie; elk apparaat gebouwd als een kleine concertzaal; Tallooze andere verfijningen. CONCERTO (type 890 A) PRIJS FL. 249 Een magistrale ontvanger. Elke verfijning, die de radio-techniek te bieden heeft, is in dit apparaat te vinden. Contrast-expansie en automatische afstemming, ook bij kortegolfontvangst. 18 Watt eindtrap met twee penthoden in parallelschakeling. Concertluidspreker met klankverstrooier rrr-^ l|ggg|ggg|g|gimm SYMPHONIE OUVERTURE type 461A) Een zeer selectieve su» per-hetetodyne met 4 1 lampen in een bif zonder smaakvolle kast van „Philire". 3 golf banden kort, middel en lang PRIJS Fl. 98.50 FANTASIA BERCEUSE POLONAISE Batterij-ontvanger type 697B) Voeding uit 2 volts accu en een anode-batterij van 135 i 150 v. PRIJS Fl. 145> (excl. batterijen). ARABESQUE Drie-dioden-schakeling met geperfectionneerde l.f. tegen- koppeling. Onmiddellijke, juiste afstemming met den kathodesrraal-indicator. Bedie ningsknop met itveewegs-af- stemming. PRIJS Fl. 137.' Een technisch meesterwerk„den kende" monoknop, drie-dioden- schakeling, variabele selectiviteit met automatische toonbalans, klankverstrooier. PRIJS Fl. 175.» Radiogramofoon. Ontvanggedeel- te als dat yan de Arabesque. Machtige en kristalheldere weer gave. PRIJS FL 345- Ontvanggedeelte als dat van de Symphonic, doch met grootea concerduidspreker. Prachtige kast. PRIJS FL 249.-

Zeeuwsche Koerier | 1937 | | pagina 3