Rubriek Vraag en Aanbod UITROEPERS I nieuw ORGEL I i I Mosselpartij I i 1 Nu kan men goedkoop zich Verloven.Trouwen, Enz. Enz. HUM Dik vet Spek Mager Spek Gesmolten Reuzel H,H. LANDBOUWERS WEGELING'S NIEUWSBLAD VAN 31 DEC. 1926 BIGGEKERKE ZIEKENFONDS 50 et. p. Pond. H. J. HOZEE Door Inruiling ZEEUWSGHE PIANO- EN ORGELHANDEL .EERSTE NIEUWJAAR Café „Levenslust" Bezoekt op Nieuwjaars-Donderdag CAFÉ „ZEELANDIA" Noordstraat C 29 M'burg. Erwtensoep per portie 30 cent. Te koop aangeboden Dank zij ons voordeelig inkoopen, is hetiiu geen luxe meer te noemen wanneer men bij verloven, trouwen, geboorte, huwelijksfeest of anderszins mooie kennisgevingkaarten of -brieven laat drukken. Wij konden onze prijzen met niet minder dan 20 pCt. verlagen en enkele soorten zelfs 25 pGt. Onze omzet is reeds groot in deze artikelen, maar zal nu nog grooter worden. Vraagt U eens even prijs? Speciaal vestigen wij uwe aandacht op onze geboortekaart „Modern", een snoeperig, chique kaartje. Levering in den kortst mo gelijken tijd, ook door tusschenkomst van onze Agenten. DRUKKERIJ H. WEGELING Drukkerij De Lange Jan Te huuraangeboden: Biedt zich aan: Gevraagd MARKTBERICHTEN Middelburg, 30-12-'26. Boter. f 1.10 Particuliere prijs. 120 Eieren 8.50 Particu'iere prijs 9.50 Poelje Eieren 7.00 Particuliere prijs. 8.00 Eenden Eieren 8.50 Particuliere prijs 9.50 40 cent per pond. 55 oent per Pond Slagerij DE VISSER ALLERLEI. Lieve herinnering. En al dien tijd dat jullie weg ben geweest heb je natuurlijk geen oogenblik aan je vader gedacht, hé Wel waar. pa. D'r was een gast in het hotel, die altijd mopperde over het eten, en eiken keer dat ma er bij was, zei ze i Net of je pa hoort, hé kinderen. Q«en woord gehouden. Meesters Jongens, er is niet veel tijd, dus Ik zal ieder één vraag doen i Kees, weet je wanneer Columbus Amerika heeft ontdekt Kees s ja, meester I Meester 1 In weik jaar dan? KeesU houdt geen woord, mèesterU zou maar één vraag doen 1 Een dwaze vraag. Dikke moeder tot haar zoontje dat boven in den boom zit„Zal je er nu uitkomen, Piet, of moet ik je soms komen halen?" Dat hielp beslist. Moeder.- „Wat doe je daar in 's hemelsnaam Jantje„SsstIk heb een spinneweb op vader zijn hoofd geschilderd om de vliegen weg te houden." Een secure. De familie had een nieuwen huisknecht, versch uit de binnenlanden en de deftigheid der nieuwe omgeving had hem nog niet de statigheid en kunde die eens huisknechts is, bijgebracht. Op een middag komt hij met een visitekaartje1 bi) mevrouw D'r zijn twee menichen, of eigenlijk één 5 in de spreekkamer, de andere wacht aan de deur mevrouw. Waarom heb je die ander niet binnengelaten Ken dat, twee op één kaartje Boekhouder: „Mijnheer, zou ik verhooging van salaris kunnen krijgen Patroon Salarisverhooging, waarom „Omdat ik van plan ben u de hand van uw dochter te vragen." johnny gaat voor het eerst mee naar een concert. Een sopraan zingt een solo, terwijl de dirigent van tijd tot tijd een maat aangeeft. Johnny„Moeder, waarom slaat die mijnheer die juffrouw Moeder„Die mijnheer slaat heelemaal niet." „Nou, waarom gilt dat mensch dan zoo „Jan, je kunt nu gerust tegen moeder zeggen, dat je een gat in je broek bent gevallen". „Waarom „Ik heb haar Juist tegen de buurvrouw hoeren zeggen dat ze zoo moe was, aai ze geen hand meer kon ver roeren. Parvenu (die met zijn automobiel verongelukt„Enfin, het komt tenminste in de krant, dat ik een auto heb." „Ik ben op denzelfden dag geboren, waarop Van f ïnnep stierf", zei een zeer ingebeeld schrijver. „Ja, een ongeluk komt zelden alleen", antwoordde een vriend. 1—4 regels 50 ct. ieder regel meer 10 cent Allen die belang hebben bij de oprichting van een I worden uitgenoodigd ter vergadering op 6 Januari e.k. des avonds half 7 in de Consistorie der Herv. Kerk. Zoolang de voorraad strekt van eigen geslachte varkens Beenhouwerssingel K 78 Telef. 329 Middelburg aangeboden, zoo goed als met mooie registers en kniezwellen. Levering franco met 5 Jaar schriftelijke ga rantie. Korte Burg Middelburg Trekking Staatsloterij Maandag a.s Nog Vap» Via, V< enz. verkrijgbaar, i/ao kost 13.60 na ontvangst postw. fo. I thuis. Hoofdagent van „Del Witte Stad", I. A. Willemsen,! Lange Delft 144 Drukkerij De Lange Jan. Agenten Jac. M. Willemsen Iz. Noordweg R 47 J. Kraak L. Viele, Melkhandel, allen Middelburg, bij wien R deelnamen verkrijgbaar zijn. 4500 Dakpannen, groote partij zwaar hout, lange leng ten voor schuurbouw. J. DINGEMANSE Timmerman Zoutelande. TE KOOP Werkmanswoning v.f 2000 Huuropbrengst f 5.50 p. week. Mooie rente voor geldbeleg ging. Te bevragen aan Wil- lemsen's Woningbureau, adres Wegeling's Nieuwsblad en Drukkerij De Lange Jan Lange Delft 144 Middelburg. Zandweg Vlissingen Eerste kwaliteit RUNDVLEESCH Stukken. Rollades en Lappen 11.30 per K.G. LAMSVLEESCH 80 cent per K.G. H. J. HOZEE - Middelburg BeenhouwerssingelK7ST el.329 TE KOOP 3 beste Kortmo- lens voor hand en paarden kracht en een dito klein mod. F. de Bruin, Teerpakhuizen- straat Middelburg. Ruime bergplaats voor fietsen. Prima Consumptie. Aanbevelend JACOB TJAARDA. Cadzandsche biggen Z. Zachariasse Biggekerke Cadzandsche biggen jobse Biggekerke Bouwgrond aan Zee, E 125 Domburg Varkenshok J. Maas, E 16 Domburg Qramafoon met 30 platen f 17.50 Kanaalstraat 132 Vlissingen Huizen en bouwgrond Ritthemschestraat 13-3 Souburg Gebruikte gramafoonpiaten 13 stuks f 6. Primulalaan 24 Vlissinhen Konijnen met hokken Joost de Moorstraat 17 Vliss. Biggen Boschzicht Ritthem Kortmoien sterke wielen met as 150 frambozenplanten A 47 Serooskcr-ke Kalfvaars rek. januari 170 Boudewijnskerke Puntsavoije en roodekool W. Bommelje Koudekerke 400 k.g. Mitlothiams zetaaruap- pelen A. Qvaa Souburg Pi ?uike witteboonen voor de zaai Janus Wisse Jz.. Meliskerke Droge muster wilgen en tronken j. Huijsman Koudekerke Radio koptelefoon als nieuw Smederij Ter Buttinge Grijpsk. Nieuw duivenhok Heerengracht M 18 Middelburg Een bascule C. Schout Zwanen- burg 5a Vlissingen Fiets f 10.— Tuindorp 78 Soub. Grijze stof voor heerejipak W. VVieiehiaker Koudekerke 1 vaarskalf No. 1 Zoutelande Een driehoekkachel J. Vreeke Koudekerke Een salamander kachel voor kan toor of werkplaats Kasteelstraat 93 Vlissingen Twee tafels 6 weerner stoelen, schaafbank de Voogd 114 Oostkapelie 300 kilo paardeboonen A 6 Biggekerke Nieuwe Swan-Vulpenhouder winkelprijs f 10.50 voor f 7.— Kaaskadcstraat 3 Vlissingen As en wielen als nieuw, draag vermogen 1200 K.G. Izaak Kooze Koudekerke Vette konijnen Kasieleijn A 66 Souburg Roode kralen Kanaalstraat B 159 Souburg 5000 kilo koolrapen A 80Souh. Vette Konijnen F. Maljers Grijpskerke Vette Konijnen No. 18ÖSt. Janskerke Zoutelande Zware konijnen H. Koppejan Zoutelande Krielaardrppelen Jan Wisse Zoutelande 200 bos tarwe-, 150 bos gerste- stroo H. Melis Zoutelande Konijnen met hokken Wed. P. Louwerse Zoutelande Vette konijnen P. Cijvat Koudekerke Directeurslessenaar No. 28 Ritthem jonge Cadzandsche Springbeer W. Qvaa Ritthem Zilveren Horlogeketting W. de Witte Koudekerke S'achtgeit Janis Brasser B 17*2 Koudekerke 700 K.G. Piatteboonen A. Francke Zoutelande Jongensschoenen 8 jaar 48 Zoutelande 2000 KG. Klaverhooi bij P. J. de Pagter 129e Ritthem Alle soorten stroo en klaverhooi Bode Janse Westkapelle Een bodezaak op Walcheren Bureaux Wegeling's Nieuwsblad 1-7 Succex Haaaskleurige ram, een witte voedster, Vlaamsche reuzen, broed '26 Veersche weg T 247a M'burg Varkensmest bij P. Polderman Koudekerke „Couburg" Een zoo goed als nieuw Singer Naaimachine, 2 mooie gaslampen en 2 schilderijen Bureaux Wegelings Nieuwsblad 2 Handharmonica's F. Geldof Koudekerke Een Dobberman-Pincerhond Koestraat 69 Vlissingen Nieuwe Singer Naaimachine Glaclsstraat 17 Vlissingen Een gekalfde vaars, mooie loop varkens en alle soorten stroo. Willem Roelse Westkapelle Eiken tafel Groenewoud 32 Vlissingen Slachtkonijnen Schroeweg 39 Middelburg Melkwijk met woonhuis Te bevragen onder No. 1297 Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Seijffertsmannen Verk. Quakkelaarstr. 181 Vliss. Noordstraat 44 Vlissingen Lange Delft 144 Middelburg Een handkar Lange Zelke 8 Vlissingen. Handgedorschen tarwestroo A. Dekker Aagtekerke Een jonge vare koe bij J. Francke Aagtekerke Blauwejzetaardappel. le verbouw W. Kodde Aagtekerke Konijnen 21/a K.G. vuil Lelielaan 3 Vlissingen Fornuispot Huvers, Duinen Koudekerke Een voer mest Frans Quite. Gr. Markt 3 Vliss, Angora konijneu vanaf f 4 B. de Nooijer. jasmijnstraat 143 Middelburg. Bravo poters Wattel, Veersche weg B 149 M'burg Een herdershond. Oranjestraat 4 Vlissingen. Emmerkachel. Hobeinstraat 25 Vlissingen onge Marmotten en loopvarkena oost Boogaard Meliskerke Een waakhond B 172 bij Buttinge Mest, f 5 per voer. Brieisman Koudekerke. Groote witte wyandothaan. Palingstraat 8, Vlissingen Vet varken C. Maas Az. Keiweg Koudek. 300 K.G. Paardeboonen M. Osté, Ritthem. Een ijzer anderhalf-persoons le dikant 3 gulden. Kasteelstraat 58 boven Vliss Mooi jong hondje Meilust Gapingsche weg. Pathéfoon met 28 platen Dijkstr. 89 Viissingen. Canapé met divandek Te bevr. Badhuisstr. 112 Vliss. Vierwielig wagentje en Hand- wagen9. Simpelaar Seisweg Mooie zevenweeksche Cadzand sche biggen. W. Louwerse Jz. Gapinge of in ruil een gramafoon met platen. Seisweg R 172 M''drih Zaalorgel Veerscheweg 8 8 Mid delburg. Mangels, S. de Visser Serous, Stroo en Biggen W. Wisse Ritthem. Poeljes, ook witte leghorn P. Koppejan Meliskerke. Koekkoek Plym. Rock Haan, '2e prijs M. T. V. liefst in ruil voor kriel. Domb. Schuitvlot Q 203 ben. Middelburg. Een Hengstveulen A 92, Meliskerke Goedgekeurde Bravopooters. W. de Buck Meliskerke Fokhan^n, eenden Simon janse Nieuwland Ladder, lang 41/2 meter Brigdamme B 137 Achterwielen en zijladders van kleine menwagen C. Christiaapse Serooskerke 500 K.G. Haver C. Vos, Biggekerke Een tafel A 93, Meliskerke Tentwagen J. Verhage Dam- poort Middelburg. Notenboomen, Wijkhuis St. Laurens Vette vaars en 2 Kalkoenhennen of in ruil Kalkoenhaan' P. Lampert Jz. Biggekerke leklas koe 3e kalf op rekening F. de Voogd, Grijpskerke Loopvarkens A. Maljaars Aagtek. Vet stierkalf E. de Korte Melisk. Stierkalf J. Koene Meliskerke Winterjas, Groote Abeele A 227 Driehoekkachel f 5 Abeele A 259c 6 Plymouth Rocks met haan ras zuiver. Zach. Jansenstr. W192Middelb. Mooie geboende tafel D. Willemse, St. Laurens Mooi stierkalf D 52 Westkapelle 4 Papillonvoedsters en 4 papil- Ion rams, 1 Lotharingerram mooie teekening, 1 haaskl. vlaamscfte reus ram Brasser Loodkop Veere Beste Kortmoien C. D. C. Dingemanse West-Souburg Ruim burger woonhuis klein ge- zin Oranjeplein 20 Souburg Groote Hoeveelheid spruiten, boerenkool en mangels Oude weg A 261 Souburg 'Mooia boom geschikt voor klom pen A. de Visser Oude weg A 261 Souburg 8 notenboorpen, 2 rijtuiglantaarns M. Kwekkeboom jr. St.-Laurens Partij brandhout. Bezichtigen achter het oude Station Te be vragen P. de Ruijter Schermin- kelstraat Vlissingen Kinderstoel en wieg Groenewoud 15 Vlissingen Mooie Cadzandsche Biggen D. Coppoolse Serooskerke Land en tuinbouwzaden W. Joziasse Serooskerke Lamoenkar op veeren H- janse Serooskerke Jongens-winteroverjas Adr. jobsc Schoolstr. Seroosk. Populieren stekken en palen M. Marcusse Serooskerke Kanthooi, mangels en bruine- boonstroo W. de VoogdDomburg 3000 K.G. Tarwestroo K. Wielemaker Fz.'Koudekerke Kalfvaars koe rek. 1 en 18 januari W. Duvekot Vrouwep. Woning groote tuin A. Vader 't Zand Stierkalf in ruil voor vaarskalf Gebr. Verhage Domburg De helft van een vet varken ruim 400 pond Torenzicht Zoutelande Tramstation Een koe keur uit twee rek. 15 Januari Abr. de Vsser Seroosk. Broedmachine en gekalfde vaars P. Janse Ritthem Een jonge sprmgst P. de Potter Breeweg Koudek. Beste melkkar B. Koole, Souburg. UH Vette geiten. Jan Wattel. Oostkapelie. Konijnen, Kalkoenen Ganzen Danielse Souburg f 1 voer gerstestroo j. Minderhoud Chrz. Domburg Spiegelruit met of zonder lijst groot 225vl75 Brieven met prijsopgaaf onder no. 1296 Bureaux Wegelings Nieuwsblad Gewichten voor Bascule L. Bakker Jnr. Aagtekerke Krielaardappelen. M. Moens Oostkapelie Boonenpiksel J. Louwerse bij Grijpskerke Partij keien. Wijkhuijs St. Laurens. Een bovenvoorkaniertje geschikt voor 1 of 2 persope.n Scherminkelstraat 9 Vlissingen Zagen scherpen, Maartense, Seisplein Middelb. Allerlei bontwerk Fransche Kerkslop 3, Vliss. Met half Maart een Handknecht Rottier, O. Vliss. weg E 187. Een dagmeisje gevraagd Bureaux Wegelingy Nieuwsblad Ploegwtrk. Simon janse Nieuvrland. Werkvrouw. P. Besuijen Berg- zicht Souburg. Een net Dagmeisje niet beneden 18 jaar. Scheldestraat 72 Vliss. Gelegenheid spekrooken P. Wisse Domburg Verloren tusschen Biggekerke en Welzinge een zakje met onder goed Joh. Jobse Biggekerke Gevonden een reiszak A. Sinke Koudekerke Beloofde Nieuwjaarsgaven van Koudekerke worden dankbaar aanvaard J. C. Allaard Biggekerke Verloren een handschoen tusschen Oostkapelie en Serooskerke op 24 Dec. P. de Kam Oostkapelie Verloren Gouden Broche B 116 Gapinge. Coosje Buskenstraat Vlissingen

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 10