ZIE ONZE ETALAGES FIRMA H. L. HENDRIKSE OTO-NIEUWS van Wegeling's Nieuwsblad van Vrijdag 20 Augustus 1926 Nergens voor zulke lage prijzen. SW Koopt bij ons, dan Is U tevreden over kwaliteit, prijs en bediening GRAVENSTRAAT MIDDELBURG Vraagt voor het plaatsen van AdvertentlBn op deze pagina onze speciale prijzen. Is beslist de mooiste reclame ADMINISTRATIE „WEGELING's NIEUWSBLAD" Door de Zaanlandsche zeilvereeniging werden 14 en 16 Augustus op het Alkmaarder meer nationale wedstrijden gehouden. Een prachtig geslaagde foto van de zesmeterklasse gewonnen door de H 7 Admiraal de Ruyter, gezeild door den heer j. R. Carp. Zaterdag werd in de Amstel te Amsterdam door het weekblad „Het Leven" een zwemwedstrijd georganiseerd om tiet kampioenschap van de Amstel. Een kijkje bi) den start die bi) het clubhuis van de Amstel plaats vond. Zaterdag werd op de Nieuwe Oosterbegraafplaats te Amsterdam het stoffelijk overschot van Dr. Ph. Falkenburg, in leven secretaris der gemeente Amsterdammer aarde besteld. Een foto van den lijkstoet op de begraafplaats. fH Zondag 15 Augustus vierde de Amsterdamsche Handboogschutterij „Claudius Civilus" haar 75 jarig bestaan, welk feest werd ingeleid met Koningschieten. Een foto van de jubileerende vereeniging waarop v. 1. n. r. R. A Akkerm ns, H. B. F. van Tilburg, C. H. Muller, W. de Groot, C. van Werven, j. van Poppel, H. Maas, allen zittend. Door de Kynologenclub Zeist en Omstreken werd 15 en 16 Augustus een Int. Hondententoonstel-* ling gehouden, open voor alle rassen Hen overzicht tijdens de keuring. Vijf achtereenvolgende jaren is Mejuffr. Dorothy Hughes uit Brooklyn, N. Y. bij den schoonheidswedstrijd tot de schoonste onderde schoonen verklaard Bellington Terriers, genaamd jum jum, Blue Gem en Spriglette, welk drietal een kampioensprijs behaalde op de Int. Hondententoonstelling. Fig. Mevrouw P. M. C. Toepoel van Rouweroij van Nieuwaal. M Een aardige foto van Miss Gertrude Edele, de Amerikaan- sche zwemster, die er dezer dagen in geslaagd is het Ka naal over te zwemmen, iets wat tot nog toe slechts aan twee mannen» gelukt is. Zij zwom het Kanaal over in den kortsten tot nu toe gemaakten tijd - een heele prestatie voor een jong meisje Fantasie Kleedjes. .19 Witte Kleedjes .19 Kapstokkleeden 249 Tafelkleeden .145 Divan- en Schoorsteenkleeden 295 Vitrage en Allover 9 Afgepaste Gordijnen .195 Karpetten .395 Matten14 Voetkussens ,89 Wollen Dekens 495 Chitsen Dekens 695 Molton Dekens Badmutsen Badcostuums Zwembroeken Zwempakken Japonstoffen Kinderjurkjes .59 cent Kinderkousen .17 cent Dameskousen .29 cent Sportkousen .29 cent Mans Sokken per paar 17V2cent 2 persoons Lakens .149 cent Sloopen .44 cent Bedovertrekken 595 cent Heeren Overhemden m. boord 179 cent Zelfbinders 9 cent Kapokbedden 1275 cent Dames Borstrokken 49 cent Dameshemden en Pantalons 69 cent Dames Combinations .129 cent Damqs Nachthemden .195 cent Sajet per knot .17 cent Machine Garen .15 cent Handgaren per 200 yards klos 5 cent Koket vóór alles, jongedame „Hé George, ik wou dat je niet zoo on handig deed, nu staat mijn hoed heele- maal scheef I"

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 3