voor Transvalia Rijwielen A. J. L. HANSSEN Visitekaarten Noordstraat 44 H. WE6ELIN6 degelijk Kosthuis Modebladen V [Waterzucht en de Nieren KOOPT VOOR 7 UUR 's AVONDS Direct te Huur Te koop BRANDSTOFFEN Dienstbode gevraagd Noodhulp Winkeljuffr. Werkvrouw gevr. Te koop Huisje te Koop Petroleumkachel HUISEIGENAREN Jouge Hondjes Kamerkookkachel Mo tor jekker Wasschen Nette Werkvrouw Te koop Meisje gevraagd Te koop gevraagd zijn duurzaam en lichtloopend als geen andere. - Agent voor Vlissingen Rijwielhandel „DE RENBAAN" Te Koop gevraagd: Ter overname aangeboden Te Koop TE KOOP TE KOOP TE HUUR Te Koop Te Koop Grint te koop Te Huur gevraagd degelijk Kosthuis Te Koop Te koop gevraagd Net Meisje Te koop: Weder verschenen Kunstplaat Te Koop Te Koop Een Slagersknecht Te Hoop Te koop Te Koop Te Koop ïoor de ï.s. Feestdagen. Te Koop TE KOOF Te Koop Te Koop gevraagd: Te Koop Te Koop TE KOOP Te Koop Te Koop Te koop Te Koop Te Hoop Te koop aangeboden GEVRAAGD KOOPJE Te koop Te Koop Pieterse van Wijck To Koop Te koop Te Koop Te koop: Te koop Te Hoop Te koop Te Hoop Te Koop: Te Koop Te Koop Te Koop Te koop Te Koop Aan het Publiek van Vlis singen en Omstreken. Doet uw inkoopen voor 's avonds 7 uur. Steunt de Winkel bedienden in hun actie. Hebt TJ een dienstbode, bediende kellner, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen? Hebt een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja I Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. Brieves iett. B Bureau vu ditBlid Adres Vegellig'B Vraag es Aanbod. Waterzucht is ophooping van water in het lichaam, doordat de nieren niet in staat waren om het af te voeren. Het is niet een ziekte op zich zelf, maar een ver schijnsel van een organische ziekte, Of gebrekkige nieren, of een hartkwaal kunnen de oorzaak zijn, doch daar nierkwalen zoo vaak het hart aantasten, zijn ge woonlijk de nieren schuldig. 's Morgens optredende ver schijnselen van waterzucht (paf ferigheid onder de oogen en in het gezicht) wijzen op een nier aandoening. Zwellingen van de voeten en handen na inspanning, vooral 's avonds, kunnen aan- toonen, dat het hart is aangedaan. Dikwijls treedt waterzucht door nierzwakte tijdens zwangerschap op. Dit wordt verklaard door het feit, dat de nieren dan meer bloed te filtreeren hebben. Deze over spanning kan de nieren ver zwakken. Andere indirekte oorzaken van waterzucht zijn bloedarmoede, overwerking en zorgen. In ver waarloosde gevallen kunnen de beenen en het lichaam enorm opzwellen, en de buik, de borst ende hersenen worden aangedaan. Heete luchtbaden zijn nuttig, doordat zij de huidporiën openen en reinigen, en geregelde stoel gang is noodzakelijk. Deze beide voorzorgen verlichten het werk van de nieren. Maar gebruik om deze organen te helpen en te versterken Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Duizenden zijn blijvend gebeterd door dit speciale nier geneesmiddel. 49 Te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstraat 13 a f 1.75 per doos. Namens den Alg. Ned. Bond van Handels- en Kantoorbedien den, afd. Vlissingen. (of tegen Januari) een gemeubi leerde Kamer met pension (en naar verkiezing huiselijk verkeer) op den*Nieuwendijk. Meerdere inlichtingen verschaft Vlissing's Woning en Pension- Bureau, Pieterse van Wljck Bella- mypark 9 (naast het Maastrichts Bierhuis). een Uittrektafel en een Gas- comfoor. Boul. Bankert 14. Wij vestigen uwe aandacht op onzen han del in alle soorten Aanbevelend, L« BACK, Kasteelstraat 42. Bureau Vraag en Aanbod. gevraagd. Mm lageiing'g ïrsag ea AhM voor 1 dag per week bij Mej. Pteterse van Wijck, Bellamyp. 9. een paar Rubberlaarzen lang model. Breewaterstraat 43. spoedig te aanvaarden. Van Speykstraat 26. te Koop. Sche'.destraat 13. die hun eigen belang begrijpen geven hun to MLoop en te Huur zijnde huizen alleën op aan PIETERSE VAN WIJCK's Wo ning-Bureau, daar alleen ont vangt men zelf reuzenprijzen. Rubriek VRAAG EN AANROD enkele lieve jonge hondjes voor liefhebbers tegen geringe prijs aangeboden. Villapark 129. te koop (mooie). B. Ewoudstraat 32. Een zeer goede te koop. Maat 48, voor f 7.50. Beurstraat 12. Natte of droge aan huis gevr. Nieuwstraat 32. gevraagd. Mej. Kodde St. Jacobstr. 18. een korenblauw nieuw wol Dameskleed f25.— Adres Keg«llagi Ynig ea Aubtf Een net aankomend voor de morgenuren 8—12. C. Buskenstraat 63 ben. Enkele Krielkippen. Bureau Vraag en Aanbod. Nette jongeman zoekt Brieven Iet. K Bur. Vraag en Aanb. eenige meters IJzerdraad (oud of nieuw) voor kippenhok. Een soliede Jas voor f 14. Mru Wegalligï Htm fl" i-fcd 1 paar zoo goed als nieuwe Zeelaarzen, prijs f25. Adm fegailigï Yraag es liibot Petroleumkachel. Lambrechtsenstraat 6. een zwarte Damesmantel 50-60 jaar. Kasteelstraat 62. een groote ongemeub. Kamer en een IJsslede te koop. Nienwstraat 29. 1 paar Heerenschaatsen van het welbekende merk Ruiter-Akkrum zoo goed als nieuw. Glacisstraat 67. Een witte Vlaamsche Reus. Emmastraat 16 boven. a f 1 per mud. Een Kookfornuis 100 L. bij W. Kasteleijn, A 66 Souburg. een Huis of gedeeltelijk. Gevraagd een voor twee vrienden. Br.lett. M H M Bur.Vraag en Aanb. Een in goeden staat zijnde Vulkachel. Een tweepersoons houten Le dikant. Paardenstraat 16. biedt zich aan voor de huishou ding, voor de winkel of bij kin deren. Bureau Vraag en Aanbod. Gebreide Mantels, Jumpers, Damescostuums, Kindermantels en -Jumpertjes en -Mutsen, wol len Kousen in alle maten Bed spreien, Tafelkleeden enz. Alles aan spotprijzen. Kleine Kerkstraat 7 boven. de nieuwste in WEGELING's BOEKHANDEL Noordstraat 44, Vlissingen. (groot formaat) voorstellend "Je ruzalem", te koop aangeboden, voor f 13. Bureau Vraag en Aanbod Een lap wollen Stof, geschikt voor dames- of heerencostuum. Spotkoopje. Bureau Vraag en Aanbod. 2e hands Hulsmeubelen en ook te hoep gevraagd. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. gevraagd,spoedige indiensttreding gewenscht. Zich te vervoegen bij Jac. de Visser, Coosje Busken- straat 72. Een Kamerkookkachel. Groote Markt 17. 1 Fietslantaarn model Solaren 1 Tooverlantaarn. Marinestraat 14. een Salamanderkachel, groot model. Ch. Vermeesch, Badhuisstr. 8. Patrijs Krielhaantjes, broed 1920 Verk. Quakkelaarstraat 92. Wie verzekerd wil zijn Van een Vet Konijn, Bestel spoed:g bij mij. Glacisstraat 174. hardsteenen Gootsteen. Joost de Moorstraat 3, ben. een Vogelkooi met Standaard. Koudekerksche Weg 69. een Theekast. (Blad Friesch Houtsnijwerk). Groote Markt 3. een Godin Vulkacheltje. A. v. Wijk, Kleine Markt. een nieuw Hondenhok, voor elk aannemelijk bod. Lammenstraat 9. 6 Poeljes met Haan, volop aan den leg. Geraniumlaan 8, Tuinstad. een Gedenkboek van het 25-jarig bestaan in Nederland van de S. D. A. P. en een waschbord. Tuindorp 30 D, Souburg. een Kamerkacheltje, een Zaal kachel en een Vulkachel. Bellamypark 9 beneden. een prachthaan van de Ten toonstelling. Steenenpad A 75, Souburg. een eerste klas Trekhond met kar. C 56 West Souburg. Dakpannen bij S. Coppoolse, Souburg B 46. een Kinderwagen zoo goed als nieuw. Trompstraat 6. een nieuwe prikslee met 2 prik kers en een oude kinderwagen, tezamen voor f7.— ook afzon derlijk te koop. Kanaalstraat 140 boven. twee vette Konijnen. Oude markt 9. Een jongenswinterjas, leeftijd 12 h 13 jaar, zoo goed als nieuw. Kasteelstraat 23. Platte Buiskachel en Keuken fornuisje. Koudenhoek 18. te Souburg een goed onderhouden Eénverdiepingshuis. Te bevragen Verkuyl Quakke laarstraat 21c. Vlissing's Wening-Bureau Bellamypark 9 (naast Maastrichts Bierhuis) heeft te koop i leeg komende huizen bij het Kogelpark, Hobeinstraat en Bou levard. Een paar Eenverdiepingshuizen op het Eiland en Nieuwe stad, en Koudekerksche weg. Woon- en Winkelhuizen in Walstraat, Spuistraat en Nieuwen- dijk en eenige Hcerenhu'zen en Villa's aan Strand en Badhuis straat. Kantoor is geopend van 's morgens 8 uur tot 's avonds 10 uur. 6 dubbele wilte Muziek-lesse- naars en een groote ijzeren Koffie- boonenkoeler. Groote Markt 14. een wit Kinder ledikantje, prijs 10 gulden Schoolstraat 6. 4 schermen, 1 M breed 2 M hoog. Slijkstraat 7. een zoo goed als nieuwe Kin derstoel, prijs f10. Glacisstraat 121. Een Vulkachel. Wagenaarstraat 15. Een rechtstaande Bontkraag. Mm legeBifi Vraag ea Aanbod. een Kamer-petroleum-Hanglamp. Verkuyl Quakkelaarstraat 119. Een Petroleumlamp. Groenewoud 30. Canapé, 2 Crapeauds en Stoe len. Wagenaarstraat 52. een Eikenh. Buffet en dito Tafel Bureau Vraag en Aanbod. een Stoelwagentje L. Hokke, Groote Markt 3. een complete Lichtleiding met accu, 30 ampère, zwakstroom. Kopmels, Schoenwinkel. Warmwaterstoof bekleed koper, twee Wintermantels oud en jong, Nieuwe zwarte Rok 45 jaar en ouder. Oude Markt 27 2 x b. een mooie Herdershond oud 7 maanden'(teef). Adres Vegeiligi Yrug ei luM.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3