Nette Loopjongen Net Dagmeisje gevraagd ZINDELIJKE GOEDEREN Di Te Koop Aankomend Meisje Te Koop Te Koop Te Koop Te koop gevraagd TE KOOP Net Kosthuis Te Koop Te Koop Te Koop nette Dagdienstbode Huisraad te koop Te koop Te Koop gevraagd Te Koop gevraagd: Een net Meisje TE KOOP Te koop Te Koop Te Koop Te Koop SMIDSKNECHT, GEVRAAGD Te Koop Te Huur gevraagd Aangeboden Te Köop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop TE KOOP Te Koop Te Koop: TE KOOP Te Huur gevraagd Te koop Te Koop Te koop gevraagd Te Koop Eeii Zaak Te Koop Tweeverdiepiugshuis TE KOOP Te Koop Te Koop Te Koop TE KOOI' Te Koop: Te Koop Te Huur Te Koop Te Koop: Nette Werkvrouw Te koop Te koop aangeboden aankomend Meisje TE HUUlt net Meisje, Te Koop Te koop Moeders neemt u in acht. Gevonden Voorwerpen. Hebt U een dienstbode, bediende, bellner, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt U een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze lubriek. Dat kost niets. Elke regel meer kost 10 cent bij vooruitbetaling. Advertenties zonder adres kosten 25 cent extra. Gemeub. Kamsr te Huur en nutte Kostganger gevraagd. Adres Vegeliog's Vraag en Aanbod. Aires Vegeliog's Vraag en Aanbod Ter ovename aangeboden Ter overeame gevraagd Door plaatsgebiT Adres tffgellig'8 Vraag en Aanbod Ter overname aangeboden Voor de Eerste en volgende Koopdagen kunnen dsgelijksch Aires fegsüEg's Yfitg es Aanbod. Briefen letter J bureau f d blad Zooveel hangt van u af. Het is voor vrouwen niet ver standig om haar eigen pijnen te verwaarloozen, ofschoon velen zoo onzelfzuchtig zijn. Zenuwachtigheid, pijn in de lendenen en zijden, rugpijn, duizelingen en urinestoornissen wijzen op gevaar voor nieruit putting en verschijnselen als graveel, rheumatiek, nier-water zucht en blaasontsteking. Vrou wen dienen beslist niet zulke kwade kansen loopen. AI was het alleen voor anderen vrouwen moeten de noodzakelijk heid van zich in acht te nemen begrijpen. Zorgen en overwerking ongeregelde maaltijden, gebrek aan frissche lucht en andere zelfopofferende gewoonten kunnen niet blijven duren. Zij leiden tot ophooping van urinezuur en dit veroorzaakt nierkwalen. Tracht uw huiselijk werk te verminderen, de maaltijden op bepaalden uren te houden, iederen dag een flinke wandeling te maken en 's nachts acht uren te slapen. De resultaten zullen uw verwachting overtreffen. Tot versterking der nieren en genezing der nierverschijnselen worden Foster's Rugpijn Nieren Pillen aanbevolen. Dit speciale niergeneesmiddel bevordert de werking der nieren, bewerkt vrije vloeiing der urinewegen en heeft een verzachtende, antiseptische werking op de blaas. Zelfs bij langdurige nier- en blaasziekten hebben Foster's Pillen succes. Zij werken niet op de lever of ingewanden.Haar totale genezende kracht is op de nieren, de urine wegen en blaas gericht. Hieraan kan nog worden toe gevoegd, dat vrouwen groote baat vinden bij dit geneesmiddel in aan haar geslacht eigen zijnde beproevende tijdperken. 62 Let er op, dat gij de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen krijgt. Iedere echte doos draagt de handteekening van James Foster. TeVlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beuiest, Lepelstraat 13 f 1.75 per doos of f 10.per zes doozen. een donkerbruine muts bij Boucherie, Glacisstraat 50; een lederen muts bij Verspoor, Em- mastraat 18; een kindermuts en pop bij Nijveld, Verkuyl Quakke- laarstraat 271een halve zilver bon f2.50 bij Geeve, Aagje Dekenstraat 87een zilveren hanger (collier) bij Gilde, Oude Markt 20een klein steekbeiteltje bij de Rijder, Hyacintenlaan 8; een nieuwe marinemuts bij van Boven, Dijkstraat 103 een groene band van een mantel bij Gillissen, Oude Markt 8een tabakspijp bij Vanlussen, Bellamypark 35; een gouden oorring bij Jaquet, Boulevard Evertsen 16; een bruine damesmantel bij Porrey* Hendrikstraat 36een vrouwen zak met portemonnaie bij Klop- meijer, Lange Zelke 8een jockeypet bij Kokké, Evertsen- straat 30; een onderdeel pince- nezmet 1 glas bij Harinck, Groe- newoud 17; een klein grijs poesje bij Dr. Detmar, Breestraat een zilver ringetje bij van der Made, Kleine Markt 1 een zwart lederen portemonnaie inh. zilver bon a f 1.- en 20 cent paar photo's en winkelbonnen bij van der Velde, Verkuyl Quak- kelaarstraat 98een ring met 3 kleine sleuteltjes bij Goedhart, Crocuslaan 18; een zilveren schakelarmband bij Herweg, Kasteelstraat 38een ceintuur bij de Hes Gravenstraat 43een sleutel bij Seelen, Noordstraat 60een kastsleutel bij Dom misse, Kasteelstraat 64; een koralen kindertasch bij de Veij, slager, Vrouwestraat 4; een hondenpenning (14b) bij Kuzee, Koestraat 10; een zilveren han ger (collier) bij Berlekom, Ko ningsweg 19; een portemonnaie inh. f 1.— bij v. Zorgen, Kouden hoek 16; een huissleutel bij van Leeuwen, Paardemarkt 29; een kinderschopje bij Daalhuizen, Noordstraat 6een bruingestreept jongensjasje bij Klein, Lelieën- laan 31een ring met huissleutet bij Keersemaker, hotel „Goes" Rubriek VRAAG EN AANBOD een Héerenrijwiel Winkelmanstraat 7. benoodigd. Slijkstraat 17. een Heerenrijwiel Hurgronjestraat 22. Gegoten Keukenfornuis Tuindorp 38, Souburg zes Postduiven. Bankertstraat 34. WILLEMSEN, Noordstraat 67. gevraagd. AdresF. J. DEN BOER, Walstraat. lfleeschsnijmachine Brieven met prijsopgaaf left. O Bureau v. d. Blad.;: bij inschrijving vóór 5 Aug. a.s. 'n Eenverdiepingshuis (Kasteelstr) Aires WegeliBg's Vraag en Aanbod gevraagd bij menschen zonder kinderen of Weduwe, liefst met vrij kamertje. Brieven lett. N J H een Heerenfiets. Vrijdomsweg 22. een Promenadewagén, Kromme Elleboog 2. een Papegaaienkooi in goeden staat. Kasteelstraat 59. Wegens teleurstelling een gevraagd, loon f 20 per maand, Zondags vrij, liefst uit den boeren stand. Adres DUIJVEKOT, Lam- brechtsenstraat. Wegens vertrek Scheldestraat 2. een Cither met muziek en een Guitaar. Nieuwendijk 43. 6 Kamerstoelen en een Tafel. Nieuwstraat 18. Jonge Krielkippen. Prinsestraat 38. gevraagd ter opleiding in de winkel, ongeveer 15 jaar. een Varkenshok. AdresRitthemsche straat B 388, Oost-Souburg. een Hondenhok. Kolvenierstraat 32. Twee Zwarte Mantels voor een bejaarde dame, een blauw Mantelpakje, (klein model), een Bont en twee paar schoenen. Bureau Vraag en Aanbod. een Prachtige Herdershond, (Reu) wegens afschaffing. Molenstraat 69. een massief Nachtkastje en een mahoniehouten Waschtafel, met marmer blad. Nieuwstraat 76. Terstond kan geplaatst worden een halfwas H. de Smidt, Koudenhoek een medelezer op „AVI CULTURA". Koudenhoek 12. I en 2 verdiepingshuizen staande Kasteelstraat. Te be vragen BUT, Vrouwestraat 27. een Boven- of benedenwoning door Echtpaar zonder kinderen. Boekh. Van der Peijl, Souburg voor billijken prijs gemeubi leerde Zit-Slaapkamer v. h. z. b. b. h. met of zonder pension Ook nog een klein gemeubileerd slaapkamertje te huur. Noordstraat 27 2 x bellen. een Kamerkachel Oranjeplein A 29, Souburg. 2 Preiplanten en Andyvie- planten. Adr. Corré, Leliënlaan 3. 4 jonge Konijnen, witte Vlaamsche Reus (11 weken) Nieuwendijk 31. een goed onderhouden Naai machine. Paardenstraat 39. Andyvieplanten bij M. OVA, Boschweg. een open Haard Kachel Boekh. v. d. Peijl, Souburg Belgisch Fornuis, aan hetzelfde adres een Linnen kast te koop gevraagd. Bouwen Ewoudstraat 32. Gasto^stellen, ook gene gen te ruilen voor Petroleum stellen. Boulev. Evertsen 20 boven een jonge Trek- of Waak hond voor elk aannemelijk bod en een jonge Geit, prachtbeest, bij de 5 maanden oud. Anjelierenlaan 4, Tuindorp. een Amerikaansche Houtboor machine. Walstraat 85 (2 x bellen). een Waschtobbe en een 6aslamp. Ciijverstraat 27. Huishoudelijke artikelen Koudenhoek 18. een Kinderwagen. Ruijterstraat 4. een paar Heeren- en een paar Dames-schoenen. Evertsenstraat 17. een nieuw Droogrek. Scheldestraat 5 (boven). een Voordeur met kozijn. Nieuwstraat B 52, Souburg. door echtpaar zonder kinderen, een Benedenwoning, op het Eiland of in de stad. A0m Vegeliig'B frtig es Aanbod Twee Waschtobben, een Thee- kast en twee Bloemtafeltjes, alles nieuw. Glacisstraat 35. een Fototoestel (Ica9xl2) met statief. Boulevard de Ruijter 80. een Reiskoffer. Emmastraat 10, 3 x bellen. een mooi Belgisch fornuis Bureau Vraag en Aanbod. van niet te groote omvang tor overname gevraagd. Bureau Vraag en Aanbod. een koperen Papegaaikooi Verkuyl Quakkel.str. 38 Boeken voor H Handelsschool lste kl. en aangeboden boeken 3e kl. H.B.S. Noordstraat 82 TE KOOP. Stevig, goed on derhouden pand. Koopsom billijk. Betaling aan contanten bij koop f 1000 voldoende, restant kan blijven staan tegen gewone rente. Spoedig te be trekken. Adres: C. SANDERSE Hobeinstraat 79. 2-pers. Ledikant met stroo- matrassen. Verk. Quakk.str. 129. een paar Zeelaarzen Glacisstraat 135. 2 pers. Engels^OOp ressort, veerenbed, ikant, kussens, deken, 1 pepwee ook geheel compleet;ant stoeltjes met tafel Adresin- straat G 166, Middelburg<- een mah. Linnenk. en Spiegel. Gramaphoon met 35 platen, 3 konijnen met hok, uittrektafel, gebloemd tapijt Va en Heeren rijwiel voor spotprijs. Bellink- straat G 166, Middelburg. eenig Huisraad wegens plaatsgebrek. Prinsestraat 42. Walstraat 76. een Canape Hendrikstraat 46 boven. een Handkar Bakkersgang 9. een Keuken- of Kamerkachel. Groenewoud 21. een vrij gemeubil. Etage. Adres WegeliBgs Yreag ee Aanbod. een nieuwe rose vilten hoed Ad/es Wegeilug s Vraag es Aubod. zes eikenstoelen, salon tafel, buffet en Theetafel. Molenstraat 24 boven bijgebracht ef thuis af gehaald werden. BREESTRAAT 5 (Groote Markt) gevraagd voor de Woensdag- en Zaterdagmorgen. 75 dakpannon voor f 5 Verk. Quakkelaarstraat 154 een goed onderhouden Gra maphoon. Te bevragen bij Gillissen, Vlamingstraat 31. Voor direct of later een flink gevraagd, leeftijd minstens 14 j. Glacisstraat 36. een Bovenachterkanier Nieuwstraat 31. Biedt zich aan tegen begin Aug. voor dag en nacht. roode wollen Mantel voor f 5 een Winterjas leeftijd 16 jaar Adres ïegeHngi Vraag ei Aiabed. in September te aanvaarden een Eenverd epingshuis in de Prinsestraat en een Pakhuis aldaar en in de omgeving der Gravenstraat direct een Groente en Fruitzaak met straatnering, welke een goed bestaan oplevert. Huis, zaak en pakhuis is te verkrijgen voor slechts f 3850. Kom dus vlug naar Woning- Bureau PIETERSE VAN WIJCK.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3