L. J. DE REGT Terstond Gevraagd: Net Meisje Werkvrouw Kindermeisje. Een Loopjongen ZINDELIJKE GOEDEREN Glas-, Behang- en Schilderwerken. GENEZING, volkomen APOTHEEK. bij J. VAN WIJNEN P.Jz, Krimpen a. <1. IJssel Tweeverdiepingshuis Een Linnenkast Een Buffet Bekwaam Schoenmakersknecht Pakkist te koop Groote Kleerkist Te Koop AMATEUR Heercnrij wiel te koop Een Mandoline Yelo Wasch mach ine Te koop gevraagd Schrijfwerk Benedenhuis te huur TE KüCfP Te Koop TE KOOP: Net Meisje Werkvrouw Prachtig Vloerkleed Kinderwagen te koop TE KOOP Flinke Keukentafel Te Koop Te Koop Te koop Tc Koop: Twee-Verdiepings Winkelhois, Een f et Meisje TE KOOP Te Koop* Te Koop DAGMEISJE Te Koop Flinke Loopjongen Te Huur gevraagd Te Koop TE KOOP: Te Koop Te Koop Te Koop VILLA te Koop Een net Kosthuis Te Koop Te koop Dagdienstbode nette Dienstbode. Te koop Te huur gevraagd Flinke Werkvrouw Kinderwagen te koop Te Koop gevraagd Burger-Woonhuis Te koop aangeboden Te Koop Te Koop TE KOOP To Koop Nette Kostgangers 2e hands Fietsbanden Te Koop 2 nette Kostgangers Dagdieustbode Keukenfornuis Mantelpak te koop Te Koop Te Koop Te koop: Te Koop Werkhuizen 2 Konijnenhokken Gebruikt Dakpannen Te Koop Te Koop Rugpijn bij jonge menschen. Glacisstraat 56 Oprit 39 Zondag 11 April Wed. van Ockenburg, Badhuisstr. Waarschuwing BBT" Alleen zij, die tegen kwitantie betalen, worden ge rekend abonné op dit blad te zijn. Kwitanties zijn gedrukt en voorzien van de naam van den Uitgever. Brieven lett. B S Bureau m dit Blad Br. lett. G Bureau tud dit Blad Adres Wegelings Vraag eu Aanbod. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Adres Wegeling's Vraag eu Aanbod. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod. Adres Wegeling's Vraag eo Aanbod. Adres Wegeling's Vraag en Aanbod Fatsoenlijke Dagdienstbade Brieyen letter S V bureau d blad Adres Wegeling's Vraag in Aanbod Adres Wegeling's Vraag en Aanbod Ter overname aangiboden f De menschen boven de veertig weten, dat rugpijn vaak een nier kwaal aanduidt, maar jonge men schen denken niet altijd hierover na. Jonge mannen wijten het dik wijls aan hun bezigheden en jonge vrouwen aan haar geslacht beide gevaarlijke en misleidende gevolgtrekkingen, als de nieren de werkelijke oorzaak zijn. Er is niets, wat dan meer on middellijke verzorging vereischt. Verwaarloozing sluit ernstige ver schijnselen in zich als rheuma- tiek, nier-waterzucht, steen, ont stoken nieren en blaas, ischias, spii, graveel en zelfs ongenees lijke ziekten. Onmiddellijke behandeling ver eischt in sommige opzichten zelf verloochening. Vele van de zoo genaamde genietingen des levens zijn slecht voor de nieren. Zware maaltijden, alkoholische prikkels en ongeregelde gewoonten dragen bij tot vorming van overtollig urinezuur en tasten de teere nier filters aan. En nog erger staat u te wachten, als dit kwaaddoend vergif aan de nierfilters ontsnapt en in de spieren, zenuwen en gewrichten kristalliseert. 59 Begin verstandig te leven en gij zult beginnen gezond te worden. Gij kunt uw herstel bevorderen door de nieren met Foster's Rug pijn Nieren Pillen te versterken. Dit geneesmiddel dient uitsluitend voor het regelen en heelen der nieren en blaas, en gaat zoo doende de kwade gevolgen van urinezuur tegen. De werkzaam heid der nieren wordt hersteld, het bloed weder gezuiverd en de opgehoopte vergiften en vloeibare onzuiverheden worden geleidelijk uit het lichaam verdreven. Op elke echte doos Foster's Rugpijn Nieren Pillen komt het handelsmerk de man met zijn handen in de lendenen voor. Te Vlissingen verkrijgbaar bij A. C. Beniest, Lepelstraat 13, a f 1.75 p. doos of f 10.per zes doozen. ensnel, zonder opname in zieken huis, door de wonderdoende plantenextracten van Dr. Damman, voor elke ziekte verschillend suiker- en eiwitziekte, ontsteking, pijn en zwakte der nieren, blaas (bedwateren, urinewegen- en ge slachtsziekten der beiden sexen) geheime ziekten, (ontsteking der voorstandsklier, vernauwing, vloeiingen, witte vloed, zwakte op de geslachtsdeelen, aambeien, huid- en baardziekten, exceem, jeuk, bloedarmoede, verstopping, hoest, asthma, bronchitis, padagra, rheumatiek, zenuwpijn, jicht, leverziekten enz. enz. Vraagt gratis brochure No. 180 met om schrijving voor welke zieken aan Snabilié, Gr, Markt 7 Rotterdam. is geopend de Apotheek van Rubriek VRAAG EN AANBOD Hebt U een dienstbode, bediende. kellneF, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer oE huis te huur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt U een woning of kamer te huur Wilt A*j U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo fa! Plaats dan een 4-regeIige annonce in deze tubriek. Dat kost niets. Élke regel meer kost 10 cent bij vooruitbetaling. Advertenties zonder adres kosten 25 cent extra. Twee Schilders TE KOOP. Solied Zeer billijk slechts 4; f 700 te storten, restant kan blijven staan tegen de gewone rente, Spoedig te betrekken. C. SANDERSE, Hobeinstraat 79. ia koop, geschilderd f35.— Breewaterstraat 21. te koop, geschilderd f35. Breewaterstraat 21. Biedt zich aan Een groote stevige Te zien en te bevragen We- geling's Boekhandel Noordstreat. te koop. Oude Markt 39. Voor de Eerste en volgende Koopdagen kunnen dagelijksch bijgebracht of thuis af gehaald worden. BREESTRAAT 5 (Groote Markt). eenige mooie Bedspreien Tafelkleeden,Wiegsprei- en, Onderrokken, Corset- lijfjes, wollen Kousen in alle maten, Tricot Kin derpakjes, enz. enz. Kleine Kerkstraat 7 (boven), (bij het Postkantoor) vraagt een Schaafbank te koop, plm. 2 M. lang. B. HOOGESTEGER, Oost- en West-Souburg, Oude Vlissing- sche weg A 223. gevraagd voor de morgenuren. Kerkhoflaan 5. te koop gevraagd. Brieven met prijsopgaaf. te koop met wringer. Hellebardierstraat 4. gevraagd. Provoost, Nieuwendijk 39. een Mahonie- of Eikenhou ten Linnenkast. of iets dergelijks aan huis ge vraagd. Oude Markt 27. Lange Zelke 4. Boeren manskieeren, waaronder 2 Rokken, Broek en Vest, Goud en Zilver, waarbij een paar knoopen, en een goed onderhouden Kinderwagen. Te bevragen Boekhandel Van der Peijl te Souburg. een Gaskachel, doofpot en Tafel. Monté, Van Galenstraat 3. een Guitaar en een Kanon Monté, Van Galenstraat 3. gevraagd niet beneden de 18 jaar voor de morgenuren. gevraagd voor Vrijdags. Hobeinstraat 39. gevraagd 2 x per week. Quastersr Badhuisstraat. Mevrouw Roos, Nieuwendijk 2, vraagt een net te koop. Breestraat 7. Prinsenstraat 36. een Promenadewagen. Paardenstraat 18 (3 x bellen). te koop gevraagd. een Promenadewagen, Glacisstraat 76. een Schommelwieg. Slijkstraat 10. een zwart-bruin Hondje twee jongeps broeken (leeftijd 15 jaar) en ecn Petroleumlamp. Kerkstraat 8 boven. staande Hobeinstraat. Br. lett. S. A. Bureau Vr. en Aanb. gevraagd. Nieuwendijk 19 beneden. Schilderijen, Wandbor den en Bloemenmand, Glacisstraat 128. een lap stof voor mantelcost: Glacisstraat 128. een Konijn met 8 jongen, ook afzonderlijk. Glacisstraat 96. gevraagd. Adres: Mej. KODDE, st. Jacobstraat 18. een mooie nieuwe witte Jurk leeftijd 10—13 jaar en een fluweel manteltje met mutsje leeftijd 1—3. Schoolstraat 24. gevraagd voor de morgenuren. J. DE LANDMETER, Slager, Breestraat 7. een Benedenhuisje. Beursstraat 12. een zwart Gascomfoort met 3 Pitten. AdresBadhuisstraat 45. Keukcnkachel met 2 gaten en een Haard-Kacheltje. Ridderspoorlaan 25. een prachtig Gascomfoort. Groenewoud 15. een hok Postduiven. Koestraat 65. voor honderd gulden een prachtige Salon Phonograaf Pr,thé, met dubbele weergever en ongeveer 50 platen. Koopers beneden de f 100 behoeven niet te komen bezichtigen. Paul Krugerstraat 12 (beneden) Badhuisstraat. Te aanvaarden I Mei desver- langd kan eerste Hypotheek k 41/» procent er op gevestigd blijven. Meerdere inlichtingen geeft PIETERSE VAN WIJCK's Woning-Bureau" aangeboden. een ledikant met kapok bed, peluw en 2 kussens en een werkbank groot 250 x 110. Rioolstraat 10. tegen billijken prijs 2 lakken goed voor pakken. gevraagd tegen 1 Mei. Gevraagd met 1 Mei of later een Zich aan te melden 's avonds bij Mevrouw WAGENAAR, Bad huisstraat 86. Heerenfiets voor f 15 Koudenhoek 29. gevraagd. Mej. W1LLEMSE, Bad huisstraat 14. door echtpaar met 1 kind ge meubileerde kamër met kookgelegenheid liefst bij nette werklieden. gevraagd bij J. C. LAGAAIJ, Steenbeer. gevraagd. Noordstraat 27. Vlamingstraat 23. een Hondenmand, Bellamypark 1. Voor f 6500 te koop een bij de Zeilmarkt (aparte boven woning en eenige duizenden meters Bouwgrond (bij de Mailbooten). Woning-Bureau PIETERSE VAN WIJCK. 2 uitmonsteringen zoo goed als nieuw, onderofficier marine (bootsman). Arsenaalstraat 20. een Kamerkachel en een Salontafel. Wed. Sanderse, St. Pieterstraat A 69 Middelburg. een Heerenrijwiel. Hurgronjestraat 22. een vliegende Hollander met gummi bandjes. Promenadewagen en Kinderstoel. Gravestraat 33. gevraagd. Walstraat 9. te koop. Sohier Noordstraat 22. Kabinet, Linnenkast en Karpet. Koudenhoek 18. gevraagd, v. d. Swalmenstraat 3. gevraagd tegen 1 Juni. Loon f 12 per maand. Voor den meest biedende een grijs geëmailleerd te koop met dito Kolenbak. Bureau Vraag en Aanbod. maat 42. Breewaterstraat 23. een mahoniehouten Tafel en 2 koperen Bloempotten. Kleine Markt 3. 2 groote Inmaakpotten. Kleine Markt 3. een Handkar, een Cither en 2 Schilderijen. Burchtstraat 341 Souburg. een paar hooge bruine Laar zen, zoo goed als nieuw, maat 40. Kanaalstraat 132. een Sa'ontafèl. Evertsenstraat 2. Een werkvrouw zoekt eenige voor de schoonmaak. Schoolstraat 24. te koop. Hyacintenlaan 2. te koop. Hyacintenlaan 2. 3 Kippen met Haan. Molenstraat 49. 6 Stoelen met tafel. Palingstraat 23. Adverteerders HET aanyewezen blad

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1920 | | pagina 3