Hij zit er weer.. Kataiij altijd anen nog m aanval Moord mogelijk of bij Rotterdam in Professor Oud veegt minister de mantel uit 0BF MS»; I Minister Visser zegt - na requisitoor - nota v.d. Putten toe Smokkel van vogeltjes tiert welig Rapport-Baarn naar minister IR. VISSER LUISTERDE MET HOOGRODE KLEUR Auto verloor gascylinders LUCHTBRUG STILGEZET Water zakt Koelhuisboter goedkoper Ben Bella zwaar bewaakt in Aunoy De BiltWind PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Worosjilof kwam toch Lord Home: Secretariaat-generaal mag zich niet aan geiveld te huiten gaan LIJK VAN BRUNO COLOMBO GEVONDEN Geen doofpot Geen naam Geen bewijs Zie verder pag. 5 HAAST MET NOTA VAN DER PUTTEN Twaalf koeien door stroom gedood Directeur: JACQ. DE SHUT; Chefred.: G. J. Breaker. Kantoren te; Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 01100—6901. Vlissingen, Nieuwendijk 33, Postbus 24, telefoon 01184—3224. Terneuzen, Nieuwstraat 40, Postbus 53. tefefoon 011503189, Zierikzee, Havenpark 24, telefoon 011102991. Zeeuwsch Dagblad losse nummers 13 cent -Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,— per kwartaal' Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter» T cent per woord met een minimum van 1,— 16e JAARGANG No. 5030 Vrijdag 8 december 1961 VERWARD SLOT ZONDER BESLUIT Van onze correspondent EINDHOVEN. In de grens streek onder Eindhoven wordt de laatste weken door de douane en de rijkspolitie een verscherpte con trole uitgeoefend op het smokkelen van zangvogels. Enkele jonge lui zijn bekeurd omdat zij putters, Europese kanaries en andere zang vogels, vaak in een nauwe kooi of nylonkous over de grens probeerden te smokkelen. Drukke handel De smokkelhandel leeft in de winter op, omdat de vogels in die tijd in België gevangen mogen worden. In Nederland mag men de zangvogels wel houden, maar niet vervoeren of verhandelen. Op de grote vogelmarkt van Mol in België heerst in deze weken een druk ke handel. Talrijke jongelui uit Eind hoven en omgeving trekken er heen en proberen de vogels over de grens te smokkelen. Ze weten de beestjes voor een goede prijs (rondom de tien gulden) in Nederland aan de man te brengen. Sommige jongens die aangehouden werden, hadden meer dan twintig vogels bij zich. Eigen nieuwsdienst AMSTERDAM Volgende week zal mr. H. R. Zaaijer, procureur- generaal in Amsterdam, zijn rapport over het gebeurde rondom de moord zaak in Baarn aan de minister van justitie aanbieden. Het onderzoek van de procureur- generaal heeft zich uitgestrekt tot het opsporingswerk in de moordzaak Theo Mastwijk, de arrestatie van de drie verdachten en de ontvluchting van Boudewijn H. Op de Vrijlandseweg in Kortenhoef is de 55-jarige C. Helder uit Nederhorst- Den Berg, toen hij achter een autobus je om de weg overstak, door een auto overreden. De man overleed op weg naar het ziekenhuis. Maarschalk Worosjilof (geheel rechts) tijdens de zitting van de opperste Sowjet in gesprek met maarschalk Boedenny. De 80-jarige oud-president en oud-kameraad van Stalin is een even kras als vast houdend man. Ondanks de vernedering die hij tijdens de herdenkingsplechtig heden van de Russische revolutie op 7 november moest ondergaan toen hem de toegang tot de officiële eretribune werd geweigerd, probeerde hij 's middags de officiële receptie bij te wonen. Met zachte drang werd hij uit de zaal van de genodigden verwijderd. Na dit dubbele échec circuleer den berichten dat Worosji lof zelfmoord had gepleegd, maar toen Kroesjtsjef deze week de zitting van de opperste sowjet opende, bevond zich onder de aan wezigen toch weer de oude maarschalk Worosjilof. ELISABETHSTAD (Reuter) De zware gevechten tussen Katangaanse troepen en de internationale politiemacht om het bezit van de Katangaanse hoofdstad hebben ook gisteren de gehele dag geduurd zonder dat het tot een beslissing kwam. Aan weerszijden zijn weer enkele tientallen soldaten gesneuveld en ook onder de burgerbevolking zijn slachtoffers gevallen. Sommige wijken van Elisabethstad zijn door de gevechten ge ïsoleerd geraakt en beginnen gebrek aan voedsel te krijgen. De reeds gedecimeerde luchtmacht niet worden gestaakt eer de laatste rrie-fowiv, niot in antip man van de Tlnn ons eroridffpbipi van Katanga is gisteren niet in actie gekomen. De luchtmacht van de Uno daarentegen heeft met succes een bom bardement uitgevoerd op een munitie opslagplaats vlak buiten Elisabethstad. Een transportvliegtuig van de Ame rikaanse luchtmacht dat troepen naar Elisabethstad vervoerde, werd van de grond af beschoten en licht beschadigd. De luchtbrug werd daarop tijdelijk stil gezet. Men overweegt nu of het moge lijk is de transportvliegtuigen te laten escorteren. Hoewel de internationale politie macht elk uur versterkingen ontvangt, zijn de Katanganen nog altijd in het offensief. Een van hun belangrijkste doelen 'is het hoofdkwartier van de strijdkrachten van de Uno. Granaten Voortdurend vallen overal in de stad mortiergranaten neer. De bevolking komt zo min mogelijk op straat. Vol gens de inlichtingendienst van de Uno wordt er nog steeds uit huizen op de troepen van de Uno geschoten door blanke burgers. De internationale politiemacht zou niets liever doen dan overgaan tot een beslissende aanval, maar zij is niet in staat dat te doen. In de eerste plaats vechten de Katanganen verspreid in be trekkelijk kleine maar goed gewapen de groepen en in de tweede plaats worden de troepen van de Uno op het ogenblik door de acties van de tegen stander gescheiden gehouden. Dé strijd woedt dan ook op drie „fronten", die geen verbinding met elkaar hebben. Beroep Via de radio heeft de regering van Katanga een beroep op de bevolking van de van Congo afgescheiden staat gedaan om tegen de internationale troepen een totale oorlog te voeren en daarbij gebruik te maken van alles wat als wapen kan dienen. Om het kwartier werd de oproep uitgezonden waarin werd gezegd: „De strijd zal man van de Uno ons grondgebied heeft verlaten of is omgekomen door het vuur van onze geweren of het gif van onze pijlen". Of deze dramatische oproep gehoor heeft gevonden bij het volk was gister avond nog niet te bemerken. Er komen heel weinig meldingen binnen waaruit men zou kunnen opmaken dat de bur gerbevolking bereid is gewapend op te treden tegen de troepen van de Uno. Verreweg de meeste mensen blijven in hun huizen terwijl de gevechten zich afspelen in hun tuinen. Afkeuring Opnieuw heeft de Britse regering er gisteren blijk van gegeven dat zij de gewapende actie tegen Katanga af keurt. Lord Home. de minister van buitenlandse zaken, zei dat hij bang was dat de Uno zich had laten ver leiden tot een actie die nog jaren lang van invloed zou kunnen zijn op de wereldorganisatie. De politiemacht behoort zich te be perken tot het gescheiden houden van naijverige stammen en het bewaren van orde en rust", zei hij. „Ik wens geen situatie te zien waarin het secre tariaat-generaal, omdat het niet gedul dig genoeg is, zich te buiten gaat aan geweld dat niets meer te maken heeft met de politiële taak". De oplossing zou zijn, vond Lord Home, dat Tsjombe en de Congolese premier Adoela bij elkaar werden ge bracht om te onderhandelen. „Maar de een is bang voor zijn leven en de an dere is bang dat hij zijn waardigheid in gevaar brengt", zei de minister. Van onze Amsterdamse redactie AMSTERDAM Bruno Colombo, wiens lijk gistermiddag in het Am sterdamse Bos is gevonden, is ver moedelijk in of in de omtrek van Rot terdam vermoord. Dat is volgens de Amsterdamse officier van justitie, mr. Van Renesse, af te leiden uit ver klaringen, die Sergio Squazzardi in Parijs heeft afgelegd. De gerechtelijk anatoom-patholoog dr. J. Zeldenrust heeft inmiddels sectie ver richt op het stoffelijk overschot van Colombo. De Italiaanse vertegenwoordi ger blijkt met een schot door het hoofd te zijn gedood. De kogel is van achteren d,e schedel binnengedrongen en heeft die door het voorhoofd verlaten. Het lichaam werd gevondenen een kuil van ongeveer een meter diépte. De - man lag op zijn zij en was Ontkleed. Van de kleren ontbreekt nog elk spoor. Uit Parijs is gemeld dat enkele voor werpen die van Colombo zijn geweest, daar bij een vriend van Sergio in be slag zijn genomen. Ook is daar geld (2700 gulden) gevonden. Bekentenis Inmiddels heeft Assosiated Press uit Milaan gemeld dat Enrico Prisco, een van de studenten die in Amsterdam bij Colombo zijn gezien, heeft bekend me deplichtig te zijn geweest aan die moord. Ook bij hem zou geld zijn gevonden. Het vinden van het lijk van Colombo is bespoedigd doordat woensdag een Amstelveense politieman, die het Am sterdamse bos goed kent, met de Am sterdamse hoofdinspecteur Sanders naar Parijs is gereisd om de al eerder door Sergio gegeven aanwijzingen nader met hem te preciseren. Het bleek dat de Ita liaan zich bij zijn eerste opgave aan zienlijk in de afstanden had vergist. Onmiddellijk nadat het lichaam was gevonden heeft Colombo's broer Italo, die het onderzoek van nabij heeft ge volgd, in een boom de initialen van Bruno en een kruis en in een andere boom de datum van de moord gekerfd. De bomen staan op ongeveer vijftig me ter van de Bosweg naar Schiphol, ten oosten van het Vogeleiland. Vrouw weigerde Het blijkt nu dat de politie op het spoor van Sergio en Enrico is gebracht door de verklaringen van een jonge vrouw, aan wie de Italianen hadden ge vraagd Bruno Colombo naar een stille plek in het Amsterdamse bos te lakken. Zij heeft dat geweigerd. Meer zekerheid begon de politie te krijgen, toen zich eind november bij de politie een semi-onderwereldfiguur meldde, die zei van Sergio een pistool te hebben gekocht. Hij had een jaar tevoren het wapen aan de Italiaan verkocht. Door de berichten in de kranten over de verdwijning was hij op het idee gebracht naar de politie te gaan. Het pistool heeft een kaliber 7.65, merk Llama en is van Spaanse makelij. Vermoedelijk is het lichaam van Colombo vlakbij het hoofdbureau van politie in Amsterdam verborgen ge weest. Dat moet op 13 of 14 november zijn gebeurd, kort na de moord. Het zat toen in de koffer van Bruno's Alfa Romeo, die later in Den Haag werd gevonden, maar die op 13 en 14 novem ber op de Leidsekade in Amsterdam was geparkeerd. In de nacht van 14 op 15 november is Bruno's graf gedolven. In Milaan Het is wel mogelijk dat de berechting van Sergio Squazzardi in Milaan zal gebeuren inplaats van in Amsterdam. De Italianen zullen Parijs vermoedelijk om uitlevering van hun landgenoot De Italiaanse student Enrico Prisco (links), die gisteren heejt bekend samen met zijn vriend Sergio Squazzardi de vertegenwoordiger Bruno Colombo in Nederland te hebben vermoord, bij zijn aankomst in het paleis van justitie in Milaan. Twee rechercheurs begeleiden hem. vragen; een verzoek van het eigen land heeft doorgaans voorrang boven dat van een andere mogendheid. Het is misschien wel zo praktisch omdat daardoor Sergio en zijn mede dader tegen elkaar kunnen worden uitgehoord. Want de grote vraag die straks bij de berechting zal rijzen is; Wie heeft wat gedaan en van wie is het initiatief uitgegaan De kans op tegenstrijdige verklaringen tijdens het vooronderzoek in zeer groot. Mocht Sergio toch aan Nederland worden uitgeleverrd en mocht het ook zeker zijn dat de moord is gepleegd in het arrondissement Rotterdam, dan zal de zaak toch in Amsterdam worden behandeld. Sergio's laatste woon- en verblijfplaats was namelijk Amsterdam. Dat maakt dat de rechtbank in Am sterdam volledig bevoegd is. Van onze parlementaire redactei\r DEN HAAG. Minister ir. S. H. Visser heeft de Tweede Kamer een nota over de zaak-Van der Putten toegezegd. Ik sta geheel ter beschikking, zo zei de minister van defensie, om de Kamer te voorzien van alle gegevens, ook de feiten uit het ver leden, vertrouwelijk of niet vertrouwelijk. Voor iedere suggestie, die ertoe leidt een einde te maken aan de verdachtmakingen, vindt de Kamer mij geheel aan haar kant. Deze onverbloemde toezeggingen deed de minister gisteravond nadat de liberale fractieleider prof. mr. P. J. Oud hem in de middagvergade ring had verweten de hem toegesto ken hand niet te hebben aanvaard, maar in plaats daarvan een „hoogst misplaatst requisitoor" tegen de ontslagen ambtenaar Van der Putten te hebben gehouden. Geschrokken van <3eze „onnodig felle reactie", antwoordde minister Visser dat hier een misverstand in het spel was. Ik meende goed te doen in de eerste vergadering waarin deze zaak ter sprake werd gebracht onverkort mijn standpunt weer te geven. Ik heb niet gevraagd; Kamer wees het me t mij eens, volg mij. Doelende op een verderstrekkend onderzoek voegde de minister aan zijn toezegging van een nota nog toe dat hij erop vertrouwde dat de Kamer wel zo vindingrijk zal zijn mogelijkheden te vinden om haar controletaak uit te oefenen. Tot een uitspraak van de Kamer, welke blijkbaar door de minister werd verwacht is het daarna niet gekomen. De Kamer vond het blijkbaar voldoen de dat de minister een pota had be loofd, hoewel van verscheidene kan ten de vraag was gesteld wat er verder zal moeten gebeuren. Over de suggestie van prof. Oud om de Kamer van een nota te voorzien bestond trouwens ook geen eensge zindheid. De socialist Blom sprak na ,,het standje" van prof. Oud over een welhaast volkomen verwarring en hij voerde ter verontschuldiging van mi nister Visser aan, dat deze niet de enige was die er niet veel van begreep. Van onze speciale verslaggever DEN HAAG Prof. mr. P. J. Oud had in de middagvergadering zijn geestverwant minister Visser op onbarmhartige wijze 'de mantel uit geveegd. Met hoogrode kleur hoorde de minister, gezeten achter de rege ringstafel, prof. Oud zijn gevoelens van onbehagen over de behandeling van de zaak-Van der Putten uiten. De fractieleider van de VVD was niet tevreden over de wijze waarop minister Visser eerder op de middag 'de Kamer had toegezegd, volledige opening te geven over deze zaak. Minister Visser daartoe woensdag door prof. Oud min of meer gesom meerd had zich gisteren in de Kamer bereid verklaard, een nota over de zaak-Van der Putten aan de Kamer te verstrekkken. Daarbij had hij zich ech ter afgevraagd of zulk een nota wel voldoende zou zijn. Bovendien verbond de minister aan het verstrekken van een nota enkele voorwaarden. In de repliek kwam prof. Oud daarna met zijn zeer felle aanval. Minister Visser had o.a. gezegd: „Ik hen gaarne bereid tot iedere medewer king, mits ik niet in de positie kom dat ik stukken moet aandragen, die tot verdere sensatie zullen leiden en die nog meer leed zullen aanrichten dan in de afgelopen jaren door de heer Van der Putten al is aangericht. Ik heb niets in de doofpot gestopt. Integendeel. Met het ontslag van de heer Van der Putten heb ik de zaak juist uit de doofpot ge haald". Met nadruk betoogde minister Visser, dat het thans uitsluitend gaat om zijn verantwoordelijkheid als werkgever. Hij zei zich bij het gegeven ontslag te hebben laten leiden doo;r die verant woordelijkheid. Het gaat er volgens de minister om, dat hier een ambtenaar (Van der Putten) volhoudt dat op vitale posten in ons leger officieren zijn geplaatst die zich aan collaboratie en malversa ties hebben schuldig gemaakt. Het gaat Eigen nieuwsdienst MEPPELt. Het overtollige water zakt overal. De wind is gaan liggen, waardoor het binnenwater niet meer wordt opgestuwd. Wel staan er in ver scheidene delen van ons land nog wei- By een verkeersongeluk bij Sint Trui- landen onder water. feU?, Bfeië is gisteren de _58-jarige VoQral de streken romdom Meppel en Koevorden, waar de toestand woens- M. Nederlandse meiuffrouw H lants, leidster van het Philips-De jóngh "fegiS» kW^aVVtowateTS ontspanningsoord, om het leven hrt gaterjis zakte het water gisteren tien tot twin- Bij Schermerhorn is woensdagavond tig centimeter. Het binnenwater kon de Sl-jarige I. A. Roselaar bij het over-door de gunstige windrichting snel af steken gegrepen door een met grotevloeien naar de Dollard. snelheid rijdende auto. De man werd In de Gelderse vallei en in een groot over de auto heen geslingerd en was deel van de Achterhoek is de situatie op slag dood. weer normaal. De broer van de vermoorde Bruno Colombo heeft diens initialen gekerfd in een boom bij de plaats in het Amsterdamse bos waar het lijk van de vermoorde gisteren is opgegraven. Op Italiaanse wijze staat de beginletter van de voornaam achter de beginletter van de achternaam. er ook om, dat de heer Van der Putten zegt, dat ef in het departement per sonen zijn, althans een, die een intrige tegen hem hebben opgezet om hem eruit te werken. „Daarom heb ik de heer Van der Putten gesommeerd die aantijgingen waar te maken. Ik heb wel een geschrift ontvangen, maar geen enkele naam van officieren, ook niet van één, die thans nog in dienst is en die zich schul dig zou hebben gemaakt aan de feiten die de heer Van der Putten noemt. Hij noemt wel namen en feiten van velen die er niet meer zijn, of die zijn over leden. In ieder geval van mensen, die zich niet meer kunnen verdedigen. Ik heb daarom gemeend het rapport niet te moeten publiceren. Ook om het leed dat hij in de loop der jaren heeft veroorzaakt niet nog te vergroten. Om dat hij zijn beschuldigingen niet waar heeft kunnen maken, heb ik hem ont slagen". „Het is een zaak van harde werkelijk heid", aldus de minister. „Ik heb Van der Putten leren kennen als iemand, die voortdurend onbewezen beschuldi gingen uit. Hij moet het bewijs leveren. Ik moet niet het tegendeel bewijzen. Ik heb wel degelijk onder ogen gezien, dat met het ontslag de zaak-Van dei- Putten niet de wereld uit is. Ook dat het sensationele geschrijf zal doorgaan. Er zijn anonieme brieven waarin mij dingen naar het hoofd worden geslin gerd, die ik hier niet kan herhalen. Te lefonisch zijn ik en mijn familie be dreigd. Dat kan mij niet afhouden van mijn plicht, die ik als werkgever heb." Minister Visser verklaarde zich op nieuw bereid mee te werken aan een openbare beraadslaging, voorbereid door een schriftelijke nota. Hij betwijfelde alleen of de Kamer daarmee voldoende zal zijn ingelicht. „Bovendien", zo besloot minister Vis ser, „is alles met alles verbonden tot een groot verdichtsel, tot een monster achtig spookverhaal, waarin ministers van defensie een afschuwelijke rol spe len. Het parlement kan niet treden in de juistheid van het ontslag, dat ik heb gegeven." In zijn repliek trok prof. Oud onge woon fel tegen minister Visser van leer. ,,Ik wil niet treden in de dis cussie over de juistheid van het ge geven ontslag", zo viel de heer Oud uit. „Dat behoort niet in de Kamer. De minister moet goed begrijpen, dat ik hem een hand wilde toesteken". De heer Oud betreurde het in hoge mate, dat de minister een requisitoor tegen de heer Van der Putten had gehouden. Dat vond hij volstrekt mis plaatst. ,,De minster moet die stroom van anonieme brieven langs zijn koude kleren laten afglijden. In de politiek moet je je daartegen pantseren. Het gaat erom, dat de onderste steen bo ven moet komen. Dat kan niet voor de ambtenarenrechter. De minister ■wilde toch niets liever dan dat hij zich in alle openbaarheid tegenover de Staten-Generaal zou kunnen ver antwoorden?" Prof. Oud constateerde, dat de mi nister er kennelijk onaangenaam door was getroffen, dat de fractieleider niet nadrukkelijk zijn vertrouwen in de mi nister had uitgesproken. Hij verklaarde dat hij wel degelijk vertrouwen in de minister heeft. Hij wenste niets liever dan dat vertrouwen te kunnen hand haven. Hoe gaat het op de bank, meneer Jaspers? Van onze parlementaire redacteur. DEN HAAG. Naar wij vernemen zal minister Visser met de aan de Tweede Kamer toegezegde nota-Van der Putten haast maken. Op zijn departement is reeds gedurende enkele maanden ma teriaal verzameld, zodat na de toezegging van de minister in de Tweede Kamer de nota opj korte termijn kan worden opgesteld. Gezien de hoeveelheid mate riaal zal de nota, die ook gegevens uit de ambtsperioden van de voorgangers van de minister zal omvatten, zeer om vangrijk zijn. Van de zijde van defensie is men blijkbaar voornemens om de Ka mer zo volledig mogelijk van feitenma teriaal te voorzien. DEN HAAG (ANP). Koelhuisbo ter wordt met ingang van 1 januari vijf cent per pakje van een half pond goedkoper. Dit is een gevolg van een besluit van de minister van landbouw en visserij om de groothandelsprijs van koelhuisboter uit de voorraden van het Voedselvoorzienings in- en verkoopkantoor te verlagen van 3,10 tot 2.90 per kilo. De minister is tot dit besluit geko men op grond van de verwachting dat nieuwe exportmogelijkheden een zekere prijsverhoging van verse boter teweeg zuilen brengen. Door middel van een prijsverlaging voor koelhuis- boter wordt er naar gestreefd het to tale beeld van de boterprijs zo sta biel mogelijk te houden. Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM. Met grote schrik werden bewoners van Spangen gister morgen plotseling herinnerd aan het on geluk op de Groenendaal toen omstreeks elf uur in de Da Costastraat een met zuurstof- en acyteleenflessen beladen vrachtauto met een daverende klap op een zandauto botste. Die klap kwam zo hard aan dat de voorzijde van de auto in elkaar werd gedrukt en bovendien vielen er 21 cylinders op de straat. Tien daarvan hadden gevaar voor explosie kunnen opleveren, maar het ergste wat er gebeurde was dat de temperatuur van één zuurstofcylinder begon op te lopen. De brandweer koelde deze cylinder af en daarmee was alle gevaar geweken. DARIJS Ben Bella en zijn vijf medegevangenen zijn gisteren van het ziekenhuis te Garches per hefschroefvliegtuig overgebracht naar hun nieuwe verblijfplaats in het kasteel van Aunoy. Er was in het park van het kasteel een spe ciaal vliegveld aangelegd. Hoewel de overbrenging in het strikte ge heim zou geschieden, was de bewa king rondom het stadion te Lamar- che, vanwaar de helikopters ver trokken, dermate groot, dat het feit spoedig bekend werd. Bovendien was er voor de gehele ochtend een vliegverbod afgekondigd boven het departement Seine-et-Marne. Ben Bella zat in het eerste toestel; de vier anderen waren over twee ande re toestellen verdeeld. VENLO. Twaalf koeien van de landbouwer Th. Kessels uit Meerlo bij Venray zijn gisternacht door elektrische stroom om het leven gekomen. De die ren waren in aanraking gekomen met een waterleidingbuis die door een defect aan een boiler onder stroom was komen te staan. De landbouwer lag juist op bed, toen hij door het gebrul van het vee in de stal werd opgeschrikt. Hij rende naar beneden en vond de twaalf koeien dood. Weersverwachting van het K.N.M.I. in De Bilt, geldig tot hedenavond: Geleidelijk ver der toenemende bewolking met la ter op de dag van het westen uit 'kans op enige re-' tgen of sneeuw. Matige tot krach- )tige zuidoostelijke ;wind. Dezelfde ma- ximumtemperatu- ren als gisteren of iets lagere. MIESJE: Hééé. -december: zon op 8 35' zon onder ib.29; maan op 9,40, maan onder 18.19.

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 1