WINDHOOS TEISTERT LIMBURG De sjeik wilde niet Geen overeenstemming over voorstellen in Veiligheidsraad Afro-Aziatische groep wil behandeling door Algemene Vergadering Twee jongens omgekomen door botsing tegen boom Rode vloot het machtigste Negen stukken gestolen uit de Thompson- verzameling Bouwvakkers reden af en Duitsers aan Philips krijgt vliegveld Kleuter vermist in Den Haa<> Tsjombe zoekt contact met Kasavoeboe Dc Bilt: Zonnig Volkswagen wordt duurder en beter Nederlands schip op Rijn gezonken Britse gezant beledigd door uitlating van Nkrumah Debré komt boerén beetje tegemoet Cholera-epidemie eist 1500 levens PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Geen veto Drie resoluties Berard terug Militaire hulp uit Egypte voor Tunesië Ontwapeningsoverleg voorlopig afgebroken ITALIAANSE RAFFINADERIJ IN BIZERTA Weekeinde-verkeer eist zeven doden Duitse toeristen in ber<?en doodgevroren Zuidslavië verleent Indonesië krediet VROUW WERD TWEE KEER BEGRAVEN Venetiaanse gondeliers willen gaan staken 25 jaar geleden Eerste t.v.-ontvangst Directeur: JACQ. DE SMIT: Chefred.: G. J. Breuker. Kantoren te: Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 011006901. Viissingen, Nieuwendijk 33, Postbus 24, telefoon 01184—3224. Terneuzen, Nieuwstraat 38, telefoon 01150—3189. Zierikzee, Havenpark 24, telefoon 01110—2991. Zeeuwsch Dagblad Losse nummers 13 cent Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,per kwartaal' Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter» 1 cant per woord met een minimum van 1,— 16e JAARGANG No. 4918 Maandag 31 juli 1961 KWESTIE - BIZERTA IN HET SLOP Van onze correspondent VENLO. Een windhoos, ge volgd door een hevige regenbui, heeft zaterdagfniddag het Noord limburgse tuinbouwcentrum tus sen Venlo en de Duitse grens ge teisterd. Om ongeveer half een kwam uit de richting Velden een zwarte zuil aanrollen in de richting van de Grote Heide in Venlo. De windhoos liet een strook van acht tot tien meter breedte achter waarop augur ken, bonen en andere gewassen uit de grond waren gerukt. Kassen vlogen In de buurt van de Koelderstraat ging de hoos over een complex tuin- derskassen. De daken werden van de kassen gelicht en tientallen me ters hoog de lucht in gezogen. De ruiten der daken vielen daarna te pletter, waardoor omliggende lande rijen onder de glasscherven bezaaid kwamen. Toen de windhoos passeer de, waren de tuinders thuis. Alleen daardoor zijn er geen persoonlijke ongelukken gebeurd, want het ge weld van de hoos was zo groot dat de stalen geraamten van de kassen ontzet werden en zelfs de oogstrijpe tomatenplanten in de kassen uit de grond werden gerukt. Schade Voor de Venlose tuinders betekent een en ander een enorme schade, te meer omdat het te laat is om nog met nieuwe aanplant te beginnen. Vrijwel alle tuinders zijn wel tegen stormschade verzekerd, maar ver nielde gewassen vallen niet onder de verzekering. Admiraal Gorsjkof LONDEN (Reuter). Ons leger en onze vloot zijn nu de modernste en machtigste ter wereld. Dit zei admi raal Sergei Georgiewltsj Gorsjkof, de opperbevelhebber van de Rode Vloot, het afgelopen weekeinde voor Radio Moskou aan de vooravond van de gro te Russische vlootschouw in Leningrad. Admiraal Gorsjkof zei dat de vloot de laatste jaren een ,,ware technische revolutie" doorgemaakt had en dat de gevechtskracht van de vloot vooral was gestegen door het in gebruik nemen van reactoronderzeeërs. Tot de ruim zestig oorlogsbodems die deelnamen aan de vlootschouw bij Le ningrad behoorden vele met raketten bewapende schepen, zoals torpedoboten en kruisers. Tijdens de vlootschouw zei admiraal Gorsjkof dat reactor-onderzeeërs, die met raketten zijn bewapend, de kern zijn gaan vormen van de Rode Vloot. Van onze correspondent BONN. Aan de Volkswagen zul len naar het heet enige belangrijke verbeteringen worden aangebracht, die evenwel tot gevolg hebben dat de zg. exportlimousine 120 mark duurder wordt en in Duitsland 4720 mark zal kosten. Dit model zal nu reeds in de uitvoering worden geleverd, die op de automobieltentoonstelling te Frankfurt in september werd geexposeerd. MAINZ (DPA, AP) Het Ne derlandse motorschip Stella Maris II uit Geertruidenberg is zaterdag avond op de Rijn bij Mainz ge zonken na een aanvaring met twee Duitse schepen. De schipper, J. Looyscheider uit Geertruidenberg, kon tijdig op een van de Duitse schepen overspringen. Ook de an dere opvarende, de malioos P. Mey er uit Breda, kon zich zo redden, al was hij licht gewond; hij was door de schok van de aanvaring van een stapel hout het ruim in gevallen. Het ongeluk gebeurde tussen Mainz- Weisenau en Laubenbeim, waar de doorvaart door de bouw van een brug tijdelijk is versmald. De Nederlandse schipper kwam bij het binnenvaren van het smalle rivierdeel, waarschijn lijk door ehn te snelle koersverande ring. dwars op de vaarrichting te liggen. Twee Duitse slepers voeren toen van achteren tegen de Stella Maris II aan. Het met 256 ton ijzer geladen Ne derlandse schip kreeg een lek aan stuurboord en zonk binnen enkele minuten. De scheepvaart ondervindt enige hinder van het wrak. Het zal een van de komende dagen worden gelicht. NEW YORK (Reuter). De groep Afrikaanse en Aziatische landen in de Uno, die samen 46 stemmen hebben, beraadslagen vandaag over een voorstel te trachten een speciale bijeenkomst van de Algemene Vergadering over de kwestie-Bizerta door te drijven. Sommige van die landen wensen die bijeenkomst omdat de Veilig heidsraad het afgelopen weekeinde bij de behandeling van de kwestie-Bizerta in een impasse geraakte. Geen van de drie in de raad ingediende nieuwe voorstellen verwierf de vereiste meerder heid van zeven stemmen. Het stond echter gisteren nog niet vast dat de Afrikaanse en Aziati sche landen voldoende steun zouden kunnen krijgen. Voor het uitschrijven van een speciale bijeenkomst van de Algemene Vergadering zijn de hand tekeningen van vijftig delegatieleiders nodig. Het Afrikaans-Aziatische blok moest, gesteld dat het eensgezindheid toonde, dus nog ten minste vier andere landen aan zijn zijde zien te krijgen. Wordt het aantal van vijftig landen bereikt, dan zal binnen vijftien dagen na de ontvangst van een desbetref fend verzoek de Algemene Vergadering bijeen moeten komen. In Engelse en Amerikaanse kringen deelde men niet het optimisme van de Fransen, die niet geloofden dat het Afrikaans-Aziatische blok de benodig de vijftig handtekeningen bijeen zou kunnen krijgen. Veel zou afhangen van de houding van de Afrikaanse landen die vroeger deel uitmaakten van het Franse koloniale rijk. Dat de meeste van die landen donderdag het streven van Tunesië naar de overdracht van de bases bij Bizerta door Frankrijk steunden werd geen argument van doorslaggevende betekenis geacht. Behandeling van de kwestie-Bizerta- in de „Algemene Vergadering zou voor de landen die de zijde van Tunesië hebben gekozen het voordeel bieden van het ontbreken van het recht van veto. Daar staat tegenover dat, in tegenstelling tot de Veiligheidsraad, de Algemene Vergadering geen stok bü de deur kan zetten. Zij kan alleen mo rele invloed uitoefenen. Volgens Liberia, dat de stoot gaf aan het streven naar een speciale bij eenkomst van de Algemene Vergade ring, is het geschil tussen Tunesië en Frankrijk zo gevaarlijk dat het streven naar een oplossing van de moeilijk heden niet aan die twee landen over gelaten kan worden. De drie resoluties die in de Veilig heidsraad niet de vereiste meerderheid van zeven stemmen kregen waren: EEN ONTWERP-RESOLUTTE van de Afrikaanse en Aziatische landen waar in uitdrukking werd gegeven aan ern stige bezorgdheid over het uitblijven van de gevraagde terugtrekking van de Franse troepen op de stellingen die zij voor het uitbreken van het conflict innamen, en waarin de ontstane toe stand een ernstige bedreiging voor de wereldvrede werd genoemd; EEN ONTWERP-RESOLUTIE van de Afrikaanse en Aziatische landen waarin Frankrijk werd verzocht on middellijk onderhandelingen te be ginnen met Tunesië over de gevraagde terugtrekking van troepen; EEN ONTWERP-RESOLUTIE van Turkije waarin werd betreurd dat na een week nog niet aan de verlangens van de Veiligheidsraad met betrekking tot het strekken van de wapens en het terugtrekken van de troepen op de uitgangsstellingen was voldaan, en waarin werd aangedrongen op vol ledige opvolging van de richtlijnen van de Veiligheidsraad. Over geen van de drie stemmen werd een veto uitgesproken. Bij de voortgezette behandeling van de kwestie-Bizerta in de Veiligheids raad had de Franse delegatieleider, Berard, zijn plaats aan de raadstafel zaterdag weer ingenomen, zulks op last van president De Gaulle persoon lijk. TUNIS (Reuter). Militaire voorra den zijn uit de Verenigde Arabische Re publiek onderweg naar Tunesië. Dit meldde de Tunesische minister van buitenlandse zaken, Sadok el Mok- kadem, gisteren aan president Bour- guiba na zijn terugkeer uit Kairo. Mokkadem berichtte ook dat het her stel van de diplomatieke betrekkingen tussen Tunis en Kairo alleen nog maar een kwestie van tijd is. Er was geen verder nieuws over de resultaten van het beraad in de Arabische Liga over het zenden van Arabische gewapende ..vrijwilligers" near Tunesië. Het vervoer door de lucht van Tune sische troepen uit Congo, waar zij deel uitmaakten van de troepenmacht van de Uno, naar hun eigen land werd het. afgelopend weekeinde voortgezet met gehuurde vliegtuigen van de Pan Ame rican Airways MOSKOU (Reuter). Het voorbe reidende ontwapeningsoverleg tussen de Sowjetunie en de Verenigde Staten is tot nader order afgebroken. De Amerikaanse onderhandelaar, John McCIoy werd zaterdag naar Washing ton ontboden. Hij zei dat het overleg waarschijnlijk over enige weken her vat zou worden. ROME (AFP) Uit het jaar verslag van de E.N.I.-groep, welke onder leid-ing staat van E. Mattei, blijkt, dat tot deze groep behorende ondernemingen bin nenkort zullen overgaan. tot de bouw van olie-raffinaderijen in Bizerta (Tunesië), Tema (Gha na) en in Zuid-Duitsland met een begin verwerkingscapaciteit van resp. 1 miljoen ton, 1.250.000 ton en 2 miljoen ton ruwe olie per jaar. PITTSBURGH (Reuter) Negen kostbare schilderijen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag gestolen uit de woning van de verzamelaar G. David Thompson. Het huis staat in Whitehall, een voorstad van Pitts burgh. De gestolen kunstwerken zijn: zes schilderijen van Picasso, een Miro, een Duffy en twee Legers. De heer Thompson heeft honderdduizend dollar uitgeloofd voor terugbrenging van de schilderijen. De collectie Thompson is zeer be faamd. Enige tijd geleden heeft de verzamelaar een deel van zijn bezit verkocht. Dit deel is geëxposeerd ge weest in het Haagse Gemeentemu seum. Den Haag heeft daaruit enige werken aangekocht. Thans wordt een ander deel van de collectie Thompson in het Gug- genheim-museum te New York ge toond. Eigen nieuwsdienst BOEDAPEST. Bewierookt door de Hongaarse communisten beëin digde president Nkrumah van Gha na gisteren een officieel bezoek aan de Hongaarse volksrepubliek. Tijdens het bezoek was een van zijn bekende Tirades tegen het wes- terse kolonialisme aanleiding tot een diplomatiek incident. Tijdens een officiële begroetings plechtigheid sprak president Nkrumah op hoge toon over de honderd jaar ko loniale onderdrukking die het volk van Ghana van de Britten te verduren had. Bij het horen van deze onvriendelijke woorden, stond de Britse gezant in Hongarije op, zette zijn glas dat hij in zijn hand had, met een klap neer en verliet de zaal uit protest. Dit in cident speelde zich af in het paleis van president Dobi van Hongarije. De gezant Nicholas Cheetham, heeft in tussen een rapport over het gebeur- ren naar Londen gestuurd. Het was gisteravond nog niet be kend of de Britse gezant vandaag aan wezig zal zijn bij Nkrumahs vertrek naar Praag. Ghana maakt zoals be kend deel uit van het Britse gemene best. Bereidwillig liet sjeik Hamed bin Alkhailifa uit Bahrein zich zaterdagavond op Schiphol foto graferen. Bereidwillig was hij overigens alleen voorzover het de belangstelling voor zijn eigen persoon betrof. Zodra Hamed bin Alkhailifa gewaar werd dat de dames in zijn gezelschap vereeuwigd dreigden te worden, vaardigde hij een fotografeer verbod uit. De sjeik maakt met zijn om vangrijk gezin een vakantiereis door Europa. Woensdag ver trekt het gezelschap naar Ham burg. O O Eigen nieuwsdienst ROERMOND Een ongeluk op de weg Roermond-Venlo onder Maasniel heeft zaterdagmiddag het leven gekost aan de negentienjarige J. P. H. Minkenberg en de 21-jarige R. P. K. Nanhohy, beiden uit Roer mond. De negentienjarige L. Smeets werd zwaar gewond. De auto van de jongelui, die met een vaart van honderd kilometer voortraasde, ging op de afrit van een viaduct aan het slippen en sloeg tegen een boom te pletter. Minken berg was op slag dood; Nanhohy overleed in het ziekenhuis in Roer mond. In het Limburgse Roggel kwam de 64-jarige W. Rutten gistermiddag pm het leven, toen hij met zijn fiets linksaf wilde slaan. Hij werd door een auto meegesleurd en was op slag dood. Shock De 57-jarige Rotterdamse tram bestuurder S. Venema vond de dood toen hij zaterdagnacht op de Walen- burgerweg in Rotterdam met zijn bromfiets tegen een stilstaande auto botste. Zijn vrouw liep een shock op. Een botsing tussen een motor en een taxi in Stiphout kostte zondag nacht de 23-jarige A. Polgar het leven. De 39-jarige L. Papp, evenals Polgar Hongaar van geboorte, werd zwaar gewond. In Brummen verongelukte de 76- jarige Wilgenhof. Hij wilde met zijn bromfiets de grote weg op rijden en botste tegen een motor. De be stuurder daarvan kreeg een zware hersenschudding. De 52-jarige weduwe F. Bronk uit Diemen is zondagavond om het leven gekomen toen zij op de rijksweg van Amsterdam naar Amersfoort ter hoogte van Diemen door een personenauto werd aangereden. WENEN (Reuter). Vijf Duitse toeristen, die zaterdag begonnen aan de beklimming van een vijfduizend meter hoge berg bij Klagenfurt, zijn gisteren op een hoogte van 3500 meter gevonden. Zij waren doodgevroren. Men neemt aan dat zij door een plotselinge opgestoken sneeuwstorm zijn overvallen. DJAKARTA, (AP), Zuidslavië heeft Indonesië een crediet van vijftien miljoen dollar verleend voor de uitvoe ring van een achtjarenplan. Daartoe heeft de leider van een Zuidslavische economische missie, de minister voor handel met het buitenland Kraejger, vlak voor zijn vertrek uit Djakarta een overeenkomst getekend. De overeenkomst voorziet ook in uit breiding van de handel tussen beide landen en samenwerking op allerlei ge. bied. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM Het is met de drukte in het afgelopen weekeinde nogal meegevallen. Het moeilijkst hebben de politiemannen in Limburg en de veerdienst Zijpe-Anna Jacobapolder het gehad. De spoorwegen konden het wel aan. Bijna 85 procent van de treinen reed op tijd en waar van vertraging sprake was, bedroeg die ten hoogste vier minuten. Volle veren Voor de twee ponten van Zijpe naar An na Jacobapolder was de stroom toe risten naar Schouwen Duiveland zater dag te groot. Om half negen 's mor gens moesten al auto's in Zijpe worden achtergelaten. Tussen twaalf en twee uur 's middags stonden er gemiddeld tweehonderd wagens te wachten. De meeste daarvan kwamen uit Duitsland. Op één pond hadden óp een vaart 22 van de 23 auto's een Duitse nummer plaat. Pas tegen negen uur 's avonds was de toestand weer normaal. Op Schouwen Duiveland kon overigens iedereen een plaatsje vinden voor de nacht. Files De vakantie van de bouwvakkers van beneden de Moerdijk was er mede oor zaak van, dat over de Limburgse we gen zaterdag kilometers lange files kronkelden. Automobilisten die van Roermond naar Venlo reisden deden over die afstand (25 kilometer) bijna een uur. Heen en terug was de stroom nagenoeg even groot Duitsers die naar de kust trokken en Nederlanders die Oostenrijk of Italië gingen opzoe ken. Het was zo druk, dat na een onge lukje in vijf minuten tijds een file au to's van vijf kilometer stond te wach ten. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG. De n.v. Philips gloei lampenfabriek te Eindhoven heeft toe stemming gekregen om in Onstwedde een vliegveld te exploiteren. Het ministerie van verkeer en water staat stelt als voorwaarden, dat er tus sen zonsondergang en zonsopkomst niet mag worden geland of opgestegen, en dat het terrein alleen mag worden gebruikt voor zakenvluchten van de lam penfabriek met eigen vliegtuigen. I Als u oesters eet moet u de parels eruit haleru Vergissing in sanatorium Van onze correspondent ROERMOND. Door een ver gissing in het sanatorium Horner- heide in Horn is een vrouw op één dag twee keer hegraven en werd een andere één keer in naam en één keer in werkelijkheid aan de aarde toevertrouwd. De vrouwen waren op dezelfde dag gestorven. De ene moest in Venlo, de andere in Hom worden begraven. In Venlo verliep alles normaal, maar in Horn werd de rouwdienst zonder lijk begonnen. Toen na de mis de kist er nog niet was, besloten de familie leden naar huis te gaan. In het sanatorium was inmiddels ontdekt, dat de lijken waren ver wisseld. Naar Venlo ging een tele foontje om de kist op te graven en naar Hom ging het bericht, dat de zaak gauw voor elkaar zou zijn. De Venlose familie, die al aan de gebruikelijke koffietafel zat, toog op nieuw naar de begraafplaats. In Horn was evenwel niemand meer op het kerkhof dan de doodgraver. De begra fenis is toen zonder enige plechtig heid verricht. PARIJS (Reuter). Om de ontevre denheid onder de boeren te verminderen heeft de Franse regering besloten de garantieprijzen voor tarwe en wijn te verhogen. Naar men verwacht zal door deze maatregel de prijs van een stok brood met één (oude) franc stijgen. Een belastingconcessie zal de wijnprijs on veranderd laten voor de consument. Premier Debré die dit bekend maakte in een radio- en televisierede, voegde eraan toe dat er bovendien 25 markten voor landbouwprodukten bij zullen ko men, en dat er later streekmarkten zul len worden ingesteld. Ook zullen er ziekteverzekeringen voor landbouwers ingesteld worden. Protest tegen motorboten: LONDEN (Reuter). -De mogelijk heden _voor vermaak van de toeristen in Italië (Venetië) en Denemarken (Ko penhagen) dreigen ernstig te worden beperkt. In Venetië willen de gondeliers gaan staken omdat hen het leven moeilijk ge maakt wordt door de talrijke motorbo ten. Die veroorzaken zoveel golven, dat de lichte gondels constant heen en weer gezwiept worden. In het beroemde pretpark Tivoii in de Deense hoofdstad dreigt eveneens een staking. De employé's eisen doorbeta ling van loon in de schafttijd. NEW DELHI (Reuter). Een chole ra-epidemie heeft in de noordelijke sta ten van Indie al 1500 mensenlevens se- eist en het aantal mensen dat aan deze ziekte bezwijkt neemt nog steeds toe. Alle pogingen om de epidemie, wel- ke op 1 juni is uitgebroken, onder con- te?oostegewe]egsetn toe vruch" De politie zoekt j? ,vnJda& naar de vijfjarige M O uit Scheveningen, die logeerde op een kolenschip m de Laakhaven in Den Haag. De Politie heeft met speurhonden de lading kolen van het schip doorzocht, daar het mogelijk was dat het jonge tje bedolven was geraakt. Er werd geen spoor van het kind gevonden. Ook dreggen in de haven leverde geen resultaat op. Parlement bijeen BRAZZAVILLE (AP/REUTER) Het onverwachte begin van de par- lementszitting in Leopoldstad heeft president Tsjombe van Katanga er toe gebracht om vanuit Brazzaville in de aangrenzende Republiek Con go contact te zoeken met president Kasavoeboe. De Katangaanse leider had de ge beurtenissen in Leopoldstad met on gerustheid gadegeslagen en begrepen dat hij door het alsnog zenden van zijn delegatie het evenwicht in het par lement zou kunnen herstellen. Vandaag zou hij voor besprekingen naar Leo poldstad reizen, waar hij sedert zijn vrijlating niet weer geweest is. In het parlement, dat nu enkele ma len in de Lovaniumuniversiteit even buiten de hoofdstad bijeen geweest is, hebben de aanhangers van de politieL van wijlen Loemoemba de meerder- omkeren. President Kasavoeboe heid; de twaalf Katangaanse afge vaardigden zouden de rollen kunnen scheen niet ongenegen te zijn Tsjombe te ontvangen. Gunstig De Verenigde Naties hebben Tsjombe bescherming beloofd, en bo vendien is generaal Moboetoe hem zeer gunstig gezind. Dat bleek gisteren ook op het grootse doopfeest van diens zoon, dje met de voornamen Joseph (van Kasavoeboe) en Moise (van Tsjombe) werd begiftigd. Een uit drie personen bestaande missie van de Katangaanse regering heeft zich inmiddels in Washington ge distantieerd van de vroegere dreige menten over het zoeken van Russische steun. Men had, slechts willen zeggen: „Dwing ons niet te doen wat wij niet willen doen." Eigen nieuwsdienst DEN HAAG. Op 24 september van dit jaar is het precies 25 jaar ge leden, dat voor de eerste maal een televisie-uitzending in een vliegtuig werd ontvangen. Dit vliegtuig, de DC 2 „Specht" van de K.L.M. gezagvoerder G. J. Geysendorffer vloog op 24 septem ber 1936 met zestien passagiers boven het centrum van Londen. De B.B.C. verzorgde vanuit Alexandra Palace een speciaal televisieprogramma met gedeelten uit de nieuwste films van Elisabeth Bergner sn Charles Laugh- ton en opnamen van een orkest dat het succes van die dagen, Alexander's Ragtime band, speelde. De televisie-apparatuur in het vlieg tuig, een zogenaamde Baird Televi sor, woog niet meer dan tweehonderd kilo en nam de plaats van slechts één passagier in. O, Weersverwachting van het K.N.M.I. in De Bilt, geldig tot Redenavond: Droog weer met zonnige perioden en hogere middagtem- peraturen dan giste- ~-W ren. Zwakke wind. MIESJE: Blij je te zien, zon. Helsinki Stockh. Oslo Kopenh. Aberdeen Londen Amsterd. Brussel Luxemb. Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankf. München Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Ajacclo Madrid Majorca Lissabon op 22.59. maan onder 11.00. weer wind max.t. n.sl. h.bew. WZW 22 0 l.bew. OZO 22 0 h.bew. Z 25 0 l.bew. N 19 0 geh.bew. zzw 19 0 l.bew. z 23 0 zw.bew. NW 18 0 zw.bew. stil 18 0 h.bew. NO 16 0 zw.bew. NNO 21 0 onbew. NO 26 0 onbew. NW 23 0 h.bew. O 25 0 zw.bew. NW 17 0 zw.bew. N 18 0 h.bew. NW 17 0 onbew. NO 18 0 onbew. ONO 21 0 onbew. stil 25 0 regen WNW 17 2 zw.bew. Z 19 0.3 zw.bew. WZW 17 1 onbew. zw 30 0 onbew. N 30 0 onbew. ZZW 26 0 h.bew. O 33 5 l.bew. O 30 0 onbew. NNW 25 0

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 1