Tunis verbreekt betrekkingen met Frankrijk Dodenlijst steeg tot dertien DE LEK MOEST EINDJE OPZIJ i E00M! EVIANNIET TE VEEL GEPRAAT AANRANDER GEGREPEN Vrouwen en kinderen vallen onder vuur van Franse soldaten WARSCHAU REJURELT GAGARIN Geen straffen voor politie te Gameren De Bilt: Beter TELEFOON IN IJSSELMEER GASTEN IN DE SLAAPKAMER Smokkel van olie uit Nederland plaat Soldaat poetste maar geen patroonhouders NASSER"NAAST PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Vrijdag 21 juli 1961 Honderd doden Alle middelen Vuur Zie verder pag. 7 Tweeling voor een van vijfling-Dionne Tropische storm „Anna" in de Antillen Doodstraf voor vier spionnen in Egypte KOEWEIT BIJ LIGA HET WEER OVERAL Directeur: J ACQ. DE SMIT; Chefred.: G. J. Breuker. Kantoren te: Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—8, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 01100—6901. Vlissingen, Nieuwen dijk 33, Postbus 24, telefoon 01184—3224. Terneuzen, Nieuwstraat 38, telefoon 01150—3189. Zierikzee, Havenpark 24, telefoon 01110—2991. Zeeuwsch Dagblad Losse nummers 13 cent Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,— per kwartaal1 Advertentietarieven pp aanvrage. - Rubriek Kabouter* 7 cent per woord met een minimum van f 1,— 16e JAARGANG No. 4910 BLOEDIGE STRIJD OM BIZERTA Vice-admiraal Amman, de bevel hebber van de Franse vlootbasis Bizerta, slaagde er ondanks herhaal de pogingen niet in de Tunesische regering te bewegen de opdringende burgers uit de omgeving van de basis te verwijderen. Van onze correspondent EVIAN In het kasteel Lugrin, in de buurt van Evian, zijn gistermiddag de Frans-Algerijnse besprekingen heropend. Deze eerste bijeenkomst duurde slechts een uur en zal vandaag door een tweede worden gevolgd. Resultaten werden nog niet geboekt. Dit was overigens ook niet te verwach ten. Op deze bijeenkomst hebben beide delegatieleiders elkaar voorstellen ge daan over een nieuwe werkwijze van de conferentie. Minister Joxe wees er op, na nogmaals het Franse standpunt her. haald te hebben, dat de lange monologen, die de besprekingen te Evian tot nu toe gekenmerkt hebben, er weinig toe heb ben bijgedragen om vooruitgang te boe ken. Hij stelde voor de besprekingen in speciale commissies voort te zetten om op deze wijze uit de impasse te geraken. GOEDE HOOP Belkacim Krim deed soortgelijke voor stellen en hoewel deze nogal afwijken van die van de Fransen, heeft men goe de hoop dat men tot een overeenkomst kan komen. De delegaties zouden de avond besteden aan de bestudering van de op tafel gebrachte voorstellen en el kaar vandaag hierover een antwoord geven. De kwestie-Bizerta, noch die van Ben Bella, zijn tijdens de eerste bijeenkomst ter sprake gekomen. De Algerijnen stel len zich op het standpunt, dat de kwestie Bizerta een aangelegenheid tussen Frank rijk en Tunesië is, waar zij niets mee te maken hebben. Van onze correspondent VENRAY De rijkspolitie te Ven- ray heeft gistermiddag in het ge hucht Ysselsteyn een zestienjarige ar beider gearresteerd, omdat hij er van werd verdacht twee aanrandingen te hebben gepleegd. De jongen heeft bekend. Dinsdagmorgen werd een negentien, jarig meisje te "Well, dat op weg was naar haar werk, aangerand. Woens dagmiddag werd te Meerlo een zeven tienjarig meisje lastig gevallen. Zij wist zich bijtijds uit de voeten te maken. Beide meisjes gaven de politie een vrij nauwkeurig en overeenkomend sig nalement van de aanrander. Aangeno men werd dat het iemand uit de streek moest zijn. Daarom werd het signalement in de wijde omtrek van de Peel verspreid. Gistermiddag zag de postcomman- dant van Ysrelsteyn een jongen over de straat iopen die. naar hij meende, de gezochte zou kunnen zijn. Op het bureau van politie ontkende de jongen aanvankelijk, maar later gaf hij toe de schuldige te zijn. De rijkspolitie gaat thans na of de knaao ook iets te maken heeft gehad met twee andere gevallen van aanran- dmg, enige tijd geleden. Van onze correspondent PARIJS De strijd om de Franse vlootbasis Bizerta, op enige afstand van Tunis, is het afgelopen etmaal in alle lievigheid ont brand. Aan weerszijden vielen doden. De Tunesische regering zag in het uitbreken van dit gewapend conflict dat zij volgens Frankrijk heeft uitgelokt aanleiding de diplomatieke betrek kingen met Frankrijk te verbreken en de zaak aan de Veiligheids raad van de Uno voor te leggen. De Veiligheidsraad komt van daag bijeen om de Tunesische klacht tegen Frankrijk in behan deling te nemen. Het Franse garnizoen van Bizerta werd ook gisteren weer versterkt met uit Algerije overgekomen parachu tisten en met gevechtswagens. De Verenigde Arabische repu bliek en de Algerijnse nationa listen boden Tunesië gisteravond gewapende hulp aan. De Tunesische regering negeerde het verzoek van de bevelhebber van de Franse strijdkrachten in Bizerta, te zorgen voor terugtrekking van alle. burgers uit de onmiddellijke omgeving van de bases. Het kon toen niet uit blijven dat er. toen Franse troepen en vliegtuigen het vuur op opgeworpen barricaden openden, ook doden onder de burgerbevolking vielen. De bezet ting van de barricaden bestond gro tendeels uit „vrijwilligers", Tunesische burgers dus. Van een speciale verslaggever BIZERTA Er heerste gisteren in en om de Tunesische havenstad Bizerta een complete oorlogstoe stand; de stad werd door Franse vliegtuigen gebombardeerd en Franse parachutisten zuiverden een groot aantal huizen van Tunesische militairen. Er werd daarbij ge bruik gemaakt van de vuurwapens. De Franse vliegtuigen gebruikten raketten hij het beschieten van de wegen rondom en in de stad, over vol mannen, vrouwen en kinderen. De Franse vliegtuigen waren af komstig van de Arromanches, het vliegdekschip dat voor de rede \-an Bizerta ligplaats heeft geko zen. Een cementfabriek in Bizerta werd zwaar door raketten getrof fen. In het gebouw hadden zich gewapende Tunesiërs verscholen. Weer in actie Ook andere objecten in de fa- briekswijk van de stad werden getroffen. Uit vele ervan braakten grote rookwolken. Ziekenauto's re den af en aan om de gewonden en de doden naar de hospitalen te brengen. In het grote postkantoor van Bi zerta vonden sommigen zes uur lang een goed heenkomen tegen het moordende vuur van de Fran sen. De parachutisten schoten er onophoudelijk hevig op los. Zij schenen blij dat ze eindelijk weer eens in actie konden komen. Zeker twintig uitgebrande vracht wagens stonden gisteravond nog nasmeulend verlaten op de wegen die door de Franse vliegtuigen wer den gebombardeerd. Onophoudelijk doken de Franse straaljagers met gierend geweld neer en ontlasten zich van hun dodelijke lading ra ketten. Vluchtelingen Lange rijen vluchtelingen verlie ten de zwaarst getroffen delen van de stad toen het duidelijk werd dat er in alle ernst werd gevochten. Met wat schamele bezittingen en hun kinderen op de arm verlieten velen hun woningen. Het was waarnemers hier beslist niet duidelijk waarom de Fransen wegen en versperringen beschoten die kilometers ver van hun basis Bizerta verwijderd liggen; zeker niet terwijl er burgers onder wie veel vrouwen en kinderen langs die wegen trokken. Terwijl In en rond de stad de strijd voortwoedde reden de eerste zes colonnes Franse versterkingen de basis binnen: afdelingen van het meest gevreesde militaire korps in Noord-Afrika, het vreemdelingen legioen. President Bourguiba schetste gisteren in schrille kleuren de bloe dige gevolgen van de strijd om Bizerta die hij volgens de Franse regering zelf heeft gewild en uitgelokt. Eisen nieuwsdienst LELYSTAD Het dorp Lelystad is gistermiddag aangesloten op het telefoon net. Er staat een centrale met een ca paciteit van vierhonderd nummers, die als telefooncentrum dient voor Oostelijk Flevoland en in de toekomst voor Zui delijk Flevoland en de Markerwaard. In Drongen (Noordoostpolder) is tege lijkertijd een verplaatsbare centrale in gebruik genomen. Deze heeft een capa' citeit van vijfhonderd nummers. De in woners van Swifterband en Biddinghui zen zijn voorlopig op deze centrale aan gesloten. Voor interlokale gesprekken van Dron- ten uit is een verbinding nodig met de districtscentrale in Lelystad. Daarvoor worden straalzenders gebruikt tot de toestand in de polder de aanleg van een kabelverbinding toelaat. Volgens de laatste cijfers zouden er ongeveer honderd Tunesische militai ren zijn gedood en zestig krijgsgevan gen zijn gemaakt. De officiële Franse verliescijfers waren: drie parachutisten gedood, tien zwaar gewond en 23 licht gewond. In Tunesië werd gisteren een volle dige staking uitgeroepen. Voor de Tunesische kust ligt een Frans smaldeel bestaande uit het vlieg kampschip Arromanches en de krui sers Colbert, Bouvet en Chevalier Paul gereed om in te grijpen, als dat nodig mocht zijn. Tot nu toe hebben zij zich hoewel radio-Tunis het tegendeel be weerde van elke actie onthouden; zij liggen op de rede voor de Tunesische kust. Terwijl de gevechten rondom het Meer van Bizerta, waar de marine installaties liggen, voortduurden, hield president Bourguiba een persconferen tie, waarin hij bovengenoemde beslui ten bekend maakte. Voordat hij hiertoe overging, trachtte hij de schuld van het uitbreken van de vijandelijkheden op de Franse regering te schuiven, door te verklaren dat se dert eergisteren onvervalste oorlogs operaties aan (Je gang zijn. „Alle middelen van de moderne oor log worden in deze strijd gebruikt, zo als we ze tussen 1939 en 1945 hebben gekend. Een vliegkampschip opereert voor de Tunesische kust, opeenvolgen de jachtvliegtuigen vallen met raket- bommen de versperringen, de burger bevolking en de troepen aan, die bij de versperringen geplaatst zijn om alle Franse militaire verkeer te beletten. Pantser- en gevechtswagens schieten op manifestanten en voeren een con vergerende beweging uit op de twee wegen die naar Bizerta leidenRo de-Kruiswagens zijn met mitrailleurs aangevallen. Twee verplegers zijn ge wond door granaatscherven en in de buurt van Menzel-Bourguiba zijn de versperringen doorbroken....". Aldus president Bourguiba. Daarna noemde de president de re denen, die ertoe geleid hadden om de Tunesische strijdkrachten het bevel te geven elke schending van het Tune sische luchtruim te verhinderen en zei farbij dat de Fransen hierin aanlei ding hadden gezien om een zee- en luchtoorlog tegen zijn land te beginnen. In een rede voor de Franse Nationale Vergadering weerlegde de Franse mi nister van buitenlandse zaken Couve de Murville deze Tunesische beschul digingen. De Franse minister schetste het verloop van de onderhandelingen tussen Tunesië en Frankrijk over de basis Bizerta en herinnerde er in dit verband aan, dat tijdens het bezoek van Bourguiba aan de Gaulle deze laatste de Tunesische president had ge zegd, dat hij zo spoedig mogelijk tot een oplossing van de kwestie wilde komen. President do Gaulle wees er toen op dat in de huidige internationale span ningen de ligging van Bizerta van de allergrootste strategische betekenis was voor de verdediging van de Middel landse zee en van de gehele vrije we reld. Zolang deze bedreiging voort duurde, had hij eraan toegevoegd, is Frankrijk verplicht de basis in eigen beheer te houden. De crisis die zich op het ogenblik rondom Berlijn ontwikkelt, zo voegde de Franse minister eraan toe, heeft de juistheid van onze zienswijze bevestigd. Van onze correspondent VENLO Een 35-jarige Venlonaar heeft de laatste weken heel wat met wespen te stellen gehad. Iedere ochtend vroeg zoemden de beestjes hem wakker. Hij begon zich al af te vragen wat de wespen toch steeds naar zijn slaapkamer dreef tot gisterochtend het raadsel werd opgelost. De man hoorde in een oude jas geritsel, keek in een van de mouwen en vond er een heel wespennest. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. De woens dag is een rampdag gebleken voor het tyegyejkeerAa ons land. Aan de lijst van, negen doden die gisterochtend op de voor pagina stond, moeten nog vier slachtoffers worden toegevoegd. Dertien doden door het verkeer op één dag; een droef record. dft De vier mensen, wier dood gister nacht nog niet bekend was, vielen in 's-Gravendeel, op de weg tussen Dok- kum en Murmenvoude en op de rijks weg onder Gulpen het verkeer ten of fer. In 's-Gravendeel was het de 43-ja- rige rooms-katholieke priester A. H. 'M. Meuwese uit Tilburg. Hij reed mee in een auto die tegen een afslaande trae tor botste. Zijn confraters F. G. M. Kolsters (40) en P. Kools (57) werden ernstig gewond. BESTUURDER SLIEP mumumMtuimumumiiumttiuumiummtmiiimuv Tussen Dokkum en Murmerwoude kwamen de negentienjarige H.-J. R. Ozendaal uit Oosternijkerk en de acht tienjarige W. Arts uit Reitsum om het leven. Zij reden met een motor tegen een stilstaande Belgische vrachtauto, waarvan de bestuurder in de cabine lag te slapen. Op de weg van Maastricht naar Vaals verloor een vijftigjarige Bel gische het leven, doordat haar man de macht over het stuur van zijn scoo ter kwijt raakte. De man werd vrij ernstig gewond. DONDERDAG iitiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiitiiuiiii Het verkeer eiste gisteren vier men senlevens. Op de Rijswijkseweg bij Den Haag botste de 45-jarige Hage naar C. H. Dissels met zijn auto te gen een lantaarnpaal. De wagen is vermoedelijk geslipt. In Amsterdam reed een vrachtauto met aanhanger in de Nieuwe Vaart. De bestuurder, de 22-jarige S. Bom- mer uit Amsterdam verdronk. De poli tie houdt rekening met een geval van diefstal of praalrijderij. De wagen is vermoedelijk uit_ de bocht gevlogen en in het water gestort. In Uden viel een dode toen een be stelauto werd aangereden door een met matige snelheid rijdende militaire wagen, die door het gladde wegdek in een bocht naar de linker weghelft was gegleden. In de bestelauto zaten vijf mensen. De bestuurder, de 43-jari- ge H. van Wanroy, werd op slag ge dood. De overige vier, allen werkzaam bij een aannemingsbedrijf, werden in het ziekenhuis opgenomen. In Amsterdam-Zuid botste de 58- jarige wielrijdster E. T. J. Rensen gisterochtend tegen een tram. Zij over leed korte tijd later. Daarna vertelde de minister, dat de Tunesische regering twee weken ge leden al was begonnen een crisissfeer rondom Bizerta onder de Tunesische bevolking te Scheppen en dat Frankrijk op een hervatting van de onderhan delingen had aangedrongen. Toen Frankrijk weigerde voor deze dwang en voor deze chantage te zwichten zoals in de nota's van 13 en 18 juli tot uitdrukking kwam bracht pre sident Bourguiba de dreigementen, die MUNSTER (DPA) De recht, bank in Münster heeft een transport, ondernemer uit Essen veroordeeld tot een boete van vijftienduizend mark en tot betaling van 167.000 gulden schadevergoeding, wegens smokkel van dieselolie uit Nederland. De man transporteerde cement van Duitsland naar Nederland. Op de terug weg liet hij in zijn vrachtwagen olie ver stoppen. In negen ritten bracht hij 148.000 liter dieselolie naar Duitsland. Bij de tiende rit liep hij in de val. WARSCHAU (Reuter, AP) Ma joor Joeri Gagarin is gisteren bij zijn aankomst in de Poolse hoofd stad door een duizendkoppige me nigte bejubeld. Ieder die kon had vrijaf genomen om de jonge held van de Sowjetunie toe te juichen. Bij zijn aankomst op het vliegveld waren al twintigduizend mensen van de partij. De officiële begroetingsrede, die een kwartier duurde, sprak Piotr Jaroszewwicz, de vice-premier van Polen, uit. Gagarin beantwoordde de toespraak met de mededeling dat zijn ruimtevaartprestatie een overwinning betekende voor de gehele communis tische wereld. Gagarin maakte een rondrit door de geheel met nationale vlaggen ver sierde stad Warschau. Van onze correspondent ARNHEM. De disciplinaire straffen die enige tijd geleden aan drie leden van de rijkspolitie in Gameren werden opgelegd, zijn door het Ambtenarenge recht in Arnhem op formele en mate riële gronden nietig verklaard. De adjudant G. V., commandant van de groep Brakel, werd indertijd gedegra deerd tot opperwachtmeester en de opper A. B. tot wachtmeester eerste klasse, beiden met vermindering van salaris. De wachtmeester eerste klasse P. B. ging terug naar de rang van wachtmeester tweede klasse, maar met behoud van salaris. Onhoudbaar Tussen de drie politiemannen was door een reeks van incidenten een onhoud bare toestand ontstaan. De twee on dergeschikten beschuldigden de groepscommandant, ervan valse hand tekeningen te hebben laten zetten on der ambtsedige processen-verbaal, on juiste declaraties te hebben ingediend en sigaren te hebben aangenomen. Het tweetal werd op zijn beurt be schuldigd van het zetten van valse handtekeningen en het aannemen van sigaren. Te liclit Van de straffen die werden opgelegd, gingen alle drie in beroep. De uit spraak van het ambtenarengerecht was vernietigend voor de voormalige adjudant, die volgens de overwegin gen die tot de uitspraak hadden ge leid, een te lichte straf had gekregen. De twee anderen waren volgens het gerecht te zwaar gestraft. Bij Hagestein, vier kilometer ten oosten van Vianen, worden binnen kort twee geweldige stalen schui ven in gebruik genomen, die er in de toekomst samen met de zee dijken van het Deltaplan voor moeten zorgen dat het zoete water in het westen van Nederland heter wordt verdeeld. De Lek is voor dit grandioze project een stukje ver legd. Uren werk De stuw is samen met de steun punten tegen de oever honderdtien meter breed. De tweehonderd ton zware vizierschuiven overspanjv™* ieder 48 meter. Als ze zijn opge draaid is de doorvaarthoogte ne gen meter en tien centimeter. Het duurt overigens twee en een half uur voordat de elektromotoren de gevaarten in hun hoogste stand hebben gedraaid. T urbine Met de bouw van de stuw de eerste van een drietal in de Neder Rijn-Lek is de Rijkswaterstaat in 1954 begonnen. Het hele werk heeft bijna 25 miljoen gulden ge kost. In de 14 meter brede midden pijler is een turbine gebouwd waarmee 6 miljoen kilowatt elek triciteit kan worden opgewekt. Dat is voldoende om een stad als Arn hem van straat- en huisverlichting te voorzien. 100 miljoen Twee soortgelijke stuwen worden gebouwd in de Rijn bij Amerongen en Driel. Alles bij elkaar kost deze kanalisatie van de Rijn en de Lek met de daarbij begrepen verbete ring van de zoet-watervoorziening ongeveer honderd miljoen gulden. Zal ik hem laten thuisbezorgen of neemt u hem mee QUEBEC (A.P.) Cecile Diorane, een van de vier nog levenden van de Canadese vijfling, heeft een tweeling gekregen. De tweelingzoons wegen ieder onge veer vijf pond en twee ons. Moeder en zoons maken het best. Cecile Dionne is getrouwd met een ambtenaar, Philippe Lanlois. Het echt paar woont in Quebec. Het had al twee kinderen. Van onze Haagse redactie DEN HAAG Hoewel hij gestraft was met licht arrest, omdat hij zijn patroonhouders niet mooi genoeg had gepoetst, wandelde de negentienjarige soldaat J. J. P. zaterdag 13 mei de poort van zijn kazerne in Breda uit: hij wilde niet langer dienen, hij had er genoeg van. Thuis trok hij burgerkleding aan. Daarna ging hij naar Duitsland, waar hij aan het zwerven sloeg. Na een week was het plezier daarvan af en meldde P. zich bij de politie in Saarbrücken. Hij vertelde wat er was gebeurd, en vroeg teruggestuurd te mogen worden naar zijn onderdeel. De politie geloofde evenwel geen woord van zijn verhaal en stuurde hem weg. Verder zwierf P. tot hij aansluiting vond bij een rondtrek kend circus. Ten slotte hield de Duitse politie hem op 28 mei weer aan en werd bij overgegeven aan de Koninklijke marechaussee. Nadat dit^ alles voor de krijgsraad te velde west in Den Haag naar voren was gekomen, eiste de auditeur-militair vier maanden met aftrek. De raadsman wees er op, dat P. inmiddels na een psychiatrisch onderzoek is afgekeurd en in de burgermaatschappij weer onder de hoede van de reeds eerder over hem gestelde gezinsvoogd zal komen. Hij bepleitte een straf gelijk aan het voorarrest van twee maanden, waarmee de krijgsraad instemde. Bovendien werd P. ontslag uit de dienst opgelegd. Eigen nieuwsdienst WILLEMSTAD. Op 260 mijl ten oos ten van Bonaire is gisteren de eerste tropische storm van dit seizoen waarge nomen. De storm heeft de naam Anna gekregen. De Anna was gisteren op Curacao het voornaamste punt van gesprek. Verwacht werd, dat de storm in de afgelopen nacht langs de noordelijke .kust van Bonaire zou trekken en tegen de dageraad langs Curasao. De halfmiljoenste bezoeker van Ma- durodam is gisteravond de poorten van de Haagse miniatuurstad gepasseerd. Het was de achttienjarige. Ali Visser uit Utrecht. Zij kreeg een aantal lepel tjes met het stadswapen en een foto boek over Madurodarn. KAIRO (Reuter). Het Egyptische hooggerechtshof heeft gisteren de dood straf uitgesproken tegen vier beklaag den een Duitse vrouw, haar echtge noot, haar schoonvader en een Egypte naar wegens spionage voor Israël. Een andere beklaagde werd tot le venslange dwangarbeid veroordeeld, terwijl een verdachte werd vrijgespro ken. KAIRO (AP). President Nasser van de Verenigde arabische republiek heeft alle banken en verzekerings maatschappijen genationaliseerd. Te voren had Nasser bevolen de effecten beurzen van Kairo en Alexandrië te sluiten. Deze maatregel is genomen om een zekere lawine van verkopen te voorkomen. Op deze beurzen worden geen buitenlandse effecten verhandeld. LONDEN (Reuter, AP) De Ara bische Liga heeft volgens Radio Kaïro gisteren Koeweit toegelaten ais lid. De delegatie van Irak verliet uit protest de vergadering van de raad van de liga. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte ons gisteravond om 23.15 uur: Wisselend be wolkt en plaatse lijk enkele buien. Zwakke tot ma tige, aan de kust matige tot vrij krachtige noord westelijke wind. De zelfde tempe raturen als gis teren of iets ho gere. MIESJE: Toch nog geen vakantleweer. 22 juli: zon op 4.46, zon onder 20.46; maan op 14.59, maan onder 00.28. weer wind max.t. a.sï. Helsinki zw.bew. ZZW 24 0 Stockh. h.bew. ZZO 21 0 Oslo zw.bew. W 22 0 Kopenh. regen ZO 15 2 Aberdeen zw.bew. NNW 13 O Londen onbew. NNW 23 0 Amsterd. zw.bew. WNW 16 0.1 Brussèl l.bew. NNW 20 0 Luxemb. regen W 19 3 Parijs l.bew. N 24 0 Bordeaux h.bew. WNW 24 0 Grenoble h.bew. NW 25 0.1 Nice l.bew. ONO 26 0 Berlijn zw.bew. ZW 17 0.4 Frankf. zw.bew. ZW 19 0 «Müncheb onbew. NNW 21 0 Zürich onbew. W 22 O Genève l.bew. ONO 23 0 Locarno onbew. stil 25 0 Wenen l.bew. ZO 22 2 Innsbruck 2w.bew. O 24 0 Belgrado regen NW 30 0.1 Athene onbew. Z Rome l.bew. ZZW 29 0 Ajaccio zw.bew. WZW 26 0 Madrid onbew. WZW 34 0 Majorca l.bew. WZW Lissabon onbew. N £2 0

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 1