Na gesprek van Kennedy en Macmillan BESTE RESULTAAT VAN WENEN: LAOS LONDEN AAN VOETEN DER KENNEDY'S VERNIEUWD PLAN VAN EEECTRA- BEDR1JVEN I op# H>mi; GEEN GELD VOOR PIETER JELLES RUSK IN P A R IJ S CRISIS OM BERLIJN NADERT Vers brood om 10 uur Kamerlid wil annulering Delfts lintje Winst voor gaullisten De Bilt: Warm Poging tot moord ontdekt door radio-amateur ALARM IN HAVEN VAN HAMBURG MAANDELIJKSE SLEESWIJK- REVUE OP TV BELASTING OP SCHIPHOL Advies aan Friese staten: Voetganger door auto overreden Het weer overal PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Dinsdag 6 juni 1961 Serieus genoeg Graadmeter Topgesprek Ministers bespreken Europese problemen Toespraak RUIMTELIJKE ORDENING Adres Landbouwschap aan Tweede Kamer TREINEM700P BIJ TILBURG HERVAT Toch kernenergie Bakkerspatroons Fiscale vrijwilligers geen overwerk meer Verkiezingen in Frankrijk Directeur: JACQ. DE SMIT; Chefred.: G. J. Breuker. Kantoren te; Middelburg, Plein 1940 nrs. 6—5, Postbus 26. Giro 116666, telefoon 01180—2009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 84, Postbus 4, telefoon 011006901. Viissingen, Nieuwendijk 33, Postbus 24, telefoon 011843224. Terneuzen, Nieuwstraat 38, telefoon 01150—3189. Zierikzee, Havenpark 24, telefoon 01110—2991. Zeeuwsch Dagblad Lotte nummer» 13 cent Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,per kwartaal1 Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kaboutera T cant per woord met een minimum van 1,—» 16e JAARGANG No. 4873 EERSTE OPTIMISME GETEMPERD Van onze correspondent LONDEN. Drie uur en twintig minuten heeft liet gisteren ge duurd voordat president Kennedy premier Macmillan alles had verteld van zijn eerste ontmoeting met Kroesjtsjef en voordat zij hun gedachtenwisseling erover hadden beëindigd. Het grootste ge deelte van dit gesprek werd onder vier ogen gevoerd. De sfeer tijdens het zeer diepgaande overleg werd beschreven als „zeer serieus, vriendschappelijk en over het algemeen bijzonder goed." De zeer lange duur van het gesprek kan men mede zien als een bevestiging van allerlei sinds zondagavond binnengekomen berichten en aanwijzingen over het gesprek van Kennedy en Kroesjtsjef waar uit blijkt dat de Russische premier over vrijwel alle ter sprake ge brachte onderwerpen een veel hardere houding heeft aangenomen dan men aanvankelijk had gemeend. Alleen wat betreft Laos heeft hij wat water in zijn wijn gedaan.' Inzake Berlijn, de kernwapenconfe rentie te Genève en de ontwapening was hij even hard als voor hij naar Wenen ging. Men vindt het in Londen niettemin zeer hoopgevend dat Kennedy en Kroessjtsjef het nuttig hebben geoor deeld hun contact voort te zetten. Oook vindt men het een belangrijk winstpunt dat de Rusische premier de kwestie- Berlijn niet op de spits wil drijven. Van onze correspondent PARIJS Dean Rusk, de Ame rikaanse minister van buitenlandse zaken, heeft in Parijs, zowel aan de Franse regering als aan de Noordatlantisehe verdragsorgani satie, verslag uitgebracht over Ken nedy's eerste ontmoeting met Kroesjtsjef. Hij schijnt niet be paald optimistisch uit Wenen te zijn teruggekeerd. Met name moet hij de Navo de indruk hebben ge geven dat een crisis over de status van West-Berlijn dit jaar zeker nog tot de mogelijkheden behoort. Geheim Over de algemene gang van zaken in Wenen was hij echter niet ontevreden. Of hij over de kwestie- Berlijn tegenover de Navo werke lijk alarmerende mededelingen heeft gedaan of dat hij alleen maar heeft gewaarschuwd dat de kwes- tie-Berlijn nog altijd door de Rus sen wordt beschouwd als een van de moeilijkste en dringendste vraagstukken, is niet duidelijk. Alle mededelingen die Rusk heeft gedaan worden namelijk angstval lig geheim gehouden. Het is echter een feit dat er in Parijs een aan merkelijk minder optimistische stemming heerste dan een etmaal tevoren in Wenen. Rode vreugd De enige die werkelijk bijzonder ingenomen schijnt te zijn met de toestand van het ogenblik is Kroesjtsjef, die gisteren in zijn hoofdstad terugkeerde na een har telijk afscheid in Wenen. De Rus sische premier vond dat de ont moeting met Kennedy een heel goed begin is geweest op de weg naar verbetering van de betrek kingen tussen de Verenigde Staten en de Sowjetunie. Hij meende dat de vrede in de wereld er zeer mee wordt gediend. Pas enkele uren na afloop van het beraad tussen Kennedy en Macmillan was men zover Sat er een communi qué kon worden uitgegeven. Hun bei der woordvoerders lichtten dat ver volgens toe, maar zonder dat men er veel wijzer door werd. Opvallend was echter dat er met nadruk gezegd werd: „Er werd onmiddellijk op seri euze wijze een begin gemaakt met de aanpak van serieuze onderwerpen." Daaruit blijkt dan wel voldoende het bijzonder serieuze karakter van de ba- sprekingen. Uit het korte communiqué blijkt verder o.a. dat president Kennedy en premier Macmillan menen dat de in Wenen bereikte overeenstemming over Laos moet lelden tot vooruitgang op de conferentie over dat land in Genève. Het doel dient zoals men weet een neutraal en onafhankelijk Laos te zijn. Men weet ook dat het westen een oplossing van de kwestie-Laos als een graadmeter beschouwt voor de stem ming van de Russen. Speciale aandacht werd gisteren ge schonken aan de kernwapenconferen tie. eveneens in Genève, en aan het cmtwapeningsvraagstuk, zo zegt het communiqué. De slotalinea gaat over Duitsland en herhaalt het bekende standpunt: volledige overeenstem ming over de noodzaak van het hand haven van de rechten en verplichtin gen van de westelijke geallieerden in Berlijn. 9 Eigen nieuwsdienst O BRUSSEL De ministers van buiten landse zaken van de landen van Benelux Spaak, Luns en Schaus zullen van daag in Brussel een bespreking houden over Europese vraagstukken. Het laatste gesprek tussen de ministers over Europese zaken werd gehouden kort voor het aftreden van de regering-Eys- kens. De bedoeling was meer coördinatie te krijgen in het standpunt van de drie landen ten opzichte van de plannen van generaal de Gaulle voor de Europese samenwerking. Besloten werd toen, dat op ambtelijk niveau zou worden nagegaan of meer eenheid zou kunnen worden gebracht in de sterk verschillende opvattingen van minister Luns en minister Wigny, de voor ganger van Spaak. Advertentie O-'V i>° vV Er werd gisteren in Londen druk gespeculeerd over de vraag of er na de heropening van het directe contact tussen de regeringsleiders van de Verenigde Staten en de Sowjetunie spoedig weer een topconferentie van de Grote Vier kan en moet volgen. Ook daarover hebben Kennedy en Macmillan zonder twijfel van gedach ten gewisseld, alsmede over een mo gelijk bezoek van Kennedy aan Mos kou. Men kan veilig aannemen dat het Westen eerst de nadere uitwerking van „Wenen" wil afwachten eer men een besluit neemt over verder per soonlijk contact met de Russische lei der. Kennedy en Macmillan hebben niet alleen over politieke, maar ook over economische vraagstukken gesproken. Dat daarbij de verhouding van Enge land tot de Euromarkt ook ter sprake kwam is zeer waarschijnlijk. Vandaag houdt de Amerikaanse pre sident, na terugkeer in Washington, een toespraak tot zijn volk via radio en televisie, om verslag uit te bren gen van zijn Europese reis. Gister avond kwam ook de Amerikaanse mi nister van buitenlandse zaken, Dean Rusk, in Londen aan, o.a. voor overleg met Lord Home, zijn Britse ambtge noot. Het wordt niet onwaarschijnlijk geacht dat Lord Home binnenkort weer naar Genève zal gaan voor de confe rentie over Laos. BRUSSEL (A.N.P.) „De kameel heeft niet alles genomen, maar hij is zeer ziek geweest." Deze door een mannestem uitgesproken geheimzin nige boodschap werd in het week einde door een radio-amateur uit Proven in West-Vlaanderen op gevangen. Hij nam de vreemde uitzending op de band op en waar schuwde de politie. Een onderzoek bracht aan het licht dat een 34-jarige fabrikant van tele- visietoestelllen zijn 29-jarige vriendin draadloos op de hoogte hield van zijn pogingen om zijn echtgenote te ver giftigen. Het paar werd gearresteerd en ontkende aanvankelijk hardnekkig. De bandopname dwong hen echter toch tot een bekentenis. De echtgenote van de fabrikant stond sedert de geboorte van haar derde kind onder doktersbehandeling. Maar de injecties werden door haar echtgenoot vervalst: hij maakte de am pullen open en verving de inhoud door vergif. De vrouw verkeert niet in levens gevaar. LONDEN. Stormenderhand hebben president Kennedy en vooral zijn vrouw Jackie gisteren Londen veroverd. Waar zij ook kwamen in de Britse hoofdstad, overal vonden zij geweldige mensenmassa's die hen uitbundig toejuichten. Het begon al gistermorgen vroeg toen de presi dent alleen de woning van.zijn zwa ger en schoonzuster verliet om naar de Amerikaanse ambassade te gaan. Uit tientallen kelen klonk het toen bemoedigend: „Good old Jack". Toen zijn echtgenote enkele uren later uitreed om naar premier Macmil- lams ambtswoning te gaan voor d'e lunch, was de menigte belangrijk aan gegroeid. Een daverend hoerageroep klonk op bij haar vertrek. PEETVADER 4IIIIIIIIIIIIIIII1IIIIIIII1II Whitehall zag gistermiddag zwart van de mensen die het echtpaar Ken nedy bejubelden toen het van premier Macmillans ambtswoning vertrok. Het zelfde was het geval bij de kathedraal van Westminster, waar de doopplech tigheid werd gehouden van het nichtje van de Kennedy's, Anna Christina, een dochtertje van prins Radziwill en zijn vrouw, de zwager en schoonzuster van de president. Kennedy is peetvader van zijn nichtje. Duizenden mensen hadden zich in de buurt van de kerk verza meld. De uitbundigste taferelen speelden zich gisteravond af bij het huis van de Radziwills toen het presidentiële paar vertrok voor het banket op Bucking ham Palace bij de koningin en prins Philip. ONDER DE VOET iiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiininiiiiniiiiH. De politie-afzetting en het motor escorte van de president werden een voudig onder de voet gelopen door de opgetogen menigte toen mevrouw Kennedy verscheen in een betoveren de witte avondjapon. De president droeg smoking. „Wij willen Jackie, wij willen Jack", zo riep men voortdurend in spreekkoor. De politie had de groot ste moeite een doortocht voor de pre sident en zijn vrouw te banen. Bij het paleis stonden enkele duizen den mensen de aankomst van de pre sident, zijn vrouw en vijftig andere gasten af te wachten. Het was de eer ste keer sinds 1918 dat een Amerikaans staatshoofd op het paleis dineerde. Het banket werd gegeven in de grote dinerzaal. Gisteravond laat vertrok president Kennedy, uitgeleide gedaan door pre mier Macmillan, per vliegtuig van Londen naar Amerika. De Londenaren waren gisteravond hun befaamde flegma helemaal kwijt. Duizenden en nog eens duizenden waren samengestroomd om de Kenne dy's te zien wegrijden naar Bucking ham Palace waar zij zouden aanzitten aan het banket. De politie kon het publiek van het begin af al niet baas en moest ten slotte zwichten voor een soort stormloop. De Amerikaanse pre sident en zijn vrouw lieten dat alles glimlachend over zich heengaan, maar zij bekenden later dat zij blij waren toen de hekken van het paleis zich achter hen sloten. (Eigen telefoto) HAMBURG. De Hamburgse re cherche en ook de militaire contra spionagedienst zijn het afgelopen weekeinde in actie geweest naar aan leiding van een mel&ng dat een kikvorsman bij een bekende Ham burgse werf in het water was ge signaleerd. Omdat er op deze werf enige schepen voor de Bundesmarine worden gebouwd en er een oude on derzeeboot wordt gemoderniseerd, is er aantstonds alarm gemaakt, te meer daar de melding afkomstig was van een der dienstdoende brand weerlieden. De militaire veiligheidsdienst is daarop aanstonds in actie gekomen. Tezelfder tijd liep een schip binnen van de Atlas Levante lijn om gedokt te worden. Gedachtig aan de geslaag de bomaanslag op het vrachtschip Atlas van die lijn door de Franse ex- tremitische organisatie De Rode hand op 1 oktober 1958, stelde de recher che een onderzoek in. Met kikvors mannen werden de kademuur en de romp van het schip systema tisch op eventuele bommen onder zocht. Hoewel er geen spoor van on raad is gevonden, blijft de brand weerman bij zijn verklaring. Eigen nieuwsdienst BUSSUM Het volgende seizoen komt er iedere maand een Sleeswijk- revue op de televisie. René Sleeswijk heeft voor deze uitzendingen een con tract met de Vara afgesloten. De revues, die ongeveer een uur duren, worden spe ciaal voor de tele visie samengesteld. Ze zullen worden uitgevoerd in Car ré te Amsterdam. De balletgroep en het orkest van de Sleeswijk-revue zullen aan iedere show meewerken. De andere arties ten wisselen el kaar af. De Britse cho- Renê Sleeswijk reograaf George Garden, die voor de nieuwe revue van Sleeswijk in ge contracteerd en die vandaag in ons land aankomt, zal ook het televisie ballet leiden. Garden heeft zeven jaar de choreo grafieën verzorgd van de shows in het Londens Palladium Theatre. Hij werkt ook mee aan de wekelijkse show van de Britse commerciële televisie „Sun- daynight at the Palladium". Eigen nieuwsdienst DEN HAAG Het Landbouwschap vertrouwt erop, dat de Tweede Kamer zal zorgen voor het opnemen van een bezwarenprocedure in het ontwerp van wet op de ruimtelijke ordening. Het ontwerp komt vandaag in open bare behandeling. In een adres aan de leden van de Tweede Kamer merkt het landbouw schap op, dat de regering geen rekening heeft gehouden met de wens van de Kamer en van het Landbouwschap, om streekplannen ter inzage te laggen liggen en voor de belanghebbenden de moge lijkheid te openen tegen deze plannen bezwaren in te dienen. De opmerking van de regering in de Memorie van antwoord, dat door een dergelijke bezwarenprocedure de voor delen van de huidige regeling verloren zouden gaan, vindt het schap „bijkans onbegrijpelijk". De voorbereiding van een streekplan vergt meestal jaren; daarbij zinkt een vertraging van enkele maanden in het niet, zo zegt het. Verder doet het Landbouwschap in het adres onder andere het voorstel in de wet te bepalen, dat de minister jaar lijks voor 1 mei aan de Staten-Generaal verslag moet uitbrengen over het door de regering gevoerde beleid inzake de ruimtelijke ordening. UTRECHT (ANP) Het treinverkeer over het Wilhelminakanaal bij Tilburg is gistermiddag omstreeks 1 uur hervat. In de nacht van zaterdag op zondag was de verbinding tussen Tilburg en Best en tussen Tilburg en Den Bosch onklaar geraakt als gevolg van een bot sing tussen twee goederentreinen, waar bij beide machinisten om het leven kwa men. De Spoorwegongevallenploeg is tot gis termiddag bezig geweest met het rui men van de wrakstukken en het her stellen van rails en bovenleiding. AMSTERDAM. Passagiers, die met een vliegtuig van Schiphol ver trekken zullen binnenkort boven de prijs van hun passagebiljet een klein bedrag aan „luchthavenbelasting" moeten betalen. De aldus verkregen inkomsten zullen ten goede komen aan de luchthaven. De directie van Schiphol heeft deze financiële maatregel naar buitenlands voorbeeld getroffen. In de meeste Europese landen heffen de vliegvelden reeds een dergelijke belasting, als ver goeding voor de accommodatie op de luchthavens. Van een onzer verslaggevers ARNHEM. De tien Nederlandse elektriciteitsbedrijven, die in de S.E.P. samenwerken, hebben de draad, die leidt naar een eigen Nederlandse kernenergiecentra le, weer opgenomen. Er is in beginsel gekozen voor een ko kend-water-reactor. Deze maand nog vertrekt een deputatie van ingenieurs uit Dordrecht, Arn hem en Bloemendaal naar San José in Californië, om daar sa men met de technici van Gene ral Electric een voorontwerp te maken. De ingenieurs Schürmann (Dord'recht) Latzko (PEN), Stibbe (PGEM) en Mosterd (KEMA) zullen drie tot vier maanden in Californië blijven. Mocht het ontwerp worden goedgekeurd, dan is het de bedoeling, dat d'e Nederland se centrale voor kernenergie een nut tig electriseh vermogen van 55.000 kilowatt krijgt. GOEDKOPER Het aanvankelijke plan een Ameri kaanse centrale van 150.000 kilowatt is in 1959 afgeketst op de kosten. Er werd toen een commisie ingesteld die naar een goedkopere oplossing zou zoe ken. De Nederlandse industrie zo er op haar eigen aandringen voor de leve ring van de onderdelen geheel bij be trekken moeten worden, zoals ook in het eerste plan de Nederlandse bedrij ven te nvofie zouden meespelen. Het plan. waar men nu op af koerst, moet niet alleen naar een werkelijke energiebron, maar tevens naar een proefstation 'leiden dat van nut kan zijn voor d'e 'bouw van nog meer kerncen trales in ons land. KOKEND WATER De breeder-reactor, werkend volgens een ander systeem dan de kokend-water reactor, blijft hoge ogen gooien, omdat dit apparaat een hoog rendament heeft. De commissie beseft echter dat de' Breeder-reaetoren nog lang niet aan een praktische toepassing toe zijn. Om de electriciteitsbedirijven en de Neder landse industrie gelegenheid' te geven intussen ervaring op te doen, wil zij daarom beginnen met de kokend-wa ter-reactor, mits de kosten binnen re delijke perken blijven. Het vooront werp moet uitwijzen of d'at mogelijk zal zijn. Van onze correspondent LEEUWARDEN. Om geen bezwaren op te wekken van politieke te genstanders heeft de meerderheid van het college van gedeputeerden van Friesland de Provinciale Staten geadviseerd niet bij te dragen in de kosten van de oprichting van een monument ter nagedachtenis aan mr. Pieter Jelles Troelstra. Het monument is weliswaar bedoeld als herdenking van Troelstra als Fries dichter, maar de meerderheid van de gedeputeerden vindt, dat bij een mo nument de gedachten eerder zullen uit gaan naar de betekenis van Troelstra als politicus dan naar diens plaats in de rij van Friese dichters. Vorig jaar schonk d'e provincie wel 750 gulden ter tegemoetkoming in de koeten van een herdenkingsbijeen komst. De gedeputeerden zagen daar geen bezwaar in, omd'at die herdenking louter het dichterschap van Troelstra betrof. Het monument waarvoor de bijdrage werd gevraagd zal worden gemaakt door de Amsterdamse beeldhouwer Hildo Krop. Het zal vijftigduizend gul den kosten. Eigen nieuwsdienst. AMSTERDAM Drie organisaties van bakkerspatroons in ons land, die zich eerst hadden uitgesproken vóór een vervroeging van het verkoopuur van vers brood .hebben hun stand punt gewijzigd. Zij willen nu, dat het verkoopsuur blijft gehandhaafd op tien uur. De drie organisaties waren het aanvankelijk eens met zes andere or ganisaties van patroons, coöperaties en werknemers in het bakkersbe drijf, die zich op 25 maart van dit jaar verklaarden vóór een vervroe ging van het verkoopuur. De drie hebben nu laten weten, dat naar hun mening een vervroe ging, zal leiden tot een verslechtering, onder andere wat betreft de nachtar beid. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Vrijwillige overwer- kers van het belastingkantoor aan het Spui in Den Haag hebben gisteren besloten geen overwerk meer te doen. De actie is bedoeld als protest tegen het lange uitblijven van een regeling van de arbeidsvoorwaarden voor over werk. Eigen nieuwsdienst NUNSPEET Op de weg tussen Nunspeet en Harderwijk is gisteren de 46-jarige W. Mulder uit Nunspeet door een auto overreden. De man was op slag dood. De Wassenaarse verpleegster W. Nord- hoff is gisteren overleden aan de ver wondingen die ze had opgelopen door een ongeluk op de rijksweg bij Nootdorp. Zij was met haar scooter geslipt en daar door enkele keren over de kop geslagen. De Arnhemse heer Peters kwam gister avond om het leven, toen hij met zijn auto even buiten Brummen tegen twee tegenliggers reed. De heer Peters had moeten uitwijken voor »en paar wiel rijders. Een vrachtwagen van de firma C. Schol- te uit Zoetermeer, geladen met blik- conserven, is gisteren in Well, een plaatsje ten westen van Hedel, van een zes meter hoge dijk gereden. Van de lading bleef niet veel bruikbaars meer over. De chauffeur kon ongedeerd uit de ravage kruipen. Wie ben ik? Eigen nieuwsdienst DEN HAAG Het communis tische Tweede-Kamerlid M. Bakker heeft de minister van binnenlandse zaken gevraagd of hij bereid is het verlenen van de koninklijke onder scheiding aan de Deltse adjudant van politie B. ongedaan te maken. liet Kamerlid vraagt deze annule ring, wanneer het juist mocht blijken te zijn, dat de adjudant in de oorlog hand- en spandiensten heeft verleend aan de bezetter en zich met name heeft schuldig gemaakt aan de arrestatie van tal van verzetsstrijders, onder wie leden van de illegale C.P.N. Is het verder juist, aldus vraagt de heer Bakker, dat B. gewapend is opge treden om een overval van de K.P. op het politiebureau van Delft te verhin deren? Het Kamerlid vraagt voorts of de minister kennis heeft genomen van de verontrusting die het verlenen van de onderscheiding in Delft en in het West- land heeft veroorzaakt, een veront rusting die onder meer is gebleken tijdens de vergadering van de Delftse raad op 31 mei. Van onze correspondent PARIJS. De eerste ronde van de kantonnale verkiezingen, die gisteren in Frankrijk is gehouden, heeft een teruggang te zien gegeven voor de uiterst linkse en uiterst rechtse par tijen en een stevige winst voor de gaullisten en de gematigd rechtse par tijen. Van de 1504 beschikbare zetels werden 1035 reeds bij de eerste stem ming veroverd; over 469 zetels wordt in een tweede stemming, de komende zondag, beslist. De opkomst bij de stemming was iets geringer dan in 1955. Toen onthield zich ruim veertig procent van het kiezerskorps, nu 43% procent. De zwaarste nederlaag heeft de par tij van Soustelle geleden. Al haar kan didaten werden verslagen. Ook de pou- jadisten zijn vrijwel verdwenen. Pouja- de zelf en zijn vrouw, boekten geen succes in hun eigen arrondissement. De andere uiterst rechtse partijen konden zich nauwelijks overeind houden. Het grote offensief van de communis ten, die in alle kantons kandidaten hadden gesteld, is mislukt. Zij kregen tot nu toe een zeM terug. Hun wapen broeders van de P. S. U. een andere uiterst linkse partij, kregen acht zetels terug. Groot, hoewel relatief geringer, was het verlies bij de socialisten. De S. F. I. O. ging tien zetels achteruit en de radicale socialisten 23. Vrijwel al dit verlies ging naar de gaullistische partijen. De U. N. R. zelf ging 36 zetels vooruit, waardoor zij nu al op 102 zetels staat. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond om 23.15 uur: Vrij warm weer met zonnige perio den. In de middag en avond hier en daar een onweers bui. Zwakke tot matige wind uit richtingen tussen noord en noord oost. MIESJE: Welkom zomer. 7 juni: zon op 4,22, zon onder 20.56; maan op 1.58, maan onder 14.12. weer wind max.t. n.sl. Helsinki onbew. ZW 25 3 Stockh. onbew. z 28 0 Oslo onbew. z 25 0 Kopenh. h.bew. N 25 0 Aberdeen zw.bew. z 19 0 Donden geh.bew. w 24 0 Amsterd. onbew. N 24 0 Brussel l.bew. NNW 24 0 Luxemb. onweer N 21 0 Parijs onbew. N 22 0 Bordeaux h.bew. W 19 0 Grenoble geh.bew. w 19 0 Nice regen zo 21 0.1 Berlijn zw.bew. NO 28 0 Frankf. h.bew. ZW 20 0 München h.bew. N 19 0 Zürich h.bew. NNW 20 0 Genève zw.bew. NNW 21 0 Locarno regen O 23 0.1 Wenen zw.bew. w 21 0 Innsbrück zw.bew. OZO 21 o Athene l.bew. z 25 Q Rome h.bew. WNW 23 22 0.2 0.1 Ajaccio geh.bew. ZW Madrid zw.bew. WNW 24 0 Majorca zw.bew. ZW 21 0 Lissabon h.bew. NNW 21 0

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 1