Minister Luns tevreden na gesprek met en g Opt ossing nog niet verwacht OLIEREUS VULDE HELE bonn vindt nog twee spionnen AMBTELIJKE FRANSE MOLEN STOND STIL FICTIEVE KRAAM VULDE VERDRONKEN LOONZAKJE Machine terug op jaarbeurs Papoea's worden soldaat gemaakt Ongewoon rustige staking van ruim miljoen mensen NEDERLANDS DANSTHEATER VERDWIJNT Franse staatsraad beschuldigd in bouwschandaal Rusland verwacht spoedig eerste mens in ruimte Behandeling met gesloten deuren PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Britse afkeuring Gevaar Geen dooddoener Zie verder pag. 7 „Fluitende postbode*' om bet leven gekomen APARTHEID IS TABOE OLIE-ONDERZOEKERS IN VEILIGHEID „Onderonsje" uitgesteld tot na topconferentie Eén auto voor 200 postzegels Waarschuwing voor wegenbelasting BRAZILIË GAAT VERSOBEREN De Bilt; Bewolkt Directeur: J ACQ. DE SMIT; Chefred.: G. J. Breuker. Kantoren te: Middelburg, Plein 1940 nrs. 68, Post bus 26. Giro 116666. telefoon 011802009 en 4469. Goes, Lange Vorststraat 90, Postbus 4, telefoon 011006901. Vlissingen, Nieuwendijk 33, Postbus 24, telefoon 01184 —3224. Terneuzen, Nieuwstraat 38, telefoon 01150—3189. Zlerikzee, Havenpark 24, telefoon 01110—2991. Zeeuwsch Dagblad Losse nummers 13 cent. Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,per kwartaal Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter» 7 cent per woord met een minimum van 1, 16e JAARGANG No. 4806 Woensdag 15 maart 1961 I DRUK OVERLEG OVER NW. GUINEA m Van onze correspondent LONDEN. De diepgaande be sprekingen, die minister Luns de afgelopen twee dagen in Lon den met staatslieden uit het Britse Gemenebest over de kwes tie Nieuw-Guinea heeft gevoerd, zullen worden gevolgd door na der overleg. Zo is er, aldus deel de de minister ons gisteravond mee, verder contact te verwach ten tussen de Nederlandse re gering en die van Malakka. De premier van Malakka, tenkoe Abdoel Rahman, zal vandaag al een gesprek over Nieuw-Guinea hebben met pre mier Nehroe van Indië. Met beide staatslieden heelt minister Luns gis teren overleg gepleegd. Hij maakte gis teravond. na een dag van intensief overleg dat al om negen uur in de och tend was begonnen, een zeer vermoeide indruk. Minister Luns wilde, zonder op de bij zonderheden van zijn besprekingen in te gaan, voorop stellen dat hij zeker tevreden was. Vooral was hij dat over het diepgaande gesprek dat hij gister middag had gehad met Lord Home, zijn Britse ambtgenoot. Met hem heeft hij ook uitvoerig gespro ken over alle aspecten van de jongste Indonesische nota. Minister Luns zei met zeer grote nadruk dat de handel wijze van Indonesië ook door de Britse regering als ongehoord en zonder pre cedent wordt gekwalicieerd. Er is op het ogenblik overleg gaande tus sen Engeland en Djakarta. Het wach ten is op zekere antwoorden uit Indo nesië. Daarvan zal afhangen, aldus mi nister Luns, wat er verder gaat ge beuren. Daarbij denkt hij aan het pro bleem van de verdere behartiging van de Nederlandse belangen waarbij de zorg voor Nederlandse gepensioneerden en armlastigen en voor de spijtoptan ten voorop gaat en aan de gehele juridische verhouding, die thans is ont staan Niet alleen bij de Britse regering heeft de Indonesische nota een zeer slechte indruk gemaakt. De heer Luns had uit al zijn gesprekken van gisteren de stel lige indruk gekregen dat het optreden van de Indonesische regering en hij wilde daarbij vooral president Soe- karno noemen algemeen wordt ver oordeeld. Minister Luns wilde zelfs nog verder gaan: Indonesië heeft met zijn handel wijze van vorige week zelf de aandacht gevestigd op de potentieel gevaarlijke kanten die er aan zijn optreden kleven. Hoe urgent ook in kringen van het Britse Gemenebest de kwestie Nieuw- Guinea wordt beschouwd, blijkt wel uit het feit dat premier Abdoel Rahman het overleg over Zuid-Afrika op de gemenebestconferentie verliet, om zijn afspraak met minister Luns na te komen. Als zeker kan worden aange nomen dat de kwestie Nieuw-Guinea ook op de conferentie van de regerings leiders van het Britse Gemenebest ter sprake is gekomen. Achter de schermen van de conferentie zal dat zeker de komende dagen doorgaan. Uiteraard heeft de Nederlandse minister van buitenlandse zaken met Lord Home behalve over de Indonesische nota ook over de kwestie Nieuw-Guinea gespro ken. Hij meent alle reden te hebben ook over dat deel van zijn onderhoud tevreden te kunnen zijn. Dat laatste, zo zei de heer Luns, bedoel ik beslist niet als diplomatieke dooddoener. ACHT stoere havensleepboten kwamen er gistermiddag aan te pas om de Liberiaanse tanker Frisia behouden af te leveren bij de Tankercleaning te Schiedam. Dit vertoon van kracht gold de grootste tanker, die ooit opstoom- de naar de Rotterdamse haven. Meer dan 85.000 ton draagver mogen heeft dit gevaarte, dat vier jaar geleden in Japan werd gebouwd. De kolos is bijna 260 meter lang en de grootte van deze „oliebak" kwam vooral goed tot uiting, omdat het schip ongela den was en dus hoog op het wa ter lag. Het leek alsof het de hele breedte van de Waterweg nodig had, toen het werd gezwaaid naar de steiger. De komst van het schip naar Rotterdam was bedoeld om er varing op te doen in het behan delen van dergelijke kolossale schepen. Met eigen apparatuur had men. op het schip de 56 la dingtanks op drie na gereinigd. Het daarbij gebruikte water was in de drie overgebleven tanks Van onze Haagise redactie DEN HAAG. Binnenkort zullen 38 officieren en onderofficieren van landmacht, luchtmacht en marine naar Nieuw-Guinea vertrekken om daar de opleiding van het papoeabataljon. onge veer zeshonderd man. op zich te nemen. Na de opleiding zal het papoeabatal jon gereed zijn, want er waren reeds eerder voldoende aanmeldingen binnen gekomen. Het is de bedoeling dat over enige tijd ook het grootste deel van het kader uit Papoea's zal bestaan. De kolonel der mariniers Van Heuven is benoemd tot commandant van het bataljon. Van onze correspondenten BUSSUM De „fluitende postbode" van Bussum, de 65-jarige heer D. K. Molenkamp, is gisteren door een ver keersongeluk om het leven gekomen. De heer Molenkamp had de Lage Naarderweg over willen steken. Hij werd aangereden door een personen auto. Bij de verkeerslichten op de Lucasbrug in Ütrecht is gisternacht de 23-jarige student W. Reiding door een auto van zijn fiets geslingerd. Hij overleed in het ziekenhuis. In het ziekenhuis in Alkmaar is de 41-jarige elektricien G. Pilkes uit Graft overleden aan de verwondingen die hij gisterochtend opliep, toen hij door een uitwijkmanoeuvre met zijn motorfiets in de berm van de weg raakte en over de kop sloeg. Op.de weg naar Mariënberg in Zwolle is de 52-jarige grondwerker H. Gerrits uit Hardenberg door een auto aangere den en gedood. De man was plotseling linksaf geslagen. JOHANNESBURG (Reuter). De Zuidafrikaanse radio mag in haar uit zendingen het woord „apartheid" niet meer gebruiken. In plaats daarvan zal gesproken worden van „zelfontwikke ling". Als reden werd opgegeven dat het woord „zelfontwikkeling" een betere de. finitie geeft van de politiek van de Zuidafrikaanse regering. Het woord „apartheid" werd in 1948 voor het eerst gebruikt door de toenmalige minister president Malan. Het werd de strijdleus van de Nationalistische partij, die daar mee grote stemmenwinst verwierf. Van onze correspondent PARIJS De staking van 24 uur in Frankrijk, die 1.100.000 ambtena ren omvatte, heeft een zeer ordelijk verloop gehad. Zelfs de demon stratie in Parijs, waaraan vijftien duizend stakers deelnamen en die gehouden werd tussen het stadhuis en het ministerie van financiën in de Rue de Rivoli, verliep uitermate ordelijk. De manifestanten, die zich 's morgens om half tien voor het stadhuis hadden verzameld, trokken met spandoeken onder het galmen van slagzinnen naar de Rue de Rivoli, tussen een haag van politieagenten en voorafgegaan door stakende collega's van de prefectuur, AMSTERDAM. De kinderpostze gelactie van 1960 heeft een record-op brengst geboekt: ongeveer 214 miljoen gulden netto. Dit bedrag is tussen 11 oktober 1960 en 13 januari 1961 door ruim zeshon derdduizend kinderen bijeen gebracht. De totale opbrengst is 150.000 gulden meer dan in 1959. Van onze correspondent MAASTRICHT De voorpret van carnaval zat in de lucht, toen de 42-jarige opperman A. K. uit Maastricht een avond royaal aan de boemel was geweest. Het voorschot op zijn loon enkele tientjes had hij door het keelgat gegoten. De kater kwam toen K. bij zijn vrouw met het loon minus het opgefuifde voorschot op tafel moest komen. Dat waagde de vroegere opperman niet. Hij stapte naar de ambtenaar van de burgerlijke stand en gaf de geboorte aan van een gezonde dochter. Cornelia. Met de nodige formulieren op zak en met een felicitatie van de ambtenaar, ging de „gelukkige vader" naar het ziekenfonds Zuid- Limburg. Met die papieren, waarop hij nog een handtekening van zijn vrouw had gefabriceerd, kreeg hij voor Cornelia 55 gulden kraamgeld. Daarmee vulde hij het tekort in het loonzakje aan en de hemel leek weer stralend blauw. Maar K. met zgn bezwaarde geweten bad argeloos een administratieve molen op gang gebracht. De wijkverpleeg ster, die de geboorte had doorgekregen, kwam op een morgen kijken hoe moeder en dochter het maakten. Die dag had de opperman thuis een moeilijke avond. Zij deed hem heftige verwijten, waartegen hjj geen verstandig argument kon aanvoeren. De zuster was inmiddels naar het stadhuis gegaan om de fout te laten herstellen, maar daarmee was de opperman er niet af. Gisteren kwam de „zaak Cornelia" voor de Maastrichtse rechtbank. De opperman kwam weer met een zwak verweer. Het bier was de schuld, volgens hem, omdat het zo ver ruimend werkt op de fantasie van een mens. De verdediger vroeg ook clementie. Het maakte weinig indruk op de officier van justitie, mr. A. Rosingh. Hij eiste acht maanden gevangenisstraf met aftrek. Daarmee hangt de dorstige opperman, die een derde van zijn leven in de cel heeft doorgebracht, «en veertiende vonnis boven het hoofd. die het marstempo aangaven. Er ont stond even verwarring in de stoet, toen helikopters van de politie verschenen, die overigens alleen poogden het ver keer, dat hier en daar was vastgelopen, weer op gang te brengen. GEEN POST, WEL VUIL Om kwart over elf arriveerde de stoet voor het ministerie van financiën, waar een delegatie van de verschillen de vakverenigingen door minister Baumgartner werd ontvangen. Een kwartier later gaf de politie opdracht de stoet te ontbinden, waaraan rustig gevolg werd gegeven. Nooit had Parijs zo'n rustige en waardige demonstratie meegemaakt waarin doodgravers naast ziekenverpleegsters, belastingambte naren broederlijk naast belastingbe talers, bankbedienden naast politie agenten liepen. Het stakingsparool was voor onge veer negentig procent opgevolgd. Er was geen postbestelling, het telefoon verkeer had grote vertraging en ge sprekken van Frankrijk naar het bui tenland werden alleen tot stand ge bracht als zij „dringend" waren; de postkantoren waren alleen open voor dringende telegrammen; vuilnisbakken stonden niet buiten, omdat zij toch niet werden opgehaald en uw corres pondent heeft zijn koffie met spuit water moeten zetten, omdat de druk op de waterleiding niet voldoende was om zijn zesde verdieping te bereiken. Ook het eten koken duurde veel langer dan anders omdat in enkele sectoren van Parijs de gasdruk sterk verminderd was. AFGUNST Orly en le Bourget lagen vrijwel ge heel verlaten; met uitzondering van de vluchten naar Algerije was er geen enkel vliegtuigverkeer. Voor deze vluchten was de douane door leden van de binnenlandse veiligheidsdienst ver vangen, die de bagage controleerden. De vliegtuigen met eindbestemming Parijs werden alle naar het militaire vliegveld Brétigny geleid, waar het grondpersoneel van de luchtmacht de nodige service verleende. De treinen en de gemeentelijke ver voersdiensten werkten normaal. Met het oog op de ontevredenheid van de ambtenaren, die o.m. afgunstig zijn op de hogere salarissen in het bedrijfs leven, heeft de Franse eerste-minister Debré aan de Franse werkgevers een brief geschreven, waarin hij hen dringend vraagt, de salarissen dit jaar niet te verhogen, tenzij daar een aan zienlijke verhoging van de produktivi- teit tegenover zou staan. Indien zij hieraan niet zouden voldoen, zal hij de maatregelen nemen, die hij in dit ver band meent te moeten nemen (bevrie zing van de prijzen, importfaciliteiten enz.). Daarop heeft de werkgeversvereni ging besloten de salarissen dit jaar met maximaal vier procent te verhogen, in dien de produktiviteitsverhoging daar- toe tenminste aanleiding geeft. opgeslagen. Dit „slöb"-moest er bij de Tankercleaning worden uitgepompt. Vanochtend gaat de Frisia naar de Rotterdamsche Droog dok Maatschappij voor een on derhoudsbeurt. Daarbij wordt het schip onder de waterlijn schoongemaakt en opnieuw ge verfd. Wellicht komt de Frisia nog wel eens vaker naar Rotterdam. De indrukwekkende tanker met zijn merkwaardige brugvleugels komt verscheidene malen per jaar in de buurt van de Neder landse kust. De Frisia vaart van de Perzi sche Golf via Kaap de Goede Hoop naar Emden, waar zij haar lading ruwe olie aflevert aan de raffinaderij Frisia van de Zwit ser Detweiler. In ballast vaart zij dan via het Suezkanaal terug naar de Perzische Golf. Luchtfoto Bart Hofmeester HAMBURG. Een geheel nieuw geval van spionage is in Bonn aan het licht gekomen. Onder verdenking van landverraad zijn de koopman Föggele en zijn vrouw te Bonn ge arresteerd. Het echtpaar bezit in de Westduitse hoofdstad twee -speelgoed winkels. die dienst deden als aan loopadres voor Oostduitse agenten Het blijkt dat het echtpaar reeds vier jaar voor de inlichtingendienst van achter het IJzeren Gordijn werkt. De etalages vormen een waar kin derparadijs. Tussen het speelgoed stonden ansichtkaarten uitgestald met opschriften als: „Een vaste burcht is onze God" en „Een hartelijke Paas-' groet voor de overkant" (Oost-Duits- land). Konrad Föggele zou reeds een volle dige bekentenis hebben afgelegd. Hij verklaart gechanteerd te zijn, omdat er represaillemaatregelen tegen zijn in Oost-Duitsland wonende familie dreigden. Intussen is er huiszoeking verricht, waarbij zeer belangrijk en belastend materiaal in beide winkels gevonden js. Een van de winkels ligt vlak bij het Bondsgebouw aan de Rheinweg, de andere in de buurt waar hoge Duitse en Amerikaanse functionarissen wo nen. De Duitse contra-spionagedienst noemde de werkmethode „uiterst ge raffineerd". Help, politiemoordenaar DEN HAAG. Het Nederlands Dans theater wordt per 1 september 1961 op geheven. Vele leden van het gezelschap 'zullen het nieuwe seizoen bij het Amster dams Ballet ingaan. Het opgezette speel plan wordt tot de laatste dag uitgevoerd en is met drie nieuwe balletten uitge breid. De totale schuld van dertigduizend gulden kan worden voldaan als het Danstheater normaal kan blijven door werken. MADRID (Reuter) De elf olie onderzoekers, die zaterdag ontvoerd zijn uit hun kamp in de Spaanse Sahara, bevinden zich in Marokko, waar ze onder bescherming staan van het Marokkaanse leger. Zij zullen spoedig naar Spanje terugkeren. Volgens een lid van de Marokkaanse ambassade zijn de mannen, drie Ameri kanen, twee Canadezen, een Fransman en vijf Spanjaarden, door Zuidmarok- kaanse nomaden aangevallen. In dit ge bied, waar de grens tussen Marokko en de Spaanse Sahara vrijwel niet is aan gegeven, zwerven deze nomadenstammen dikwijls op Spaans territoir rond. De mannen zijn door een Marokkaanse patrouille bevrijd, toen zij Marokkaans gebied werden binnengevoerd. Zij hebben geen letsel opgelopen. De aanvallers hebben de technische instal laties in brand gestoken. De ontvoerden zijn in dienst van een Amerikaanse en een Spaanse firma. In de Spaanse Sahara worden boringen ver richt door twaalf Spaanse en enkele buitenlandse maatschappijen. Adenauer .en de Gaulle PARIJS (A.P.). President de Gaulle en bondskanselier Adenauer zullen hun volgende bespreking pas houden na de komende topconferentie van de zes lan den van de E.E.G. en niet zoals oor spronkelijk de bedoeling was daarvoor. De regeringsleiders van de landen van de gemeenschap komen op 19 mei in Bcnn bijeen. De ontmoeting tussen de Gaulle en Adenauer is verschoven van de 18de naar de 20ste mei. De twee staatslieden hebben een „ge sprek vooraf'' gehad toen enige tijd ge leden in Parijs een topconferentie van de landen van de E.E.G. werd gehouden. Tijdens die conferentie hebben de andere vier landen van de gemeenschap laten blijken dat zij niet erg waren ingenomen met het onderonsje van de Franse presi dent en de Duitse kanselier. De Franse ambassade in Bonn heeft meegedeeld, dat het uitstel geen politie ke betekenis heeft. Het is een gevolg van de overvolle agenda van de Franse president, zo werd gezegd. Van onze correspondent. VENLO Een Venlose postzegel verzamelaar gaat zich een nieuwe auto aanschaffen van geld dat hij met gokken verdiend heeft. Toen in september van verleden jaar de post administraties van twintig Europese landen een Verenigd Europa-zegel uitgaven, kocht de man tien velle tjes Liechtenstein-zegels, elk vel van twintig stuks. Hij gaf er in totaal 120 gulden voor. Door de veel te kleine oplage ervan en de zeer grote vraag naar die zegels, steeg inmid dels de waarde van een vel van 12 tot 500 gulden, hetgeen betekent dat de Venlonaar intussen rond de 5000 gulden rijker is geworden. Hij over weegt nu de waardevolle Liechten- steiners van de hand te doen en voor het geld een nieuwe auto te kopen. DEN HAAG De herinnerings- kaart, die vroeger tegen het einde van de geldigheidsduur van de lopende wegenbelastingkaart aan houders van motorrijtuigen werd gezonden, wordt niet meer gebruikt, zo deelt staats secretaris dr. W. H. van den Berge mee op vragen van het Eerste-Kamer- lid ir. M. A. Geuze. Teneinde onnodig werk te besparen is deze herinneringskaart vorig jaar ver vangen door een waarschuwing, die on middellijk na het verstrijken van de geldigheidsduur van de belastingkaart wordt toegezonden. Bij controle wordt er rekening ge houden, dat de waarschuwingen worden verzonden als het nieuwe belastingtijd vak al is begonnen, aldus de staats secretaris. RIO DE JANEIRO (AP) Presi dent Quadros van Brazilië heeft een versoberingsprogramma aangekon digd met het doel de wankele eco nomische toestand van zijn land te verbeteren. De economische toestand van vrijwel alle Zuidamerikaanse landen is uiterst kwetsbaar. De uit voer omvat slechts één of twee pro- dukten en schommelingen op de wereldmarkt kunnen een noodlottige invloed hebben op de economie van deze landen. In Brazilië omvat koffie 62 pet. van de totale uitvoer. Quadros heeft in een televisieuitzen ding in de hoofdstad Brasilia gezegd dat hij zou optreden tegen buitensporig hoge winsten. Hij trad niet in détails, toen hij zei dat hij een drastische ver mindering wenste van de winsten die buitenlandse maatschappijen, die in Brazilië werken, naar het buitenland overmaken. De invordering van de inkomsten belasting zal worden bespoedigd, er zal een bankhervorming worden ingevoerd en de antitrustwetten van het land zullen worden toegepast. De door de regering vastgestelde wisselkoers van honderd cruzeiros tegen een Ameri kaanse dollhr, zal voor enkele belang rijke import-artikelen, zoals petroleum en krantenpapier, worden gewijzigd in tweehonderd cruzeiros voor een dollar. Van onze correspondent PARIJS Paul Haag, staatsraad en oud-prefect van het departement Seine, die onlangs ontheven werd van zijn immuniteit, is gisteren in staat van beschuldiging gesteld als directeur van de C.N.L. vanwege het onlangs door ons gesignaleerde bouwschandaal. Als directeur van deze bouwonder neming genoot Haag een salaris van ruim ƒ11.000 per maand. Hij is gezien zijn leeftijd en zijn lichamelijke gesteld heid hij is oorlogsinvalide en 71 jaar oud op vrije voeten gelaten. De handelsrechtbank die faillisse mentsaanvrage behandelt heeft be sloten een verzoek van enkele schuld eisers (voornamelijk aannemers) af te wijzen en een onderzoek te doen instel len naar de activiteiten van de onder neming. De resultaten daarvan moeten over zes weken aan de rechtbank wor den voorgelegd. Van onze correspondent LONDEN. Premier Kroesjtsjef heeft gisteren gezegd ervan overtuigd te zijn dat spoedig de eerste mens in een ruimteschip de wereldruimte in zal gaan. Zijn toespraak, gehouden tot landbouwers in Kazachstan, werd door alle Russische zenders direct uitgezon den. Kroesjtsjef zei niet dat hij doelde op een Rus. Hij liet ook in het midden of hij doelde op een tocht van een mens in een baan om de aarde, in een kunst maan, dan wel op een korte kogelbaan- ducht naar de grenzen van de damp- rring, een vlucht dus zoals die welke een van de Amerikaanse „astronauten" spoedig hoopt te ondernemen. Wel bracht Kroesjtsjef in herinnering ,dat de schepper van vele grote daden 2n prestaties het Russische volk is, dat aan het communisme bouwt." Wurging Joke Groenendaal ■^O^^MOND. De Roermondse rechtbank zal volgende maand met gesloten deuren de zaak behandelen tfëen de 25-jarige pseudo-fotograaf TT' M., die 10 mei vorig jaar de zes tienjarige Joke van Groenendaal uit S?° om,het leven heeft gebracht. M. was kort voor het misdrijf ont snapt uit de open psychiatrische inrich ting te Heiloo. In Venlo had hij zich niet een gestolen fototoestel voorgedaan als persfotograaf en het meisje meege- lokt „om een serie foto's van haar te maken. Enkele kilometers buiten haar woon- "i d? ®e,meente Tegelen, had hij inderdaad foto s van haar gemaakt. Daarna waren zijn ware bedoelingen echter duidelijk geworden, waardoor het meisje was gaan gillen. Uit angst voor ontdekking had M. haar toen met een sjaal gewurgd. f(.iIUeeMdaÊ<;n' ^er werd h'i een h°- tel te Maastricht aangehouden. Na een verhoor van enkele uren bekende hii het meisje te hebben gedood. M. heeft geruime tijd in de psychia- tti^q ,kIlmek van prof. Kloek te Utrecht doorgebracht. Voor het proces tl Roermon(f^vergebracht.Van beWaHng UTRECHT. Het bestuur van de jaarbeurs heeft zich neergelegd bii de uitspraak die de president van de Utrechtse rechtbank maandag in kort geding heeft gedaan. Mr. Plugge had bepaald dat een door de jaaroeurs uit de Marijkehal verwij derde zaagmachine van het Rotterdam se ingenieursbureau Peulen moest wor den teruggebracht. Gisterochtend om ne gen uur stond de machine weer neties op haa rplaats. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteren om 23.15 uur: Droog weer met wol kenvelden en aan vankelijk in hoofd zaak dicht bij de kust enige mist. Zwakke tot matige westelijke wind. Weinig verandering in temperatuur. MIES JE; Als we de wolken vergeten, is het nog niet zo slecht. 16 maart: zon op 6.53, zon onder 18 45* maan op 6.53, maan onder 18.30.

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 1