Stap vooruit op conferentie van Westeuropese Unie Maatregelen van produktschap waren onwettig en schadelijk Oudste misdaad ontdekt OPTIMISME OVER KWESTIE ALGERIJE I PÉN®»' Bereidheid tot aanpassen van bepaalde douanetarieven Britse hof op jacht Burgemeester van Den Haag valt raadslid zeer fel aan PLUIMVEEBEDRIJVEN IN ONTWIKKELING GEREMD Moeder wurgt zoontje Personeel Hoogovens half maart op schip Twee doden op onbewaakte tijdens rijles De Bilt: Kouder Het weer overal PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Tweede bijeenkomst Stap vooruit Basis COLLEGE VAN BEROEP VOOR BEDRIJFSLEVEN BESLIST: Communiqué na gesprek de Gaulle-Bourguiba Zie verder pag. 7 LAATSTE NIEUWS Jaar in voorarrest J voor valsemunterij f Directeur: JACQ DE SMIT; Cliefred.: G. J. BREUKEB Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, Postbus 4, Giro 116666, telefoon Directie en administratie 01100- 6901. Redactie: 01100-6901 en 5366. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009, redactie Walcheren en sportredactie 01180-4604, Post bus 26, Vlissingen, Nieuwendijk 33, tel. 01184-3224, Postbus 24, Terneuzen, N.'euwstraat 38, tel. 01150-3189; Zierikzee, Havenpark 24. tel. 01110-2991. Zeeuwsch Dagblad Losse nummers 13 cent. Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,— per kwartasF Advertentietarieven pp aanvrage. - Rubriek Kabouters 7 cent per woord met een minimum van 1,—-. 16e JAARGANG No. 4793 Dinsdag 28 februari 1961 BRITTEN NADER TOT E. E.G. Van onze correspondent PARIJS Concreter en positiever clan ooit tevoren heeft de Britse regering gisteren de wens naar voren gebracht te komen tot politieke toenadering tot de zes landen van de Europese Economische Gemeenschap. Zij wil zich ook op economisch ge bied zoveel als praktisch mogelijk is met deze gemeenschap associëren. Dit is de belangrijkste conferentie van de Westeuropese unie sinds jaren geweest, zo zei mr. J. Luns, de Nederlandse minister van buitenlandse zaken, na afloop van de conferentie van de ministers van buitenlandse zaken van de W.E.U., die de Zes plus Engeland omvat. Edward Heath, de Britse on derminister van buitenlandse zaken, verklaarde tijdens de bij eenkomst in Parijs dat Enge land bereid is een stelsel van gemeenschappelijke of op el kaar afgestemde douanetarie ven voor grondstoffen en indus- trieprodukten feitelijk een douane-unie te overwegen, als de Zes tonen begrip te heb ben voor en rekening' willen houden met de Britse proble men met betrekking tot het ge menebest en de landbouw. Voorts zou Engeland de Zes dezelfde voorrechten op het gebied van invoer tarieven willen verlenen als het aan de landen van het gemenebest toestaat. Tenslotte zou het er zelfs geen bezwaar tegen hebben dat landen van de Zes zich verstaan met landen van het ge menebest over een zekere verminde ring van de voorrechten op het gebied van invoertarieven die Engeland in het gemenebest geniet. Bij dit alles stelde Heath echter de voorwaarde dat het vooroverleg tussen de Zes en Engeland over een even tuele associatie de aanwezigheid van een basis voor overeenstemming uit wijst. Dan pas dient men met formele onderhandelingen te beginnen. Volgens Heath moet een mislukking als in 1958, toen de pogingen om een grote Euro pese vrijhandelszone te vormen schip breuk leden, worden voorkomen. Hij zei nog dat de belangrijke tweezijdige besprekingen die Engeland met de landen van de Zes voert, tot dusver bemoedigend zijn verlopen. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Burgemeester H. A. M. Th. Kolfschoten en het liberale raadslid mr. W. J. Geert- sema zijn gistermiddag in de Haagse raadsvergadering in een felle woor dentwist geraakt. De burgemeester viel de heer Geertsema ongewoon heftig aan naar aanleiding van vragen die deze vorige week had gesteld over het optreden van de Haagse politie omstreeks de jaar wisseling. De burgemeester had daar kritiek in beluisterd. „Zo de heer Geertsema al enige er varing zou hebben als gemeentebe stuurder en als hoofd van de gemeen tepolitie' als de burgemeester, „dan zou hij aeze vragen zeker niet hebben gesteld Overigens gun ik hem zelfs niet de schijn dat ik iets zou hebben te verbergen of dat ik door zijn vragen in verlegenheid zou zijn ge bracht". „Het spijt mij", zo antwoordde de heer Geertsema later, „dat u hier persoonlijke omstandigheden naar vo ren brengt. Ik sta hier niet als oud- burgemeester van Warffum en ook niet als Kamerlid, maar als vertegen woordiger van de Haagse burgerij. De vragen die ik heb gesteld leven bij een groot deel van deze burgerij. En de scherpte van uw toon doet denken dat mijn vragen alle schoten in de roos waren". Alleen theorie Uit de zakelijke inhoud van de be antwoording van die vragen was ge bleken dat er bij de Haagse politie tot dusverre geen praktische oefenin gen zijn gehouden in het gebruik van de sabel. De politiemensen worden over het gebruik van de sabel alleen theoretisch voorgelicht, aldus de burg- gemeester. Op 2 januari de dag waarop de zestienjarige Wim Scholte door een sabelsteek werd gedood zijn aan de politiemannen, die met een sabel werden uitgerust, geen sabelhouders uitgereikt, omdat zo zei de burge meester snel moest worden uitge rukt. De speciale orders voor de oudejaarsnacht (onmiddellijk optreden, zo nodig met gebruik van wapens) waren op 2 januari niet meer van kracht. Toen echter wapengebruik on vermijdelijk bleek is in eerste instantie gebruik gemaakt van de wapenstok en daarna van de sabel. Het bevel daar toe werd gegeven door de bevelvoe rend inspecteur. De sabels waren in de politieauto's meegenomen. De hou ders stonden in de politiepost. Weer boos „Hij die achteraf kritiek heeft mag eerst wel bedenken onder welke uiterst moeilijke omstandigheden de politie haar taak moest verrichten en hoe groot de verantwoordelijkheid van de politieleiding was", aldus burgemees ter Kolfschoten. Over het waterkanon werd ook nog even boos heen en weer gepraat. De heer Geertsema had vorige week ge zegd te hebben vernomen dat het kanon niet was uitgerukt, omdat de water tanks leeg stonden. „Kan er nu niet een einde komen aan dit ulevelverhaal, mijnheer Geertsema? Het waterkanon staat altijd bedrijfsklaar", was het be scheid van de burgemeester. Waterkanon „De fiolen van uw toorn werden breed geopend", zo zei mr. Geertsema in zijn antwoord, „toen het ging over de waterwerper U verwijt mij dat ik mij van de juistheid van mijn bewe ringen op de hoogte had moeten stellen. Maar is het dan niet een feit dat door een politieinspecteur is meegedeeld dat deze waterwerper niet rijklaar was? Wanneer dit niet juist is, dan verbaast het mij dat alle kranten dit hebben gepubliceerd zonder dat een weder woord van de politie is gehoord". „Het waterkanon was wel rijklaar, maar op de bewuste avond moest acuut worden ingegrepen", zei de burgemees ter. De hoofdcommissaris van politie, J. H. A. K. Gualtherie van Weezei, volgde de debatten op de publieke tribune. Dat het weinig zeggende slotcommu niqué niet de optimistische en veel belovende klanken liet horen die de bijeenkomst had gekenmerkt, moet worden toegeschreven aan het over haaste vertrek van de Franse minister Couve de Murville, juist op het ogen blik dat men dit communiqué moest gaan opstellen. Hij moest naar Ram- bouillet om de ontmoeting de Gaulle- Bourguiba bij te wonen. Wel wordt er een tweede buiten gewone bijeenkomst van de minister raad van de W.E.U. in aangekondigd. Zij zal uitsluitend worden gewijd aan de bestudering van het Britse voorstel na een voorbereiding door de perma nente raad van de Unie. Vermoedelijk zullen de ministers elkaar eind april, begin mei treffen in Londen, in elk geval vóór de bijeenkomst van de regeringsleiders van de Zes op 19 mei in Bonn. „Wij hebben een grote stap vooruit gedaan", aldus minister Luns na afloop, „een stap, die wij hebben kunnen doen dank zij het goede voorbereidende werk van het Westeuropese parlement. Enge land was welhaast gedwongen zich te bezinnen op problemen, waar het vroeger vrij afwijzend tegenover stond." Het is begrijpelijk dat het Engelse voorstel niet verder kón gaan, gebonden als het land is aan de verdragen met het gemenebest en met de vrijhandelszone van de Zeven. Doch de grote winst in het geheel Is, dat Engeland niet langer onbewogen staat tegenover de proble men van de Europese politiek, de Euro pese economie en de Europese eenheid en dat het zich bereid heeft getoond zij het dan op zekere voorwaarden en met een zeker voorbehoud mee te werken aan de opbouw van Europa in breder verband. Hoezeer Engeland bereid is om de Europese gemeenschap binnen te treden moge blijken uit het feit, dat het in ongeveer tien dagen zijn onderhan delingen met het Gemenebest wil be ginnen om te komen tot een oplossing van de problemen, die een nauwere economische en politieke samenwerking met zijn zes partners in de Westeuro pese Unie in de weg staan. Het gesprek tussen Macmillan en Adenauer heeft overigens geen stempel gedrukt op het Engelse voorstel, dat reeds drie maanden in werking was. Van de andere kant moet dit gesprek de Engelsen er wel van overtuigd heb ben dat zij wel verplicht waren deze stap te doen, wilden zij niet volledig geïsoleerd komen te staan. Hoewel ook de tweede bijeenkomst niet tot direct aanwijsbare resultaten zal leiden de uitvoering van dit plan vraagt juist in verband met de vele problemen van Engeland, veel tijd meent men in de kringen van de West europese Unie, dat gisteren de basis is gelegd voor een losweken van Engeland uit de „splendid isolation" van vele eeuwen. Tevens is hiermee een stap gezet op de weg naar een betrekken van Enge land in de politieke besprekingen van de Zes, wat een van de wensen was van minister Luns, geuit op de „kleine con ferentie" op 10 en 11 februari te Parijs. ROTTERDAM. Uit het reptielenhuis van dier gaarde Blijdorp in Rotterdam is een reuzenkameleon gesto len. De oppasser ontdekte gisteren dat het dier was verdwenen. De diefstal is vermoedelijk zondagmorgen gepleegd. De politie is ge vraagd deze niet alledaagse misdaad op te lossen. Er worden wel vaker dieren gestolen in diergaarde Blij dorp. Zelfs de vissen in de vijvers worden niet gespaard. De diefstal van de uit Madagascar afkomstige kameleon staat evenwel apart: het dier is ruim een halve meter lang en kan de bek zo dreigend opensperren (hoewel zijn beten ongevaar lijk zijn), dat buitenstaanders er zeker door zouden zijn af geschrikt. Dat een kenner de diefstal moet hebben ge pleegd, staat daarom vast. Blijdorp had twee van deze reuzenkaméleons; de grootste is in het reptielenhuis achter gebleven. De prijs van het gestolen exemplaar bedraagt ongeveer 125 gulden. Van onze speciale verslaggever DEN HAAG. De verordeningen van het Produktschap voor pluimvee en eieren in Nederland inzake het houden van kippen en de bepalingen over de in- en uitvoer van eieren zijn onwettig en onverbindend verklaard door het College van beroep voor het bedrijfsleven in Den Haag. Het college kwam tot deze krasse uitspraak na behandeling van een klacht over de weigering van het pro duktschap toestemming te geven tot uitbreiding van een pluimveebedrijf. Het ging nog verder: IDe maatregelen van het produkt schap, die pluimveebedrijven in hun ontwikkeling remmen, werden in strijd met de wet bevonden. 2 Vastgesteld werd, dat deze maat regelen aanzienlijke schade hebben berokkend aan bedrijven, pluimvee teelt en de produktie van consumptie- eieren in ons land. Klacht De uitspraak van het college is ge daan naar aanleiding van de klacht van de heer A. van Stratum uit Horst (L), die in beroep was gekomen tegen een beslissing van het produktschap, waarbij hij niet meer dan vijfhonderd kippen zou mogen houden. De heer Van Stratum, die bijgestaan werd door mr. P. J. A. Habets uit Maastricht, exploiteert in zijn woon plaats een uiterst modern ingericht pluimveebedrijf, waar ruimte is voor twintigduizend kippen. Het bedrijf is geheel geautomati seerd, op het leggen van de eieren na. In zijn bedrijf neemt de heer Van Stratum uitgebreide proeven teneinde tot de best mogelijke verzorging van de kippen te komen en de kwaliteit van de eieren zo hoog mogelijk op te voeren. Hierin is hij uitnemend ge slaagd, o.m. door warmteregeling, luchtverversing en een strobodem, die op een constante temperatuur wordt gehouden. Strijdig met de wet In eerste instantie werd aan de heer Van Stratum wiens bedrijf elfhon derd kippen telde geweigerd meer dan vijfhonderd kippen te houden, op grond van door het produktschap uit gevaardigde bepalingen. Na in verzet hiertegen te zijn gekomen wijzigde het produktschap dit voorschrift en gaf toestemming tot het houden van zevenhonderd kippen. De heer Van Stra'tum achtte het verbod van het produktschap strijdig met de wet: in deze zienswijze is hij volledig in het gelijk gesteld door het College van beroep voor het bedrijfs leven. Het college ging zelfs veel verder in zijn uitspraak waardoor ook de voor dit jaar vastgestelde regelingen onver bindend en onwettig zijn geworden. Deze berusten op de verordeningen van 1959, die thans door het College van beroep strijdig met de wet zijn be vonden. Experimenten Het proces tussen de heer Van Stra tum en het produktschap vond zijn oorsprong in een afwijzende beschik king op het verzoek het bedrijf in Horst als proefbedrijf te laten regis treren. De volautomatische voeder- en andere machines die er in werking zijn zouden gedemonstreerd kunnen worden als het een proefbedrijf zou zijn. Tevens zouden meer experimenten kunnen worden uitgevoerd, terwijl het proef bedrijf een belangrijke functie zou kunnen vervullen voor het pluimvee- onderwijs, waarbij de heer Van Stra tum leraar is. ROTTERDAM. In een vlaag van waanzin heeft gistermiddag de 37-jarige mevrouw L. van de Hoog straat in Rotterdam haar driejarig zoontje gewurgd. De vader waarschuwde, nadat hij had ontdekt wat was gebeurd, de GG en GD; men slaagde er evenwel niet in de levensgeesten van het knaapje op te wekken. De vrouw is naar een psychiatrische inrichting gebracht. IJMUIDEN (ANP) Het door de Hoogovens voor de huisvesting van per soneel aangekochte passagiersschip Arosa Sun is gisteren in het Bi'nnenspui- kanaal in IJmuiden aangekomen. Als de aansluitingen voor water en elektriciteit tussen het schip en de wal zijn aangebracht, zal het schip worden betrokken. Dat zal vermoedelijk half maart gebeuren. WASHINGTON (Reuter) De Britse antropoloog dr. L. Leakey heeft bekend gemaakt dat hij de resten van de oudste mens en van de oudste misdaad heeft ontdekt. Dr. Leakey, die curator is van het Coryndon museum in Nairobi, vertelde dat zjjn zoon in Tanganyika skeletresten van een volwassen man en een kind heeft gevonden, die ouder moeten zUn dan de zogenaamde Notenkrakerman, wiens „leeftijd" geschat wordt op zeshonderd duizend jaar. De schedel van het kind was ingeslagen, vo'.gens dr. Leakey met een scherp voorwerp. De onderzoeker concludeerde hieruit dat het kind is ver moord. Dr. Leakey heeft nog niet kunnen vast stellen van welk geslacht het vermoorde kind is. Wel heeft hjj ontdekt dat de schedelinhoud van het kind groter is dan die van de Notenkrakerman, wiens wetenschappelijke naam „Zinjanthropus Boisei" is. Leakey's bekendmaking heeft in de wetenschappelijke wereid tegengestelde reacties veroorzaakt. De meeste geleerden staan er sceptisch tegenover. Het college stelt voorts vast, dat de heer Van Stratum door het optreden van het produktschap ernstig is ge schaad, zowel persoonlijk als in zijn bedrijfsvoering. Het college zegt dat de maatregelen van het produktschap, die gericht zou den zijn o>p goedkopere produktie van eieren van betere kwaliteit, juist een tegenovergestelde uitwerking hebben gehad. Niet bevoegd Indien de ontwikkeling van pluim veebedrijven in ons land niet geremd was geweest door de beperkende maat regelen van het produktschap, aldus het vonnis, dan zouden stellig ook meer specifieke legbedrijven zijn ontstaan, die op industriële basis werken. Deze ontwikkeling wordt intussen wel ge constateerd in Duitsland, België, Frank rijk en Engeland, de landen waarop de Nederlandse export van eieren is ge richt. Uitdrukkelijk wordt in het vonnis gesteld, dat het produktschap niet be voegd was deze beperkende maatrege len te nemen. Eigen nieuwsdienst KATMANDOE. Er kwamen 327 olifanten te pas aan de tijgerjacht die koningin Elizabeth en prins Philip gisteren werd aangeboden door de ko ning van Nepal. Koning Mahendra, wiens gasten de koningin en haar man thans zijn, was al een half jaar gele den begonnen met de voorbereidingen van de koninkijke jachtpartij. Prins Philip had een slechte dag, in tegenstelling tot de jacht in Indië toen hij een forse tijger met één schot velde. Hij mocht dit keer niet mee- schieten, want hij heeft last van een zweer aan zijn rechter wijsvinger. Samen met zijn vrouw, die de jacht filmde, gezeten op de rug van een gewel dige olifant, moest de prins toekijken. Eer gered Gelukkig maar voor het Britse hof dat de eer van Engeland werd gered door een gelukkig schot van schout-bij-nacht Bonham Carter, een der adjudanten van de prins. Hij velde een tijgerin, precies overigens als op de befaamde jachtpar tij in Indië. Vijf olifanten die in de lange rij jagers, drijvers en helpers meesjokten, waren herschapen in complete bars. Een for tuin aan alcoholica was er verstouwd in de koelkasten op de brede ruggen van de dieren. Wanneer er iemand dorst kreeg, dan hoefde hij maar langszij van een bar-olifamt te komen en er werd hem een koele dronk aangereikt. Rhinoceros Om alles vlot te doen verlopen had men in de bossen bij Maghaili waar de jachtpartij werd gehouden, een goed half uur vliegen van de hoofdstad van Nepal, een speciaal vliegveldje aangelegd. Lord Home, de Britse minister van buitenlandse zaken, had minder geluk dan schout-bij-nacht Bonham Carter. Hij schoot vier keer op een tijger en miste evenzovele keren. Meer geluk had de minister met een kleine rhinoceros. Dat beweerde hij ten minste. Er werd een dergelijk dier ge troffen, maar lord Home en sir Michael Adeane, particulier secretaris van de ko ningin schoten er op hetzelfde ogenblik op. Wie het dier heeft getroffen was gis teravand nog niet uitgemaakt. Van onze correspondent PARIJS Het met spanning tegemoetgeziene onderhond tus sen president de Gaulle en pre sident Habib Bonrguiba heeft de verwachtingen niet teleurge steld. Gisteravond laat, aan het einde van een vrijwel onafge broken conferentie van twaalf uur, is er een communiqué uit gegeven dat in zeer optimistische toon is gesteld. Daarin verklaren de twee pre sidenten eerst dat zij een basis hebben gevonden voor oplos sing van alle problemen die op bet ogenblik nog hangende zijn tussen Frankrijk en Tunesië. Wat het Algerijnse probleem betreft: dit is het onderwerp geweest van langdurige bespre kingen, waarbij de toekomst van geheel Noord-Afrika is be keken. Generaal de-Gaulle en presi dent Bourguiba zijn het er over eens dat er in de snelle ontwik keling mogelijkheden bestaan voor een spoedige oplossing van het probleem. Hun beider standpunten liggen zeer dicht bijeen. Het communiqué moge mis schien niet veel houvast geven, het feit dat de partijen er in zijn geslaagd het gezamenlijke com muniqué uit te geven, wijst reeds op de goede verstandhou ding en het goede onderlinge begrip tussen beide partijen tij dens de besprekingen, een feit waarop een woordvoerder van het Elysée reeds voor het uit komen van dit communiqué de aandacht gevestigd had. Pap is thuis lunchen, mevrouw! FARIJS Gisteravond heb ben honderden leden van de partij van Soustelle geprobeerd om op de Place de l'Etoile en op de Champs Elysées een demonstratie te houden tegen de aanwezigheid van president Bourguiba. Na een krans gelegd te hebben op het graf van de onbekende soldaat onder de Are de Triomphe trokken enkele honderden manifestanten de Champs Elysées op. Daar elke demonstratie streng verboden was, ondernam de politie on middellijk een charge. Zij joeg de demonstranten uiteen en arresteerde 307 mensen. Van onze Amsterdamse redactie AMSTERDAM. Als de Amsterdam se stenograaf Sal S. en de Griekse inge nieur R. voor de rechtbank verschij nen zullen zij bijna een jaar in het huis van bewaring hebben doorge bracht. Zij werden 10 juni 1960 aangehouden, verdacht van valse munterij ten voordele van de Algerijnse F.L.N. De officier van justitie te Amsterdam heeft aan het A. N. P. meegedeeld dat hij ver wacht dat de strafzaak tegen hen in mei zal worden behandeld. Eind vol gende maand zal het gerechtelijk on derzoek vermoedelijk kunnen worden afgesloten. De rechtbank heeft inmiddels een vrijdag Ingediend verzoek tot invrij heidstelling van S. en R. afgewezen. De laatste DC 8 van de dertien die door de K.L.M. zijn besteld zal naar dr. Albert Schweitzer worden genoemd. De Gaulle en Bourguiba in gesprek Van onze correspondent BEVERWIJK Tijdens een auto rijles zijn gisteravond op de onbe waakte overweg bij de St. Aagten- dijk in Beverwijk de 24-jarige M. Kraan uit Den Haag en de 39-jarige Beverwijkse rij-instructeur J. Mor- kus om het leven gekomen. De auto werd door een aanstormen de trein verpletterd. De wrakstukken werden ruim driehonderd meter mee gesleurd. De heer Morkus werd uit de wagen geslingerd, het verminkte lijk van de Hagenaar werd later tussen de resten van de auto gevonden. Signalen De machinist van de trein had nog geprobeerd door het geven van signalen de aandacht van de chauffeur te trek ken, maar de wagen reed door. Het minderen van snelheid kon een bot sing niet voorkomen. De wagen werd versplinterd, de beide inzittenden wer den op slag gedood. De trein kwam een eindweegs verder bij het perron van de wagonfabriek Beynes tot stilstand. In vrije tijd Het spoorwegverkeer was een uur gestagneerd. Om acht uur kon één spoor weer worden gebruikt. Twee uur later was alles weer normaal. De heer Kraan werkte bij de Hoog ovens en woonde nog niet lang in Beverwijk. Hij was daardoor waar schijnlijk niet op de hoogte van de ge vaarlijke situatie bij de St. Aagtendijk. De heer Morcus, die ook bij de Hoog ovens werkte, gaf in zijn vrije tijd rij lessen. Willem van Otterloo en Willem Brederode, dirigent en directeur van het Residentie Orkest, zijn benoemd tot ere-leden van het Spaanse koor Orfeón Pamplonés. Met dit koor is het Residentie Orkest gedurende de tour nee in 1960 in Portugal opgetreden. Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond om 23.15 uur: Aanvankelijk plaat selijk nog regen, later van het westen uit afnemende be wolking. Matige tot krachtige, langs de kust van Holland en Zeeland tijdelijk mogelijk harde wind tussen zuidwest en west. Iets lagere middagtemperaturen. MIESJE: Ik ben tante geworden. 1 maart: zon op 7.27, zon onder 16,19; maan op 17.20, maan onder 6.59. Helsinki weer wind max.t. n.sl. regen ZW 3 4 Stockh. zw.bew. WZW 8 1 Oslo onbew. Z 9 0 Kopenh. zw.bew. ZW 9 1 Aberdeen onbew. WZW 9 0 Londen regen N 9 7 Amsterd. regen NNO 10 0.1 Brussel regen NO 12 9 Luxemb. regen zzw 12 4 Parijs zw.bew. zzw 16 0.6 Bordeaux zw.bew. stil 22 0 Grenoble zw.bew. NW 17 0 Nice zw.bew. zzw 14 0 Berlijn geh.bew. WZW 14 1 Frankf. geh.bew. zo 15 0.3 Mtinchen zw.bew. z 14 0.2 Zürich zw.bew. ZW 18 0 Genève zw.bew. ZW 18 0 Locarno onbew. stil 15 0 Wenen zw.bew. zzo 8 0 Belgrado onbew. O 9 0 Athene h.bew. NNO Rome onbew. ZW 18 0 Ajaccio onbew. O 15 o Madrid h.bew. stil 21 o Majorca l.bew. stil 16 23 o Lissabon onbew. W 0

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 1