SLEEP EN SLEPER KLEM BI.) STUW IN DE MAAS Veiligheidsmaatregelen op grote schaal na terreur van stakers Sabotage wordt met strengheid BSDE ffi»; i s gestraft DE GAULLE WIL NAAR AL NA JULI VREDE 2 TREINEN BOTSEN BIJ BARCELONA: -28 DODEN De Bilt: Wind BRITSE KINDEREN: LIEVER HUISWERK DAN TELEVISIE I WOEDENDE STROOM SLOEG STUURLOOS FRANS SCHIP TEGEN PIJLER STUK Grote nederlaag voor ultra's WILDE STAKING IN OOSTENRIJK Koersstijging van Franse aandelen Zusters verdacht van oplichting ZE ZATEN ER WARMPJES BIJ PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Dinsdag 10 januari 1961 o Alarm Spanning Opgeblazen Bejaarde man omgekomen door gasverstikking FAMILIES SLAAGS NA „MIMISCHE" RUZIE „Minister, kom zelf lintjes uitreiken" LAATSTE NIEUWS MINISTERIËLE HULDE VOOR WEGENWACHT Directeur: JACQ DE SMIT; Chefred.: G. J. BREUKEB Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90. Postbus 4t tfiro 116666, telefoon Directie en administratie 01100- 6901. Redactie- 01100-6901 en 5366 Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft 50. tel. 01180-2009. redactie Walcheren en sportredactie 01180-4604. Post bus 26. Vlissingen, Nieuwendijk 33. tel. 01184-3224, Postbus 24. Terneuzen. N.euwstraat 38. te). 01150-3189; Zierlkzee, Havenpark 24 tel. 01110-2991. Zeenwscli Dagblad Losse nummers 13 cent. Abonnementsprijs 0,56 per week, 7,per kwartaal Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouter! 7 cent per woord met een minimum van t 1, 16e JAARGANG No. 4751 BELGIË'S REGERINGOOG OM OOG Van onze correspondent BRUSSEL De Belgische re gering zal voortaan met de meeste gestrengheid optreden tegen daden van sabotage en andere vormen van geweld. Er zijn nog meer troe pen uit West-Duitsland naar België ontboden om de politie en de rijks wacht bij te staan. Bijzondere vei ligheidsmaatregelen op grote schaal zijn nodig geworden nu blijkt dat de actie in Wallonië in hevigheid eer toe- dan afneemt. Om te voorkomen dat de stakers in Wallonië hun dreigement, dat zij de vuren van de hoogovens zouden doven, ten uitvoer brengen, zullen de hoog ovens onder militaire bewaking wor den gesteld. Dat zal ook gebeuren met fabrieken waar de stakers hebben ge dreigd de installaties onbruikbaar te maken. In de nacht van zondag op maandag werd de regering gealarmeerd door be richten dat de stakers zich opmaakten de stations en andere openbare gebou wen te Bergen en Charleroi te bezetten. Het uit het kabinet gevormde „veilig heidscomité", dat al sinds geruime tijd elke dag vergadert, was maandagoch tend al om half vijf bijeengeroepen. Het kon gelukkig constateren dat de noodzakelijke tegenmaatregelen reeds waren genomen. Inderdaad, toen 's ochtends tegen vijf of zes uur de eerste auto's met stakers uit de Borinage zich weer vertoonden op de autowegen naar Bergen, bleken er overal versperringen te zijn aangebracht. Dat was ditmaal niet het werk van de stakers, maar van de gendarmes, die alle auto's aanhielden, de stakers fouil leerden en er honderd arresteerden. Toch gelukte het stakingspiketten in de loop van de ochtend tot in het cen trum van de stad door te dringen en voor het telefoonkantoor begon het om streeks half twaalf te spannen, toen een driehonderd stakers de werkwilligen er toe wilden overhalen het werk weer neer te leggen. De manifestanten, die onder leiding stonden van communisten, toon den zich zeer geprikkeld door op het ge bouw aangebrachte borden met opschrif ten als: „Door de militairen bezet; ver boden binnen te gaan; er wordt gescho ten". Op een gegeven moment moest er wer kelijk in de lucht worden geschoten met een mitrailleur; ten slotte konden de be togers door traangasbommen worden ver dreven. Gisteravond was het in Bergen weer betrekkelijk rustig. De actie, die tegen Bergen en Charle roi beraamd was, is kennelijk een onder deel van een vast plan, dat ten doel heeft het veiligheidsapparaat uit te putten door de actie telkens te verplaatsen. Eyskens kwalificeerde gisterochtend de sabotage daden als misdadig, maar verzekerde dat de vereiste maatregelen waren genomen. Er zijn opnieuw Belgische troepen uit Duitsland teruggehaald om fabrieken, verkeersknooppunten en kunstwerken te besehermen en de gendarmerie in staat te stellen zich aan andere taken te wij den. Gisterochtend om twee uur werden op twee plaatsen de rails van de spoorlijn LuikNamen, die men maandag weer in exploitatie had willen nemen, door een ontploffing uiteengescheurd. Dicht bij Luik constateerde men weer het slui ten van overwegen op zodanige wijze, dat de bomen moeilijk weer geopend kon den worden. Ook waren er weer overal banden van auto's doorgesneden. In en om Verviers bleven de saboteurs en de stakingspiketten zich bijzonder in spannen om de gevolgen van de ophef fing van de beperkingen van het gebruik van elektrische stroom tegen te gaan. Even buiten Verviers werd bijv. een aan slag met dynamiet gepleegd op een mast van het hoogspanningsnet. Bij het onder zoek bleek dat de ontploffingsstoffen die gebruikt waren overeenkomen met het type dat men in de mijnen gebruikt. De mast is wel gaan overhellen doch viel niet om. Was dit wel het geval geweest, dan zou het gebied van Verviers uren van stroom zijn beroofd. In het gehele gebied van Verviers heb ben stakingspiketten gepoogd werkwilli gen tegen te houden. In de textielindus trie bedroeg het aantal werkwilligen on geveer een kwart van het totale effec tief. In de metaalindustrie van Verviers was de werkhervatting onbetekenend, doch in kleine bedrijven was de toestand weer normaal. Buiten Verviers is giste ren weer een autobus met arbeiders be schoten dat is nu al voor de derde maal doch geen van de inzittenden werd geraakt. De schoten werden gelost uit een kleine auto met een geweer van klein kaliber. Toen de gendarmes, die in de autobus zaten, wilden optreden, was de auto al verdwenen. Door sabotage aan verkeerswegen zijn tot dusver alleen in het gebied om Ber gen 65 auto-ongelukken veroorzaakt, die 33 gewonden hebben gevergd. Renard heeft gisteren twee maal het woord ge voerd. in Hoei en in La Louvière. In La Louvière verklaarde hij dat al vorens overgegaan zal worden tot het staken van de onderhoudswerken aan de installaties van de zware industrie, eerst overleg zal worden gepleegd met de socialistische partij over de vorming van een „tweede front". De socialistische volksvertegenwoordigers van Charleroi, aldus Renard, hebben verklaard bereid te zijn hun parlementaire mandaten neer te leggen om zodoende nieuwe verkiezingen te provoceren. In het kolkende water van de Maas ligt de sleepboot Bertha machteloos tegen de stuw van Borgharen gedrukt. Links is nog een klein deel van de stuurhut van de Persephone te zien. Van onze correspondent PARIJS Het is de wens van president de Gaulle dat er na juli vrede heerst in Algerije. Hij is van plan binnenkort persoonlijk naar Algiers te gaan om er de stoot te geven tot het aanknopen van nieuwe onderhande lingen met de vertegenwoordigers van de Algerijnse nationalisten. Waar schijnlijk gaat hij nog deze maand of anders uiterlijk in februari. had van Tunis uit order gegeven, dat de bevolking het referendum moest boycotten en in de overbevolkte in heemse wijken van Algiers en Oran kon het leger nu eenmaal veel minder bescherming geven aan stemlustige Moslems dan op het platteland, waar dan ook tussen de 65 en 85 procent van de bevolking stemde. Daarnaast moet men vele onthou dingen toeschrijven aan apathie bij de inheemse bevolking en ook aan het. feit, dat men uit onbeholpenheid ongeldige stemmen uitbracht. Een bedenkelijke zaak is het aantal ,,neen"-stem-mers. Er stonden onge veer 650.000 Europeanen als kiezers ingeschreven en het aantal „neen"- stemmen bedroeg 782.052. Dat bete kent, dat tenminste 130.000 stemmen tegen de Gaulle's plan voor een zelf- besturend Algerije door Algerijnen en Franse militairen zijn uitgebracht. Uitteraard hebben niet alle Europea nen gestemd, dus kan men stellen, dat tussen de 200.000 en 300.000 solda ten en Algerijnen zich tegen de Gaulle hebben uitgesproken. Dit verraadt het bestaan van een vrij aanzienlijke op positie in het leger, die waarschijnlijk spoedig de Gaulle's speciale aandacht zal krijgen. De Gaulle heeft twee jaar lang geen bezoeken aan de stad Algiers gebracht. Hij schijnt een hekel aan haar te heb ben gekregen omdat zij de zetel was van het verzet der ultra's tegen zijn politiek. Nu echter het referendum heeft uitgewezen dat de ultra's hun macht en invloed grotendeels hebben verloren, wil hij in Algiers het werk voltooien dat hij in Parijs is begonnen, namelijk het beëindigen van de bloe dige Algerijnse oorlog. Hij gaat ervan uit dat de leiders van de Algerijnse nationalisten bereid zullen zijn tot onderhandelen nu zij kennis hebben genomen van de uitslag van het refe rendum. STEUN VAN NATIE Wat president de Gaulle ook gaat ondernemen om de kwestie Algerije tot een oplossing te brengen, hij weet zich na het referendum van zondag verzekerd van de steun van de Franse natie. Bij de volksstemming, waarmee de Gaulle wilde vaststellen, of de kie zers hem wilden toestaan de weg naar een zelfbesturend Algerije te onenen, heeft 56,14 procent zich bereid ver klaard de president le volgen. Slechts 18.30 procent sprak zich tegen hem uit en de overigen (25,54 procent) deden geen uitsnraak. Dus nog geen vijfde deel van het Franse volk heeft zich openlijk van de Gaulle afgekeerd, terwijl men mag aannemen, dat velen, die zich van stemmen onthouden heb ben. dit hebben gedaan met het mo tief: wij zijn het in deze kwestie niet met de Gaulle eens. maar wij zijn niet bereid aan zijn val mee te werken. De politici van uiterst rechts, die hun volgelingen hadden aangespoord ..neen" te stemmen, hebben een écla tante nederlaag geleden. Soustelle kreeg in zijn stad Lyon 76 procent „3a tegen zich. Bidault in zijn departe ment Loire 74 procent en Duchet in Beaune zelfs 83,5 procent WEINIG MOSLEMS In Algerije is de uitslag veel minder duidelijk. Daar zijn zeer veel Mos lems in de grote steden niet aan de stembus verschenen. Van alle kies gerechtigden in Algerije heeft slechts zestig procent gestemd, waarvan 68,8 procent met ,,ja" en 31,2 procent met ..neen". Algiers en Oran zijn de enige departementen, waar de tegenstanders van de Gaulle een meerderheid be haalden. In de beide steden bleef echter meer dan vier vijfde van de inheemse bevolking van de stembus weg. Het Algerijnse Bevrijdingsfront ROTTERDAM In zijn woning aan de Johan Idastraat is gisteravond de 73-jarige W. M. de Swa-rt, een alleenwo nende weduwnaar, door gasverstikking om het leven gekomen. Eigen nieuwsdienst WENEN. Een wilde staking in de olie-industrie in Oostenrijk belem mert de olieleveranties die dit land is verplicht aan de Sowjetunie. Deze verplichting moest Oostenrijk op .zich nemen toen indertijd het vredesver drag met de geallieerden uit de twee de wereldoorlog werd gesloten. Er liggen op de Donau al twintig tankschepen te wachten om te wor den geladen. Vijftien van deze sche pen zijn uit de Sowjetunie afkomstig. De staking heeft het werk bij de op slag van de olie stilgelegd. Interessant is het overigens te weten dat de staking is uitgelokt doorcommunistische vakbondsle den. Deze zijn niet. tevreden met het aantal uren dat moet worden ge werkt. BARCELONA (Reuter) Op een spoorwegknooppunt bij Barcelona zijn een sneltrein en een goederen trein gisteren op elkaar gebotst, waardoor ten minste 28 mensen het leven verloren. De gehele middag en avond zijn technische ploegen, dokters en omwonenden bezig ge weest hulp te bieden aan hen, die in de wrakstukken opgesloten zaten. Een officiële verklaring van de ramp is nog niet gegeven. Elftal gered De botsing gebeurde, toen de elektrische sneltrein uit Valencia een spoorweg knooppunt op acht kilometer van Bar celona passeerde. Een goederentrein met stoomlocomotief kwam van een zijlijn en geen van beide machinisten zag kans op tijd te remmen. In de sneltrein uit Valencia bevond zich het gehele eerste elftal van de voetbalclub Espanol, maar omdat het zich in het achterste slaaprijtuig bevond, kwam het er zonder kleerscheuren van af. Huizehoog De beide machinisten waren op slag dood, toen hun locomotieven zich in elkaar boorden. De eerste vier rijtuigen van de sneltrein schoven over elkaar heen en de wrakstukken stapelden zich op tot een hoogte van een flink huis. De leider van het voetbalelftal, Ernesto Pons. beschreef het ongeluk als volgt; „Wij stonden in de corridor van onze slaapwagen, toen wij door een plotse linge schok tegen de grond werden ge slingerd. Er brak geen paniek uit en er ontstond geen brand. Wij deden wat we konden om de slachtoffers uit de wrakstukken te halen." Hulp Een voor een werden de doden tussen de verwrongen stukken staal uitgehaald en later ontdekte men, dat er twee kinderen bij waren. Dokters en ver pleegsters uit een ziekenhuis te Bar celona zetten in allerijl tenten naast de spoorlijn op om eerste hulp te ver lenen. Omwonende boeren lieten hun werk lig gen om te helpen en taxichauffeurs vervoerden de gewonden naar het zie kenhuis. NA REFERENDUM: PARIJS. De Parijse effectenbeurs heeft op de uitslag van het referen dum gereageerd met een algemene en in vele gevallen zeer belangrijke koers stijging van Franse aandelen. Er was een zeer levendige handel in de aan delen van ondernemingen, die een rechtstreeks belang hebben bij Algerije. Aandelen van Noordafrikaanse on dernemingen en van oliemaatschap pijen die in de Sahara werken, stegen over het algemeen tien procent in koers. De goudprijs is iets gedaald. Van onze correspondent HEERLEN Een echtpaar uit Heerlen, dat zondagavond van een korte vakantie terugkeerde, vond het maar koud in de echtelijke wo ning. Fluks werd het fornuis aan gestoken, maar juist toen man en vrouw zich behaaglijk begonnen te voelen, schoot de man te bin nen dat hij vóór de vakantie ze venhonderd gulden aan bankpapier in de asla had geborgen. In de asla vond het ontstelde echtpaar de resten van het geld. Een technisch ambtenaar van de gemeentepolitie ontfermde zich met een behoedzaam gebaar over de resten, die voor nader onder zoek naar het gerechtelijk labora torium zijn verstuurd. Van onze correspondent ROERMOND. Op nog geen vijftig meter afstand van het hoofdbureau van politie in Roermond is het gisternacht tot een vechtpartij gekomen tussen twee families, waarbij twintig mannen en vrouwen waren betrokken. Toen de politie de kluwen van gil lende en schreeuwende mannen en vrouwen overzag, kon zij met geen mo gelijkheid uitmaken wie aanvallers en wie slachtoffers waren. Met harde hand werden de families naar het bureau gebracht. De tweedracht tussen de familie Van der S, en de familie Van H. was ontstaan m een café, waar de vrouwelijke leden van het gezelschap lelijke gezichten tegen elkaar hadden zitten trekken. Na sluitingstijd was de mimiek in een vecht partij ontaard. Tegen alle familieleden is proces verbaal opgemaakt. Een van hen is op gesloten. Van onze correspondent MAASTRICHT Twee schepen ver sperren sinds gistermorgen de stuw van Borgharen in de Maas bij Maas tricht. Het zijn de bijna 1800 ton me tende Persephone van een Franse rederij uit Straatsburg en de sleep boot Bertha. De Persephone is, met een lading van 1683 ton kalizout, in het zes meter diepe water gezonken en verspert drie afvoeropeningen van de stuw. De sleepboot Bertha zit beklemd tus sen het gezonken schip en een van de stuwpijlers. De schade van de twee verloren sche pen, het verlies van de lading en de beschadiging van de stuwschuiven, wordt op meer dan een miljoen gul den geschat. Te laat De Persephone werd bij het uitvaren van het Julianakanaal door de sterke stroom in de Maas gegrepen, toen één van de vier sleepboten die het schip assisteerden een mankement kreeg. Schipper A. Struik uit Dordrecht liet onmiddellijk het anker van het sleep- schip vallen, maar de ketting brak op driehonderd meter voor de stuw. Stuur loos dreef de Persephone de rivier af, draaide nog een kwartslag en klapte met de achtersteven tegen de stuw. Tot overmaat van ramp raakte een der gebroken sleepkabels verward in de schroef van de sleepboot Bertha, die daarop eveneens op drift sloeg en tus sen het Franse schip en de stuwpijler werd gekraakt. Kapitein Bongertman van de Bertha redde zich door tegen de glibberige stuw op te klauteren. Zijn vrouw sprong in paniek op een andere sleepboot, de Neeltje uit Zwolle, en moest met een shock naar haar dochter in Maastricht worden gebracht. Op nippertje „De stuwpijler heeft mij het leven ge red", vertelde schipper Bongertman, die alleen nog zijn blauwe overall en zijn schipperspet bezit. „Was de Bertha naast de pijler terechtgekomen, dan was het schip onder de stuwschuif doorgegaan, de diepte in." Ook schipper Struik van de Persephone kon zich met zijn beide knechten Ru- dolf Franzen (21) en Karl Gritzke (22) op het nippertje in veiligheid brengen. Van het snel zinkende schip sprongen zij op de stuw, waarna zij met touwen omhoog werden gehesen. In de weg De schepen vormen een ernstige belem mering voor de waterafvoer. Ofschoon de vier schuiven over een breedte van 150 meter zijn gestreken, steeg het water gisteren in de Maas ten zuiden van Maastricht bijna een halve meter. Om de opening voor de stuw zo snel mogelijk vrij te maken, zullen de schepen in stukken moeten worden gezaagd. Zo nodig zal de gezonken Persephone met behulp van spring stoffen worden verwijderd. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG. De federatie van Ne derlandse oud-strijdersorganisaties heeft de minister van binnenlandse zaken ge vraagd zelf de eretekenen van orde en vrijheid uit te reiken, die in 1950 aan de burgemeester van Oirschot waren toegestuurd. De federatie vraagt de burgemeester van die plicht te ontslaan. Zij zegt in haar brief aan de minister er veront waardigd over te zijn, dat de onder scheidingen tien jaar zijn blijven liggen. Ik hoor dat de verloving uit is en kom nu m'n cadeautje terughalen. LEOPOLDSTAD (Reuter) President Kasavoeboe van Congo heeft de waarschuwing geuit dat Congo zich het recht voorbehoudt wijziging te bren gen in de verhouding tot de vertegenwoordiging van de Verenigde Naties in dit land, indien de volkerenorganisatie de Loemoembagezinde macht hebbers in de Oostprovincie, Gizenga en generaal Loendoela, mocht willen steunen. Deze waarschuwing staat in een memorandum die een opsom ming bevat van bezwaren van Kasavoeboe tegen het optreden van het internationale politie- leger in Congo. Van onze correspondent ALKMAAR. Twee zusters, 54 en 58 jaar oud, zijn door de Alkmaarse politie gearresteerd op verdenking van oplich ting van een bejaarde rentenier. Zij zul len vandaag voor de officier van justi tie worden geleid. De twee vrouwen, van wie de jongste in Alkmaar woont en de ander in Am sterdam, zouden een 85-jarige boeren- rentenier die in een bejaardeninrichting woont, van juni tot oktober vorig jaar voor elfduizend gulden hebben opgelicht. De man had de Alkmaarse in een café ontmoet, waarna hij vaak bij haar op visite was gegaan. Daarbij had hij haar enkele keren geld geleend o.a. om een televisietoestel te kopen. De Amsterdamse had gezegd dat zij een snoepzaakje wilde beginnen en daarvoor had zij vijfduizend gulden van de rentenier weten te lenen. Toen het geleende bedrag tot elfdui zend gulden was opgelopen zonder dat ooit een cent was terugbetaald, had de rentenier er eens met een vriend over gepraat. Dat gesprek had zo verhelderend gewerkt, dat de rentenier aangifte deed. Eigen nieuwsdienst DEN HAAG De minister van verkeer en waterstaat, drs. H. A. Korthals, heeft gisteren de heer H. Schut uit Haren (Gr.), wegenwacht van de A.N.W.B., zijn hulde betuigd voor wat de wegenwacht op 30 december heeft gedaan. Toen heeft de heer Schut met groot gevaar voor eigen leven een leerling vlieger uit het brandende wrak van een bij Eelde neergestort vliegtuig gehaald. De minister overhandigde de dappere wegenwacht een zilveren sigarettenkoker met inscriptie. Het K.N.M.1. in De Bilt berichtte ons gisteravond om 23.15 uur: Half tot zwaar be wolkt met af en toe regen. Matige tot krachtige, langs de ki»t van Hol land en Zeeland tijdelijk harde wind tussen zuid en zuidwest. Weinig verandering in temperatuur. MIESJE: Dan droogt het ln ieder geval tussen de buien door! 10 JANUARI; zon o.p 8.46, zon onder 16.50; maan op 0.55, maan onder 12.25. ^iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiii,1111111,1111,iii,iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniii^ Van een onzer redacteuren LONDEN. Derek Hcald, uit de Engelse stad Newark, is twaalf jaar oud en zijn liefde voor huiswerk verklaart hij aldus: Een groot deel van de televisieprogramma's is rom- S mei. Ik doe liever iets beters dan daar naar kijken. Ik had schoon ge- noeg van Cisco Kid en Highway Pa- trol. Het is allemaal veel te gezocht. Quitte of dubbel kon ik helemaal niet meer pruimen. S Derek Heald is geen unicum. Hij is een van de leerlingen van een school, waar van gisteren af op ver- H zoek van de schoolkinderen huis- werk wordt gegeven, „omdat naar de televisie kijken zo vervelend is". De directeur van de school, waar 5 men in de laagste klassen helemaal geen huiswerk kende, is de heer Walter Bond, een 54-jarige leraar, die met typisch droge humor con stateerde, dat het ouderlijk gezag, door de televisie ondermijnd, nu door de zelfde afschrikwekkende te levisie overbodig wordt. Alle kinderen zullen voortaan huiswerk maken, zei de heer Bond. Driekwart op eigen verzoek. Ze kwamen bij tientallen aan me vra gen of ze huiswerk konden krijgen. De kinderen zullen voorlopig thuis een serie lessen Engels en wiskunde doorwerken. Op kleine schaa] was al eerder op proef gehoor gegeven aan de wensen van de leerlingen en de resultaten waren verbluffend. De jongens en meisjes zeggen dat ze reuze plezier in het huiswerk hebben. En de ouders? GOED VOORUIT De vader van Derek Heald zegt: j= Derek was verslaafd aan de televisie. Hij is nu op school goed vooruit ge- gaan. De heer Stanley Hudson, vader van een dertienjarige dochter: Ze had genoeg van de televisie. Ze kwam zelf op het idee om huiswerk te vragen. Haar laatste rapport was geweldig. Conclusie van directeur Walter Bond: De ouders helpen de kinderen bij het huiswerk en dat is weer een middel om hun zoons en dochters beter te leren begrijpen. Een middel waar ze voor hun scherm niet meer van droomden. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiNiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiniiiiniiii iintiiiiiiiiiiiinHiiiiiiniHniiniiniiiiminKEauiiiiniiuiiumummil

Zeeuwsch Dagblad | 1961 | | pagina 1