DEVALUATIE FRANSE FRANK IS OPHANDEN BON r i I "I I I I Naar vrije inwisselbaarheid der valuta's Koersen van goud en aandelen stijgen Zevenjarig jongetje spoorloos verdwenen Kerstsfeer op Cyprus Tijdens Kerstdagen twee vliegtuigen verongelukt SPEURHOND REAGEERDE NIET De Bilt: regen Zeeuwsch Dagblad Berouwvolle inbrekers Nederlandse rallye-rijders verkennen het ircuit in Monte Carlo ZETFOUT MAAKT MEDICIJNEN TWEEMAAL ZO DUUR! I Pla Zeeuwsch Dagblad PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND Eoka staakt vuren Berechting in de mollendood-zaak Nieuwe strafwet in Rusland Britse vliegtuigen voor Indonesië Nieuwe frank kan complicaties wekken Een stap achteruit: door auto gedood KIND IN MACHINE VERONGELUKT In Heidelberg zijn pokken Zie verder pag. 5 Veroordeeld wegens paspoortdiefstal Waterkering versterkt thans de grote krant van Zeeland ■mj Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2438; bij geen gehoor: Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100-3991; Postbus 4, giro 116666. Bijkantoren: Middelburg, Korte Delft-50, tel. 01180-2009; Vlissingen, Rembrandtlaan 24, tel. 01184-3224: Terneuzen, Nieuvvstraat 38, tel. 01150-3189, Zierikzee, Havenpark 24, tel. 01110-2991. Directeur: JACQ DE SMIT - Hoofdredacteur; R. HAGOORT Zeeuwsch Dagblad Abonnementsprijs 0,56 per week, f 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. - Rubriek Kabouteri 5 cent per woord niet een minimum van 1, i4e Jaarg. No. 1491 Zaterdag 27 december 1958 Van onze correspondent LONDEN. Voor het eerst sinds vijf jaar hebben de Engelsen, de Griekse Cyprioten en de Turken op Cyprus in vrede Kerstmis kunnen vieren. De dag voor Kerstmis had de Eoka aangeboden alle activiteit te staken op voorwaarde dat de Britse troepen hetzelfde zouden doen. Een paar uur later vierden Engelsen en Cyprioten gezamenlijk feest in de straten en op de pleinen van de hoofdstad Nicosia. Hoewel het Britse opperbevel erop vertrouwt dat de Eoka inderdaad de komende dagen zich zal onthouden van Van onze correspondent ARIJS Binnen 24 uur zal de Franse frank opnieuw niet ongeveer 15 procent worden gedevalueerd. Generaal De Gaulle, die oorspronkelijk tot na morgen op zijn buiten verblijf zou zijn, is gisterochtend spoorslags naar Parijs teruggekeerd en de gehele middag heeft de ministerraad in het bijzijn van enige financiële deskundigen, zoals Baumgartner, de gouverneur van de Banque de France, beraadslaagd. Vandaag zullen de desbetreffende maatregelen worden afgekondigd. E nieuwe devaluatie is nood- h'igs Unie vertegenwoordigd zijn, akkoord verklaren een eind aan D zakelijk geworden bij het in werking treden van de Euro- markt, waarmee zij dus Frankrijk in staat moet stellen de mededin ging van zijn handelspartners te verdragen. Bovendien houdt zij ivuiuciiuc uajeu 1.1.1.11 iai uutuuuuetl Vclli I 1 -I. daden van terreur, zijn de Engelsen verband met de beslissing, welke een aantal Europese landen wil len nemen om hun valuta's de vrije inwisselbaarheid te geven. Vandaag melding toch gewaarschuwd, de voorzichtigheid niet uit het oog te verliezen. Maar de vreugde over de wapenstilstand was zo groot, dat het scheen dat alle wan trouwen verdwenen was. Van Britse zijde heeft men, om de feestviering mogelijk te maken, alle beperkende bepalingen op het verkeer opgeheven Jongelui mochten na zons- zich het regiem van deze instelling te maken, om het reeds in 1955 tot stand gekomen Europese monetaire akkoord in werking te doen treden. Engels initiatief Van Franse zijde heeft men het gis teren vooral doen voorkomen alsof de nieuwe maatregelen het gevolg zijn van het Engelse initiatief terug te keren tot de vrije inwisselbaarheid van het pond- sterling. Frankrijk heeft dezer dagen de regering van de Duitse bondsrepubliek ter zake geconsulteerd (het verwacht Het ligt, zo verluidde gisteren te Parijs j immers een zeer grote markenlening in de bedoeling van Frankrijk, Enge-jVan ^ie 2ijde) en Duitsland zou zich, land. België, Luxemburg en Nederland evenals Benelux bereid hebben ver- Eigen nieuwsdienst UTRECHT. De lichtjes van de kerk hebben ons bekeerd, verklaarden twee Amsterdamse zware jongens, nadat zij in de kerstnacht door de politie te Utrecht op een fabrieksterrein aan de Weerdsingel in hun kraag waren gegrepen. De Amsterdammers vertelden eerst van plan te zijn geweest bij de fabriek, die een ingang heeft naast de Moni- eakerk, in te breken. Toen zij een maal op het fabrieksterrein waren, had de kerk betere gedachten bij hen doen bovenkomen. Zij waren juist op weg naar hun auto, toen de politie kwam, zo verklaarden zij met brave gezichten. De politie was gewaarschuwd door be woners van de Weerdsingel en had het terrein omsingeld. In de auto vond zij een complete verzameling inbre- c kersgereedschap. Zij gelooft niet veel van het mooie ver haal van de mannen. Het lijkt erg veel op de geschiedenis van de be ruchte Amsterdamse inbreker De Vlo, die enige tijd geleden met succes iets dergelijks verklaarde. ALKMAAR lANP) De rechtbank te Alkmaar heeft de 42-jarige P. H. uit Warmenhuizen, conform de eis, ontsla gen van rechtsvervolging en diens opna me geëist in een psychiatrische inrich ting voor de tijd van een jaar. Zonodig volgt daarna terbeschikkingstelling van de regering. Verdachte had als los-arbeider bij de gemeente Schoorl tot tweemaal toe ge poogd zijn vriend en mede-arbeider, de 52-jarige W. C. de Klerk, door vergif om het leven te brengen. Eerst had hij het met rodent geprobeerd, dat hij tussen de boterhammen van De Klerk strooide Toen dat niet het beoogde resultaat had probeerde hij het met zogenaamd mol- lendood. Jef van Hoof is winnaar geworden van de compositieprijs Lodewijk Mortel mans. Er waren 32 liederen ingezonden uit Nederland en België. Het Nederlands Kamerkoor gaat in de loop van 1959 zijn eerste tournee dooi de Verenigde Staten maken. Ook zal her koor meewerken aan de komende Salz- burger Festspiele. ondergang niet meer op straat komen om vanmorgen aan de Organisatie van giaard zich aan te sluiten bij de Engelse en zich niet bedienen van fietsen, brom fietsen of scooters. Voorlopig zijn zij weer geheel vrij in hun bewegingen. De Eoka heeft bekend gemaakt dat zij deze wapenstilstand heeft afgekon digd om de Engelsen in de gelegenheid te stellen, nieuwe besprekingen te be ginnen over de toekomst van Cyprus. Zij waarschuwt, dit gebaar niet uit te leggen als een teken van zwakte en het bestand te gebruiken als een laatste gelegenheid. Het Britse bestuur heeft tot nu toe niet geantwoord op de verklaringen van de Eoka. Waarschijnlijk zal liet dat ook niet doen. In de eerste plaats ziet men in het aanbod tot wapenstilstand een poging om te voorkomen dal de sympathie voor het verzet bij de be volking geheel verloren gaat. Het is bekend, dat de Cyprioten genoeg be ginnen te krijgen van de voortdurende terreur door hun eigen landslieden. Europese Economische Samenwerking maatregel. (O.E.E.S.) te Parijs daarvan medede ling te doen. Zoals men weet is het voldoende, dat leden, die meer dan 50 procent van de quota boeken en bij de Europese Beta- MOSKOU (A-P.) De Opperste jSowjet heeft een nieuw strafwetboek goedgekeurd dat verlichting van de straf voor sommige categorieën mis daden inhoudt. De doodstraf is echter gehandhaafd en wei voor spionage, vpor ondermijnende en terroristische handelingen, voor moord met voor bedachte rade, voor banditisme en voor hoogverraad. Als hoogverraad geldt ook de weigering uit het buitenland naar de Sowjetunie terug te keren met het doel in het buitenland, de be langen van de Sowjetunie te schaden. I De maximumstraf is voor gewone mis daden van 25 op 10 jaar en voor ernstige i misdaden van 25 op 15 jaar gebracht. j De voorzitter van de commissie die de wijzigingen heeft voorbereid, Poljanski, LONDEN (Reuter) Richard Fai- verklaarde dat meer dan voorheen ge- Frankrijk zou aan deze operaties al leen maar meedoen wanneer zij tege lijk zou zorgen voor hetgeen men eufe mistisch een aanpassing, van de valuta noemt. Psychologisch Het wil eveneens een monetaire her vorming tot stand brengen, die vooral een psychologische uitwerking zal heb ben. De Gaulle wil nl. een nieuwe frank als muntsoort instellen, die zou overeen komen met honderd frank van nu. Het gevolg zou zijn, dat het land een munt eenheid zou krijgen die meer of minder overeen zou komen met de Duitse marl; en met de gulden, hoewel er natuurlijk j koersverschillen zullen blijven. PARIJS Twee grote passa giersvliegtuigen zijn de afge lopen feestdagen verongelukt. In totaal hebben daarbij drie mensen het leven verloren; 103 brachten er als door een wonder het leven af. Het eerste vliegtuig, een Constel lation van de Air France stortte neer bij het vliegveld van Wenen. Alle 36 inzittenden (dertig passagiers en een bemanning van zes koppen) konden het vliegtuig verlaten voor het m brand vloog en totaal uitbrandde. Het tweede ongeluk gebeurde in Rhodesia, waar een DC-6 van de Union Aéromaritime door eei ruk wind terug werd gedrukt op de rey. president van de Fairey Aviation Company, wordt vrijdag in Singapore verwacht, op weg naar Djakarta, waar hij onderhandelingen zal voeren met de Indonesische redering over een overeen komst txt levering aan Indonesië van achttien Gannet-vliegtuigen. In de loop van deze maand heeft de Britse regering vergunning tol uitvoer naar Indonesië voor zes Gannet-toestel- len gegeven. streefd zal worden naar heropvoeding van misdadigers. De minimumleeftijd voor berechting is voor minderjarigen gebracht van 14 op 16 jaar, met uitzondering van ernstige misdaden. In dat geval is de grens 12 jaar. Krachtens het nieuwe strafwetboek is het de rechter niet langer mogelijk iemand van zijn Sowjetrussische staats burgerschap te beroven. Uitwijzing van Sowjetrussische staatsburgers is ook niet langer mogelijk. PARIJS Tweede kerstdag is anders In Frankrijk geen beursvakantie, maar op order van de regering zijn de 22 Fran se beurzen, waarvan slechts zes geregeld hun koersen publiceren, gisteren geslo ten gebleven. De laatste dagen was de speculatie tegen de frank overduidelijk gebleken en de regering heeft die slui ting dan ook gemotiveerd met de mede deling, dat zij was om alle niet oppor- NICE In de donkerste dagen voor Kerstmis zijn enkele Neder landse rallye-rijders m de Alpen op verkenning gegaan. Binnen enkele weken begint de Rallye Monte Carlo. Degenen, die zonder slrafpuntcn arriveren, zullen daarna een klassementsproef moeten afleggen in de Franse Alpen. Zij troffen er niet het weer van de koude maand januari. Wel kregen zij duisternis en regen, ontzettend veel regen. Op de bovenste foto ziet men Rob Gorris in de Triumph Maus Gatsonides zich een weg door het water banen. Op de onderste foto kan men op de achtergrond nog de Renault Dauphine van Wie- douw onderscheiden. In de Rallye zal Gorris met Mulders in een BMW uit Stockholm vertrekken. Gatsonides start met de Frans man Becquart uit Athene. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. Op de Hillevliet is op Eerste Kerstdag een bejaarde bewo ner van de Gaesbeekstraat door een noodlottig verkeersongeluk om het leven gekomen. Het was de 78-jarige A. H. Bouter, die aan de rand van het trot toir, met zijn rug naar de rijweg staan de, vogeltjes had staan voeren. Onver wachts deed hij een paar stappen ach teruil op de j-ijweg, vlak voor een uiterst rechts rijdende auto. In zorgwekkende toestand 'werd het slachtoffer naar het ziekenhuis-Coolsin- gel gebracht waar bij aankomst bleek dat hij was overleden. Eigen nieuwsdienst TIEL. Woensdagmiddag is in de bakkerij van de heer H. van Wely aan het Fabriekslaantje te Tiel een ver schrikkelijk ongeluk gebeurd dat aan het vijfjarig oontje van de familie, Hu- bertus, het leven heeft gekost. Hubert was met zijn driejarig broer tje in de bakkerij aan het spelen. Me vrouw Van Wely was in de winkel aan het werk en de heer Van Wely bracht bestellingen rond. Mevrouw Van Wely hoorde opuns in de bakkerij de deeg machine lopen. Daar zij dit vreemd vond, spoeade zij zich heen en zag daar tot haar grote schrik alleen haar drie jarig zoontje. De vijfjarige Hubertus was er niet meer. Hij bleek in de deeg- machine te zijn gevallen. Het kind was direct dood. HEIDELBERG. Acht bewoners van Heidelberg in West-Duitslancl hebben pokken. De ziekte is voor het eerst geconstateerd bij een arts. die onlangs uit Madras (Indië) terugkeerde. Hij moet daar zijn besmet. In het vliegtuig waarmee de arts via Zürich naar West-Duitsland reisde, zaten ook Nederlanders. tune reacties voor de door haar geno men maatregelen te voorkomen. Natuurlijk was er gisteren te Parijs een vrij levendige niet-officiële handel zowel in goud als in valuta's en aande len. De gouden napoléon is verhandeld tegen fr. 3700 (vorige koers fr. 3580), staven goud van 1 kilo tegen fr. 560.000 1 vorige koers fr. 546.000), dollarbank biljetten tegen fr. 483; de officiële koers van woensdag was fr. 471. Franse aandelen waren tussen de 5 tot 10 frank hoger en de niet-officiële vraag richtte zich ook gisteren weer naar de aandelen van de Zuidafrikaan- se goudmijnen. Royal Dutch, die in New York 1% vaster was, noteerde in Pa rijs (niet officieel dan altijd) fr. 23.000 tegen fr. 21.800 officiële koers van woensdag. Naar gisteren verluidde streeft de Franse regering niet alleen naar een devaluatie, maar zou zij tegelijkertijd een nieuwe frank, de De Gaulle-franc of de Franc-Pinay willen instellen. Deze zal een waarde krijgen van 100 frank van thans en de waarde laten overeenkomen met die van een vijfde dollar. De officiële koers van de dol lar is thans ongeveer fr. 420; die koers zou dus 500 frank moeten Worden en de nieuwe frank (in de Franse pers van gisteren Franc-lourd, of, wel zware of echte frank genaamd) zou ongeveer overeenkomen met 75 cent. Sanering Hoe de omwisseling van de tegen woordige franken- in de nieuwe zal moeten geschieden is een kwestie van monetaire techniek, waarover men thans nog in het ongewisse verkeert. In ieder geval zal dat wel half 1959 wor den. Er is al sprake van geweest, al thans bij geruchte, dat men Fransen met een laag inkomen een nieuwe vol waardige frank voor honderd oude zal geven, doch dat men hun die een hoog inkomen hebben, daarbij een soort pre mie in rekening zou brengen en hun dus bijv. voor een deel van hun inleve ring 105 of 110 oude franken voor één nieuwe frank zou laten betalen. Men moet er niet aan denken wat een fraude en complicaties zo iets met zich zou brengen. In ieder geval zou de in stelling van zo een nieuwe meer of minder volwaardige frank, nadat de jongste devaluatie een feit is geworden, bepaalde voordelen voor Frankrijk mee kunnen brengen, te weten: a Het nieuwe betaalmiddel zou ge- consolideerd worden wanneer het inderdaad vrij inwisselbaar zou zijn. B „Een Kerstwonder", zeiden de 36 mensen die levend ontsnapten uit het wrak van het vliegtuig van de Air France dat op Kerstavond dicht bij het vliegveld van Wenen verongelukte. Nauwelijks hadden zij zich in veilig heid gebracht of het toestel ontplofte. (Telefoto) De prijzen van goederen die wor den ingevoerd, of waarvan een deel van de grondstoffen worden inge voerd, zouden stijgen, p De Franse export zou toenemen door de mogelijkheid tot concur reren omdat de buitenlandse markt gro ter wordt. De Franse regering hoopt dat de de- viezenpositie sterker zal worden en dat Frankrijk op die manier de nodige grondstoffen voor zijn industrie uit het buitenland zal kunnen invoeren. Zij hoopt ook dat in het algemeen de con- currentiemogelijkheid van Frankrijk in de Euromarkt groter zal worden met als gevolg een herstel van de handels balans. startbaan, nog geen minuut na de start. Er waren 70 mensen aan boord, die op dx-ie na alle uit het branden- wrak konden worden gered. Velen liepen echter ei-nstige brandwonden op. Van vijf merïBén is geen spoor teruggevonden. Vooi'lopig zijn zij als vermist opgegeven, daar het niet voor honderd procent zeker is dat zij zich inderdaad aan boord hebben bevonden. De berichten over dit laatste on geluk zijn nogal verwarrend. Er heerste op het ogenblik dat het Franse vliegtuig vertrok noodweer Op het vliegveld van Salisbury. Ex- bevonden zich, voor zover men kan nagaan, 63 passagiers- aan boord en een zevenkoppige bemanning. Het toestel was misschien een halve mi nuut ixx de lucht, toen een verschrik kelijke regenbui samen met een heftige windstoot het opnamen en neerwierpen op de betonnen start baan. Een paar seconden later sloeg er een steekvlam uit het vliegtuig, dat zeer veel bezine aan boord had, daar het Parijs als bestemming had met Brazzaville als tussenstation. Maar bijna iedereen had het vliegtuig net op tijd verlaten. Toen de brandweer dicht genoeg bij lxet wrak kon komen om een onderzoek in te stellen, vond men de lijken van drie passagiers. Bij telling van de geredden, van wie er dertig in het ziekenhuis bij het vliegveld moesteix worden behandeld, bleek dat men vijf mensen miste. Daar hun lijken niet konden worden gevonden rees meteen de vraag of zij wel aan boord waren geweest. Ook hield men rekening met de mogelijkheid dat zij tijdens het neex-- storten op de startbaan uit het vlieg tuig waren gesprongen en daarbij verpletterd onder de romp. VERW'ARREND Wat er in Wenen is gebeurd met het vliegtuig van de Air France is evenmin erg duidelijk. De piloot, die gewond werd, vertelde dat de start normaal verliep. Plotseling echter vei-loor liet vliegtuig hoogte en kwam even later vlak bij het vlieg- veld neer, raakte een telegraafpaal j en kwam tot stilstand tegen een boerderij. Enkele seconden later stond het in brand. Alle inzittenden verlieten het wrak in goede orde. Nauwelijks waren zij in veiligheid en hadden zij zich omgedi-aaid om naar de brand te kijken of er deed zich een zware ontploffing voor die het wrak volkomen vernielde. Het weer was bijzonder slecht. De dag voor Kerstmis is een Bristol Bx-itannia van de BOAC op een oefenvlucht boven het zuiden van Engeland neergestort in de buurt van de badplaats Bournemouth. Van de tien inzittenden kwamen er zes, onder wie de gezagvoerder, om het leven. De anderen werden in een ziekenhuis opgenomen. Het vliegtuig vloog in brand zodra het de grond had geraakt. Het kwam neer op een kudde koeien. Dx-ie die ren werden gedood. Een van de brandweerlieden die te hulp waren gesneld, werd zwaar gewond. UTRECHT Sinds woensdag 24 december wordt te Utrecht weder om een jongetje vermist. Het is de zevenjarige Jacky Vonk, wonende aan de Oude Gracht, die nauwelijks een half uur nadat hij op het stoep je voor het huis was gaan spelen, spoorloos was verdwenen. Hoewel de politie op Eerste Kerstdag het gedeel te van de Oude Gracht tussen de Korte Smeestraat en de Hamburger straat heeft afgedregd en ook met een speurhond langs de wex-f van de Oude Gracht heeft gezocht, neemt men niet voetstoots aan, dat het kind is verdronken. Jacky, wiens officiële namen Jacobus, Petx-us, Fredericus Vonk luiden, woonde pas vier .aanden aan de Oude Gracht. Hij is verscheidene jaren in huis ge weest bij zijn grootouders te Loosdrecht, waar hij vlak bij hel water heeft ge- De zevenjarige Jackie Vonk die sinds woensdagmiddag zoek is. woond. Hij kende het geva r van het water en hij had vrees voor het water. Nadat zijn moeder enkele maanden geleden was hertrouwd, is Jacky weer in Utrecht komen wonen. Zijn moeder en pleegvader wonen aan de OXxde Gracht in een muziekhandel. Van de dag af, dat Jacky weer thuis was, speelde hij iedere dag op de smal le stoep voor het huis. Hij kwam ech ter ieder half uur de winkel binnen. Zolang hij in Utrecht heeft gewoond, heeft Jacky nooit verzuimd ieder half uur even bij zljtx moeder aan te wippen. Daarom ging mevrouw Stoové daags voor Kerstmis op straat kijken, toen Jacky zich even na tweeën nog niet had laten zien. Hij was om half txvee de straat opgegaan. Zijn moeder heeft hem nagekeken. Hij ging als altijd voor de deur op het stoepje spelen. Toen mevrouw S. Jacky om kwart over twee nog niet had gezien, ging zij even bij de slager twee huizen verder-, op de hoek van een smalle steeg, in formeren. Jacky speelde nog wel eens met het dochtertje van de slager. Hij was echter niet in de slagerij geweest. Het vreemde is. dat niemand van de buren hem heeft gezien. AMSTERDAM (ANP). De recht bank te Amsterdam heeft de 29-3arige L.P.B. wegens oplichting veroordeeld tot een gevangenisstraf van elf maanden met aftrek, waarvan zes maanden voor waardelijk en een proeftijd van dx-ie jaar. Hij zou tevens onder toezicht van de reclassering worden gesteld. De man heeft op geraffineerde wijze zes mensen hun paspoorten afhandig gemaakt door hen voor te spiegelen dat zij een baan als particulier Tiauffeui- konden krijgen. Hij moest dan eerst het paspoort hebben voor ,,het inwin nen van informaties". BRUINISSE. Twee zwakke punten m de waterkering van Schouwen-Duive- land ten tijde vaVi de watersnood, zijn thans opgeheven. De keersluis in het havenkanaal te Zierikzee is waterkerend geworden; ze kan bij stormvloed worden gesloten. De dijk van de nieuwe vissershaven te Bruinisse is zover opgespoten en aan de buitenzijde met betontegels bezet, dat hij nu ook voldoende bescherming biedt. Bij dezelfde Deltawerken te Bruinisse is vorige week de ringdijk rondom de bouwput voor de schutsluis in de Gre- velingendam gesloten. DEN HAAG. Het was de Neder landse consumentenbond opgevallen dat verscheidene geneesmiddelen veront rustend veel in prijs waren verhoogd. tSommige prijzen waren zelfs verdub beld. De bond vroeg de Koninklijke Ne derlandse maatschappij ter bevorde ring van de belangen der pharmacie hoe dat zat. Hij kreeg antwoord dat de verhogingen het gevolg waren van een nieuwe prijslijst die zetfouten bleek te bevatten. De lijst wordt nu ingetrokken vervangen door een goede. en Het K.N.M.I. in De Bilt berichtte gisteravond te 23.15 uur: Overwegend zwaar bewolkt met regen. Matige tot krachtige en langs de kust harde wind tus sen zuid en zuid west. Zachter dan gisteren. MIESJE: Ik voel nattigheid. 28 DECEMBER: zon op 8.48, zon onder 16.35, maan op 19.37, maan onder 9.48. 29 DECEMBER: zon op 8.49, zon onder 16.36, maan op 20.48, maan onder 10.20. Tot 1 januari a.s. kunt U het Zeeuwsch Dagblad 's morgens vroeg gratis thuis bezorgd krijgen door middel van onder staande bon. *0 INa Str Noteert U mij als abonnee op Zeeuwsch Dagblad Aan de administratie Postbus 4 - Goes Het abonnementsgeld wil ik betalen per week/maand/ kwartaal (doorhalen wat niet wordt verlangd); Tot 1 januari ontvang ik Zeeuwsch Dagblad gratis.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 1