RODENT ABONNEERT U OP HET ZEEUWSCH DAGBLAD waren bekijk het van beide kanten! Woensdag 12 november 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD WEMELDINCE Onderwijzer (es) beste vrienden Kabouters Op bezoek bij de Spoorweg Hobby Club in Haarlem HUISPIJPORGEL nieuwe middenstandswoningen CALTEX HAVOLINE 6 Rook met verstand rook met smaak School voor Chr. Volksonderwijs Gevraagd per 1 maart 1959 een Liefst Ned. Herv. Brieven aan C. PHI- LIPSE, Hoofd der School Tel. 01192—428. Wie kennen de sportieve echtgenoot van koningin Elisabeth béter dan zijn schoolmakkers, zijn sportvrienden en zijn collega's van de Engelse marine? Zij alleen konden daarom het openhartige en humoristische portret schrijven, dat Libelle nu mag publiceren. Exclusief' voor Nederland! Natuurlijk geïllustreerd met talrijke foto's, waaronder veel zeldzame opnamen. Wéér verwent Libelle u met het beste, dat er te vinden is. U hoeft geen woord en geen foto te missen van deze geestige en boeiende serie, als u vandaag onderstaande bon wegstuurt.' Wij hebben in voorraad Nieuwe valhelmen iets be schadigd voor 20,lopen de motoren vanaf 25, Eerste Zeeuwse Motorenslo perij J. Hoekman, 's-Graven- polder, tel. 359. Zaterdag hele dag geopend. •fc Te koop ongeveer 5000 kg mangels. Te bevragen bij J. Wisse, Noordstraat 1 te Zoutelande. Te koop gevraagd hof stede of knechtenhuis met grond, liefst op Schouwen. Brieven onder no. 564 bur. van dit blad. Fa. M. W. v. Aartsen, Markt 25. M'burg. Oude me dicinale Malagawijn 3,80 per fles. •k In onze moderne ruime winkel kunt u op uw ge mak kiezen uit onze grote kollectie speelgoederen voor elke leeftijd. Onze prijzen zijn altijd lager. „De Mag neet", Vlasmarkt, M'burg. St. Nicolaas-cadeaux voor Baby. Teddy Reiszakken 18.95—25.65, Jasjes met muts 6.9512.55, Wollen Truitjes 4.10—7.65, Plaids 12.90—15.65 enz. Zie etalage! Speciaal- huis „De Weefstoel", Lange- viele 3, tel. 4108 Middelburg. Er komt nooit een eind aan, daarom kun je er je leven lang mee doorgaan." Dat zegt de heer van den Dries (rechts) die U hier met twee medeleden van de Haar lemse Spoorweg Hobby Club, de heren Hooreman (links) en Marchand, bezig ziet met de modelbouw van spoorwegen. Het is een fascinerende hobby, waaraan zij en duizenden andere mannen een groot deel van hun vrije tijd besteden. Velen van hen zijn sigarenrokers en dat is niet toevallig. Bij een mooie hobby past een goede sigaar. Sigaren geven een man de rust, ontspanning en inspiratie, die hij in het drukke leven van vandaag zo nodig heeft. Daarom roken tegenwoordig steeds méér mannen sigaren 1 En U Zend vroegtijdig Kerst en Nieuwjaarsgroeten naar het buitenland. Wij hebben Kerst- en Nieuwjaarskaar ten en -boekjes met Engelse-, Franse- en Duitse teksten. Fotohandel Het Vreken Korte Delft 2, Middelburg. Sk Grote sortering jurkjes, pakjes, manteltjes, korte jasjes, truitjes, broekjes, re gencapes, dames- en kinder kousen, zeer sterke nylons. Mej. Poppe, Gravenstr. 86, M'burg. rmmIWp Te koop: Eigen boog- kabinet, i.g.st. en studieorgel. Noordweg 46, Oostkapelle. Bietensteker gevraagd. P. Lampert, K. Kerkseweg 10, Biggekerke. Wasmachinefabriek heeft gloednieuwe wasmachines en centrifuges met lichte emaille beschadiging voor 155,met garantie; des gewenst afbetaling. Fabrieks- agent: Nieuwstraat 28, Ter- neuzen, Tel. 011502410. Tot 31december Grot^ Je ugdboekentento onstelling. Boekhandel van Benthem Si Jutting, Middelburg. TE KOOP: 6 STEMMEN EN PEDAAL Prestant 8' Prestant 8' Holpijp 8' Holpijp 8' Gamba 8' Vox Seleste 8' Octaaf 4' Octaaf 4' Fluit 4' Gamba 8' Trimulant Fluit 4' Ook geschikt voor zaal. Br. onder no. A 5377 bui', v. d. Blad te Goes. Noteer mij als abonnee en stuur mij twee weken GRATIS Libelle. Daarna betaal ik per week 35 cent op verschillende plaatsen in Middelburg Prima afgewerkt, in diverse prijsklassen. Vrije vestiging. Vraagt U inlichtingen. AANNEMERSBEDRIJF JAN VERHAGE, Boulevard Bankert 22, Vlissingen, Telefoon 3770. per kwartaal f 4.55 BontjasjesBontjasjes Kort en lang te koop tegen zeer lage prijzen. Betaling kan ook gemakkelijk gere geld worden. Schrijf even en U wordt volledig ingelicht. L. Zwigtman, J. I. Sander- straat 3, Oost-Souburg. Enkele prima gebruikte schrijfmachines, waaronder koffermachines. Onder ga rantie. v. d. Peijl, tel. 532. Yerseke. •J; Bijverdienste? Inlichtin gen Postbus 148, Haarlem. Hoest uw kind? Natter- mann's Melrosum Forte helpt, lost taai slijm op, smaakt goed. Flacon 2, bij elke drogist. naam r mee „Hij heeft iets jongensachtigs en iets waardigs tegeli/k" zegt één van zijn vrienden. woonplaats: A.u.b. doorstrepen wat niet wordt ver langd. In open envelop, waarop 4 cent postzegel, zenden aan Libelle, Nassau- plein ~7, Haarlem. Postgiro 26SS"70. U kijkt - uit gewoonte - achterom, naar de man bij de benzinepomp, de Caltex pomp Want U weet uit eigen ervaring, dat Caltex Platinum Benzine meer kracht geeft, op commando! Maar vergeet vooral niet vóór uit te kijken. Uw motor heeft even hard goede verzorging nodig. U tankt de krach tigste benzine van deze tijd... daar behoort de beste motorolie bijCaltex HAVOLINE Multigrade. Uw motor presteert méér voor U dan. vroeger... verzorg hem dus ook betert Caltex Platinum Super IC+ en Caltex Havoline Multigrade... die twee zijn voor elkaar gemaaktGrotere prestaties, grotere veiligheid en een langere levensduur van uw motor gaan nu samenCorrosieve- en wrijvingsslijtage verdwijnen... U spaart geld en rijdt comfortabeler. U bent zeker, van twee kanten... als U ook vóóruitkijktl Ik kon mijn ogen niet geloven...! „Hoe krijg jij het goed zó prachtig wit?" „Radion"; zei Ida, „dat is het hele geheim. Stevig, dik schuim. Een sop dat z'n werk bijzonder goed doet en daarbij op-en-top veilig is." En zo is het. Nu ik ook met Radion was, zijn mijn lakens even fris en helder als die van Ida! Elke week weer heb ik er ple zier in, een was te strijken die werkelijk schitterend wit is. MULTIGRADE voor meer kracht! or meer veil

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 6