PARKEREN BIJ UITVALSWEGEN De 37 zijn zeer gelukkig! Hoofdcommissaris wil lucht in Amsterdams binnenstad Speciale busdiensten automobilisten voor Voor veertig gulden een echte Van Dijck gekocht? President Eisenhower: Politiek onveranderd MET EEN BALLON OVER ATLANTISCHE OCEAAN De Bilt: Wind PROTESTANTS-CHRISTELIJK DAGBLAD VOOR ZEELAND SAKIET ONDER VUUR Maasmonding krijgt zware industrie Stofzuiger blies huis in brand E.E.G.-geld voor Nieuw-Guinea JEUGD WON HOEPEL-OORLOG Rekenen op toekomst Acceptabel tarief GRATIS REIS NAAR TRENTE ALS HUWELIJKSGESCHENK VOORLOPIG GEEN DUURDERE MELK HOESSEIN WAAGT ZICH AAN REIS DOOR EUROPA Aanklacht tegen Duits bedrijf Nederlaag voor republikeinen Drie mannen en een vrouw Mevrouw Rajk vrij Nederlands schip op Rijn geramd Radioboodschap bracht goed nieuws Gisteren -,J> Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststraat 90, telefoon 01100-2438; bij geen gehoor; Hoofdredacteur 01100-2503; Chefred. 01100- 3991; Postbus 4, giro 116666, Bijkantoren; Middelburg, Korte Delft 50, tel. 01180-2009; Vlissingen, Rembrandtlaan 24 01184-3224; Terneuren, Nieuw - straat 38, telefoon 01150-3189. Directeur: JACQ DE SMIT Hoofdredacteur: HAGOORT Zeenwsch Dagblad Abonnementsprijs f 0,56 per week, 1 7,per kwartaal Losse nummers 13 cent. Advertentietarieven op aanvrage. Rubriek Kabouters 5 cent per woord met een minimum van 1. 14e jaargang No. 4153 Donderdag 6 november 1958 Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM De hoofdcommissaris van politie van Am sterdam, de heer H. J. van der Molen, heeft een plan ontworpen »m de parkeermoeilijkheden in Amsterdam radicaal op te lossen. Zijn plan bestaat uit: HOOFDCOMMISSARIS H. J. VAN DER MOLEN radicale oplossing "I het aanwijzen van grote par keerterreinen aan de voornaam ste toegangswegen tot Amster dam; 2 het in dienst stellen van kleine busjes tussen deze parkeerter reinen en de binnenstad; IJ de plaatsing van parkeermeters in de binnenstad voor het par- TUNIS (Reuter) De Tunesische regering heeft bekend gemaakt dat Franse troepen in aanzienlijke sterk te op Tunesisch gebied zijn binnen gedrongen en het dorp Sakiet heb ben beschoten met mortieren. Sakiet is in februari door Franse vliegtui gen gebombardeerd met het gevolg dat de Tunesisch-Franse diplomatie ke betrekkingen werden verbroken. Volgens een communiqué van de Tunesische regering zijn 42 tanks en enige duizenden soldaten binnenge drongen in dorpen langs de Tune- sisch-Algerijnse grens, waar huiszoe kingen werden verricht. Later kwam Sakiet onder motiervuur te liggen, waarbij ten minste één Tunesiër werd gedood. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Minister Zijlstra heeft belangstelling voor de plannen van de Staalstudiestichting tot vestiging van een hoogoven- en staalbedrijf aan de mond van de Nieuwe Waterweg. Aan de Tweede Kamer deelde de minister mee, dat ondanks de grote ont wikkeling van de hoogovens te IJmuiden een vergroting van deze grondstoffen- industrie nodig is om de positie van onze metaalnijverheid in de Europese economie te verbeteren Op het ogenblik moet ongeveer 55 procent van het staal voor binnenlands verbruik worden in gevoerd. Het uitgewerkte plan voor een hoog- oven- en staalbedrijf met walserij op de kop van Rozenburg zal zeer binnenkort-' gereed komen. Dit plan wordt in op- dracht van de staalstudiestichting door) een Duitse firma (Krupp te Essen - Red.» gereed gemaakt. Aan de hand van het j plan zal worden nagegaan of de vesti- ging van een dergelijk bedrijf aan de' Waterweg economisch verantwoord is en,mische gemeenschap zal Nederlands zo ja. hoe de bouw moet worden gefinan- Nieuw-Guinea dit jaar uit het Euromarkt- cierd. j fonds een bedrag van 3.5 miljoen dollar I worden toegewezen. Volgend jaar wordt j dit bedrag 4,375 miljoen dollar. EMMEN. Met zijn echtgenote ach- Dit geld moet worden gebruikt voor de Q De witte cirkels geven ongeveer de plaats weer, waar hoofdcommis saris Van der Molen zich de grote parkeerterreinen aan de toegangs wegen tot Amsterdam denkt. Links van boven naar beneden het terrein aan de Hemweg, dat aan de Haarlem merweg, en het terrein aan de Sloter- weg, de grote invalsweg voor het verkeer uit de richting Den Haag. Vervolgens in het zuiden het parkeer- terrein bij het stadion, oostelijk daar van het terrein in de Watergraafs meer en tenslotte daar weer ten noordwesten van het terrein in Am sterdam-Noord. Eigen nieuwsdienst ROTTERDAM. Hoe gevaarlijk het kan zijn om in de buurt van een bran dende oliekachel de stofzuiger te ge bruiken bleek gistermorgen op een tot woning ingerichte zolderverdieping, vier hoog op de Maaskade. De uit de stof zuiger komende luchtstroom joeg de vlam hoog op uit de brandende kachel waardoor de gordijnen in brand vlogen. De 23-jarige mevrouw Danning-Verhey, volkomen verrast, dacht het eerst aan haar éénjarige baby die in het kleine ver trek in een ledikantje lag. Zij kon haar kind ternauwernood redden want in een ommezien stond het gehele kamertje in lichterlaaie. Langs de smalle zolder trap vluchtte zij met haar baby, luid keels om hulp roepend naar beneden en onderwijl deed haar echtgenoot, een dertigjarige classificeerder nog een wan hopige poging om het vuur te stuiten. Maar dat vond zoveel voedsel in het houten beschot en het - huisraad dat er aan blussen niet viel te denken, althans niet met de beperkte middelen die hem ten dienste stonden. De brandweer bluste de brand met een nevelstraal en zij slaagde er in hem tot de zolderverdieping te beperken, maar die brandde goeddeels uit. Het gebele meubilair van het echtpaar ging daarbij verloren, ook het nieuwe televisietoestel dat man en vrouw bij elkaar hadden gespaard. En her ergste*, de inboedel was niet verzekerd zodat het thans dakloze gezin dubbel en dwars is ge dupeerd. Van onze Haagse redactie DEN HAAG. Door de totstandkoming van het verdrag van de Europese econo terop botste gisteravond op de weg tus sen Erm en Sleen de aannemer G. Swols uit Erm met zijn motor in volle vaart tegen een melkwagen. Hij was op slag dood. Zijn vrouw werd ernstig gewond naar het Emmer ziekenhuis gebracht. financiering van culturele, medische of economische projecten. De plannen hier voor, die de goedkeuring van het fonds moeten hebben, staan nog niet vast, het geen niet zo erg is, want het fonds zelf moet ook nog met zijn werk beginnen. COEVORDEN. Een hoela-hoepeloorlog tussen twee zakenlieden heeft de Coevorder jeugd heel voordelig aan hoepels geholpen. Beide tegenover elkaar wonende middenstanders verlaagden om de beurt de prijzen, tot de kruidenier ze cadeau gaf bij de boodschappen en de schoenmaker ze voor 48 cent verkocht. De ■winkeliers hebben nu een prijsafspraak gemaakt, maar de jeugd is al voorzien. keren van auto's gedurende zeer korte tijd. De grote parkeerterreinen zouden moeten komen bij de Haarlemmerweg, bij het stadion, aan de Sloterweg, de Hemweg, in de Watergraafsmeer. Voorts denkt de heer Van der Molen aan het grote parkeerterrein in Am sterdam-Noord en aan een terrein bij de Jan van Galenstraat. Thans is het zo, zei ons de hoofdcom missaris, dat duizenden auto's een hele dag of niet zelden een heel weekeinde in de binnenstad staan geparkeerd. Overdag is in Amsterdam vrijwel geen plaatsje meer te vinden om te parkeren. Alle parkeerruimte is al vroeg in de morgen bezet. De toevloed van auto's is zo groot ge worden, zei de heer Van der Molen, dat de binnenstad de gigantische autostroom niet meer kan verwerken. Nu zou in de binnenstad hier en daar nog wel parkeer ruimte kunnen worden geschapen, maar wij moeten ons richten op de toekomst, want deskundigen hebben berekend, dat er in 1980 driemaal zoveel auto's zullen zijn als thans. Met mijn plan, vervolgde de hoofd commissaris, heb ik vooral het oog op de auto's, die de hele dag, soms dagen, in de binnenstad staan geparkeerd. Ik ben er zeker van, dat de betrokken auto mobilisten de waarde van de grote par keerterreinen zullen inzien, mits er ook voor gezorgd wordt, dat zij met kleine busjes snel op hun plaats van bestemming in de binnenstad en weer terug kunnen komen. Voor de busjes zou een acceptabel tarief moeten gelden. Het tarief zal goed koper moeten zijn dan de prijs van de benzine, die men nu gebruikt om „er gens" in de binnenstad een parkeerplaats te vinden. Aldus zou kunnen worden voorkomen, dat zoals thans duizenden auto's dagen lang het steeds groeiende verkeer belem meren, met alle risico's, die daarmee samenhangen. Autobotsingen bijvoorbeeld zijn in Amsterdam aan de orde v.an de dag. Er zal natuurlijk nog over dit plan moeten worden gesproken, zei hoofd commissaris Van der Molen ten slotte. Ik hoop echter, dat men het met mij eens zal zijn, dat we naar deze oplossing moe ten om verschillende benauwende ver keersproblemen tot een goede oplossing te brengen. Van onze Haagse redactie DEN HAAG De consumptie prijzen voor melk zullen tot 18 januari ongewijzigd blijven. Al leen in Amsterdam zal de prijs van flessenmelk met een cent worden verlaagd. Het Produktschap voor zuivel, dat gis terochtend vergaderde, heeft op 24 ok tober de minister van economische za ken een prijsadvies uitgebracht, omdat de melkslijtersmarges per 1 november zijn verhoogd. De minister heeft d'it ad vies naast zich neergelegd. Hij meent, dat in afwachting van het advies van de S.E.R. over het subsidiebeleid de straatprijzen op dit moment niet mogen worden verhoogd. Wel wenst d'e minis ter de voorgestelde verhoging van de slijtersmarge, die de standaardisatiebe- drijven voorlopig moeten financieren, te realiseren. Ten gevolge hiervan kunnen er bij deze bedrijven financiële spanningen op treden. Om aan deze moeilijkheden te gemoet te komen zal het produktschap aan bedrijven, die daarom vragen, een renteloos voorschot verstrekken. De voor schotten zullen in de consumentenprijs worden verdisconteerd', nadat het S.E.R.- advies is uitgebracht. LONDEN. Binnen veertien da gen zal koning Hoessein van Jorda nië zijn land verlaten om bezoeken te brengen aan Spanje, Zwitserland en misschien zelfs aan Groot-Britan- nië. Zijn gehele familie bevindt zich reeds in het buitenland: zijn moeder, zijn dochtertje, zijn twee broers en zijn zuster. Wanneer ook de koning Jordanië 'verlaat, zal het koninklijk huis door niemand meer vertegen woordigd zijn en 's konings vrien den vinden dat een zeer gevaarlijke toestand. Het standpunt van de koning is, dat hij aa-n vakantie toe is en daarom een reis door Europa moet gaan maken. Zijn adviseurs vinden dat het vooral zo kort na het vertrek van de Britse troepen bijzonder gevaarlijk is om de troon onbezet te laten. De vele vijanden die Hoessein telt in de andere Arabi sche landen, met name in Syrië en Egypte, zouden van de gelegenheid gaar ne gebruik maken om Jordanië in te lijven bij de Verenigde Arabische repu bliek met als voorwendsel dat de koning zijn troon in de steek heeft gelaten en zichzelf en zijn hele familie in het bui tenland in veiligheid heeft gebracht. De jonge koning heeft daarop geant woord dat de toestand in zijn land op het ogenblik zo stabiel is, dat hij veilig van huis kan gaan. Bovendien wil hij voor zijn vertrek zijn land geheel door reizen en overal redevoeringen houden en met de bevolking spreken. De heer M. B. C. de Lange, medisch student uit Amsterdam, en zijn verloojde, mejuffrouw Maud Calbo, zullen op zeventien novem ber als eerste paartje die dag in de hoofdstad trouwen. Aan dat feit danken zij een gratis huwelijksreis van een week naar het Italiaanse Trente. De inwoners van deze plaats waren enthousiast toen Artis een echtgenoot stuurde voor een vrouw tjeszwaan die weduwe geworden in de vijvers' van Trente dreigde weg te kwijnen van liefdesverdriet. Later kreeg Artis van Trente een koningsarend, voor een vrouwelijke arend, die met dezelfde moeilijk heden zat. Zeventien november komt de arend uit quarantaine en zal dan zijn reis beëindigen. Driemaal is scheepsrecht, zei de VVV in Trente, en bood het eerste paartje, dat op zeventien november in Amsterdam zou trouwen, een gratis huwelijksréis aan. Gisteren hoorde het aanstaande bruidspaar ervan; gisteravond zaten ze al ge bogen over kaarten en folders van Noord-Italië. SNEEK Heeft de Sneeker antiquair K. Kamminga op de IJ- pont in Amsterdam voor veertig gulden een schilderij van Anthony van Dijck gekocht? Hjj hoopt het, maar hij weet het (nog) friet ze ker. De heer Kamminga ontmoette dezer dagen op de Amsterdamse pont een man, die per bakfiets een aantal Biedermeier stoelen ver voerde. De handel in zulke stoelen is een van zijn specialiteiten en daarom ging hij naar de man toe. De koop van de stoelen ging niet door, maar wel ofrtdekte Kam niinga tussen de stoelen en oud papier een schilderij. Hij kocht het voor veertig gulden. Hij had, zei de antiquair, helemaal niet de indruk een kostbaar schilderij te hebben gekocht, maar toen hij later bij een paar Amsterdamse en Haagse collega's kwam, kon hij onmiddellijk een veel groter be drag krijgen. Dat maakte hem voor zichtig. Enige kunstkenners die hij raadpleegde, zeiden hem dat het niet uitgesloten is dat men met een Van Dijck te doen heeft. Of dat inderdaad zo is, zal een nader onderzoek moeten uitma ken. Het schilderij is ongeveer 50x60 centimeter groot en stelt Jozef, Maria en het Kindje Jezus voor. (Anthony van Dijck is in 1599 in Antwerpen geboren en over leed in december van 1641 in Londen. Hij heeft zijn hele leven lang gereisd en in ver scheidene landen België, Ne derland, Italië, Frankrijk en Engeland geschilderd. Zijn oeuvre is zeer groot. Het bestaat voornamelijk uit portretten en re ligieuze en historische taferelen. Het is bekend dat er werk van hem verloren is gegaan, DE SCHROOT AFFAIRE Van onze Haagse redactie DEN HAAG. De hoge autoriteit van. de E.G.K.S, zial een proces aan hangig maken tegen de Hans a Roh- stoff A.G., de Duits onderneming, die een rol heeft gespeeld toij de schroot- affaire. Deze stap van de hoge autori teit is het gevolg van de aanduang, die minister Zijlstra onlangs in de raad van ministers van de gemeenschap heeft uitgeoefend. Het in opdracht van de hoge autori teit ingestelde accountantsrapport in zake de s dhr ootaff aire is bijna gereed. Na de voltooiing zal een verklaring worden afgelegd. Van onze correspondent NEW YORK President Eisenhower heeft verklaard dat de zware verkiezingsnederlaag van de Republikeinse partij geen wezenlijke verandering in de Amerikaanse buitenlandse poli tiek tot gevolg zal hebben. Hij voegde daaraan echter de waar schuwing toe dat het land in grote moeilijkheden moet geraken indien de stroom van zeer grote staatsuit gaven zou blijven vloeien. Het waren de Democraten die, na de geweldige morele klap die het Amerikaanse volk bij het begin van het tijdperk van de ruimtevaart te incasseren kreeg, vele van dergelijke zeer grote uitgaven doordreven. En het zijn de Democraten die, meer nog dan in het zittende Congres, in de ko mende twee jaren aan de touwtjes zullen trekken. Zij brachten in de algemene ver kiezingen van dinsdag de Republi keinen een verpletterende nederlaag toe. Zowel in de Senaat als in het Huis van Afgevaardigden behaalden zij zeer grote zetelwinsten. Toen de uitslagen van bijna alle staten waarin was gestemd hekend waren was de zetelverhouding: Senaat 62 Demo craten, 34 Republikeinen (huidige ver houding 49 Democraten, 47 Republi keinen); Huis van Afgevaardigden 282 Van onze correspondent LONDEN Drie mannen en een vrouw uit Liverpool zullen over en kele weken naar de Canarische ei landen vertrekken om van daaruit de Atlantische Oceaan over te ste ken met een luchtballon. Als zij in deze hachelijke onderneming sla- VRIJE HONGAREN MELDEN: WENEN (AFP) Mevrouw Rajk, echtgenote van een vroegere Hongaarse minister van buitenlandse zaken, is onlangs door de communisten vrijgela ten. Ze is naar haar woning terugge keerd, weten Hongaarse kringen in We nen te melden. Rajk is in 1949 wegens titoïsme ter dood veroordeeld en terechtgesteld. Tij dens de woelige dagen die aan de op stand van 1956 voorafgingen, is hij door de toenmalige machthebbers tij dens een groots opgezette openbare plechtigheid postuum in ere hersteld. Op 4 november 1956, de dag van het verraad door de Sovjetunie, de dag waarop Russische troepen de opstand in Boedapest bloedig begonnen te dem pen, zocht mevrouw Rajk een toevlucht op de Zuidslavische ambassade in Boe dapest. Nadien heeft ze dat gebouw weer verlaten en werd gearresteerd. Daarop hebben de communistische autoriteiten haar naar Roemenië gedeporteerd. Enige maanden geleden was bericht dat mevrouw Rajk in Boedapest terecht had gestaan. gen, zullen zij bovendien het we- reldafstandrecord en het duurre- cord voor ballonvaart hebben ge broken. Onder commando van de Britse ballon vaarder Arnold Eiloart gaan mee diens 21-jarige zoon Tim, medisch student in Cambridge, en het echtpaar Colin en Rosemary Mudie. Colin, die de Atlantische Oceaan twee jaar geleden in een sloep overstak is navigator. Al len hebben zij gemeen een liefde voor kleine zeilschepen en na 22 maanden voorbereiding hebben zij nu een 15Y2 bij 8 voet metende bootvormige bal longondel van met teryleen bedekt plastic, die eventueel als zeilredding- boot kan dienst doen. TWAALF DAGEN Op de Solent heeft de gondel tijdens zware proeven zijn zeewaardigheid be wezen. De reis kan één a drie weken duren, naar schatting van commandant Eiloart twaalf dagen, met als waar schijnlijk punt van landing een der Brits Westindische eilanden. De reis is het antwoord op een redevoe ring van prins Philip, waarin hij op avontuurreizen aandrong. Hij heeft er dan ook zijn beschermheerschap aan gegeven, en tal van Britse zakenlieden en industrieën, plus een nationaal dag blad hebben het hunne ertoe bijgedra gen. De met waterstofgas gevulde plastic bal lon van vijftien meter doorsnee heeft enkele revolutionaire middelen om op hoogte te blijven bij de sterk wisselen de temperaturen. De vier inzitten den hebben elk een stel fietspedalen, waarmee zij twee schroeven in bewe ging brengen, die elk tien pond hef vermogen of daalvermogen kunnen ge ven. Bovendien zijn de noodrantsoenen in vier, elk tachtig pond wegende waterdichte zakken verpakt, die onder het oceaan oppervlak kunnen worden neergelaten, waarmee het totale gewicht door wa terdruk verminderd wordt. Een gevaarlijke reis? Nauwelijks ge vaarlijker dan het oversteken van Pic cadilly Circus, zegt de taaie comman dant Eiloart. Democraten, 153 Republikeinen (oude verhouding 235 Democraten, 200 Re publikeinen) President Eisenhower, in verlegen heid gebracht door de grote nederlaag van zijn partij, zei dat hij er geen verklaring voor wist. Het stond voor hem vast, zei hij, dat het er slecht voor de Republikeinen zou uitzien in dien zij niet meteen begonnen aan de voorbereiding van de verkiezingscam pagne voor 1960, het jaar van de vol gende presidentsverkiezingen. Inflatie verhinderen Het komende Congres, zei hij, zal een inflatie alleen kunnen verhinderen indien het maatregelen treft tegen de wedloop van lonen en prijzen en in dien het drastisch gaat bezuinigen op alle overheidsuitgaven, ook de uitga ven voor defensie. Hij zonderde echter uitdrukkelijk de uitgaven voor econo mische hulp en technische bijstand aan het buitenland uit. De enige troost voor de Republikei nen was de volkomen onverwachte overwinning van hun kandidaat, de miljonair Nelson Rockefeller, in de strijd om het gouverneurschap van de staat New York. Rockefeller versloeg de zittende Democratische gouverneur, Averell Harriman, eveneens miljonair, en vernietigde daarmee diens kansen op de Democratische kandidatuur voor het presidentschap. Rockefellers eigen kansen op de Republikeinse kandida tuur kwamen door zijn verkiezings succes uitstekend te staan. President Eisenhower zal nu de eerste president in de geschiedenis van de Verenigde Staten zijn die drie Con gressen met een Democratische meer derheid tegenover zich heeft gehad. Erg terneergeslagen was hij gisteren overigens niet. Een gunstige uitslag voor de Republikeinen zou alle ver wachtingen te boven zijn gegaan. Im mers: tussentijdse verkiezingen leve ren de regerende partij traditioneel een teruggang op. HOMBERG (D.P.A.) Op de Rijn bij Homberg is gisteren het vrachtschip Stella Maris uit Rotterdam geramd door net Belgische schip Gletzon Jean. Hex werd ernstig beschadigd. De Gletzon Jean kreeg slechte geringe schade. De Stella Maris werd over de hele breedte van de rivier naar de Hom- bergs e oever gedrukt. De opvarenden konden daardoor met hun bezittingen gemakkelijk aan land stappen. MELBOURNE (Reuter/A.P.) De 37 verstekelingen aan boord van de Johan van Oldenbarnevelt hebben het nieuws, dat zij niet naar Indonesië be hoeven terug te keren, met uitbundige vreugde ontvangen. Een radio-boodschap van vrienden in Nederland bereikte het schip een half uur voor het in de haven van Mel bourne afmeerde. Pater Homan las het hun voor: de Nederlandse regering had hun toegestaan als vrije mannen in Nieuw-Guinea aan land te gaan. Jui chend drukten de 37 elkaar de hand en vlogen elkaar om de hals. Alle 37 verklaarden naar Nederlands Nieuw-Guinea te willen gaan. Zij zei den echter ook te zullen blijven probe ren om in Nederland te worden toe gelaten. Een van de 37 zei: Wy kennen al leen de Nederlandse taal. Al onze fa milieleden en vrienden in Nederland streden in de laatste oorlog en tijdens de Indonesische onafhankelijkheidsstrijd aan de zijde van de Nederlanders. De gezagvoerder van de Johan van Oldenbarnevelt verklaarde: „Wij von den het ellendig dat wij hen moesten opsluiten (de 37 waren tijdens de reis geïsoleerd van de overige passagiers en werden bewaakt door veertien politie mensen) en wij hebben alles gedaan om hen te helpen. De bewakers waren hun zeer goed gezina. Het is nog uiet u bekend waar zij van boord zullen gaa i.1 Het KNMI in De Bilt berichtte ons gisteravond te 23.15 uur: Zwaar bewolkt met plaatselijk enige regen. Ma tige tot krachtige en aan de kust mogelijk harde zuidelijke wind. Ongeveer dezelf de temperaturen als gisteren. MIES JE: En dat uit het zuiden. weer wind gr C. max. in mm neersl. temp. 719 in uur Helsinki regen ZO 6 0,4 Stockh. regen OZO 6 6 Oslo regen NNO 6 5 Kopenh. zw. bew. wzw 8 0,4 Aberdeen motregen stil 11 2 Londen mist WNW 12 2 A'dam geh. bew. ZO 11 0 Brussel geh. bew. zo 10 0 Luxemb. geh. bew. zo 8 0 Parijs regen zo 10 2 Bordeaux h. bew. w 15 3 Grenoble geh. bew. stil 11 0 Nice zw. bew. stil 17 0 Berlijn zw. bew. stil 9 0 Frankf. geh. bew. NO 10 0 München mist O 10 0 Zürich zw. bew. NO 8 0 Genève regen stil 9 0,1 Locarno geh. bew. stil 10 0 Wenen h. bew. zo 12 0 Innsbr. onbew. stil 13 0 Rome onbew. Z 19 0 Ajaccio h. bew. O 18 0 Algiers zw. bew. NO 23 0 Madrid onbew. stil 19 0 Majorca zw. bew. stil 21 0

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 1