Ongekend grote belangstelling voor Zeeuws fruitcorso zwak AZVV superieur aan Dinteloord; SSC leider Prachtige praalwagens V olgend deelname jaar nog meer aan fruitcorso Amemuiden maakte misstapje Krabbendijke en Wemeldinge gingen voort op goede weg ZUIDWESTERS STRUIKELDE OVER SWIFT 3 De fee was enig Piet van Hees won in Ovd-Vossemeer Maandag 22 september 1958 Muziek en vendelzwaaien Hoogste prijs voor „Assepoester" Prijzen Modeshow te Goes Mej. C. E. Jongepier overleden WÊÊÊÊSÊÊÊÊÊÊÊÈ Noad'adspiranten kampi ïoen DODELIJK ONGEVAL BERECHT BROMFIETSER GEDOOD Schijfschieten in vierde klasse Zuid 0 Nagekomen advertenties ZBEUWSCH DAGBLAD PAGINA 1 DAT DE BELANGSTELLING voor het Zeeuws fruitcorso dit jaar groter zou zijn dan de voorgaande jaren durfden de organisatoren wel te.hopen, dat het bezoek aan Goes zo overweldigend zou zijn als zater dag het geval is geweest, dat zal wel niemand hebben verwacht. Het fruitcorso is thans bij vele tienduizenden in heel Nederland en ook in het buitenland bekend. Voetje voor voetje schuifelden zaterdagmiddag en -avond de velen het is niet bij benadering te zeggen, hoeveel het er wel waren door de straten van de Ganzestad. De parkeerplaatsen voor auto's en motorrijwielen stonden vol, rijwielbergplaatsen hadden geen ruimte meer over, de treinen, uitgebreid met diverse extra trein stellen, zaten tjokvol en de autobusondernemingen konden ook al werd met versterking gereden de overstelpende drukte nauwelijks aan. De veerboten van Wolphaartsdijk naar Kortgene konden de stroom van auto's en fietsers niet op normale wijze vervoeren. Ver houdingsgewijs leverde Noord-Beveland een groot aantal bezoekers. Enorm druk was het in de straten van Goes, uitgestorven leken de straten in de Noordbevelandse dorpen. Naar wij vernamen hebben ook buitengewoon veel Rotterdammers, gebruik makend van de snelle treinverbinding, zaterdag een bezoek aan het corso te Goes gebracht. Dit corso mocht zich laten zien. Er waren in totaal zeventien wagens, waar van het merendeel op buitengewoon fraaie en dikwijls zeer artistieke wijze met fruit was versierd. Vergeleken met verleden jaar viel weer een verbetering in de kwaliteit der wagens te constateren, hoewel ook het feit, dat er dit jaar meer fruit is dan vorig jaar, zijn invloed zal hebben doen gelden. Zeeuwse Fruitteeltmaatschappij te Kloe- tinge met „Hans en Grietje", 2e pr. 287 p. Jac. Priester, Middelburg en W. Wal- rave, Goes met maanraket, 2e pr. 281 p. Veiling Zuid-Beveland met „Vlinder op bloesemtak", 2e pr. 272 p. Gebr. Vermue, Borssele met „Dorus in zijn hoestbui". Kleine praalwagens: le pr. 308 p. M. Tilroe, Kapelle met „Venetië, le pr. 301 P. Aid. Goes Kon. Mij v. Tuinbouw en Plantkunde met kat en muis, 2e pr. 279 p. Ned. Bond v. Plattelandsvrouwen, afd. Zuid-Beveland met „De Parel van Zuid- Beveland", 2e pr. 274 p. Afd. Oudelande van Ned. Fruittelersorganisatie met „Symphonie in fruit", 3e pr. 245 p. Land bouw Jongeren Gemeenschap Zeeland, streek Zuid-Beveland met embleem van de organisatie, 3e pr. 240 p. N. J. Mulder N.V., Goes. Reclamewagens: le pr. Bescherming Bevolking, Goes, 2e pr. Aseptafabriek N.V. Delft, 3e pr. N.V. Hero Conserven, Breda. Luxe wakens: le pr. L. P. J. van Oeve- ren, Yerseke, 2e pr. J. Reyerse en Zn, Goes. Na de tweede rondgang van het corso concerteerde de muziekvereniging „Een dracht maakt macht" uit Kortgene op de Markt. Het fruitfeest werd besloten met het optreden van de drumband „De Trommelaeren van Roosendaele", een grootse taptoe en vendelzwaaien. Middelpunt van de stoet vormde weer, evenals voorgaande jaren, de fruitfee met haar hofdames. Elly van Willegen kweet zich op voortreffelijke en char mante wijze van haar taak als fee en de twee hofdames spreidden eveneens veel gratie ten toon. Dit jaar waren er in het gevolg van de fee geen volgdames. Naar wij vernamen heeft het corsobestuur eens een proef willen nemen met een kleiner gezelschap fruitambassadrices. Of die proef moet worden herhaald, is een aangelegenheid, die het bestuur uiteraard nog moet over wegen. Onze eerste indruk, die naar wij hebben geconstateerd ook door anderen wordt gedeeld, is dat de luister, die de fee omgaf door het geringe aantal „onderdanen" wellicht iets groter had kunnen zijn. In de stoet reden diverse prachtige praalwagens mede, waaraan zeer veel zorg was besteed. Het publiek in het al gemeen beoordeelt de wagens op een af stand, de fruitkenners gingen zaterdag middag na afloop van de eerste rond gang het voor de versiering gebruikte fruit nog eens van dichtbij bekijken en hun oordeel was het zij ter ere van de Zeeuwse kwekers vermeld buiten gewoon gunstig. Zeeland heeft laten zien ook aan fruitkenners uit andere delen van ons land, die zaterdag naar Goes waren gekomen, dat bier voortreffelijk fruit wordt geteeld. Jammer was het dat zaterdagmiddag het corso weer evenals vorig jaar ietwat uit elkaar werd getrokken, waar door er tussen de wagens vrij veel ruim te was. Vergeleken bij vorige jaren was er echter reeds sprake van verbetering. Rijen dik stond het publiek, zowel 's middags als 's avonds, toen het corso verlicht was, langs de straten. De politie versterkt met de mannen van de reser- ve-politie en mensen van de rijkspolitie uit de omgeving, zorgde voor de afzet ting. Diverse muziekkorpsen liepen in de stoet mee, t.w. de drumband „De Trom melaeren van Roosendaele" te Roosen daal, „Concordia" te Krabbendijke, Kon. Erkende Harmonie „Euphonia" te Goes, „Con Affessione" te Kwadendamme (in Zvidbevelandse kleding), „Hosanna" te Goes en tamboer- en pijperkorps .Excel sior" te Goes. Na de eerste rondgang werd op de Markt het corso getoond aan het ere- comité, onder voorzitterschap van de Commissaris der Koningin in de provin cie Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casem- broot. Vervolgens werden de prijzen bekend gemaakt: Grote praalwagens: le pr. 338 D. Gebr. Van 't Westeir.de, 's H. Arends- terke met „Assepoester", le pr. 317 p. Op het eilandje tussen de Oostwal en de Oostsingel hebben zaterdagavond zeven speciaalzaken uit Goes in goede samenwerking een modeshow gegeven. Het weer werkte voortreffelijk mee en aan effecten, zowel door de verlichting, de entourage en voor een belangrijk deel ook bereikt door de geshowde artikelen ontbrak het niet. Aan publiek uiteraard evenmin. Een opsomming van de artikelen te geven is niet no dig. De betreffende zaken genieten een grote bekendheid: Berco, Foley, Mai- son van Westen, Liberty, Rial, Evers- dijk-Schrijver en Parepluiehuus. Het publiek stelde het gebodene zeer op prijs. Op 59-jarige leeftijd is zaterdag te Goes overleden mej. C. E. Jongepier, de leidster van hèt dames-manufacturenbe- drijf Heykam Massee aan de Grote Markt, te Goes. Zij genoot vooral ook grote bekend heid, omdat zij van het begin af, dus 40 jaar lang, bestuurslid, de meeste tijd jecretaresse en in de laatste jaren vice- presidente was van de Christelijke Ora toriumvereniging „Willem 't Hooft". Aan haar stuwend kracht heeft deze vereni ging zeer veel te danken. Dit voorjaar nam zij nog bjj de viering van het jubileum der C.O.V. een zeer belangrijke plaats in, doch de laatste maanden werd zij door een ernstige giekte bezocht, die thans haar door velen betreurd einde heeft gebracht. Een wuivende fruitfee was het middelpunt van dit fraaie corso Zeeuwse Korfbalbond In de eerste klasse deden zich bij de wedstrijd Scampolo 1Animo 1 en kele incidenten voor, die nog wel een nasleep zullen krijgen voor de straf- commissie van de ZKB. Animo zag geen kans om Scampolo ook in de uit wedstrijd te kloppen. Het werd 63 voor Scampolo 1. De stand onderging hierdoor geen veranderingen. In 2a moest Zuidwesters 1 andermaal ondervinden dat met Swift 3 niet valt te spotten. Kon in de thuiswedstrijd nog een gelijk spel worden behaald, in Middelburg was Zuidwesters duide lijk de zwakste (84). Geen kam pioenschap dus voor de Souburgers, integendeel: wij geloven niet, dat Swift 3 in de resterende wedstrijden nog een steekje zal laten vallen waardoor de titel bij de oranje-zwarten terecht komt. Stand: Zuidwesters 1 21 uit 13 en Swift 3 18 uit 11. In 3a vielen twee verrassingen. De twee laagst geplaatsten Swift 6 en Top 2 behaalden beiden winst. Swift 6 door een 44 gelijk spel tegen Storm vogels en Top 2 door een 43 zege op Animo 2. Swift zag hierdoor echter zijn achterstand op Top 2 nog iets gro ter worden: Top 2 4 uit 11 en Swift 6 2 uit 10. In 3b waar beide beslissingen reeds zijn gevallen ging Scampolo 2 door op het goede pad. Uit tegen Luc- tor 2 werd met 13 gewonnen. De ranglijst bleef hier hetzelfde. In 3c zette Kats ook zijn laatste com petitiewedstrijd in winst om. Met dui delijke cijfers werd Vopo 2 in Kats ge klopt (9—i). Het wachten is hier nu op de uitslag van SSSVopo 2. Wint SSS dan volgt een beslissingswedstrijd tegen Kats. Verliest SSS of speelt het gelijk, dan mag Kats zich kampioen noemen in klasse 3c. In 3d moet Atlas nu nog slechts één punt halen uit zijn laatste wedstrijd om zich kampioen te kunnen noemen, want ook BKC 2 kon de leiders niet bedreigen (18) AKC deed in Vlis- singen Vedo 3 in het zand bijten (27) Ook hier geen verandering in de volg orde. Uitslagen: le kl.: Scampolo t—Ani mo 1 63; 2a: Swift 3Zuidwesters 1 84; 3a: Swift 6Stormvogels 44; Top 2Animo 2 43; 3b: Luctor 2 Scampolo 2 13, 3c: KatsVopo 2 9 4; 3d: Vedo 3—AKC 2—7; BKC 2— Atlas 1—8. Adsp.: A: Swift aZuidwesters a 131; B: Anima bSwift snel 25; D: NoadAnimo d 60 (Noad kam pioen); Zuidwesters bSwift Lenig 22; E: Swift vlotStormvogels 22 F: Luctor bScampolo b 10. De T.B.C.-collecten voor „D.E.L." te Utrecht heeft opgebracht te 's-Graven- polder f49,Hoedekenskerke f39,97; Oudelande f 72,80; Baarland f 15,90. Ingezonden mededeling (Adv.) Ook u kunt, om uw charme te verhogen, naar uw persoonlijke smaak uw kleding naar maat laten maken door ATELIER POLEY Ganzepoortstraat, Goes, waar reeds vier achtereenvolgen de jaren de kleding voor fruitfee en hofdames is gemaakt. De officier van justitie bij de recht bank te Middelburg, mr. J. L. Andreae, heeft een boete van f250 gevorderd tegen de landbouwer C. R. uit Retran- chement. Deze veroorzaakte 24 mei j.l. toen hij vanaf de Sluissedijk in zijn woonplaats de provinciale weg opreed een verkeersongeval, waarbij een Bel gische dame om het leven kwam. R. was met zijn auto de voorrangs- weg opgereden, zonder acht te slaan op een Belgische personenwagen, die over deze weg naderde, zodat een bot sing ontstond. Suggestie van waarnemend burgemeester van Goes DE HEER J. J. VAN MELLE, waar nemend burgemeester van Goes heeft zaterdag, tijdens een diner, dat door de stichting „Zeeuws Fruitcorso" cn het gemeentetbestuur aan een aantal genodigden werd aangeboden in hotel „De Korenbeurs", niet verzuimd deze unieke gelegenheid aan te grijpen om een belangrijke suggestie te doen voor uitbreiding van het fruitcorso. Onder de aanwezigen bevonden zich namelijk tal van burgemeesters van Noord- en Zuidbevelandse gemeenten. De heer Van Melle wees op het be lang van goede samenwerking tussen Goes en de omliggende gemeenten en opperde in dit verband de gedachte dat volgend jaar elke gemeente of ieder dorp met een wagen naar het fruit corso komt. De heer W. G. M. de Valk, lid van het stichtingsbestuur van het fruitcorso, verbond hieraan een sug gestie voor het toekennen van prijzen, namelijk het aanbieden van een feest aan het dorp, dat met de mooiste wa gen zou komen. Wordt het eerste en thousiasme van tal van burgemeesters omgezet in daden, dan zullen onge twijfeld diverse Bevelandse dorpen met een wagen deelnemen aan het corso. Aan het dina, dat, uitstekend ver zorgd en gezellig van aard was en ook een grote propagandistische betekenis had, werden in het bijzonder welkom geheten de heer dr. ir. F. Q. den Hol lander, president-directeur van de Ned. Spoorwegen en ere-burger van Goes, en de consulaire vertegenwoordigers van België en Zweden. De heer J. A. van Willigen, voor zitter van het stichtingsbestuur, roem de de kwaliteit van het Zeeuwse fruit. Zij woorden werden naderhand door tal van sprekers onderstreept, wel het sterkst door de fruitfee, Elly van Wil legen. Het woord werd voorts nog gevoerd door de heren J. Q. C. Lenshoek, voor zitter van de veiling te Goes, die dr. ir. Den Hollander een enorme peer, aangevoerd aan de veiling te Krabben dijke aanbood, J. de Priester uit Mid delburg, burgemeester A. C. Willem- sen van Yerseke, mede namens zijn callega's, de heer W. G. M. de Valk te Goes, de heer J. Nijsse, vice-voor- zitter van de veiling te Goes en dr. ir. Den Hollander. Op de Heuvelsweg in Brouwershaven is vrijdag een bromfietser door een jeep aangereden en gedood. De bromfietser, H„ maakte juist op het moment dat de jeep, bestuurd door S. uit Zonnemaire, hem inhaalde, een zwenking naar links, waardoor hij met de jeep in aanraking kwam. (Van onze sportredacteur) GOES, rIN DE VIERDE KLASSE Zuid is zaterdag met scherp geschoten en toen de kruitdamp van de schermutselingen was ver dwenen bleek dat AZVV, Nieuwdorp en SSC '55 behoorlijk van leer waren getrokken. De slachtoffers waren dit keer drie Brabantse clubs. Zo langzamerhand kunnen we dus wel zeggen, dat de Zeeuwse ver enigingen het in de nieuw gevormde afdeling land niet slecht doen. AZW trof een stuntelig Dinteloord, dat met 84 moest afdruipen; Nieuwdorp kwam als herboren voor de dag en liet Sprang zijn derde nederlaag in successie lijden (72), terwijl SSC '55 maar bitter weinig medelijden had met het o.i. voor de vierde klasse iets te zwakke Vrede rust (90). Arnemuiden kwam dit keer niet verder dan een 55 ge lijkspel tegen het zeer goed spelende Good Luck. De Arnemuidenaren stonden met 40 voor, maar lieten nog de zege glippen en verspeelden daardoor de koppositie, die nu wordt ingenomen door het Sprangse SSC '55. Colijnsplaatse Boys kwam tot een verdienstelijke puntenver deling met The Gunnners, hoewel het de overwinning voor het grijpen heeft gehad. COLIJNSPLAATSE BOYS en The Gunners deelden de punten na een forse, doch zeer sportief gespeelde wedstrijd. Indien de voorhoede van de Boys voor het doei niet zo onbeheerst te werk was gegaan, hadden de punten stellig in Colijnsplaat gebleven. Niette min geeft de 22 stand eigenlijk wel de verhouding weer. Linksbuiten Goulooze scoorde na 27 minuten het eerste Boys-doelpunt. Voor rust werd niet meer gedoelpunt; een kwartier na de hervatting liet Goulooze 2—0 noteren. Weer 'n kwar tiertje later nivelleerde The Gunners met twee doelpunten kort na elkaar de achterstand (2—2), met welke stand het einde kwam. ArnemuidenGood Luck was een sensationele wedstrijd met veel doel punten en bovendien aantrekkelijk spel. Voor rust voerden de Brabanders het samenspel iets te ver door, terwijl Arnemuiden toen juist doeltreffende combinaties op de grasmat legde. Van de Ketterij gaf Arnemuiden een 2—0 voorsprong, met welke stand gedraaid werd. In de tweede helft maakte Schroevers er spoedig 3—0 van, waar na Arnemuiden een niet geheel ge rechtvaardige penalty kreeg toegewe zen. Poortvliet benutte de strafschop (4—0). Tengevolge van misverstanden m de Walcherse achterhoede kon Good Luck inlopen, gelijkmaken en zelfs uitlopen tot 4—5. Toch ontkwam Arnemuiden nog aan een nederlaag. In de laatste fase scoorde Poortvliet het fraaiste doelpunt van de wedstrijd door een KRABBENDIJKE en Wemeldinge hebben samen de leiding genomen in de eerste "klasse afdeling Zeeland. En het ziet er naar uit, dat dit tweetal een soort race gaat beginnen. Hoek en Spui werden respectievelijk terugge wezen althans voorlopig met 41 en 52. Rillandia gaf zaterdag echter blijk zich zomaar niet opzij te laten dringen en liet er bij Serooskerke (28) geen twijfel over bestaan dat het eveneens zin heeft in de afdelings titel Terneuzense Boys was niet opge wassen tegen Kapelle en VCK, dat een moeilijk seizoen tegemoet gaat al heeft het nu een nieuw terrein, verloor van Yerseke IH, dat het nog wel iets ver der zal schoppen dan de onderste re gionen. Krabbendijke I Wemeldinge I Rillandia I Hoek I Kapelle I Spui I Tern. Boys I Yerseke IH Serooskerke I VCK I 3 3 0 0 6 15— 3 3 3 0 0 6 14— 5 3 2 0 1 4 15— 8 3 1 1 X 3 8— 7 3 1 X X 3 8— 7 3 1 2 2 4— 6 3 1 0 2 2 4— 7 3 1 0 2 2 6—12 3 0 2 X 2 5—11 3 0 0 3 0 3—12 TWEEDE KLASSE A Bevelanders I 3 3 0 0 6 17— 8 Meeuwen I 3 3 0 0 6 14— 6 RCS IV 3 2 0 X 4 11— 7 Arnemuiden II 3 1 X 1 3 10— 9 Middelburg V 2 1 0 I 2 5— 5 Veere I 2 1 0 1 2 3— 4 Oostkapelle I 3 0 1 2 X 7—10 Nieuwdorp H 2 0 0 2 0 3—12 Zeeland Sp VI. 3 0 0 3 0 6—15 TWEEDE KLASSE B Kloetinge I 3 3 0 0 6 19— 5 Wolfaartsdijk I 3 3 0 0 6 18— 5 Zaamslag I 3 2 0 1 4 22— 5 Mevo I 3 2 0 1 4 13—10 Goes V 2 1 0 1 2 3— 6 Kats I 3 1 0 2 2 8— 9 's-H.H.Kind. I 3 1 0 2 2 5—11 Driewegen I 3 0 a 3 0 3—18 Wissenkerke I 3 0 0 3 0 5—26 TWEEDE KLASSE C Duiveland I 3 3 0 0 6 14— 5 Bruse Boys I 3 2 0 X 4 9— 4 Sinoto I 3 2 0 X 4 9— 4 Burgh ni 3 X 0 2 2 10—10 Brouwersh. ni 3 0 0 3 0 6—12 UITSLAGEN 4e klasse Zuid KNVB: Nieuwdorp Sprang 72; ArnemuidenGood Luck 5—5; AZVV—Dinteloord 84; ColpL BoysThe Gunners 22; SSC '55 Vrederust 90. le klasse: Serooskerke IRillandia I 28; Tern. Boys IKapelle I 13; VCK IYerseke III 14; Wemeldinge ISpui I 52; Krabbendijke IHoek I 4—1. 2e klasse A: Veere IMiddelburg V 31; Oostkapelle I—Meeuwen I 23; Zeeland Sport VTRCS IV 23; Be velanders IArnemuiden II 64. 2e klasse B: Mevo IZaamslag I 4 3; Wolfaartsdijk IDriewegen I 92 Kloetinge I—Kats I 42; Wissenkerke I's H. Hendrikskinderen I 14. 2e klasse C: Brouwershaven in Mevo H 04; Bruse Boys IBurgh ni 42; Duiveland ISinoto I 41. 3e klasse A: Beren IVeere H 72; Borssele IVCK Hl 50; Heinkens- zand I—VCK II afg.; Nieuwland I— Serooskerke II 81. 3e klasse B: Rillandia HColijnspl. Boys 11 101; Kapelle IIWolf aarts dijk H 52; SVD HKrabbendijke II 02; Kloetinge IIWemeldinge H 0-5. 3e klasse C: Zeemeeuwen IWIK I 06; Sinoto IIBruse Boys II 03. 3e klasse D: Driewegen IIAZVV ni 25; Hoek nZaamslag n 32; Spui IITern. Boys H 23. voorzet van Van de Ketterij ineens in doei te schieten (55). AZW was tegen Dinteloord uitge sproken sterker. Met de rust stonden de Axelaren al met 51 voor. In bij na alle onderdelen van het spel wa ren de Zeeuws-Vlamingen superieur aan hun tegenstanders. Wel kwamen de mannen uit Dinteloord af en toe tot gevaarlijke uitvallen, doordat AZVV sterk was opgedrongen. Even na de rust was de stand 53, maar de Axelaren zagen het gevaar tijdig in en liepen uit tot 8—3, waarna Dinteloord de stand nog iets draag lijker maakte. Nieuwdorp heeft zich tegen Sprang volledig hersteld van de vorige week geleden nederlaag. Doch ondanks de klap, die Sprang te verwerken kreeg, waren de Brabanders in het veld in het geheel niet minder. Nieuwdorp de monstreerde echter beter aanvalsspel, waarop de Sprangse verdediging niet het juiste antwoord kon vinden. Mid denvoor Deurloo leidde met twee goals de 72 zege in. Met de rust stond Nieuwdorp met 41 voor. In de twee de helft scoorden de Zeeuwen er nog drie goals bij tegen Sprang één. De Sprang maakte geen doelman van sterke indruk. SSC '55 AZVV Arnemuiden The Gunners Colpl. Boys Nieuwdorp Zwaluwse Boys Dinteloord Good Luck Vrederust Sprang 184 15—9 16—6 12—7 7—9 8—4 2—9 12—15 11—14 2—18 4—12 Programma zaterdag: SprangZwa luwse Boys; Good LuckNieuwdorp; DinteloordArnemuiden; The Gunners AZW; VrederustColijnspl. Boys. Piet van Hees uit Hoogerheide heeft zaterdag in Oud-Vossemeer een ver rassende zege behaald. Het zeer sterke bezette veld liet tien ronden voor het einde de „Middelkamper" glippen en dit betekende meteen de beslissing in deze course die zeer levendig was. Er waren namelijk tal van renners die de lont in het kruit staken wat tot ge volg had dat de prominenten niet zon der reactie konden blijven wanneer enkele outsiders op avontuur uittrok ken, omdat het snelle parcours zich bij uitstek leende een ronde „winst" te nemen. In de voorste gelederen werd dan ook steeds een strenge controle in acht genomen door de favorieten, bij wie we dan rekenden Ab ven Egmond, Kees van Amsterdam, Koen Niesten, Kees van Dienst. (Op het verdere verloop van deze wedstrijd hopen we morgen terug te komen.) WEGENS STERFGEVAL zullen onderstaande zaken a.s. w dag 24 september GESLOTEN zijn. Fa. HEYKAM—MASSEE A. C. VAN DER REST beiden te Goes Bestuur en leden van de C.V.O. „Willem 't Hooft" geven met droefheid kennis van het over lijden van hun vice-voorzitster Mej. C. E. JONGEPIER. Wij zijn God dankbaar voor de grote trouw en toewijding, waar mee ze gedurende 40 jaar voor onze vereniging gewerkt heeft. J. D. DE JONGE, voorzitter. F. J. HOEK, secretaris. Goes, 20 sept. 1958. Heden nam de Here na langdurig lijden tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster, tante, huisgenote en vriendin CATHARINA ELISABETH JONGEPIER in de leeftijd van 59 jaar. Goes: J. P. J. VAN DER REST—JONGEPIER A. C. VAN DER REST 's Gravenhage: E. A. JONGEPIER—SCHMID R. J. JONGEPIER Goes: GOES, 20 september 1958 Begrafenis: Woensdag 24 sterfhuis Grote Markt 5 D. GUNST J. TRIMPE M. C. DE KRUIJTER september 's namiddags 2 uur vanaf het Geen bezoek Geen bloemen Correspondentie-adres: Lange Kerkstraat 42, Goes

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 2