Amemuiden II is kampioen Spanning in tweede klasse A CJM V'jongensclubs bezorgden elkaar te Goes een fijne dag Van Overbeeke en Kosten reden 't hardst in Wemeldinge Voortreffelijke prestatie van ELTO I tegen Swift II Zeeuwse Korfbalbond TJOBAI BOND OOK TOGO AAN DE ZEGEKAR L.Th. Vogelaar te Krabbendijke ter aarde besteld ZEELANDS STEDEN BLIJF KALM Maandag 14 april 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD Kleine overwinning van Yerseke UI GOES Gouden huwelijk in St. Annaland BEROEPINGSWERK Zaterdag „Ronde van Yerseke" NEEM* Coöp. Boerenleenbank „Sint Laurens" Donderdag opening van bejaardensociëteit te Wolfaartsdijk cqlijnsplaat I Grote schare volgde de baar domburg biezelinge VEILINGBËRICHTEN GOES THOLEN Pagina 2 DE VELE SUPPORTERS, die met spanning de verrichtingen van kampioenspretendent Yerseke III hebben gadegeslagen, zullen aller minst bevredigd zijn. Vorige week kreeg Yerseke een gevoelige neder laag te incasseren doordat het met niet minder dan 40 verloor van Kapelle en thans behaalde het op eigen veld een kleine overwinning op het veel zwakker geachte Goes V, dat nu een goede partij voetbal weggaf en slechts met 10 verloor. Daarentegen heeft de naaste con current voor de kampioenstitel, Kloetinge I, een belangrijk grotere zege op een sterkere concurrent uit het veld gesleept, want het won met 51 van Bevelanders. DE SPANNING in de tweede klasse A blijft dus behouden, doch het staat wel vast, dat Yerseke het niet gemakkelijk zal krijgen. Het kam pioenschap van *de tweede klasse C. werd definitief behaald door Ar- nemuiden II. Het won met 43 van Rillandia II. De overwinning was van doorslaggevende betekenis. De elftallen, die in de eerste klasse nog enkele wedstrijden moeten spelen, hadden rast en dit is ook a.s. zater dag nog het geval. Het houdt echter verband met de bekerronde, waarvoor zaterdag de eerste ronde wordt ge- ïpeeld. In de tweede klasse A moest nog één wedstrijd worden gespeeld in competitieverband en wel tussen Zeeland Sport VI en Nieuwland I De wedstrijd eindigde in een gelijk spel (33). Hierdoor degradeert Nieuwland. Zeeland Sport VI eindig de de competitie met 13 punten uit 16 wedstrijden en Nieuwland met 5 uit 16. Van de tweede klasse B hebben wij reeds enkele wedstrijden genoemd, doch daarnaast werden nog gespeeld Mevo IHeinkenszand met een uit slag van 90 en Kapelle IWisse- kerke I, met niet minder dan 70 door eerstgenoemde club gewonnen. Stand tweede klasse B: Yerseke Hl 18—27; Kapelle I 18—26; Kloetinge I 1725; S.V.D. I 1925; Wolfaartsdijk 1922; Mevo I 1721; Kats I 20—21; Goes V 18—16; Beve landers 2010; Wissekerke 208; Heinkenszand 191 (2 pnt. in minde ring). Arnemuiden II heeft dus door een 43 overwinning op Rillandia II het kampioenschap van de tweede klasse C definitief behaald. De twee laagst geklasseerden in deze afdeling: Kapelle H en Kloetinge II boekten ieder een nederlaag: de ontmoeting Nieuwdorp HKapelle n Een avond in Wenen Onder dit motto werd zaterdagavond in de Prins van Oranje door de Her vormde Jeugdraad een muzikale avond georganiseerd van zang, muziek en bal let. De bedoeling van de avond is, zo rei de heer D. Meyer, die voor de con ference zorgde, dat jong en oud ge bracht zou worden in de sfeer van de romantiek van het oude Wenen. Hier in zijn de medewerkers, die deze avond aanboden aan de Hervormde Jeugd raad, zeker in geslaagd. De liedjes over Wenen werden op verdienstelijke wijze ten gehore ge bracht door de heer en mevrouw Roo- se-Den Butter en de heer D. Meyer. Het ballet, wat een goede afwisseling bracht aan het muzikale programma, Stond onder leiding van mej. A. v. d. Heil. De balletgroep bestond verder uit de dames Cora Goedbloed, Carta en Tineke Valk en de meisjes Janneke Boon en Lenie Everaars. De kostuums ■waren goed verzorgd. De muzikale leiding was in goede banden van de heer J. Boon, die de aanwezigen tevens deed genieten van lijn piano- en accordeonspel. Een kleu renfilm over het Wenen van vandaag liet de mooie plekjes en oude gebou wen zien. Wika D. E. Hiensch dankte alle me dewerkers voor hun belangeloze bij drage en bood een kleine blijk van grote waardering aan. Jongetje schrok van zwaan en kwam onder auto De aanwezigheid van twee zwanen langs de berm van de Oostsingel heeft zondagavond omstreeks kwart over- zes geleid tot een ongeluk, dat gelukkig nog heel goed is afgelopen. Het 5-ja- rige- jongetje B. J. H. uit Goes liep langs de berm, maar schrok plotseling van een van de zwanen, die dreigend met de l~nrt,e hals naar het knaapje nijgde. Het jongetje nam een wending, mam- kwam daarbij onder de auto te recht van een zekere H. die juist voorbijreed. Ogenschijnlijk zonder let sel kwam het ventje weer onder de auto vandaan. Hij werd door de be stuurder van de auto, welke wagen lichte materiële schade opliep naar huis gebracht. L. van der Wel ten grave gedragen Zaterdagmiddag omstreeks half drie werd op de algemene begraafplaats te Goes het stoffelijk overschot van de heer L. van der Wel, in leven eerste onderwij zer aan de .Koningin Withelminaschool", school voor buitengewoon lager onder wijs, ten grave gedragen. Aan de groeve werd namens de raad der Geref, kerk van Goes gesproken door de heer J. Versee. Het hoofd van de BLO-school, de heer G. Vleugel sprak namens het personeel en de leerlingen. Ds. S. Wouters uit Dordrecht mediteer de naar aanleiding van enkele versen uit Openbaring, waarna de oudste broer van mevrouw Van der Wel, de heer Van Wij nen uit Dordrecht, de vele aanwezigen dankte voor het medeleven. 'AXEL SchenMjigen „Axelse Boerenkamer" De heer Markusse uit Zaamslag schonk de „Axelse Boerenkamer" een stel antie ke hoefijzers en de heer J. Buyze te Axel en gekleurde hemdrok en een vrouwen mantel. eindigde in 42, terwijl Wolfaarts dijk IIKloetinge II sloot op 31. Wemeldinge II won met 20 van Krabbendijke II. Stand tweede klasse C: Arnemuiden II 1626; Wemeldinge II 1522; Nieuwland II 14—10; Ril landia II 1416; Colp. Boys II 1312 (2pnt. in mindering); Wolfaartsdijk II 15—12; Krabbendijke I 13—II; Kloetinge n 125 Kapelle II 143. Vorige week stuurde Kats H tweede klasse E de kampioen van deze klasse, 's-Heer Hendrikskinde ren, met een 41 nederlaag naar huls. Schijnbaar heeft dit getal een magi sche invloed op de ploeg van Kats, want nu won het weer met dezelfde cijfers van Serooskerke 13. SVD II verloor met 40 van VCK n. Woensdag hopen de heer en me vrouw M. Geuze-Vos, wonende in de Noordstraat te Sint-Annaland, de dag te herdenken, dat het 55 jaar geleden is, dat ze in het huwelijksbootje stap ten. Beide oudjes zijn nagenoeg even oud. De heer Geuze is ruim 83 jaar en zijn echtgenote bijna 84 jaar. Bei den genieten nog een tamelijk goede gezondheid, terwijl men in Sint-Anna- land de heer Geuze nog nagenoeg dagelijks zijn wandelingetje kan zien maken. De heer Geuze was van 1 november 1898 tot en met 30 oktober 1939 werkzaam bij de gemeentepolitie in Breda. Op laatstgenoemde datum ging hij met pensioen en vestigde zich te Sint-Annaland. De heer Geuze is geboortig uit Poortvliet; zijn echt genote werd in Oud-Vossemeer gebo ren. Het zal het jubilerend echtpaar op die dag zeer zeker niet aan be langstelling ontbreken. Geref. Kerken Bedankt voor Oost- en West-Sou burg, ds. B. Berends te Beetsterzwaag. Bedankt. Ds. Bel van Krabbendijke bedankte voor het beroep van de Ge ref. Gemeenten Zoutelande-Westkapel- le. Nu het mossel- en oesterseizoen in Yerseke gesloten is, gaat deze voort varende plaats de pedaalridders een kans geven om in de kom van het dorp hun kunnen te tonen. De „Ronde van Yerseke" die zaterdag 19 april wordt verreden, bezat reeds faam, maar het organiserende comité „Yerseke wil Vooruit" heeft dit jaar wel met uiter ste zorg een select veld renners bij een gebracht. We noemen o.a.: Swane- veld, Paymans, Van As, Brinkman, Koen Niesten en natuurlijk de plaatse lijke favoriet Piet Rentmeester, die ge zien zijn laatste prestaties in de „Ster van West-Vlaanderen" tot de promi nenten behoort. Ingezonden Mededeling (adv.) Dit vele plaatsen op Noord- en Zuid- Beveland waren zaterdag de leden van de CJ.M.V.-jongensclubs naar Goes gekomen, waar in zaal Krijger de ring van C.J.M.V.-jongensleiders in dit ge bied en jongensdag organiseerde. Meer dan twee honderd vijftig jongens wa ren er aanwezig. Ze hebben er een reuze geslaagde dag gehad. Het begon morgens al met de sa menzang onder leiding van districts secretaris Jac. Sinke uit Souburg. Toen kwam de stemming er al goed in. Vele vrolijke liedjes werden in een zeer korte tijd ingestudeerd. In zijn ope ningswoord toonde voorzitter L. Evert- se uit Oudelande zich zeer verheugd over de goede opkomst. Het voornaam ste punt van de morgenvergadering was de vertoning van de prachtige film „Kinderen van de straat". Gezamenlijk werden daarna de meegebrachte boter hammen opgegeten. In het eerste programmapunt van de middagbijeenkomst konden de jongens zelf aan het werk. Ze werden onderge bracht in vijftig verschillende groepen voor een groot opdrachtenspel onder leiding van de C.J.M.V.-secretaris Jac. Sinke uit Souburg en Jongenswerk- kring-secretaris Joh. Leendertse uit Kapelle. Tien verschillende opdrachten kre gen allen uit te voeren en ze deden het met veel geestdrift en enthousias me. Ook 's middags was er weer veel sa menzang en verder genoten de jon gens en leiders ook van het optreden van een goochelaar. Een welverdiend applaus kreeg de jongensclub van Hoedekenskerke voor de opvoering van de pantomine „Een huisknecht gevraagd". Hiermede werd getoond dat met eenvoudige middelen toch iets aardigs geboden kan worden. De mandolineclub „Tovido" uit Yer seke, onder leiding van de heer G. van Haaften zorgde voor vrolijke wijsjes. Toen voorzitter L. Evertse 's avonds een slotwoord sprak kon hij met recht terug zien op een zeer geslaagde dag. Voor de eerste keer werd zaterdag in Wemelinge een wielerwedstrijd ver reden, al betrof het dan een clubrit van de Zeeuwse ren- en toerclnb „Theo Middelkamp". Het was koud en guur weer en ook de krachtige wind heeft veel van de krachten van de renners gevraagd. De respectieve lijke afstanden voor beide categorieën werden dan ook ingekort. Bij de nieuwelingen waren het vooral Schipper en Wieles, die van het prille begin af op het voorplan streden. Uiteindelijk moesten zij toch echter het gezelschap gaan dulden van Overbeeke en Boonman, die tij dig uit het reeds versnipperde pele- ton waren ontsnapt. Bij het ingaan van de laatste van de 32 te rijden ronden ging Overbeeke alleen aan de haal. Hij sloeg welis waar slechts een kleine bres van hoogstens 30 meter, maar handhaafde deze kleine voorsprong met moed en wilskracht tot het einfe. Bjj de adspiranten behaalde Kosten een normale overwinning, hoewel Verbart hem het vuur na aan de schenen heeft gelegd. Bij deze cate gorie was de opgave echter voor velen te zwaar. Slechts drie renners haalden de finish. Uitslagen: Nieuwelingen: L. A. van Overbeeke (Souburg) 43 km. in 1 u. Monsterachtige vis op strand te Zoutelande De heer J. Verhage ontdekte op het strand te Zoutelande een nog sparte lende, vreemdsoortige, monsterachtig uitziende vis ter grootte van ongeveer 50 cm. Hij nam het beest mee naar huis. Het bleek een snotolf te zijn. En kele jaren geleden vond de heer Stroo een soortgelijke vis op het strand. Aanbesteding nieuwe haven te St.-Annaland Woensdag 16 april zal op het ge meentehuis te St. Annaland worden aanbesteed de aanleg van de nieuwe haven. Er wordt een zeer groot aan tal inschrijvers verwacht, gezien de vele verkochte stekken. 6 min.; 2. op 2 lengten B. Wieles (Ter- neuzen); 3. C. de Schipper (Kapelle); 4. F. Boonman ('s-Heerenhoek); 5. op 1 ronde P. Tolhoek (Wemeldinge); 6. J. Verhagen (Kortgene); 7. W. Caljouw (Grijpskerke); 2. P. Westdorp (Ovezandg); 9. A. Driedijk ('s-Heer Arendskerke)10. J. v. d. Weele (Goes). Adspiranten: 1. D. KKosten (Ka pelle) 26 km. in 42 min.; 2. op 2 sec. F. Verbart (Goes); 3. op 10 sec. M. Hooglander (Kapelle). De Coöp. Boerenleenbank „Sint Lau rens" te Sint Laurens hield onder leiding van haar voorzitter, de heer J. TV. van 't Hoff, haar algemene vergadering. De kassier, de heer W. Davidse Jzn, gaf een financieel overzicht over het 44e boekjaar en een toelichting op de cijfers van de rekening en balans. Het eindcijfer der rekening was f5.091.000,hoger dan vorig jaar en bedroeg f31.373.181,09, de balans was f232.900,hoger dan vorig jaar en gaf een eindcijfer aan van f 3.999. 241,44. Per 31 december waren er 1527 spaar ders ingeschreven welke tesamen een be drag van f2.583.859,69 hebben, gespaard. Aan 25 jonggeborenen werd een gratis in lage van f2,50 verstrekt. Van de ruim 200 rekening-couranthou ders werd ontvangen f 15.035.793,77 en aan hen werd terugbetaald f 15.069.473,80. Na af- en bijschrijving werd een winst geboekt van f9.483,98. De gezamenlijke reserves van de bank bedragen na bijschrijving van de winst over 1957 f 189.634,13. Tot lid van het bestuur werd herkozen de heer J. W. van 't Hoff. Wegens uit breiding van het bestuur werden als be stuursleden gekozen P. Rooze en J. Da vidse Lzn. Tot lid van de raad van toezicht werd herkozen de heer J. Koole Dzn. De rente van spaargelden werd voor het eerste halfjaar 1958 vastgesteld op 3'A Donderdagmiddag zal in het Wjjkge- bouw te Wolphaartsdijk door burgemees ter B. H. G. ter Haar Romeny de bejaar- densoeiëteit worden geopend. Deze soci ëteit is in het leven geroepen door een plaatselijk damescomité onder leiding van mevr. J. J. ter Haar Romeny-Keijzer en zal elke twee weken op donderdagmiddag wordpn gehouden. In afwachting van de totstandkoming van het Dorpshuis, heeft de sociëteit voor lopig onderdak gevonden in het Wijkge- bouw van het Groene Kruis. Ter gelegen heid van de opening zal aan de bejaar den een gratis consumptie worden ver strekt. Motor tegen auto. Donderdagavond botste de motorrijder Bakker uit Wissen- kerke tegen een uit de Voorstraat komen de vrachtauto van de firma Kallewaard. De motorrijder kwam zodanig terecht dat hij met een gebroken been naar het zie kenhuis te Goes moest worden vervoerd. Dr. Maas verleende de eerste hulp. Ais de voortekenen niet bedriegen, zal de strijd om het kampioenschap in de eerste klasse dit jaar bijzonder spannend zijn. In tegenstelling dus met vorig jaar, toen teveel ploegen in de eerste klasse betrokken waren bij de strijd om de laatste plaats. Dit wijst o.i. op een stijgend spelpeil, dat natuurlijk verheugend is. Tjoba I, voortreffelijk gestart tegen Animo I, slaagde er zonder veel inspanning in een tegenvallend Togo I met 52 te kloppen. Elto I deed het zeker niét minder door Swift II met een 32 nederlaag naar Middelburg terug te sturen. Elto I was voor de rust met de wind in de rug in de meerder heid en de ruststand 20 was zeker niet gefiatteerd. Na rust kwam Swift II geducht opzetten, maar Elto I liet zich niet verrassen en won verdiend. Scam- polo startte eveneens veelbelovend. Met liefst 62 werd Volharding geklopt. Tjoba I en Elto I gaan thans aan de kop met 4 punten uit 2 wedstrijden. Tjoba neemt de eerste plaats in door een beter doelgemiddelde. In klasse 2a was de zege van Vitesse 1 op Swift 4 (20) niet erg overtuigend. Top 1 eiste nu tegen het pas gepromo veerde BKC 1 de volle winst voor zich op (30). In deze klasse blijft echter Zuid westers 1 de boventoon voeren. Het klop te VOPO 1 met 40. De Souburgse club gaat hier fier aan de kop met 4 punten uit 2 wedstrijden. Top 1 is tweede met 3 punten uit 3 wedstrijden. In klasse 2b begon Luctor 1 de compe titie met een 42 zege op Volharding 2. Het toch zeker niet zo sterke VIOS 2 zegevierde met liefst 102 over Een dracht, welke laatste ploeg een moeilijk seizoen tegemoet gaat. Overigens wordt deze afdeling nu al behoorlijk spannend, doordat momenteel liefst 4 ploegen aan de leiding zijn met 2 punten uit 1 wed strijd. In klasse 3a bood Stormvogels heftige tegenstand aan KVL en »le uitslag 0—2 voor KVL is dan ook een eervol resul taat voor de Westkappelaars. Animo 2 schijnt in deze afdeling ook grote plan nen te hebben want het maakte nu Top 2 met 42 tot zijn slachtoffer. KVL en Animo 2 gaan hier beide aan de kop met 4 punten uit 2 wedstrijden. In klasse 3b bleek, dat Voto ook dit jaar weer tot de zwakkeren gerekend moet worden. Het ging met 101 tegen Togo 3 roemloos ten onder. Zeelandia 2 en WKV sloten hun duel af op een 33 gelijk spel terwijl het gedegradeerde Scampolo 2 tegen Luctor 2 niet verder kwam dan een 22 gelijk spel. In deze klasse is Zeelandia 2 leider met 3 uit 2. In klasse 3c leed DOS '55 de verwachte nederlaag tegen Olympia (14) en moest VZOD 2 ondervinden, dat Kats ook dit seizoen weer niet met zich laat sollen (07)Ook in deze klasse een grote kop groep (5 ploegen met 2 punten), hetgeen een spannend verloop doet verwachten. In klasse 3d was de start van AKC veel belovend. Met 29 zegevierde het over Zaterdagmiddag is onder grote be langstelling van de zijde der bevol king en van vele autoriteiten, het stoffelijk overschot van de heer L. Th. Vogelaar te Krabbendijke op de algemene begraafplaats ter aarde be steld. Een grote stoet, onder wie de afgevaardigden van vele verenigingen en vrienden, volgde de baar, die werd gedragen door enkele personeelsleden van de fruitonderneming „Vredehof", waarvan de heer Vogelaar directeur was. Dat de heer Vogelaar veel heeft betekend op allerlei terrein van het leven en een geziene persoonlijkheid was, kwam duidelijk tot uiting in de toespraken, die verschillende sprekers rond de geopende groeve hebben ge houden. Als eerste voerde het woord de heer P. J. J. Dekker van Wemeldinge, die namens de vele verenigingen op land- en tuinbouwgebied en namens de polder- en waterschap-besturen de grote verdiensten van de heer Voge laar onderstreepte. „Hij boezemde altijd groot vertrou wen in; had steeds een weloverwogen oordeel en was een persoonlijkheid in de vele verenigingen", aldus de heer Dekker, hij heeft ook veel betekend voor de Z.L.M., voor de coöperatie Wemeldinge, die hij in de moeilijke beginperiode mee heeft helpen op bouwen. Ook voor de polders en wa terschappen heeft de heer Vogelaar zeer veel gedaan. Tot slot sprak hij namens het be stuur en de directeur van de veiling Krabbendijke. Het bedrijf van de heer Vogelaar was een van de grootste, die fruit aanvoerde op de veiling. „Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de grote verdiensten van de heer Vogelaar. De nagedachtenis zal bij ons steeds in dankbare herinnering blijven voortleven", zo besloot de heer Dekker. Namens het gemeentebestuur voer de burgemeester L. Cnossen het woord. Ook hij sprak waarderende woorden en hoopte, dat de hand van God, die de heer Vogelaar heeft geleid, ook de nabestaanden mag leiden. Burgemeester 3. Vader te Pijn- acker en voorheen te Krabbendijke, Raadsvergadering. De raad der gemeen te Domburg zal op donderdag 17 april des avonds om acht uur in openbare vergade ring bijeenkomen. De agenda vermeldt o.m.: Aankoop grond van de heer J. Rie- mens; Verbetering zuiveringsinstallatie; Aangaan geldlening met N.V. Bank voor Ned Gemeenten; Wijziging begroting 1958. sprak namens de uitgebreide vrienden kring. „Voor velen is de heer Voge laar een lichtend voorbeeld geweest. Mag de vreugde van het Faasevan gelie het verdriet van de nabestaan den verlichten", aldus burg. J. Vader. De plaatselijke geref. predikant, J. v. d. Klaauw, sprak een kort woord n.a.v. Rom. 816 en 17, waarna hij de Apostolische Geloofsbelijdenis las en het Onze Vader bad. Tot slot zon gen de aanwezigen Gez. 27 2: „Die hoop moet al ons leed verzachten". Afscheid vicaris Koelman. Vicaris Koel man te Biezelinge, die de Ned. Herv. predikant ds. Schneider vervangt tijdens diens dienst als Iegerpredikant heeft het beroep aangenomen naar de Ned. Herv. gemeente van Bantega (Fr.). Hét ligt in de bedoeling van vicaris Koelman om als de pastorie in deze plaats tijdig klaar is, op 27 april a.s. in de avonddienst af scheid te nemen van Biezelinge en op 11 mei zijn intrede te doen in Bantega. oud-vossemeer Aanrijding Vrijdagmorgen had er op de hoek Raadhuisstraat-Molenstraat een aan rijding plaats, waarbij de 8-jarige A. T. van D. een ernstige hoofdwond op liep. Het ventje nam de bocht te ruim en reed met zijn fiets tegen de vracht auto van de heer J. H. alhier. De be stuurder van de auto treft geen schuld. Het jongetje moest, na verbonden te zijn in het ziekenhuis te Bergen op Zoom worden opgenomen. YFRSEKE De heer J. Zonruiter overleden Zondagmiddag is in het ziekenhuis te Goes overleden, de heer J. Zonruiter, on derwijzer aan de o.l.-school te Yerseke. Hij was 44 jaar. De overledene was in sportkringen een bekend figuur, kloetinge Raad vergaderde. Vrijdagavond hield de raad een spoedeisende vergadering. Op voorstel van b. en w. zal een vaste geld lening worden aangegaan met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten; be drag f5.000,Ook werd besloten met een bankierskantoor te Den Haag een kasgeldlening aan te gaan; bedrag f 100. 000,Het salaris van de enige tijd ge leden benoemde gemeente-secretaris werd vastgesteld op f8.500,per jaar. De A.P.V. onderging een wijziging 1.v.m. het ophokken van duiven. MIDDELBURG, 11 april. Aardap pels: Koopmans Blauwe groten 17.30; Fruit: Kleipeer Keuken 1.05; Groen ten- Sla A 14—21, B 9—15, C 5—13; Spinazie 7695; Winterbloemkool A 56—85, B 62—66, C 35—51, D 25—29; Andijvie 66—82; Sladunsel 31; Radijs 9—18; Prei 56—77; Kroten 5—10; Ro dekool 26—32; Witlof 87—117; Rabar ber 4161; Boerekool 1116; Sprui ten 103; Breepeen 1623. Aanvoer sla 15.000 stuks. BKC 2. Door deze zege plaatste AKC zich dank zij een beter doelgemiddelde dan Atlas, dat met 71 Vedo 3 klopte, aan de kop van de ranglijst. De volledige uitslagen waren: le klasse: Scampolo 1Volharding 1 6—2; Tjoba 1—Togo 1 5—2; Elto 1—Swlft 2 3—2. 2e klasse a: VitesseSwift 4 20; TOP 1BKC 1 30; Zuidwesters 1Vopo 1 4—0. 2e klasse b: Luctor 1Volharding 1 42; Vios 2Eendracht 102. 3e klasse a: StormvogelsKVL 02; Animo 2TOP 2 42. 3e klasse b: Togo 3Voto 101; Zee landia 2WKV 33; Scampolo 2Luctor 2 2—2. 3e klasse c: DOS '55Olympia 2 14; VZOD 2—Kats 0—7. 3e klasse d: BKC 2—AKC 2—9; Atla» —Vedo 3 7—1. Adspiranten: Afd. a: VitesseSwift a 02. Afd. b: Animo bVopo 32;Ando Animo c 90. Afd. e: Scampolo a—Luctor a 0—1{ Olympiade Poel 02; ZeelandiaVios (uitgesteld). Afd. d: NoadSwift Kwiek 00. Afd. e: StormvogelsVedo b 11; At lasAnimo e 20. Afd. f: Elto bBlauw wit 05; Tjoba bTogo b 01. Carillonwijsjes De stadsbeiaardier W. L. Harthoorn heeft de volgende liederen op het ca rillon geplaatst: op heel uur het ko raal Daar is uit 's werelds duistre wol ken; op kwart over fragment over Nv sijt Wellekome; op half uur Wie dat zichzelf verheft temet (Valerius) en op kwart voor fragment van 't Is plicht, dat iedre jongen. S.G.P.-kandidaten De SGP heeft de volgende kandidaten gesteld voor de aanstaande gemeente raadsverkiezingen: 3. C. Boender; 2, C. L. M. van de Berge; 3. L. de Jonge; 4. A Kot; 5. J. Koster; 6. J. C. Melse; 7. J. W. Quist; 8. P. Duinkerke; 9. G. A. de Hond; 10. A. C. Quist; 11. J. C. de Heer; 12. J. L. Geluk; 13. A. Janse; 14. C. van der Jagt. Wethouder A. de Heer, die voor de SGP zitting had in de gemeenteraad stelt zich niet meer herkiesbaar. Nagekomen Advertenties Heden behaagde het de Here van onze zijde weg te nemen onze ge liefde vader, behuwd- en groot vader FREDERIK DE VISSER, Weduwnaar van Catharina Corstanje, in de gezegende ouderdom van ruim 84 jaar. Vlaardingen: G. NIEUWENHUIJSE— DE VISSER. G. NIEUWENHUIJSE. 's-Gravenhage: D. ROUW—DE VISSER. H. A. ROUW. Goes: M. DE VISSER. P. J. DE VISSER NIEUWENHUIJSE. Goes: W. A. DE VISSER. Kruiningen: A. N. DE VISSER. J. DE VISSER—DEKKER. Goes, 13 april 1958. Oude Singel 85. De begrafenis zal plaats vinden D.V. op dinsdag 15 april 1958 om 12 uur te Goes. Heden behaagde het de Here van onze zijde weg te nemen onze ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader JACOBUS ADR1AAN NIEUWENHUIZE in de gezegende ouderdom van ruim 87 jaar. Namens de familie: I. NIEUWENHUIZE. Wolfaartsdijk, 11 april 1958. Veerweg 45.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 2