A - Wij openen binnenkort een nieuwe SuperMart in Oosterheide te Oosterhout 1^ Ch albert; heijn timmerlieden Profiteer van onze hoge inruilpremie prijs 1513,- In verband met ge opleidings- en inwerkperiode kunt u nu reeds solliciteren naar de functie van: leerling caissière caissière verkoopster inpakster medewerker verkoper slager PHILIPS normale MERCHANDISER Duyvis Van Boxtel N.V. Piet van Dijk Luytgaarden Electro Bernard Janssen Piet van Dijk N.V.Rakona Radio van Riel inrnfltot 316' Iedere woensdag kunt u nadere Informaties inwinnen bij onze regionale personeelschef, de heer H. Malag, die van 16.00-20.00 uur aanwezig zal zijn in Hotel Central, Markt 3, Oosterhout (tel. 01620-3095). Ook kunt u voor inlichtingen terecht bij de bedrijfsleider in onze SuperMart te Oosterhout, Keiweg 11 (tel. 01620-3803). De losse centrifuge heeft zijn tijd gehad. Jammer voor hem. Gelukkig voor u! Apart centrifugeren hoeft niet meer. Dankzij de Philips CC 1000 met zijn volledige centrifugegang. Een wasautomaat dus waaruit uw wasgoed praktisch droog tevoorschijn komt. Vergeet die lange vermoeiende wasdagen. De Philips CC 1000 wast en centrifugeert voortaan al uw was in één moeite door. De CC 1000 heeft liefst 16 wasprogramma's waarbij ondermeer programma's voor biologische wasmiddelen en speciale programma's voor wolwas en fijne was. De Philips CC 1000 staat op wieltjes. U kunt 'm daardoor gemakkelijk verplaatsen. En 't is een bovenlader. Dat wil zeggen dat u minder hoeft te bukken bij het erin stoppen en eruit nemen van de was. Waarom moeilijk als't makkelijk kan? Pijnlijke en schrale lippen (BCtóOöt mee op vakantie JULIANA ZIEKENHUIS TERNEUZEN verpleegkundige 10 ARGONLASSERS 10 ELECTROMONTEURS 20 E-LASSERS 10 E-LASSERS N.V. BOUWBEDRIJF VAN EIJKELENBURG §11 9 Woensdag 16 juni 1971 Nadat ze geleerd heeft de kassa te bedienen, kan ze aangesteld worden als caissière. Leeftijd tot 20 jaar. Haar taak bestaat uit het vlot en goed bedienen van de kassa en het behulpzaam zijn van de klant. Leeftijd tot 23 jaar. op de afdeling fijne vleeswaren. Zij heeft tot taak het vakkundig bedienen van de klant. Leeftijd tot 23 jaar. op de groenteafdeling. Zij maakt de groenten schoon en verpakt en beprijst ze. Leeftijd tot 20 jaar. op de groenteafdeling. Hij neemt de verse groenten in ontvangst en maakt ze met moderne machines verkoopklaar. Leeftijd tot 22 jaar. op de kruideniers- warenafdeling. Hij draagt mede zorg voor de opstelling en juiste beprijzing van de artikelen. Leeftijd tot 22 jaar. Hij werkt mee aan het klaarmaken van vers vlees voor de verkoop vanuit koelvitrines. Leeftijd tot 40 jaar. Met uw vakantieafspraak tullen wij tekening houden. Zij die dit jaar de school verlaten kunnen nu reeds solliciteren. Vaarwel Breda Ginnekenstraat 55 Oosterhout Kerkstraat 11 Ouderibosch Fenkelstraat 39-41 Etten-Leut Winkelcentrum 37 Made Schoolstraat 11 Dorst Dennenlaan 6-8 Terheyden Raadhuisstraat 53 Den Hout Houtscheheuvel 40 Zevenbergen Zuidhaven 91 Breda Ginnekenstraat 61 Tel. 3 48 50 grecfa Ginnekenweg 63-65-67 Tel. 39215 95 Wat au? Gesprongen lippen zijn pijnlijk en - aeker op vakantie - hoogst Irritant. Neem daarom altijd Blistex mee. Als zon en zee het uw lippen moeilijk: maken, helpt Blistex - de nieuwe Uppenorème uit Amerika - direkt. Blistex maakt in een wip pijnlijke en schralo lippen weer gaaf en zacht. Wij zoeken een die het naehthoofd kan aflossen geduren de 7 nachten per drie weken en tijdens vakanties. Deze verpleegkundige zou tevens kun nen mee-rouleren in het rooster van het hoofd-lafe-dienst. Huisvesting naar keuze intern of extern. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te richten tot de direktrice, zr. W. M. A. Q. Kouwer, van Steenbergenlaan 25a, Terneuzen, tel. (01150) 2851. Gevraagd voor direkt met certificaat voor Zeeland voor Antwerpen met certificaat voor Duitsland met certificaat voor Frankrijk Aanmelden dagelijks van 9 tot 5 uur; zaterdags niet; tel Antwerpen 39 58 46 30 46 60 - 39 58 45 INTERSTAALBOUW N.V., België-lei 200, Antwerpen. Voor een omvangrijk bouwwerk te Rosmalen vragen wij m A Aanmelden: Directiekeet aan de Schoolstraat, telefoon 04192-3682; 's avonds 04168—499. 39 graafsebaan 109, rosmalen, tel. 04192-2931* m W. Éf> 'li Wij zoeken een vertegenwoordiger. Maar een échte. Een vechter, die in een „nee"-zegger alleen, maar de „ja"-zegger van straks ziet. Een man die ztfn sporen als verkoper van merkartikelen verdiend heeft. Duyvis is een modern, groeiend bedryf. Met funkties die meegroeien. Onze vertegenwoordigers verkopen niet aUeen, zij bevorderen ook de optimale presentatie van onze artikelen in de winkels; daarom geven wij hun de titel van De man die wij zoeken hoeven wty weinig te verteUen: hij is een rasechte aktivist, niet veel ouder dan 25 dachten we, een onvermoeibaar doorzetter maar met verstand en beleid. Wij verwachten een opleiding op middelbaar niveau, rijbewijs BE (denk: mogelijkheid tot privé-gebruik bedrijfswagen t). Wij bieden hem een goed salaris, kompleet met diverse andere plezierige voorzieningen. En nu... AKTIEll Stuur ons even een briefje of bèl meteen en vraag naar de heer Siffels (tel. 02980-27540), tensiotte bent u een man-van-de-daad 1 Koninklijke Fabrieken T. Duyvis Jz. N.V. Postbus 4 - Koog' a/d Zaan Fabrikant van slaolie, sausenmixen, pinda's, noten, kroepoek en groenieconserven.

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 10