Want onze benzine alléén kan niet alles Shell controleert de uitlaatgassen van uw auto. Gratis! Daar mee wil Shell samen met u een stap voorwaarts zetten in de strijd tegen de luchtverontreiniging. De in deze advertentie vermelde Shell-stations zijn uitgerust met apparatuur om het percentage kooimonoxyde (CO), de ernstigste iuchtvervuiier, in de uitlaat gassen te meten. Deze metingen vinden plaats bij een stationair draaiende warme motor. De oorzaak van zo'n te hoog percentage kooimonoxyde in het uitlaatgas van uw auto kan veelal verholpen worden door een eenvoudige afstelling van uw carburateur. Indien mogelijk helpen onze technici u direct. In ieder geval zullen zij u van advies dienen! Ga naar één van de in deze advertentie genoemde Shell-stations voor de gratis uitlaatgastest. Het kost u maar enkele minuten. Shell benzine nieuwe formule. Deze benzine bevat een nieuw bestanddeel (ASD Anti Smog Detergent), dat het iniaatsysteem van uw motor schoon maakt en schoon houdt, met als gevolg een betere verbranding en dus minder vuile uitlaatgassen. Maar onze nieuwe benzine alléén kan niet alles. Uw rijstijl ïs ook een belangrijk element. Gebruik uw choke zo kort mogelijk Trek niet te snel op Speel niet met het gas pedaal Zet uw motor af bij lange wachttijden. Daardoor voorkomt u onnodige luchtverontreiniging. Let ver der op een goed onderhoud van uw automotor, ook dat is een belangrijke factor. Uitgebreide inlichtingen over het beperken van luchtverontreiniging door de automobilist vindt u in een folder, die op alle Shell-stations verkrijgbaar is. Roosendaal: „West", B. Freijterlaan Sas van Gent: „Inghels", Kloosterlaan Teteringen: Oosterhoutseweg 16 St. Willebrord: Dorpsstraat 288 Zevenbergen: Garage J. C. v. Ooyen, Pr. Hendrikstraat 10 Ga voor de GRATIS uitlaatgastest naar één van de volgende Shell-stations: Axel: „Riekwel", Kanaalkade 124 Bergen op Zoom: N.V. Autobedrijf Mazairac, Erasmuslaan 6-10 Breda: „Stouthart", Tilburgseweg 207a Goes: „v. iwaarden", Kloetingseweg 74a Oostburg: Garage Gebr, Brugge, Ledeipiein Shell wil samen luchtverontreiniging SHELL

de Vrije Zeeuw | 1971 | | pagina 16