Muziekliefhebbers met veel noten op hun zang hebben keuze uit 25 PHILIPS grammofoons Wilt U 25 minuten na nu van echte Goede Pagina ff DE VRIJE ZEEUW Donderdag 22 februari 19b? Gezellig middelpunt LC^J Technisch hoogtepunt I NIEUW en met j smaakgarantie 't Kan! 't Kan ais U de échte HOLLANDSE ERWTENSOEP van KNORR in huis heeft. Dan is het zo gemakkelijk iemand blij te maken met de ware wintersoep. Een gure dag? Plotseling trek? Kinderen die om erwtensoep vragen? Verwen Uzelf en Uw eters met fijn smakende erwtensoep, die voor het eerst in KNORR-kwaiiteit in de winkel is. Denkt U erom? groot zakje éSct zondag-soep voor elke dag Geniet voor twee.met Van Nelle's thee! een dagelijks genot! Wilt u een uitstekende platenspeler, geschikt voor mono- en stereo-platen, 4egen een uiterst lage prijs? Kies den uit 6 uitvoeringen van f 55.- tot f 95.- AC2256- f 65.-, (Zie boven). Platenspeler op voet, voor alle platen. Draaitafel op nylonkogel. Inge bouwde 45-toeren adaptor. Automatische stop. Krachtige motor. Instelbare naalddruk-Stereo- element met tweo saffiernaalden. OoK leverbaar mtïaiaefcaülaiuafttuiwid-i ïi.-. Kies dan uit 4 uitvoeringen van f 85.- tot f 139.- AG 2209 - f 95.-. (Zio boven). Platenspeler op voet. voor alle platen. Zware, uitgebalanceerde draai tafel op nylonkogel. Ingebouwde 45-toeren adap tor. rijnregeling van ingestelde draaisnelheid. Plck-up lift. Stereo-element met saffier- en diamantnaald. Naalddrukregelaar met indicatie. Idem. la boffer 139.-; voor inbouw 25.-. Kies dan uit 4 uitvoeringen van 1105.-tof f 133.- AG 1116 - f 129.-. (Zie boven). Automatische speler op voet, voor alle platen. Wisselspindel voor 45- toerenplaten. Zware uitgebalanceerde draaitafel op nylonkogel. Pick-up lift. Stereo-element met saffier- en diamantnaald. Naalddrukregelaar met indicatieschaal. Zelfde speler voor inbouw - f 105.-. Wisselaar op voet f 133.-voor inbouw 109.-. Kies dan uit 6 uitvoeringen van f 148.- tot f 168.- AG 4026 - f 158.-. (Zie boven). Transistor-gram mofoon. speelt overal op eigen batterijen. 0,9 Watt-versterker. Grote luidspreker in deksel. Draaitafel op nylonkogel. Fraaie koffer -in mo derne kleurencombinaties. Ingebouwde 45-toeren adaptor. AG 4356, elektro-grammofoon voor net- aansluiting 148.-. Idem, met toonregeling 168.% Kiss dan uit 5 uitvoeringen van f 198.- tot f 379.- AG 9115 - f 379.-. (Zie boven). Automatische stereo- platenwisselaar met tweo versterkers (elk 2-» Watt) in fraaie, handige koffer. Twee luidspreker» dn tweedelig, afneembaar deksel. Regelaars voor balans, hoge en lage tonen. AG 4116 - i375.- idem, met automatische pla.teaspeler.AG 9133. •1324.*' met stereo-platenspeler» J PHILIPS I Of verlangt u bovendien pïck-up lift, fijnregeling van de draaisnelheid en diamantnaald? Of denkt u aan een automatische platen speler of -wisselaar metpick-up liften diamantnaald? Of wilt ii een elektro-grammofoon met eigen versterker en luidspreker in fraaie, handige koffer? Of zoekt u een sublieme stereo-elektro- grammofoon met twee versterkers en twee luidsprekers? Hollandse erwtensoep genieten? I De Knorr-koks en 600 Nederlandse huisvrouwen heb- ben weer samen dit recept gemaakt. Dè garantie, dat de nieuwe soep voor I 100% aan Uw I smaak beantwoordt. Nederlands predjkt, bereid door Cosmonda Voedingsmiddelen N.V., Loosdrecht, in licentie en onder controle van Knorr A.G. Thayngen Zwitserland die het recept onder exclusiviteit heeft afgestaan. Als U een fijnproefster bent op het gebied van thee, mevrouwneem dan Van Nelle. Dat is en blijft de fijnste! Heus! Proef het verschil maar: extra-krachtig, extra-geurig.., welke soort U ook kiest. GOLDEN CUP - een verrukkelijke Ceylon-melange. Superieure kwaliteit! 1.08 per 100 gram. ASSAM - extra geurige Engelse melange (met topblaadjes!) 90ct. per 100gram. AFTERNOON - krachtig-aromatisch, met fijne „noot-achtige" smaak! 90 ct. per 100 gram. VJNi kv/filffolft NEllE

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 8