Je winkeliers van het Scheldeplein zullen op 19 maart tot 11.00 uur GESLOTEN zijn. GROOTSCHEEPS MMELPLEZ/EP U bent onze speciale genodigde op de feestelijke opening van Scheldeplein, donderdag 19 maart om 11.00 uur! Donderdag 19 maart is een grote dag voor Vlissingen en wijde omgeving. Want met de opening van winkelcentrum Scheldeplein is de binnenstad kompleet. En gezel liger dan ooit. U bent toch ook van de partij bij de feestelijke opening van het Scheldeplein? Om 11 uur wordt de laatste schutting weg gehaald. Dat is een gigantische ballonnenmuur van maar liefst 20 meter lang en 2,5 meter hoog, die met schitterend vuurwerk wordt opgeblazen door burgemeester en wethouder. Daarmee begint een gezellig openingsfeest, tot en met zaterdag. Muziek, verrassingen, DE TURTLES, feestaanbiedingen en vooral heel veel gezelligheid Op de openingsdag delen clowns en hostessen kleurige ballonnen, petjes en vlaggetjes uit en rijdt er een feesttreintje voor de kinderen af en aan door de binnenstad. Verder is er muziek en op zaterdag 21 maart komen de enige echte TURTLES naar het Scheldeplein. Ze zijn er tussen 12.00 en 15.00 uur! Denk eraan, ouders, om de foto- of filmcamera mee te nemen. Op die dag is overigens ook een square dance groep van de partij en is er weer dixielandmuziek. Ook de kersverse winkeliers van Scheldeplein zetten natuurlijk hun beste beentje voor om er een heel geslaagd feest van te maken. Het wordt 'n heel fijne happening en reken maar dat het er druk wordt! Winkelcentrum Scheldeplein wenst u grootscheeps winkelplezier namens: Bobbe Mode, Castel Vrijetijdsmode, Halfords, PTT Postkantoor, Edelsmederij Henk en Ingrid van der Kooij, Coffee Club, Benetton, Jamin, Amici, M&S Mode, Free Record Shop, Blankenburgh Handyman, Albert Heijn, Blokker en C&A y M.u.v. het postkantoor. tot een feest! Om te beginnen 19,20 en 21 maart s

de Vlissinger | 1992 | | pagina 13