2.19 1.79 1.99 1.98 1.99 1.99 1.79 ^4.98 Albert Heijn, Gildeweg 6 en Scheldestraat 21,Vlissingen Het brood dat u in onze winkel koopt wordt door onze eigen warme bakkertwee keer per dag vers gebakken en I aangevoerd. U kunt er dus van opaan, dat u een knapperig vers brood bij ons koopt, de hele dag door. Of het nu een grof p volkoren tarwebrood is of een wit puntje. Een maanzaad of een tijgerbrood. Ook hebben we, en dat geldt alleen voor het filiaal aan de Gildeweg, een speciale oven in de winkel waarin sommige broodsoorten en zoete en hartige snacks ter plekke worden afgebakken. U staat erbij-als het brood warm uit de oven komt. Nog verser kan niet. En bij dat alles is het niet zo dat we 's mid dags om drie uur zijn uitverkocht. We zorgen ervoor dat we u de hele middag aan vers brood kunnen helpen. Als het laat wordt niet meer aan alle soorten natuurlijk. Maar in elk geval wel aan vers brood. Tot vijf minuten voor sluitingstijd. En dat willen we over ons brood graag met u afspreken. i Zaans meergranen vloerbrood, heel, gesneden Frans stokbrood, heel Boerenvolkoren met sesam, heel, gesneden Puntjes, 6 stuks Tijgerbrood wit, heel, gesneden Vijfvruchten-strudel, 300 gram CU Witbrood, verpakt, heel, gesneden >05 Kaascroissants, 4 stuks Alleen verkrijgbaar bij Albert Heijn, Gildeweg 6, Vlissingen. Woensdag 27 februari 1991 DE VLISSINGER Vlak voor sluitingstijd is er; als u dat wilt, nog vers brood. ch Aanbiedingen gelden uitsluitend bi] Albert Heijn, Gildeweg 6 en Scheldestraat 21. Vlissingen, t/m zaterdag 2 maart a s.

de Vlissinger | 1991 | | pagina 20