Ki iik elke dinsdag om 21 uur naar RTL 4, naar "De 64.000 gulden vraag en de Postcode Loterij". Doe mee en stuur snel in Maak kans op elke maand 100.000,- èn een leven lang iedere week gratis winkelen bij Super èn de speciale lenteprijs van 250.000.- WIN EEN TON BON De Nationale Postcode Loterij maakt hele straten blij De opbrengst van deze maand gaat met kerstmis naar een speciaal project. Een boerderij voor de bewoners van Nieuwenoord. In de quiz "De 64.000 gulden vraag" kunt ook u winnaar zijn! De 100.000 winnen èn mens en milieu steunen? Dat kan! Als uw buren winnen, wint u ook. 17.000 mensen wonnen in november een prijs. Voor één tientje kans op de lenteprijs van 250.000,-! De ton per maand en duizenden andere prijzen! Wat dacht u van een leven lang boodschappen? We breken hem af! Uw tientje helpt altijd. fa M NATIONALE 1 P®@TTM©[! JII /II V •v. - Jos Brink en Manuëla Kemp presenteren "De 64.000 gulden vraag en de Postcode Loterij Wees te gast bij de spannende quiz van de Postcode Loterij met de 64.000 gulden vraag. Er zijn grote geldprij zen te winnen door iedereen die met zijn eigen postcode meespeelt in de leukste loterij van Nederland. Manuëla maakt elke maand bekend op welk nummer de hoofdprijs van 100.000 gulden, de SuperPostcode- prijs en de Superwinkelprijs zijn gevallen. En elke week zijn er extra prijzen voor supersnelle inzenders. Bovendien laat Manuëla u zien hoe de opbrengst besteed wordt aan mens en milieu. Fantastische resultaten waar u aan bijdraagt door voor slechts een tientje mee te spelen. Uw lotnummer bestaat uit uw post code plus twee door de computer wille keurig toegekende cijfers. (Dat nummer staat op uw rekeningafschrift en weet u alleen.) Het leuke is dat bij prijzen tot 3.000 gulden iedereen die meedoet in de post code van een winnaar, óók dezelfde prijs wint! Hoe meer mensen in uw buurt meedoen, hoe meer kans op een prijs! Doet u mee aan de volgende trekking? In november waren er ruim 17.000 mensen die een prijs wonnen. En hoe meer mensen meespelen, hoe meer prijzen er in de prijzenpot zitten. Spelregels Trekking is iedere maand. De trekking wordt verricht door Notaris mr. P.J N. van Os te Amsterdam. Trekkingslijsten en Reglement zijn ver krijgbaar bij het secretariaat, van Eeghenstraat 77. 1071 EX Amsterdam Pri|zen boven de 1.000,- worden belast met 25°c kans spelbelasting. De loterij is goedgekeurd door de staatssecretaris van Justitie onder nummer LO 890 098.177.89 d.d. 20 10 1989. Als u het niet met een afschrijving eens bent. dan kunt u binnen een maand de bank of giro opdracht geven het bedrag terug te boeken. De verstrekte machtiging kunt u altijd weer intrekken Hiervoor kunt u zich wenden tot de Stichting Nationale Postcode Loterij. De prijzen worden automa tisch op uw bank /girorekening gestort. Deelname impliceert aanvaar ding van het reglement. Maximaal 50 loten per postcode. De Superwinkelprijs is uitsluitend geldig voor personen boven de 18 jaar. Als u de bon invult doet u de volgende trekking al mee. Verder hoeft u niets te doen. De uitslag vindt u op RTL 4 Teletekst pag. 525 en in uw huis-aan-huis blad. U hoeft uw prijs niet op te vragen. Prijzen worden auto matisch op uw rekening overgemaakt. U hoeft alleen maar de bon in te vullen en te posten. Doe het nu: u kunt een prijs laten liggen. Iedere maand is er de SuperPostcode- prijs van maar liefst 3.000,- voor elke deel nemer in de straat waarin de meeste prijzen vallen. Uit de winnaars van de SuperPostcodeprijs wordt de winnaar van de Superwinkel prijs getrokken: een leven lang gratis elke week voor 100,- boodschappen doen bij Super. Bij Baarn staat een oude schuur. De Nationale Postcode Loterij gaat er voor zorgen dat die afgebroken wordt. Die oude schuur staat op het terrein van Nieuwenoord, een leefgemeenschap van ongeveer 450 geestelijk gehandicapten. Daar wonen en werken zij met liefdevolle en deskundige begeleiding. Ze leren de bewoners omgaan met dieren: koeien, var kens, geiten, konijnen, kippen, en wat al niet. Zo maken zij ook kennis met alle facet ten van de natuur en het boerenbedrijf. Dat is heel belangrijk voor de bewo ners van Nieuwenoord. Alleen is die oude schuur langzamerhand een wrak gewor den. Dus breken we 'm af. De Postcode Loterij zet zich in voor mens en natuur. Dus ook voor deze zaak. Daarom hebben de deelnemers ervoor gezorgd dat wij een startkapitaal van liefst 250.000,- konden toezeggen voor de bouw van een echte nieuwe boerderij. Trots tonen de bewoners de maquette van de nieuwe boerderij. 'Hier kunnen de ouders logeren,zegt directeur Leo van Beek aan Manuëla. De nieuwe boerderij is hard nodig. Met goede stalruimten voor alle dieren. Waar mens en dier zich thuisvoelen en bij elkaar zijn. Om te werken en te leren, om te spelen met de gei tjes, en de konijnen te knuffelen. Met logeerkamers voor ouders die dicht bij hun kinderen willen zijn. En met een spe ciale knuffelruimte waar de zwaarst gehandicapten de warmte van de die ren kunnen beleven. Met uw tientje Mens en natuur op draagt u bij aan de hun moo'st: ee" band opbouw van een van genegenheid. van de fijnste projecten voor mens en dier. Zo helpt u mee de droom van bewoners en begeleiders van Nieuwenoord uit te laten komen. v Een hartverwarmend idee voor de koude dagen. ik wil meedoen aan de Postcode Loterij en maak kans op een van de vele prijzen: J 1 lot 10 ,-) loten a ƒ10,-) m A.u.b. uw keuze aankruisen en verder invullen mei bloklelters Naam:U dhr. _J mevr. Adres: Postcode: Ik machtig u hierbij tot wederopzegging per maand het aangegeven bedrag van onderstaande rekening af te schrijven. Postbanknummer: Banknummer: Handtekening: 1 LOTERIJ I Bon invullen, uitknippen en opsturen in een enveloppe (zonder postzegel) naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 13052, 2501 VC Den Haag

de Vlissinger | 1990 | | pagina 24