meubels van wereld klasse ontdek de slaapkamer anders dan anderen Het mooiste van een Lattoflex bed ziet u bijna nooit wie wat meer om zijn slaapkamer geeft, voelt zich thuis bij pot met een 2000 m2 welterustenshow als u dat éne huis gevonden hebt, waar u zich voor honderd procent thuisvoelt, wilt u het ingericht hebben in de ware zin van het woord, het interieur moet passen bij het karakter en de ruimten van het huis. Details gaan een hoofdrol spelen in stijlkeuze, materialen en kleuren, in de slaapkamer zijn rust en comfort natuurlijk passende uitgangspunten, en goed slapen begint bij een goed bed. pullman of latoflex bijvoorbeeld, tot in de finesses aan te passen aan uw persoonlijke voorkeur, de andere meubelen volgen, zo ontstaat er een individueel interieurconcept, een atmosfeer die aansluit bij üw manier van leven. de vakmensen van pot praten met u over stijlen en combinatie's, matrassen met binnenvering, geschuimd of rubber, hard of zacht, houtsoorten en afwerkingen, comfort en duurzaamheid. ze hebben er de collectie's voor, en de nodige affiniteit. bijeengebracht in de grootste en meest exklusieve meubelshowroom van de benelux. parkeer uw auto tussen de bloembakken en pergola's in de magnifieke parkeertuin (plaats voor honderden auto's) stap binnen en laat u via de brede trappenhal of één van de twee liften brengen u naar 4 I verdiepingen exklusief woonkomfort. laat eventueel uw kinderen achter in de speciaal voor hen ingerichte speelhoek en kom daarna zelf alle nieuwe indrukken even rustig verwerken in de gezellige, zeer fraaie koffiebar, want binnenhuisadviseurs, architekten en decorateurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u een voorproefje te geven van het winkelen in de jaren 1980 tot 2000 in de grootste en meest exklusieve meubelshowroom van de benelux met meubelen van wereldklasse in moderne en klassieke stijl, de énige meubelzaak met een zeer grote keus in "grote" meubelen. pot pot hierbij tonen wij u een gezellig boxspring ledikant, te leveren in grote en kleine maten, uitstekend te combineren met moderne of klassieke slaapkamermeubelen, vele fraaie bijpassende moderne of klassieke spreien, lampen, bedtafeltjes, linnenkasten, bankjes, enz. leefgewoonten veranderen, en daarmee het accent op sfeer in huis. we willen wel 's lekker met onszelf alleen zijn of een stukje lezen terwijl de anderen tv kijken, maar niet iedereen beschikt over 'n eigen kamer, steeds meer mensen ontdekken dan ook de slaapkamer als leefkamer. en richten hem als zodanig in waarom ook niet? we hebben die ruimte al lang genoeg links laten liggen. exclusiviteit waar het om wonen gaat in de grootste en meest exclusieve showroom van de benelux. pot in axel exposeert een grote kollek- tie exclusieve meubelen van aurora, ar- tifort, brunati, cassina, castelijn, castle- furn., cidue, comfort, de sede, durlet, gelderland, giorgetti, knoll, lattoflex, hülsta, kill-inter., lübke, miller, n-line, pas-toe, poltrona-frau, rietveld, sapori- ti, thonet, interlübke. zondags gesloten, vrijdagavond koopavond van 18.00 tot 21.00 uur. tel. 01155-2010. pot sinds 1907. slechts 10 km. van hulst. middelburg vlissingen goes iinmgen oostburg Philippine zelzate brugge antwerpen kortrijk één van onze vele slaapkamers in moderne, rustiek eiken en klassieke stijl, pot is niet van gisteren (zelfs van 1907). die ervaring gaat meetellen als uw slaapkamer af moet zijn in dat huis van u. Het begint algemeen bekend te worden dat Lattoflex bedden uitzonderlijke bedden zijn. Het perfekte slapen. Maar waarom zijn Lattoflex bedden zo uitzon derlijk; zoveel beter voor uw nacht rust en gezondheid? Om u dat duidelijK te maken, hebben wij hierboven een Lattoflex bed in doorsnede afgebeeld. Want het mooiste van een Lattoflex bed ziet u normaal bijna nooit. Natuurlijke slaaphouding Hoewel bedden er mooi uit kunnen zien, bestaat de kans dat ze u nooit echte nachtrust geven. Op een te zacht, te slap, kuilend bea worden uw wervelkolom en bekken in een onnatuurlijke stand geforceerd. Dat zelfde geldt voorbedden die te hard zijn, met een plank of faatjesboard. Ook de lattenbodems, ie tegenwoordig zoveel opgang maken, voldoen vaak niet. Ornaat de latten te stug zijn en niet genoeg veren. de juiste slaaphouding omdat het Éesteund wordt door 22 buigzame ttten, die per paar onafhankelijk verend in rubberen gewrichten zijn bevestigd. In kombinatie met de speciale Lattoflex matras wordt het bchaam overal gesteund. Brede delen van het lichaam veren naar onderen, holtes van het lichaam worden steunend opgevuld. U voelt het meteen: het weldadige gevoel van volkomen ontspannen slapen. En weer fit en uitgerust wakker worden. Slapen op 22 verende latten Een Lattoflex bed geeft uw lichaam Instelbaar op uw gewicht Omdat elk mens anders is van lichaamsbouw en gewicht kan een Lattoflex bed daarop worden aan gepast. De vering is Der lattenpaar instelbaar. Aanbevolen voor nen die meer dan 80 kg wegen. Optimaal gezond komfort Lattoflex beddeü hebben een in hoogte instelbare hoofdsteun, die automatisch de ligging van de schouder verlaagt. Dus geen ver wrongen schouder meer. Het Lattoflex relaxsysteem maakt 'het fftögeïijk het hele Md1 schuine stand te zetten. Hii, hielen liggen op dezelfde hoöË wat beter is voorde bloedsomloop. Een Lattoflex bed met Gelemat- systeem stelt u vanuit bed met een handel in elke gewenste stand. Ideaal 2-persoonsbed Dankzij de juiste lengte- en breedte- maten geven Lattoflex bedden u alle ruimte vooreen perfekte nacht rust. Ook als u twee Lattoflex bedden naast elkaar als 2-persoons- bed gebruikt blijven alle funkties per persoon instelbaar. In elke stijl en elk interieur Tot nu toe was ons verhaal over Lattoflex een beetje technisch. Lattoflex bedden zien er echter ook 'van buiten' uitzonderlijk goed uit. En u hoeft er uw slaapkamer niet voor te veranderen. Ze passen vaak in bestaande bedmeubelen. U kunt dan volstaan met een Lattoflex bedbodem met Lattoflex matras. Komplete Lattoflex bedden zijn er in klassiek, neoklassiek en modem. In elke gewenste aankleding. Ondanks alle komfort is een Lattoflex bed geen luxe aanschaf. Éénderde van uw leven brengt u door in bed. Ook dan mag u best aan uw gezondheid denken. Ga eens kijken bij uw Lattoflex- dealer. Hij adviseert u graag v_

de Vlissinger | 1987 | | pagina 12