Schoolfoto uit de oude doos de laagste prijs van Nederland! 'N ZEER KLEINE GREEP: OP DE Ie EN 2e VERDIEPING CNV signaleert een stiigend aantal juridische problemen i 1 1 i_.ile3iu NU 1495,- NU .1995,— NU 4.995,— NU 998,- NU 889.— NU 2.495,— NU !9'" NU 598.- NU 1898,- NU 989,— NU 1.975,- NU 2.875,- NU 945,- NU 425,- NU 798,— NU 1.589,— OUDE SPORTFOTO'S DE VLISSINGER Woensdag 22 augustus 1984 bosland mode V BERGKAST massief eiken. echt leder grote klasse VITRINEKAST eikenhout M -X, zwaar eiken, soepel rundleder -jjpgil£jfe I FAUTEUIL moderne eethoek EIKENHOUT grenen eethoek aanbouwkast 2- en 3-zitsbank FAUTEUIL SALONTAFEL slaapkamer MODERNE KAST massief eiken italiaanse lijn hoekbankstel NU 795,- NU 1 989,- NU 1.195,- Bierkaaistraat 30. Noordstraat 84-86. IERNEUZEN. Lange Zelke 26. VLISSINGEN. Kade 2. SLUIS. bosland mode j AAP, NOOT, MIES Mevrouw C. Maliepaard-van Sluijs, ze woont nu aan de Nieuwiandsestraat 24 in Krabbendijke, stuurde ons de ze foto uit 1924 (Souburg toen haar klasgenootjes haar nog Marie noemden. Me vrouw Maliepaard noemt ons de volgende namen. Onderwijzeres is juffr. C. Brasser en hoofdonderwijzer is de heer Ballast. Eerste rij van boven van links naar rechts: Willem Bakker, André van Schaik, Lein Dourleijn, Cor Arnoijs/overl., Jo Schuurbier, Levien Hoog- esteger. Bostelaar. Bram Lou- werse. Piet Schout, Frans Keim, Jo van Donk, Jo Bouwman. Tweede rij staande: Marie van Sluijs, Barbara van Brakelen, Liena Kramp, Nel Jongepier, Saar Jasperse, Tine Meijers, Pietje Jacobs, Santje Snoep, Marie Huijsman, Jaantje Pol derdijk, Catrien Geljon. Derde rij zittend: Dina de Pagter, Betje Willeboordse/o- verl., Marie de Looff, Jo Wal- rave, Sien Hoogesteger, Cor- rie Jacobs, dochtertje van mijnheer Ballast, Marie van Keulen, Neeltje de Landme- ter(overl., dochtertje van mijnheer Ballast, Leuntje van IJzeren. Ook deze foto is weer te be stellen bij de redactie van dit blad. U dient samen met de betaling (ƒ7,50 per foto) dit knipsel te zenden aan De Faam-De Vlissinger, Postbus 5017,4330 KA in Middelburg. U kunt betalen met een che que (svp op naam van onze fotograaf Ruben Oreel) of met geld. maar die zending moet dan worden aangete kend. Wie nog oude sportfoto's heeft kan deze Verzenden naar de redactie van dit blad. Dit na jaar zullen we de rubriek Aap, Noot, Mies afwisselen met sportfoto's. De procedure is hetzelfde. De foto moet vóór 1955 zijn genomen en u dient de namen te noemen van de mensen die op de foto staan. Steeds meer mensen lijken in het dagelijks leven met juridische pro blemen geconfronteerd te worden. Dit blijkt althans uit het aantal problemen, die bij de rechtskundi ge dienst van het CNV worden aangekaart. Léon Phernambucq, coördinator van deze dienst in Zeeland; "Het aantal problemen, waarmee we in de eerste zes maanden van dit jaar zijn gecon fronteerd, is, in vergelijking met dezelfde periode van vorig jaar, bijna verdubbeld". Problemen met de buren, zoals erfscheidingskwesties en buren gerucht, zijn altijd al veel "aange- dragen" bij de juridische dienst van het Christelijk Nationaal Vakverbond, evenals problemen met de verzekeringsmaatschap pijen. waarbij vooral de verkeer songevallen hoog scoren. Phernambucq: "Opvallend is dat onze leden steeds méér proble men lijken te krijgen met postor derbedrijven. Het is een feit dat deze bedrijven, waarschijnlijk gedwongen door een slechter wordende betalingsmoraal, agres siever gaan optreden naar mensen die volkomen te goeder trouw zijn. De betalingsmogelijkheden zijn veelal volstrekt ondoorzich tig. Daarbij komt nog dat bij fi nanciering een zeer hoge rente wordt berekend. Wanneer er arti kelen worden teruggezonden, ontstaan er vrij veel problemen. Vaak ook komen nooit bestelde artikelen op de rekening". Een ander veelvoorkomende zaak is de terugvordering van schen kingen, die reeds langere tijd ge leden zijn gedaan, door de ge meenten. Deze terugvordering vindt plaats op het moment dat de schenker in een bejaardenhuis gaat wonen. Phernambucq: "De gemeenten lijken op dat gebied langer in de tijd terug te gaan dan een paar jaar geleden het geval was. Toen werden we bijna nooit met derge lijke problemen geconfronteerd". Ook smartegeldkwesties, consu- Het is logisch dat er wel eens eentje aan het geheugen ontg lipt, dus alle namen hoeft niet. Het verzendadres is hetzelfde als voor de oude schoolfoto's. Onze fotograaf maakt een re productie en stuurt u zo spoe dig mogelijk de originelen te rug. mentenzaken en de krediethypot- heekregeling zijn, evenals erfe niskwesties, zaken, waarvoor de bondsleden steeds méér de rechtskundige dienst weten te vinden. De rechtskundige dienst bemid delt niet in echtscheidings- en strafzaken. De arbeidskwesties, die via de rechtskundige djenst binnenkomen, worden besproken en "doorgesluisd" naar de bon den. Ook voor belastingkwesties is de nazorg voor de bonden. Het spreekuur van de rechtskun dige dienst wordt gehouden op iedere eerste donderdag van de maand in "De Schakel", Bachten- steene 14, Middelburg, van 19.00 - 20.00 uur (behalve in augustus). Daarnaast is het mogelijk zaken direct aan te melden via het CNV- Dienstencentrum, Gerbrandyhof 40, postadres: Postbus 197, 4460 AD Goes, tel.:01100-20310. zeer royale eiken kast, 150 x 190 x 52 cm., 4 deuren en 2 grote laden, voorfront geheel massief eiken, extra veel bergruimte. massief eiken en echt runderleder. 3-zitsbank met 4 voorpoten van 10 x 10 cm., 2-zitsbank met 3 voorpoten, armleggers 14 cm. breed, royale dikke kussens met ijzersterk leder, com pleet: 2.795,— als u deze Torse zitcombinatie gezien en 'beze ten' hebt. dan bent u verloren! mooi handwish runderleder gestoffeerd. 2- en 3-zitsbank en fauteuils zijn ook afzonder lijk leverbaar): fauteuil 1.260,— 2-zitsbank 2.425,— zeer luxe uitgevoerde ei kenhouten vitrinekast, 107 cm. breed, schitterend af gewerkt. nu extra goed koop: royaal ledikant, 2 nachtkastjes met opbouw, laatjes en ovale spiegel, gemaakt van uitge zocht eikenhout. bijpassende 3-deurs schuifkast 840,— dat moet een fijne zitgroep zijn, en dat is het ook! want niet alleen de basismaterialen, leder en eiken, ook de vulling, het binnenwerk van de kussens staat garant voor optimaal zitcom fort. 3-zitsbank en 2 fauteuils: pol elegante damesfauteuil in antiek finish, bekleed met effen velour of gobelin, meeneemprijs: royale tafel, bladmaat 150 x 75 cm., bladdikte 5 cm., compleet met 4 stoelen (gevlochten zit en rug) alles in wit-laqué - en rug) aues in wn-iague jarenlang zult u tevreden te rugkijken op uw verstan dige besluit van nu: eiken wandmeubel, 250 cm. breed met veel massief ei ken, voor een zacht prijsje: extra veel kasten, vitrine, bar en t.v.-vak en laden. zware, massief grenen eethoek, voor een Onge looflijke prijs, royale tafel en 4 stoelen, com pleet: luxe moderne aanbouwkast met veel berg ruimte en ruimten voor boeken, frutseltjes en t.v., in wit-laqué. extra-zware uitvoering. eigentijdse 2- en 3-zitsbank in de nieuwe lijn! zeer comfortabele zit, gestoffeerd met sterk runderleder in diverse moderne kleuren. eigentijdse fauteuil, ita- liaans ontwerp met leder, zeer comfortabele zit. ovalen noten salontafel met geschulpte en rijk gebeeld houwde poten. pot heeft écht de zomer in het hoofd! want heeft u ooit zóveel slaapkamer voor zó weinig geld gezien? breed ledikant met hoofdombouw voor boeken, radio en frutseltjes, 2 nacht kastjes met laden en 1 grote kristalspiegel in blank repro eiken. bijpassende 4-deurskast 498,— met veel bergruimte, voor een ouderwetse prijs: ja! ja! pot in axel doet 't: rustiek eiken bank stel, gemaakt van dik massief eikenhout, royale gezellige kussens, gestoffeerd met velour. originele moderne italiaanse eetnoek. royale kolomtafel met 4 zeer comfortabele stoelen, gestoffeerd met sterk leder, werkelijk een unieke combinatie! zeer royaal hoekbankstel, voorradig in beige, bruine of blauwe velour.

de Vlissinger | 1984 | | pagina 6