Kampioen Goedkoop Huishouden van Vlissingen. De prijzen blijven natuurlijk onveranderd laag! Komt u gauw eens kennismaken? Vanaf vanmorgen 9 uur mag u gewoon Torro zeggen tegen Torro-Vendet. Dat ligt een stuk gemakkelijker in de mond. Maar dat is niet het enige. De winkel zelf is nogal veranderd. Verbeterd, mogen we wel zeggen. U kunt voortaan al uw boodschappen bij één kassa afrekenen. mmtm Door een nieuwe indeling is de winkel een stuk overzichtelijker geworden. De supermarkt is nu één geheel geworden met de rest van de zaak, dat maakt boodschappen doen een stuk gemakkelijker. Wat blijft zijn natuurlijk de gezelligheid, het ruime assortiment, de goede f kwaliteit, het prettige personeel en... de lage prijzen! Natuurlijk. Torro is Kampioen Goedkoop Huishouden van Vlissingen. Met wellicht het laagste prijspeil van deze regio. Kijk, dat is duidelijke taal in een tijd, dat de hand wat steviger op de knip zit! Als u plezierig bood schappen wilt doen, ruim wilt kunnen kiezen en zomin mogelijk wilt betalen, dan is er maar één zaak: Torro. De totaal vernieuwde, ongeslagen Kampioen Goedkoop huishouden van Vlissingen. Welkom. COOSJE BUSKENSTRAAT 135 VLISSINGEN DE VLISSINGER Woensdag 19 oktober 1983 ZwitsaI Palmo- live shampoo Antiroos of normaal. 2 Flacons a 400 ml. Met gratis tube Colgate tandpasta Oil of Ulay Met gratis pompje, 125 ml Zwitsal baby zeep 3 Stuks verpakt Steradent Koker 26 tabletten Prodent tandpasta 2 Tubes a 50 ml Rood of blauw, van 1.99 voor Fiets- kabelslot Met cijfer- kode Antivries Voor auto radiator, 1 liter Autopech koffer Model de luxe, van 12.95 voor 15W50, geschikt voor alle autotypen. 5 Liter Fiets pomp Loop lamp 220 Volt Heren Shetland trui 100% wol, in diverse kleuren Laktasje In diverse kleuren. Slechts i Uni flanel blouse Met lange mouw en ronde kraag, ingestikte plooitjes in voorband. In off-white en bleu, nu Wasem kapfi Iters Vlam- dovend, 2 stuks Tolet spuitbus Luchtverfrisser, Capri, Dennen of Floral Big shopper De ideale opbergtas Theedoek Royaal en goed drogend, afméting 60x65 Heren sokken Per 5 verpakt, in 5 mode kleuren. Slechts Diepvries^ zakken 25 Stuks Pyrex dekschalen Fielder ovenvast glas. 1 Liter, van 8.95 voor 2 Liter, van 9.95 voor Sisal deurmat 60x35 cm, gevlochten Nylon gaastas Ruime maat, nu Afvalbak Jumbo Bruin/ beige, nu Handmixer Transparante meng beker met maatverde ling. Slechts Schuur- spons Set a 10 stuks Logeer bed Met prima matras. In extra solide uitvoering. Van 139.- voor Majorette 3 Autootjes, nu Verpakte zak doeken Dames, per 5 stuks Heren, per 5 stuks ..4.95 Tornado Hobby box Personen weeg schaal Geur- popje Van 9.75 voor Tonka trucker Met oplegger, van 21.95 voor Yahtzee van MB Het dobbelspel voor de gehele familie Dokter Bibber van MB Van 27.95 voor Plastic voetbal Vanaf Meisjes pop Piccolini Slechts Kleur boek Met 5 kleur- stiften, nu Mens erger je niet Van 9.75 voor Spellenmagazijn Hoedje wip, Motor Cross, Ganzebord, World cup, surfing en vlooienspel in een doos, nu baby S A Prijswijzigingen t.g.v. overheidsmaatregelen en/of van fabrikantenzijde voorbehouden.

de Vlissinger | 1983 | | pagina 17