SPORT BUITENLAND GEMENGD NIEUWS LAATSTE BERICHTEN Burgerlijke Stand „isnlaatst gevoe! van jeugdigen over moed, ontstaan 11a het verkrijgen van réprimande of huiswerk, hetwelk in fe oogen des leerlings onrechtmatig is, enz., hetgeen echter niet zelden °p rijperen leeftijd eerst wordt gewaar- ^aar, indien P. P. werkelijk een le -imirman is, dus een man met ervaring, lof hij dan heusch gelooven hetgeen hij Mr schrijft Zoo ja dan heeft hij 0.1. den direc- ,elir daarmede geen dienst bewezen, Joch 'n een vreemd daglicht gesteld en van den wal in de sloot geholpen. immers, het is toch niet aannemelijk dat een £oed directeur de belangen van jjn school in de waagschaal zal stellen, door het, voor een reeks van jaren, con- tinueeren en in bescherming nemen van ccn leeraar als door P. P. bedoeld. VVat de resultaten van het onderwijs betreft, of beter nog de resultaten van de afgelegde examens, verwijs ik P. P. naar de jaarverslagen der school. Met dank voor opname. N. N. VOETBAL. Programma voor Zondag 14 December AFDEELING IV. le klasse. B.V.V.Bredania Willem II—N.O.A.D. AllianceM.V.V. ,PS.V.Wilhelmina N.A.C.Eindhoven 2e klasse A BredaL.O.N.O.A. 3e klasse A. Vlissingen 2Ter Neuzen M.E.V.O.—Goes Bergsche BoysWalcheren B.O.Z.—Middelburg 2 ZeelandiaStavast Reserve 2e klasse. Willem II 3N.O.A.D. 3 D.O.S.K.O. 2—Bredania 2 N.A.C. 3Dongen 2 Vliegen. Een groot vliegtuig is in de Sandigobay (Californië) in zee,ge- vallen. Hierbij zijn 3 personen om het leven gekomen, terwijl er nog 2 vermist worden. DE DUITSCHE KABINETSCRISIS. Gisterenmiddag is het Duitsohe rijks- kabinet bijeengekomen om tegenover de verkiezingen stelling te nemen. Een besluit werd genomen, om spoe dig af ie treden. De rijkskanselier kreeg opdracht om met den rijkspresident in overleg te treden, wat te doen staat. De beteekenis van deze beslissing is daarin te zoeken, dat Stresemann zijn wil heeft weten door te zetten, om alle deuren voor de vorming van een bur- gerblok te openen. De volkspartij hield gisteren reeds een partijdag, waarom trent echter nog niets bekend werd. De meening dat een rechtsche regee ring zal gevormd worden, wint meer en meer veld. Inmiddels gaan de gedach ten reeds naar een kanselierschap van Stresemann met Hergt als minister president van Pruisen. Wat laatstge noemde betreft, met het oog op de ver kiezingen voor den Pruisischen landdag is een handhaving der groote coalitie zeer goed mogelijk. Alles hangt echter van het centrum af, nl. of deze groep al dan niet aan een rechtsche regeering wenscht deel te nemen. DE ENGELSCHE TROONREDE. De Engelsche liberale pers is weinig ingenomen met het in de troonrede aangekondigde program der conserva tieve regeering. De „Daily Chronicle" is van meening, dat, wat de binnen- landsche politiek betreft, de regeering in het geheel geen program heeft, ter wijl het blad, wat de buitenlandsche politiek betreft, de vraag stelt of Enge land maar moet voortgaan zijn schui tten aan anderen te betalen en geen aanspraak te maken op de gelden, die Engeland zelf toekomen. De vooruit zichten voor een scherper worden der Duitsche concurrentie zijn misschien "iet eens zoo 'erg, als Engeland zijn handen maar vrij heeft. De „Daily News" wijst op de tegen stelling, die er bestaat tusschen het betoog dat de grootste spaarzaamheid aoodig is, en het plan om een steunpunt voor de vloot te Singapore te vestigen. De „Daily Herald" noemt de politiek oer nieuwe regeering zuiver negatief. Paraatheid tot oorlog en niet tot vrede ls 'Je vlag, waaronder Engeland vol gens dit program moet dienen. De conservatieve bladen daarentegen wtoogen, dat de Troonrede een duide- ijk program geeft en de nationale be- bngen daardoor gediend worden. De .Times" is van oordeel, dat het conser vatieve kabinet op '11 vrij lange ambts periode zal kunnen rekenen, "E INTERGEALLIEERDE SCHULDEN. Naar aanleiding der financieele on derhandelingen tusschen Frankrijk en Oe Ver. Staten verklaarde Churchill in iet Lagerhuis, dat hij, van een aige- "leen standpunt uit, zeggen zou „Wij ™enschen geen regeling te belemmeren, ?ie twee vriendschappelijke naties, die 'ji den grooten oorlog met ons verbon den en geassocieerd waren, tot hun ederzijdscha welzijn zouden willen engaan Wij achten het echter nood- Voor allen die sukkelen Tnet moeilijken en onregelmatigen stoelgang zijn Mijnhardt's Laxeer- tabletten onmisbaar, gij werken vlug cn radicaal en veroorzaken niet de minste kramp. Doos 60 ct. Bij apoth. s u drogisten. (Ingez. Mcdedeeling.) zakelijk, dat iedere betaling door onze debiteurs in Europa aan deVereenigde Staten, vergezeld zal gaan van^ een evenredige betaling aan Engeland". Churchill weidde uitvoerig uit over de Engelsch—Amerikaansche schuldre geling. Hij zeide dat de overeenkomst moet worden nagekomen. Zij is het uit gangspunt voor alle toekomstige be sprekingen op het gebied der interge- allieerde schulden en is de voornaamste grondslag voor den Engelsch-Ameri- kaanschen wisselkoers, die een vitale factor is in onze nationale en de inter nationale financiën. Churchill verwees naar de nota van Balfour in 1921, die de annuleering der schulden voorstelde. Deze nota vormt nog steeds den grondslag der Engelsche politiek. Engeland verlangt niet meer van zijn bondgenooten en vijanden sa men, dan ons in staat te stellen om de bedragen terug te krijgen, die wij voor hun rekening uitgegeven hebben. Chur chill zeide, dat nadat de nota van Bal- tour is gepubliceerd! de Duitsche sclia- devergoedingsvooruitzichten reëeler en waardevoller geworden zijn. Indien het herstel van Duitschland vordert dat de vrede behouden blijft, zal Engeland ongeveer 25 millioen pd. st. aan Duit sohe schadevergoeding per jaar ont vangen. Churchill besloot, dat de rege ling tusschen Engeland en zijn Euro- peesche geallieerden zoo moet zijn, dat Engeland binnen de grenzen der nota van Balfour een waarborg geniet tegen de gevolgen eener Duitsche tekortko ming. Na alloop van de rede van Churchill zeide Snowden, de minister van finan ciën in het arbeiderskabinet, dat Chur chill naar de conferentie van Januari a.s. zou kunnen gaan met de zeker heid van den vollen steun van het La gerhuis bij zijn moeilijke taak. EEN VERKLARING VAN CHAMBERLAIN. De Engelsche minister van buiten landsche zaken Chamberlain zeide in een onderhoud met Italiaanshe journa listen, dat zijn besprekingen met Her- riot niet alleen Marokko betroffen, doch ook gingen over het bestuur van N. Afrika. Deze besprekingen werden ge ïnspireerd door het uitsluitend belang van de handhaving van den vrede. Het doel der Britsche politiek is, samenwer king te verkrijgen tusschen de belang hebbende naties, zijnde Engeland,Italië, Frankrijk en Spanje, ten einde in het algemeen de moeilijkheden op vriend schappelijke wijze op te lossen. Noch te Parijs, noch te Rome verlangt men de heerschappij over de Middellandsche zee, doch men wenscht slechts vriend schappelijke samenwerking. Men verwacht zonder moeilijkheden tot een overeenkomst te zullen komen. AMERIKA EN DE ONTWAPENING. De staatssecretaris van marine heeft in de marine-commissie van de Kamer van Afgevaardigden het program ont vouwd tot handhaving van de stan daardverhouding 553, zooals be paald in het verdrag tot beperking der vlootsterkte. Volgens dit program zul len oudere schepen weer in zoodanigen staat worden gebracht, dat zij hun ge- vechtswaarde olijven behouden, en met den bouw van hulpvaartuigen voort gang wordt gemaakt, op denzelfden voet als door de andere mogendheden. Ook beval de staatssecretaris het pro gram voor den bouw van lichte krui sers en onderzeeërs aan. Zondagavond is juffrouw J. L., beter bekend onder den naam van „Nij- meegsche Jansje" uit het huis van be waring te Rotterdam ontvlucht. De vrouw was de vorige maand in verband met een berooving in een berucht huis op de Delftsche Vaart, waarbij zij op heeterdaad betrapt was, gedetineerd. Zondagavond ongeveer kwart over 7 toen een huipbewaarster op de vrou wenzaal voedsel bracht, viel zij de be waarster plotseling aan, overweldigde haar en sloot haar op. Natuurlijk ont stond groote consternatie op de zaal en vele vrouwen begonnen te schreeu wen. „Jansje" stoorde zich hieraan echter weinig. Spoedig had zij zich door een raampje, waarvan de tralies te vo ren doorgevijld waren gewrongen, waarna zij in de Bergstraat kwam en niets haar ontsnapping meer in den weg stond. Hoewel in de Bergstraat een vrij groot aantal mensehen naar de kreten, die van de vrouwenzaal tot de straat doordrongen, was blijven luiste ren, scheen niemand eraan te denken de vluchtelinge, die ongetwijfeld buiten ge holpen is, tegen te houden. Men ver moedt, dat zij de Belgische grens reeds gepasseerd is. Een 13-jarige scholier, wonende te Amsterdam, werd door de politie te Weesp zwervende gevonden. Bij aan houding verklaarde hij het ouderlijke huis ontvlucht te zijn, uit vrees voor straf, in verband met een slecht school rapport. Door de zorg der politie we.rd de jongen weer naar de ouderlijke wo ning teruggebracht. Hetzelfde geschiedde met twee jon gelui, respectievelijk 16 en 18 jaar oud, wonende te Haarlem, die eveneens het ouderlijk tehuis ontvlucht waren en door de politie op den 's-Gravelandsche Weg waren aangetroffen. De politie te 's-Gravenhage heeft een schoenmaker gearresteerd, die ver dacht wordt zijn vrouw met een bijl naar het ieven te hebben gestaan. De vrouw woonde in de Newtonstraat. Sinds eenigen tijd waren man en vrouw- van elkander gescheiden, Dé man had haar al eens bedreigd. Maandagavond belde hij aan in de Newtonstraat. Toen de vrouw open deed, haalde de man een nieuv/e bijl onder zijn jas vandaan en sloeg daarmede naar de vrouw, die zeker geraakt zou zijn als zij de deur niet dichtgeduwd had. De bijl kwam in het hout van de deuï terecht. De kerf, die daarin ontstond, doet vermoeden, dat de slag hard toegebracht was. De vrouw is dus, zoo niet aan den dood, dan toch aan een zware verwonding ontsnapt. De man is in voorloopige be waring gesteld. Een bakkersknecht uit Muiden, in dienst geweest bij de firma T. en Zn., heeft kans gezien in de wijk waar hij brood enz. bezorgde van de ontvangen gelden een belangrijk bedrag te ver duisteren. Het niet-afdragen van het verschuldigde leidde tot ontslag, waar na de politie de zaak verder onderzocht. Het bleek nu, dat de ontslagene bij een bakker te Huizen zich als knecht had aangeboden en daarbij een goed getuigschrift had overgelegd. Bij fouil leering is dit stuk gevonden en bleek geheel valsch te zijn. De aangehoudene zal zich nu ook wegens valschheid in geschrifte te verantwoorden hebben. Een 6-jarig meisje is op den Bornschenweg te Almelo op den dissel boom van twee aan elkaar gekoppelde wagens geklommen. Bij het afspringen kwam het meisje te vallen en werd door den achtersten wagen overreden. Het meisje is kort daarna overleden. Een 2-jarig knaapje te Barneveld is in een beekje nabij de ouderlijke woning ver dronken. Te Utrecht is gisteravond een jongen in den Weerdsingei, ter hoogte van de Singeldwarsstraat, ver dronken. Een 4-jarig knaapje te Bui- nerveen viel in het kanaal. Hoewel op het geroep van een broertje een voorbij ganger kwam aanloopen, er bij in sprong en het kind op het droge haal de, mocht het ondanks alle middelen niet gelukken, het leven weder op te wekken. De ontboden geneesheer kon slechts den dood constateeren. In het Buinerkanaal te Stadskanaal is een kind te water geraakt en verdronken. Volgens rapport van den gezagvoer der van een te Amsterdam binnengeko men stoomschip is een der opvarenden op zee overboord geslagen en verdron ken. Dinsdag is een 71-jarig man, die in de Marktstraat te 'Naarden voor een paard uitweek, door een motorfiets aangereden. Zwaar gewond werd hij opgenomen hij is aan de gevolgen •overleden. Woensdagmorgén werd te Ant werpen een motorboot, waarin 15 per sonen hadden plaats genomen, aange varen door een der overzetbooten die den dienst tusschen de beide Schelde- oevers verzekeren. Een panische schrik maakte zich van de opvarenden der beide schepen meester. De motorboot sloeg gedeeltelijk om en maakte op ver scheidene plaatsen water. Verscheidene personen vielen in den stroom, doch al len konden gelukkig gered worden. He tprocesH aarman n. Gisteren werd als getuige gehoord vrouw Engel, de kostjuffrou'w van be klaagde. Zij zeide dat zij wel eens kleu ren bij hem heeft gekocht, daar die bij zonder goedkoop waren. Zonderling vond zij het dat Haarmann nooit met kleeren of pakken thuis kwam, maar er mee van huis ging. Zij heeft vaak goedgevonden dat Haarmann in haar keuken kwam koken. Wat hij kookte wist zij niet. Haarmann bracht gewoon lijk een toegedekte pan' mee. Eens heeft zij gezien, dat er stukjes vleesch in la gen. l iet leek varkensvieesch. Toen het vleesch een heelen tijd gekookt had, schepte Haarmann er het vet pf en goot het in flesschen. Getuige heeft 't vleesch gegeten, het smaakte erg lekker Getuige heeft vaak jongens bij Haar mann op de kamer gezien, maar er geen bijzondere beteekenis aan ge hecht, tot zij van een buurvrouw ver nam dat Haarmann abnormale neigin gen had. Zij had daarom Haarmann daarover aangesproken, die boos was geworden en gedreigd had een klacht wegens beleediging tegen de buur vrouw in te dienen. Getuige is ook bij de politie geweest om te vragen of al daar iets ten nadeele van Haarmann bekend was. Men heeft toen geweigerd haar inlichtingen te verstrekken. Haar mann had baar verteld, dat hij belast was met het toezicht op de dakloozen, die bij het station'ronddwaalden en dat hij dan uit medelijden jongens mee naar huis bracht Volgens getuige was Granz nooit tegenwoordig als Haar mann jongens meebracht. Haarmann heeft zich beklaagd bij haar over de lichtzinnigheid van Granz. Tijdens de zitting vroeg de voorzitter nogmaals aan Granz of hij werkelijk bij geen enkelen moord tegenwoordig is geweest, waarop deze ontkennend ant woordde, waarop Haarmann opsprong en uitriep „Hij is er wel bij geweest". Groote beroering verwekte het ver hoor van den vader van een der,ver moorde jongens die aan het gebit van een uit de Leine opgehaalden schedel, dien als van zijn zoon herkend heeft, toen deze zeide, dat, nadat hij den schedel van zijn zoon had herkend, nog vijf jongens door Haarmann zijn ver moord, voordat de politie eindelijk ingreep, De machinist van een trein Brus selAntwerpen merkte op een gegeven moment, dat zijn machine aan één kant begon over te hellen. Hij stopte, onder zocht de locomotief en bevond, dat er een wiel mankeerde. Bij de gedachte, welk een ramp er had kunnen gebeuren, schrok de man zóó, dat hij neerviel en kort daarna stierf. De Spaansche pers blijft zich be zighouden met het ongelooflijk schij nende geval van een Spaansche vrouw, die reeds vier jaren zonder eten, drin ken en slapen leeft. Het geval trekt na tuurlijk in medische kringen zeer de aandacht en de doctoren Errez en Pi- nedo hebben voor de medische faculteit een rapport opgesteld, waaraan het volgende ontleend is De patiënte, een gehuwde vrouw, wonende in het dorp Montecolla, kwam in het begin van 1920 onder medische observatie. De vrouw is lijdende aan een maagziekte, die het haar onmogelijk maakt, vast of vloeibaar voedsel tot zich te nemen. De behandelende geneesheeren zeggen, dat alleen stimuleerende injecties en aan wending van bloedzuigers de patiënte in het leven houden. Deze behandeling, de eenige, welke in het gegeven geval mogelijk is, is door alle specialisten, die aan het ziekbed der vrouw geroepen zijn goedgekeurd. De zwaktetoestand der vrouw wordt langzamerhand ernsti ger, maar na de toediening der injec ties spreekt zij zoflder groote moeite. Het pijnlijkste in den toestand der vrouw is de omstandigheid, dat zij ook lijdende is aan algeheele slapeloosheid, waartegenover de geneesheeren mach teloos staan, daar zij, door slaapmid delen toe te dienen, ongetwijfeld een doodeltjken slaap zouden veroorzaken. Eendramaopzee. De ramp, waardoor het kleine Fransche stoomschip de „Cigale", dat door haar bemanning en de passagiers in bran denden toestand werd verlaten, getrof fen werd, draagt een dramatisch ka rakter Het stoomschip „Secunder", dat zich in de nabijheid bevond en de schipbreukelingen trachtte te redden, seinde per draadlooze, dat het op een klein vlot was gestuit, waarop zich be vonden een priester, bekend als Broe der Joseph, en een lid van de beman ning. De twee mannen werden geheel uitgeput aan boord van de „Secunder" opgenomen. De twee geredden ver klaarden dat het vuur aan boord van de „Cigale" uitbrak in het ruim, en spoedig werd gevolgd door talrijke ont ploffingen, waarbij een aantal passa giers werden gedood, In de ontstane paniek sprongen eenige andere passa giers in zee. Kapitein Berenger wist echter de orde aan boord te herstellen, ert was er juist in geslaagd het vuur meester te worden, toen de ketel met geweldige kracht uit elkaar barstte, waardoor de „Cigale" stil kwam te lig gen. Natuurlijk belemmerde dit de be strijding van het vuur en men gaf order het schip te verlaten. Slechts één reddingboot was onbe schadigd de overigen waren vernield door de ontploffingen. Vrouwen en kin deren klommen in de boot en werden naar Saint Denis'geroeid. Zeventien andere passagiers en leden van de be manning sprongen op een vlot, waar over de kapitein het bevel op zich nam, doch anderen aan boord weigerden zich bij hen te voegen, uit vrees dat het vlot zou omslaan. Een stuk van het viot, groot ongeveer 6 vierkante voet, was reeds te\vater gelaten en Broeder Joseph redde zich door er op te springen. Plotseling brak het topw, dat het vlot met het schip verbond, zoodat het begon af te drij ven. Joseph schreeuvéde om hulp en een martoos sprong in zee, zwom naar het vlot toe en voegde zich bij hem. De twee mannen klemden zich aan hun broos vaartuig vast en bleven ge durende 100 uren zonder eten of drin ken rondzwalken. --- in de achtvoudige moordzaak te Haiger wordt de opvatting, dat Anger- stein met voorbedachten rade heeft ge pleegd, meer en meer waarschijnlijk. Ook in zijn vroegere woning te Nieder- sheld is eens brand uitgebroken. Waar schijnlijk heeft Angerstein bij die gele genheid een vnlschen eed afgelegd. Men verdenkt hem voorts ook, bij een nog onopgehelderden moord te Wissen te zijn betrokken Een vrouw te Weenen had zich te verantwoorden, wijl zij haar éénjarig zoontje in de Ruszbach had geworpem waarin het verdronken was. De jury' die in deze zaak het ai of niet schuldig moest uitspreken, beantwoordde de vraag, of de beklaagde moord gepleegd had, ontkennend. Waarop de rechter de schuldige, die hij haar verhoor bekend had, vrijsprak. Doch dit was niet ge noeg I De volksrechters organiseerden dadelijk een collecte, die 140.000 kro nen opbracht, welk bedrag aan de schuldige op demonstratieve wijze openlijk in de rechtszaal ter hand ge steld werd. De kanker-verwekker ontdekt? Volgens berichten uit Munchen zou het dr. Otto Schmidt al daar zijn gelukt den verwekker van kanker met zekerheid vast te stellen. Deze ziekte was tot nog toe onge neeslijk en als het werkelijk gelukt zou zijn daartegen een geneesmiddel te vin den, zou dr. Schmidt der menschheid een groote weldaad bewijzen. TWEEDE KAMER. 's-GRAVENHAGE. in de heden ge houden vergadering werd de begroo ting van buitenlandsche zaken zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Nadat door verschillende leden be zwaren tegen de voorgestelde salaris regeling waren ingebracht, werd de verdere behandeling van de voorge stelde salaris-regelingen voor de leden, van de Algemeene Rekenkamer, van de leden van den Raad van State en van de leden der burgerlijke en militaire ïechterlijke macht, geschorst. Hierna werd voortgezet de behande ling van de begrooting van binnenland- sche zaken en landbouw. JHR. MELVILL VAN KARNBEE f 's-GRAVENHAGE. (V. D.) Te Lau sanne is op 54-jarigen leeftijd overleden de lieer jhr. P. R. A. Melvill van Karn- bee, laatstelijk Nederlandsch gezant te Madrid. DE DUBBELE MOORD TE CULEMBORG. CULEMBORG. (V, D.) In verband met den dubbelen moord, alhier ge pleegd, werd gisteren op de Markt door 3 rechercheurs aangehouden ze kere A. Opdam, van beroep stoelen- matter. Hij werd naar Tiel overge bracht en ter beschikking van de justi tie gesteld. DE DIKKE MIST. AMSTERDAM. (V. D.) Door den dikken mist is de laatste 24 uren ern stige stagnatie ontstaan in het lucht en scheepvaartverkeer. Geen enkel ver keersvliegtuig van de K L. M. is ver trokken, noch van Engeland, noch van België of uit ons land. De geheele drie hoek AmsterdamLondenParijs ligt in den misthoek. Heden is ook geen en kel vliegtuig vertrokken. Gisterenavond is geen mailboot van Harwich naar Hoek van Holland ver trokken. Hedenmorgen 7 uur vertrok de Harwichboot uit Engeland. De boot uit Hoek van Holland is op den gewonen tijd vertrokken. Er is geen bericht, ontvangen of de boot door den mist werd opgehouden. De booten van de maatschappij Zee land zijn op tijd vertrokken. De boot uit Folkestone had aanmerkelijke ver traging. LONDEN. (V D.) Door den dikken mist in in 48 urén geen enkel vliegtuig uit Croydon vertrokken. De Kanaal diensten hebben groote vertraging. DE DUITSCHE VERKIEZINGEN. BOEDAPEST (V. D.) Betreffende de Duitsche verkiezingen schrijft de „Pester Lloyd" De buitenlandsche vrienden van het Duitsche volk kunnen slechts wensehen dat de voorzichtige internationale politiek, welke door Marx en Stresemann in de laatste jaren is gevolgd, wordt voortgezet. De ver kiezingen beteekenen, in tegenstelling met den 4den Mei, een belangrijke stap voorwaarts naar de opklaring niet al leen van de Duitschen maar ook van den Europeeschen toestand. Zij zijn een nieuwe etappe op den weg naar den eindelijken wereldvrede. DE DUITSCHE LEENÏNG. BERLIJN (V. D.) Naar uit Washing ton wordt gemeld worden thans weke lijks ongeveer 5 millioer. dollars in goud van Amerika naar Duitschland ver scheept, totdat het totaal bedrag van Amerika's aandeel in de herstelleening bij de Rijksbank is gedeponeerd. DUITSCHLAND EN AUSTRALIË. BERLIJN (V. D.) Naar Reuter meldt heeft de Australische premier, Bruce, verklaard, dat zelfs indien het Bonds- mipisterie een handelsverdrag met Duitschland zal begunstigen, de nood zakelijke wet hiervoor geen kans heeft door het parlement tc worden aange nomen. VLISSINGEN van 4 tot 10 December. ONDERTROUWD: J. H. Heeres, 26 j. en C. v. d. Weijde, 28 j. J. K. de Roos, 27 j. en S. A. C. Kolijn, 21 j.# B. v. d. Put, 23 j. ,en E. v. Daele, ~l j G. J. Kurvers, 27 j. en J. Geeve, 21 j G. W. Kroon, 24 j. en M. Keersema- ker, 17 j. H. Bamberg, 25 j.^n J. Heijen- ga, 26 j. P. Frankhuizen, 29 j. en A. C. J. Coppens, 23 j. J Jacobse, 22 j. en J. Gebraad, 18 j. G. T. v. Huet, 26 j. en Al. Overhoff, 24 j. C. Meuhneester, 21 j. en J. H. v. d. Kunstraat, 21 j. J. J. Groen, 24 j. en C. Baljé, 21 j. W. J. Kersten, 24 j. en W. E. Dolman, 18 j. GETROUWD: A. L. Sprong, 20 j. en C. Kokelaar, 17 j. J. C. Klaassen, 24 j. en J. M. Mooldijk, 23 j. H. H. Kannegieter, 37 j. en J. F. Witte, 36 j. P. J. jongman, 23 j. en H. Stroo, 20 j. S. Janse, 26 j. en J. M. Ra telband, 26 j. C. J. Boirwens, 24 i. en M. J. v. d. Kuijl, 20 j. BEVALLEN: M. R. Deley, geb. Carmanne, d. J. Geuvers, geb. Dekker, z. C. Leijnse, geb. Sinke, i. W. M. Hiibert, geb.

Vlissingse Courant | 1924 | | pagina 3