No. 6849. Donderdag 12 Juni 1919. 59e Jaargang. Algemeen Nieuws- en Advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen SII1SITSB_AAD. Bekendmaking. is uintdLAH u~ Rantsoen Normaal-Margarino. PAARDEN- en VEEMARKT Rantsoen KaSizeep en Havermout. Ter Neuzen, 11 Juni 1919. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. HUIZINGA, Burgemeester. L. WABEKE, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN maken bekend, dat vanaf Donderdag 12 Juni des namiddags om 1 uur tot 15 Juni mag worden afgegeven op bon No. 275b 1 stuk Kalizeep van 2 oris (prjjs 6 ct. per stuk). a 276b 2 ons Havermout. Ter Neuzen, 11 Juni 191Q. Burgemeester en Wethouders voornoemd J. HUIZINGA, Burgemeester. L. WABEKE, Secretaris. 4o. a n sehoonste merriepaard van 3 jaar oudle prijs een verguld zil- veren medaille, 2e prijszilvereu medail le en 3e prijs bron- zen medaille. 5o. n sehoonste merriepaard van 2 jaar oudle prijs een verguld zil- veren m daille, 2e prijszilveren medail le en 3e prijs bron- zen medaille. 6o. n sehoonste merriepaard van 1 jaar oudle pry's een verguld zil- veren medaille, 2e prijs zilveren me daille en 3e prijs bronzen medaille. 7o. a beste hengstveulen le prijs verguld zil veren medaille, 2e prijszilveren medail le en 3e prijs bron zen medaille. 8o. n beste merrieveulenle prijs verguld zilve- vereu medaille, 2e prijs zilveren me daille en 3e prijs bronzen medaille. 9o. a de beste baatgevende of kalfdragende koele Prijs4,— 2e prijs 2,50 lOo. u beste kalfvaars le prijs4,— 2e prijs 2,50 llo. n n vetste koe, vaars, os le prijsi, 4,— 2e prijs- 2,50 12o. h de beste fokstier le pry's3, 2e prijs 13o. u n beste geit le prys3,— 2e prijs2,— 3e prijs1,— Geen annex,atie. Zeeuwsch-Vlaanderen en Limburg blijven een met Nederland! Door uiskchenkomst van het algemeen anti-annexatie comite in Zeeuwsch- Vlaanderen werd j.l. Zaterdagmiddag door het Ministerie van Buitenlandsche Zaken aan de bevolking van Zeeuwsch- Vlaanderen officieel bericht gezonden, van het afwijzen van alle Belgische territoriale eischen door den Raad dei Geassocieerden te Parijs. Op vele plaatsen bij bekkenslag, op een ander voorgelezen aan de bewoners, die met klokgelui waren saamgeroepen, werd die heuglijke tijding aan onzc Nedei'landsch denkende en voelende bevolking verkondigd. Spoedig woei van vele huizen de driekleur en was het bericht het .onderwerp van vele, vol- doening ademende gesprekken. Er mag niet gezegd worden, dat de tijding nog bepaald buitengewone geest- drift verwekte, een oorzaak van de omstandigheid, dat men, uit verschil lende elkaar uit Parijs opvolgende be- richten niets an der a meer verwachtte, en in dit officieel bericht weinig anders meer zag dan eene bevestiging van het- geen reeds vaststond. Toch blijkt uit de mededeelingen die de Minister Van Karnebeek Vrijdag in de Kamer heeft gedaan, dat onze be volking zich niet tevergeefs had ver- ontrust, want dat, al is zulks van Bel gische zijde langen tijd ontkend, zeer vergaande eischen waren gedaan en dat, al is het woord annexatie niet genoemd. inwilliging van die eischen daarmede gelijk zoude hebben gestaan. Al die eischen zijn afgewezen, geen stukje grond zal worden afgestaan en ook de souvereiniteitsrechten van Ne derland worden in geen enkel opzicht aangerand. Dit is zeer zeker een succes voor on- zen Minister van Buitenlandsche Zaken en de mannen die hem in Parijs hebben terzijde gestaan. Maar toch, onze afvaardiging stond sterk, sterk door de historische rech- ten, sterk door de bevolking der be- dreigde streken, die het zoo luide en met nadruk heeft uitgeroepen, dat het geklonken heeft tot aan de tafel der vredes-conferentie, flat zij een wilden blijven met het vaderland, dat zij heb ben geleerd lief te hebben, waarbij zij in elk opzicht behooren, en dat het een gruwei zoude geweest zijn hen te ver- eenigen met een volk dat niet het hunne is, waarmede zij in zeden en gewoonten zoo breed verschillen. Het moge voor onze mannen en vrou- wen die pal hebben gestaan in de uren van bedreiging een voldoening zijn, dat zij de mannen, die geroepen waren om onze belangen te verdedigen, door hun werken en streven hebben geschraagd, dat zij de gansche natie hebben wakker geschud, en het besef hebben doen doordringen, dat hier een volk woonde van denzelfden stam. En in dit opzicht heeft misschien de buitenlandsche bedreiging ziin nut ge- had, dat zij aanleiding heeft gegeven tot nauwere aaneensluiting, dat zij het idee van saamhoorigheid heeft gewekt, dat, men ook in het centrum van Neder land meer dan vroeger voelt voor de be woners der uithoeken. Zonder de be dreiging der laatste maanden waren momenten, als die ter gelegenheid der nationale betooging in Den Haag op 2-J Mei 1.1., niet door ons beleefd, waren zij ook niet zoo veelvuldig voorgekomen, de gelegenheden, dat onze bevolking, van welken stand of rich ting ook, schouder aan schouder optrok naar de vergaderzalen, waar de sprekers, die op ander gebied elkaar meermalen bestrij- den, maar een woord hadden: een kreet van afschuw over hetgeen men ons uit het buitenlandi wilde aandoen, een woord van protest. Tihans hebben ze hun werk verricht, die comite's, het werk, waaraan ze zich met geestdrift hebben gegeven. Toch zullen zij, alvorens uiteen te gaan en alleen de aangename herinnering te be- houden aan het vemchte werk, nog- maals hebben op te treden, daar het voornemen bestaat, een algemeen dank- feest te houden, naar-aanleiding van de vemomen beslissing, die is: een zege- viei-en van het recht. Verschillende beschouwingen worden door de bladen aan deze zaak gewijd. De Nederlandsche bladen geven be- grijpelijkeiwijze uiting aan de voldoe ning die alien bezield en brengen hulde aan den Minister van Buitenlandsche zaken. De Belgische pers daarentegen laat een anderen toon hooren. Er zijn bladen, die het succes van Minister Van Karnebeek verkleinen en te kennen geven, dat ook Minister Hymans succes heeft behaald, dat hetgeen nu is uit- gemaakt, dat Belgie met Nederland om- trent vaarwegen enz. moet onderhande- len, juist is, wat Belgie steeds ge- wenscht heeft. Waarom dan daarvoor zoo'n omweg bewandeld, en een 'A'love doen ontstaan tusschen de twee volken die toch in ver schillende omstandigheden op elkaar zijn aangewezen? Maar er zijn ook bladen die een an deren geest ademe-,. en zelfs nu nog den moed niet opgeven, die der bevolking van Limburg nog tot een volksstem- ming zouden wenschen opgeroepen te zien, om hun wansch kenbaar te maken. Die blijven dus blin'd voor hetgeen daar ook den laatsten tijd is geschied. De Vlaamsche bladen uiten zich in het algemeen sympathiek en betreuren alleen het drijven van een groepje hun- ner landgenooten, dat wantrouwen en verwijdering tusschen de Bel gen en Hol landers heeft gezaaid. SuikeruitToernaar geassocieerde landen. TER \EI7,EVS( HE COERAIT. Be Burgemeester der gemeente TER NEUZEN naaAktbekend,dateene Openbare Vergadering van den Gemeenteraad zal worden gehouden op Donderilag den 18 Jnui des voor- middags ten 10 lire. Ter Neuzen, den 11 Juni 1919. De Burgemeester voornoemd, J. HUIZINGA. Burgemeester en Wethouders van TER NEUZEN maken bekend, dat de bon 5e week van bet 4e tijdvak der kaarten voor Normaal-Margarine geldig is van 12 t/m 19 Juni isae, 2, Burgemeester en Wethouders van ZAAM- SLAG, brengen ter algemeene kennis dat de gewone jaarlijksche in deze gemeente zal plaats hebben op Donderdag 3 Juis lUsU. aanvan- gende des voormidiags ten 9- en eindigende des namiddags ten 3 ure dat iedere eigenaar of aanbrenger van vee zal verplicht zijn dadeiijk bp zijn aan- komst zich bij den Marktmeester (Lensen) aan te melden tot opgaaf van het aantal, de soort en de ouderdom van de door hem Jer markt gebrachte dieren dat geen ander dan gezond vee ter markt zal worden toegelaten dat onmiddellijk na het sluiten der markt de navolgende premien zullen worden uitgereikt lo. Voor het grootstegetal hoornvee van een eigenaar (min- stens 5 stuks) f 5,— 2o. u grootste gefcal varkens van een eigenaar (min- stens 5 stuks) 3, 3o. n sehoonste merriepaard van 4 jaar of ouder le prijs een verguld zilveren medaille, 2e prijszilveren medail- le en 3e prijs bron- zen medaille. Geen bskroning kan plaats hebben voor dieren na 11 uren voormiddag ter markt gebraeht. Burgemeester en Wethouders voornoemd, JOH. DE FEIJTER, Burgemeester. J. STOLK Lzn., Secretaris. Zaamslag, 6 Juni 1919. Verruiming van uitvoermoeilijkheJen. De heer Heil, directeur der N. U. M. die dezer dagen hier te lande is teruggekeerd, heeft te Londen, behaive de belangrijke con- cessie inzake de vischuitvoer naar de centra- len verschillende and ere wijzigingen in de agreements, die de Export-Centrale uitvoert, weten te verkrijgen. Het schijnt, dat te Lon den ook de vraag van volkomen opheffing, of wel subsidiair die van tijdelijke opschorting van-het fish en het agricultural agreement zijn ter sprake gekomen, doch dat ook tegen een buiten werking stellen daarvan bij de geasso cieerden zeer overvvegende bezwaren bestaan. De heer Heil heeft inmiddels o.a. weten te verkrijgen, dat 80 van het export-quantum jam naar het Oosten kan worden geexpor- teerd, mits 20 naar de geassocieerden gaat en de achterstand der suikerlevering niet wordt vergroot. Terwijl deze cijfers voor kar- wijzaad thans op 75 en 25 zijn vastgesteld. De geassocieierden overwegen nog de vast- stelling van exportverhoudings-cijfers ten aanzien van zuivelproducten, die nu in het geheel niet naar het Oosten kumien worden uitgevoerd, krachtens htf general agreement. De kaasachterstand wordt dezer dagen ver- effend: er gaan 1270 ton kaas naar Italie. Tot dusver was geen geassocieerde afnemer voor dat quantum gevonden. Harde kalizeep. De Minister van Landbouw heeft het artike! harde kalizeep afgevoerd van de lijst van goederen aangewezen krachtens art. 1 der Di- stributiewet 1916; en ingetrokken: a. de krachtens art. 2 en 8 der Distributiewet 1918 vastgestelde maximumprijzen voor harde kali zeep; b. de ingevolge art. 3 der Distributie wet 1916 vastgestelde maximum-inkoopprijzen voor de gemeenten en de bij deze beschik- king aan de gemeenten in overweging gegeven verkoopprijzen aan grossiers en aan detail- listen. Distributieregeling ijzer en staal. De Minister van Landbouw heeft met ingang van 6 Juni ingetrokken de beschikking van 29 Aug. 1918, betreffende distributieregeling ijzer en staal. Wintervoorraad brandstoffen De Rijks-Kolendistributie heeft aan de brandstoffen-commissies medegedeeld, dat de minimum-rantsoenen evenals de aanvullings- rantsoenen thans geheel beschikbaar kunnen Worden gesteld. Op de aanvullingsrantsoenen zal evenwel niets anders dan turf mogen wor den afgeleverd. Het publiek wordt dus in de gelegenheid gesteld de brandstoffen voor ge- bruik in den a.s. winter bestemd, althans reeds geheel in te slaan. Op vele plaatsen blijkt echter van een groote terughoudendheid bij het bestellen van brand stoffen in het bij zonder van turf, waardoor de afvoer uit de venen stagnatie dreigt te ondervinden. Opslag van turf ter plaatse van verbruik is behaive kostbaar, slechts in be- perkte, mate mogelijk, zoodat, wanneer het publiek niet afneemt, de aanvoer naar de ver- bruikscentra noodwendig moet worden ver- minderd. Wanneer thans minder wordt ver- voerd dan mogelijk zou zijn, kan dit in de volgende maanden niet worden ingehaald en zal de sterk vergroote turf-productie, voor de brandstoffenvoorziening niet tot haar recht komen. Aan de verbruikers, die tot opslaan in staat zijn, wordt dan ook met aandrang in overweging gegeven, thans turf te bestellen. Belasting op waardevermeerdering. Omtrent de plannen tot het indienen van een ontwerp, dat bedoelt den Minister van Financien in staat te stellen 30 van alle waardevermeerdering van roerend en onroe- rend goed tuschen 1 Mei 1916 en 1 Mei 1919 te heffen, kunnen wij mededeelen, dat perio- dieke heffingen in het voornemen liggen. Het zou niet de bedoeling zijn, de regeering tot slechts een heffing te machtigen. Hieraan kan worden toegevoegd, dat de opbrengst der heffing, die uitteraard slechts zeer vaag kan worden geraamd, doch op ten minste tweelionderd millioen kan worden ge steld, bestemd zou worden voor delging der crisisuitgaven en zco die binnenkort aanzien- lijk mochten dalen voor snellere aflossing der crisisleeningen. In ieder geval zal de op brengst, volgens de bestaande plannen, niet aan den gewonen dienst ten goede komen. De datum van 1 Mei 1916, gekozen in ver- band met de technische inrichting en de ei schen der belastingadministratie, zal wellicht nog worden vervroegd. Het feit evenwel, dat men zich het gemakkelijkst baseeren kan op de gegevens der verdedigingsbelasting, die op dien datum in werking trad, maakt dit niet waarschijnlijk. Draadloos verkeer met Indie. Als, een bijzolndierheid world I gemeld, tlal in detn nacht van Dondierdag op Vrijdag voor de eersle maal de tekst van een draad- looslelfigrami ;vit Niedeirlandsch-Indie door het station voor ,dji-a^aidl0(0z,e telegrafie te Huizen is opgtevangen. Gift van de Koningin. De Koningin heeft aan het, op in it La tM van, den Minister van Kolonih en odder iqei1e-vooitz,itterrsohap van den Prins gevorm- de comite lot verleenen van geldelijke liulp aan de slachtoffiers der Kloetu.itbarsti.ng, welk comile heden in liet departement van Koloniejii ge'instaUjeerd wend, 5000 ge- sclionken. Ingenieurs bij den herbouw in Frankrijk .,De Ingenieur" meldt: Bij de Lescnekingeh door de Js7cderlandische Rij'kscomimissie voor Fiiankrijk, te Parijs ge houden, had die Fratisclip regeering den weaseli te kennen gegeven, dat twee Neder landsche ingenieurs zouden wondien gesteld ten beschikking van het Fransche gouver- nement, leneinde behulpzaam te zijn bij: liet berstel der verwoieste streken. De Nederlandsche R'egdfpingjheeft aan dien wenisch gaadne voldaan. Naar wij vern.einian zullen twee ervaren ingenieurs van denJ No derlandschen Rijkswaterstaat naar Frankrijk worden gedetachockid bij de Service des Ponts et Ghaussees, ten behoeve van het henstel van Noond-Fratikrijik, vtermoedelif^ ter stand plaats Rijssel. Als zoodanig Z'dllen in opdraclit der Nederlandsche Regeering, ter beschikking der Fransche regeering wor den gesteld de ingenieur le klasse van den Rijkswaterstaat ir. D. ,A: vpin Heyst. ingerieua- van hel Noqrd,erarro,ndis,sement van Zuid- Holland i'n de dipectiip Zuiid-Holl|aid en Utrecht te 's-G|ijujenhage; ejn de ingenieur 2e Masse van den Rijkswaterstaat ir. J. F. Schonfeld, ar ro;ndi ssiemcnts-i ngen jeur te Vlis.singeh, in die directie Zeeland. Aan het Haagsche Corr. Bureau wordt gemeld, dat de onderhandelingen, welke sinds eenigen tgd tusschen de geassocieerde regeeringen en de Nederlandsche omtrent de levering van zeer belangrijke boeveel- beden suiker worden gevoerd, op het punt staan afgesloten te worden. Ten behoeve van dien aankoop, waar- voor van Nederlandsche zijde alleszins gun- stige verkoopsvoorwaarden konden worden bedongen, zullen credieten worden geopend, welke ongeveer een half milliard bedragen De Fransche regeering heeft het uitvoer- verbod van suiker reeds ingetrokken. Nederland en Belgie. (Officieel.) Het depai-tement van buiten landsche zaken deelt het volgende mede: Hare Majesteit de Koningin ontving van Zijne Majesteit den Koning der Belgen het volgende telegram d.d. 7 dezer: „Op het oogenblik, dat de omstandigheden aan de. laatste Belgen, die door Nederland zoo hartelijk zijn opgenomen gedurende de smar- telijke jaren van den oorlog, het mogelijk ge- maakt hebben naar hun vaderland terug te keeren, richt Ik als tolk van de erkenltelijkheid der natie tot Uwe Majesteit hartelijken dank. Belgie zal nooit kunnen vergeten de gast- vrije toevlucht, die zijne kinderen op Neder- landschen bodem hebben gevonden, noch de onvermoeide pogingen in het werk gesteld om hun ballingschap en bun lijden te verzachten. Ik hied Uwer Majesteit en het Nederland sche volk de uitdrukking aan van de gevoelens van het dankbare Belgie. (w. g.) Albert." De Koningin heeft daarop met het volgende telegram geantwoord: „Ik dank Uwe Majesteit voor de uitdrukking van de gevoelens van het dankbare Belgie, welke Zij Mij en het Nederlandsche volk aanbiedt. Door de gastvrijheid te gedenken, die Mijn land zich gelukkig geacht heeft zonder beper- king aan de naburige en bevriende natie te kunnen aanbieden roept Uwe Majesteit de herinnering op aan een betoon van wederkee- rig vertrouwen en sympathie, waarin onze beide volkeren elkaar ontmoeitten. Als tolk van Mijn volk spreek ik den wensch uit, dat de betrekkingen tusschen Belgie en Neder land zich in den geest van die herinnering zullen voortzetten. (w. g.) Wilhelmina. Erltenning van Ruslands schulden. v' Ivolsljak heeft geantjwoord ,op de vragejn die de geallieerden hem bij nota gesteld hadden. Hij onderschHjft in het algemeen de prla cipies diie aan de nota ten grondslag liggen. Hij spreekt zijn vasle voornemen uit zoo spoedig mogelijk een conslitueerende veilga- dering bijfeen te roepfen. Het opnieuw baj- eenroepen van de venjgadering van 1917 aclit Koltsjak niet gewenscbt omdat deze op een om-egelmatige wijze vievlilozen werd. Wat beineft dien rahdstaten zieL Koltsjak geen biczwaar teglefli de erkenning van Poleju. De grenzen tusschen dat land en Ruislafnid zullien door gemoen overjag moeten wordien vastgestieild. De erkenining van Finland zal eerst moeten worden be- krachtigd door de loekornstige constituante. De verhouding waari'n de vroeger tot Rus- land biehooixl hebhende nalionalitcitjen tot Rusland zullen slaan zal in idenl overgahgs- periode woi lien bepaald in s amen werking met den voll^era.'ibonid. Bij de definilijeve rqgeling van idat loe kornstige RussiscRe regime zal woijden ge- rekend op ruime autoniomieen. Koltsjak heeft vender op categorische vJy ze verklaajd, dait hij alle financieeie vfir- bin leuissen der opeenvolgende Russische rfi- geerinig tot aan den bolsjewistp-schen staats- greep zal naleven. De verklgijing vaji admiraal Koltsjak heeft in Parijlsche polilieke milieux een uitstfeken- den ihdruk gemaakt. Een Belgische leening in Amerika. Die Relgisclie regeering o,ndfirhandelt op het oogenblik met de Ver. Staten over een leeniing van 500 miljoen, afloshaar in 25 jaar. De Heeni,ng voor het herstfil is geslotfin en heeft een milliard, 450 miljoen francs opgebracht. Het beheer der Belgische spoorwegen. Er is een mimjist'erraad gehouden ond'er voorzitterschap van didn koning. Ren kill, minister van spoorwegen, gaf een uiteenzfit- ling van een plan voor de organisalie vali een eigen beheer der Belgische spoorwegen. Het nieuwe liehaam zou zelfstansig zijn in finafneieel en adminislratjef opzicht met den' minister als veraintwoordelijk persoon. Het zou slaan onde);- toezicht van hel parlement en die rekenkamer en behefirt worden door een commissie van toezicht en ambtenaren. Hel onderzoek van dit plan zal in een vol gende vergadering worden voortgezet. Een ultimatum aan Hongarije. De voorzitter der vredesconferentie Cle menceau heeft aan de Hongaarsche regeering te Boedapest het volgende draadlooze tele gram gezonden //De geallieerde en geassocieerde regee ringen staan op het punt vertegenwoordigers van Hongarije naar Parijs ter by woning der vredesconferentie te roepen ten einde al- daar mededeelingen in ontvangst te nemen over de meeningen dier regeeringen over de rechtmatige grenzen van Hongarije. Dit geschiedt juist op bet oogenblik, waar- op de Hongaren tegen de Tsjecho-Slowaken ongerechtvaardigde hevige aanvallen onder- nemen en Slowakije binnendringen. De geallieerde en geassocieerde regeeringen hebben reeds uiting gegeven aan haar vasten wil om aan al deze nuttelooze vjjandelyk- heden een einde te maken, toen zjj twee- maal de Roemeensche legeis, toen deze de grenzen, vastgesteld in het verdrag van den wapenstilstand, hadden omschreven, geboden hadlen halt te houden, en zjj hun den op- marsch naar Boedapest belemmerden, toen 'ij de Servisch Fransche legers aan de Zuid- gren3 bevolen de operaties te staken. Onder deze omstandigheden wordt de Boedapester regeering formeel uitgenoodigd onmiddellijk aan haar aanval tegen Tsjecho- Slowakije een einde te maken. In het tegenovergestelde geval zijn de geallieerde en geassocieerde regeeringen vast besloten onmiddellyk de uiterste maatregelen te nemen om Hongarije tot staking der vij- andelykheden te dwingen. Op dit telegram moet binnen 48 uur antwoord gegeven worden." TER NEUZEN, 11 Juni 1919. Het wjeerbericht van het Meteorologisch Instiluut te De Bild't van heden luidt als volgt: Hoogsle baromieterstand 775.0 Hamburg. Laagste barometer stand 763.2 Sturnawaij. Vierwiachting tot dien avond van 12 Juni: Zwakke tot matigte winden uit Zuidelijlqe richlingeia, toienemende bewolklng, later wel- lieht regen of opwteer, aanvankelijk nog warm. Gemeenteraad. In (de op Donderdag a.s. le houden open- bare vergadering va.n den gemeenteraad al- hier, komien fdc volgende punten in behande- lmg: f 1. Ingekotneh stukken. 2. \"erzoek steuncomitfi om subsidie. 3. Wijziging begrooting der gemeeaite over 1918. Inbraak en diefstal. Terwijl de heer Th. Meertens, wonende aan de Grenulaan alhier j.l. Zondagnamiddag naar de kerk was, werd bij hem ingebroken en een bedrag van f 48 ontvreemd. Nadat dit bij de thuiskomst bemerkt werd, geschiedde aangifte bij de gemeentepolitie. Er was geen enkele aanwijzing, doch er werd in de eerste plaats acht gegeven op jongelieden, van wie bemerkt werd, dat zij drukke verteringen maakten. Dit had tengevolge dat Maandagnamiddag, toen zij reeds bij den trein waren om naar de kermis te Axel te reizen twee 20jarige jon- gens, A. L. D. en J. de S., werd en aange- houden. Men bleek bij het verder onderzoek een goeden neus te hebben gehad, want op hen werd bevonden een deel van het geroofde geld (het andere was reeds verbrast) en werktuigen waarmede zij de inbraak hebben gepleegd. De verdachten zijn Dinsdagmorgen naar Middelburg getransporteerd ter beschik king van de justitie. Vandalisme. In den nacht van Zondag op Maandag zijn op land bij de Moffelschans, in pacht by den inspecteur van politie, den heer C. Klaassen, eene partij jonge aardappelen en erwten uit- getrokken en alzoo vemield. De op het land waar te nemen voetsporen deden het vermoe- den ryzen, dat een persoon die dezer dagen een vonnis wegens diefstal in de gevangenis moet uitboeten ter plaatse geweest is.

Ter Neuzensche Courant / Neuzensche Courant / (Algemeen) nieuws en advertentieblad voor Zeeuwsch-Vlaanderen | 1919 | | pagina 1